NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
faxa megint sikerült elkevernem az email címet amire küldhetem a statot :o valaki segítsen ki plsFarky
PM eaglesmcnabb-nek
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
faxa megint sikerült elkevernem az email címet amire küldhetem a statot :o valaki segítsen ki pls

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
köszi a meccset
MVP: Hayden 2 Int 3 Tackle

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Colts - Eagles: 34-22 látok én potenciát ebben a csapatban 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
kikkel van még pótló meccsem??Laki
velem is van egy, írtam hamachin

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kikkel van még pótló meccsem??Laki
velem is van.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Srácok szépen kis is kaptam Barneytől. Bár az eredmény amúgy sem változtatna a PR-en 😀
Giants-Titans 41-35 MoM szvsz. Jákob 😀 kurva anyját vitte Tulloch-ot Witherspoon-ostul 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Cowboys - Packers 59-17
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Ravens - Eagles: 77-34

7. oldalSkytto
sry, javítva
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
5.New Orleans Saints 5-2 (-) 3 hét pihenő után ideje munkába állni. Játék nélkül nálam nem lehet előre lépni.
6.Tennessee Titans 5-1 (-) A Fenti mondat rám is igaz...eaglesmcnabb
😂 Epic 😀
Egyébként igazad van 😛
De elégedett vagyok amúgy ezzel a helyezéssel, amilyen jól indultam, annyira befarsultam, csoda hogy tudtam még győzni.. Nagyon nem érzem mostanába.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ravens - Eagles: 77-34

7. oldal
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Shawnka-nak igaza van. A TE-m a leggyorsabb, hiába van Cribbsnek 92-es speedje. Kamu az egész, szerinted mégis miért szenvedek ennyire? Nembaj, kövi szezonba tuti nem velük leszek, és akkor reszkessetek! 😂Vadkender
Alá tudom támasztani. CJ-t is érték már utol 😀 holott a 99-es speed/99-es acc. nál nem hinném hogy bárki is jobb lenne 😀eaglesmcnabb
Hesternek volt 07-ben (?) 100 isNewman
Végülis ez tök lényegtelen. Nem azért játszunk ezzel a game-mel mert jó (aki azt állítja, az nemnormális), hanem mert nincs más pc-re. Én azt mondom, játssz egyszer a Madden 11-el, na abba minden úgy van összerakva ahogy kell, az állad leesik tőle. :cool:


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Laki, azt hiszem velem van elmaradt meccsed, múlt hétről. Benéztem, mert azt hittem bye weekem van, de az azután volt. PMben küldj neked megfelelő időpontokat azt lenyomjuk - ma nekem nem jó már -.
Barney, veled meg ebben a fordulóban van meccsem, te is karcolj majd hogy mikor jó neked.
Nekem lövésem sincs mikor jó, ezért írjatok ti, aztán tudok azokhoz igazodni asszem.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cribbs is gondolom 😛Newman
Shawnka-nak igaza van. A TE-m a leggyorsabb, hiába van Cribbsnek 92-es speedje. Kamu az egész, szerinted mégis miért szenvedek ennyire? Nembaj, kövi szezonba tuti nem velük leszek, és akkor reszkessetek! 😂Vadkender
Alá tudom támasztani. CJ-t is érték már utol 😀 holott a 99-es speed/99-es acc. nál nem hinném hogy bárki is jobb lenne 😀eaglesmcnabb
Hesternek volt 07-ben (?) 100 is

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Cribbs is gondolom 😛Newman
Shawnka-nak igaza van. A TE-m a leggyorsabb, hiába van Cribbsnek 92-es speedje. Kamu az egész, szerinted mégis miért szenvedek ennyire? Nembaj, kövi szezonba tuti nem velük leszek, és akkor reszkessetek! 😂Vadkender
Alá tudom támasztani. CJ-t is érték már utol 😀 holott a 99-es speed/99-es acc. nál nem hinném hogy bárki is jobb lenne 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
jah ok 😀 köszi 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
de csak nem találom 😀Laki
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=109754#p109754
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
nézd meg a főtáblát a 4. oldalonshawnka
4? 😮Laki
nem ezt írtam? 😀shawnka
de csak nem találom 😀


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
kikkel van még pótló meccsem??Laki
nézd meg a főtáblát a 4. oldalonshawnka
4? 😮Laki
Igen, 4. oldal. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
kikkel van még pótló meccsem??Laki
nézd meg a főtáblát a 4. oldalonshawnka
4? 😮Laki
nem ezt írtam? 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
kikkel van még pótló meccsem??Laki
nézd meg a főtáblát a 4. oldalonshawnka
4? 😮Laki
http://bowlhumadden.blog.hu/2010/11/28/schedule_

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Cribbs is gondolom 😛Newman
Shawnka-nak igaza van. A TE-m a leggyorsabb, hiába van Cribbsnek 92-es speedje. Kamu az egész, szerinted mégis miért szenvedek ennyire? Nembaj, kövi szezonba tuti nem velük leszek, és akkor reszkessetek! 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
kikkel van még pótló meccsem??Laki
nézd meg a főtáblát a 4. oldalonshawnka
4? 😮


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
kikkel van még pótló meccsem??Laki
nézd meg a főtáblát a 4. oldalon
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
kikkel van még pótló meccsem??


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."