Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Tegnap leszedtem a játékot de nem tudok rájönni hogy hogyan tudom irányítani a gémet.
Elkezdtem a frencsájzt de a játék magátol megy, a játékosok nem reagálnak semmire.
Mi lehet az oka?silent7939
Elején kiválasztottad melyik legyen user csapat, meg cpu?
Esetleg meccs előtt kontrollert, billentyűt odahúzod, akivel lenni akarsz?
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.
Tegnap leszedtem a játékot de nem tudok rájönni hogy hogyan tudom irányítani a gémet.
Elkezdtem a frencsájzt de a játék magátol megy, a játékosok nem reagálnak semmire.
Mi lehet az oka?
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Online hamachin keresztül hogyan szoktatok? Mert a Host Internet esetén a sima IP-ről hostol a fél. Szóval ha én a hamachis IP-t írom be, akkor eleve halott a dolog nem? A Host Lan esetén viszont meg IP-t nem lehet megadni, persze nincs is értelme annak így amúgy sem. Szóval hogyan kell? Köszi. (direkt IP-vel nem tudtunk csatlakozni ezért próbálnánk hamachival...illetve akkor már azzal kapcsolatban még, hogy a másik fél engem ha pingel, akkor lát, én viszont nem őt. Ezt hogyan lehetne kiküszöbölni, illetve akkor gondolom csak én tudok hozzá csatlakozni fordítva nem ugye?)Desert Eagle .5o
lehet hamachis ip-vel is online nyomni,ekkor csak a "joinolónak" van feladata,mégpedig az,hogy a direct IP helyett a hamachis IPjét írja be az ellennek,nálunk beszokott válni
a "hostolónak" csak hostolni kell
(persze hamachin rajta kell lenni játék közben,ez gondolom evidens 😊)Newman
Ühüm, így próbáltuk mi is, de valami más a gubanc akkor. Nyah mind1. Azért köszi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egy bemutató mérkőzésre vevő valaki?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Online hamachin keresztül hogyan szoktatok? Mert a Host Internet esetén a sima IP-ről hostol a fél. Szóval ha én a hamachis IP-t írom be, akkor eleve halott a dolog nem? A Host Lan esetén viszont meg IP-t nem lehet megadni, persze nincs is értelme annak így amúgy sem. Szóval hogyan kell? Köszi. (direkt IP-vel nem tudtunk csatlakozni ezért próbálnánk hamachival...illetve akkor már azzal kapcsolatban még, hogy a másik fél engem ha pingel, akkor lát, én viszont nem őt. Ezt hogyan lehetne kiküszöbölni, illetve akkor gondolom csak én tudok hozzá csatlakozni fordítva nem ugye?)Desert Eagle .5o
lehet hamachis ip-vel is online nyomni,ekkor csak a "joinolónak" van feladata,mégpedig az,hogy a direct IP helyett a hamachis IPjét írja be az ellennek,nálunk beszokott válni
a "hostolónak" csak hostolni kell
(persze hamachin rajta kell lenni játék közben,ez gondolom evidens 😊)

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Énis láttam, de hogy ez nem a 08, az megint biztos. Örülnénk ha a 08 ilyen lenne. 😂Vadkender
Xbox 360
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Azért azt figyeltétek,hogy a videók nem is a 08-ból vannak? 😂Vadkender
Videok a madden 08 hivatalos trailer-jéből vannak (vagy legalabbis az volt a video leirásában 😀 )G.Freeman
Énis láttam, de hogy ez nem a 08, az megint biztos. Örülnénk ha a 08 ilyen lenne. 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Online hamachin keresztül hogyan szoktatok? Mert a Host Internet esetén a sima IP-ről hostol a fél. Szóval ha én a hamachis IP-t írom be, akkor eleve halott a dolog nem? A Host Lan esetén viszont meg IP-t nem lehet megadni, persze nincs is értelme annak így amúgy sem. Szóval hogyan kell? Köszi. (direkt IP-vel nem tudtunk csatlakozni ezért próbálnánk hamachival...illetve akkor már azzal kapcsolatban még, hogy a másik fél engem ha pingel, akkor lát, én viszont nem őt. Ezt hogyan lehetne kiküszöbölni, illetve akkor gondolom csak én tudok hozzá csatlakozni fordítva nem ugye?)

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én nyomtam FML-ben kettő meccset is, aztán szerencsére jókor jött az ujjtörésem ami megfelelő indok volt a távozásra, ugyanis mindenki szarrá vert 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Egy kis promo videó, ajánlom figyelmetekbe ...

http://www.youtube.com/watch?v=P7yU3e5hh4Yadyno12
annyira jó ez a video, h egymás után linkelitek be? 😀Farky
Azért azt figyeltétek,hogy a videók nem is a 08-ból vannak? 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Egy kis promo videó, ajánlom figyelmetekbe ...

http://www.youtube.com/watch?v=P7yU3e5hh4Yadyno12
annyira jó ez a video, h egymás után linkelitek be? 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Egy kis promo videó, ajánlom figyelmetekbe ...

http://www.youtube.com/watch?v=P7yU3e5hh4Y

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
drdanielnagy New York Giants 1
http://www.youtube.com/watch?v=P7yU3e5hh4Y
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
tehát én bénázok 😀 ... világos, mindig ugranom kell a labdáért valahogy úgy, hogy a védö mögöttem legyen 😀 kösz mégegyszer 😀
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Hello!

Lehet hogy rossz helyen járok, de azért belekezdek 😛...

4-5 Napja tolom PS2-n a Madden 11-et (előtte soha, semelyik verzióval sem próbálkoztam 😛 ), és nem tudom le tenni 😀 😂 😛 ... Na de. Van egy olyan problémám, hogy egyszerűen nem jövök rá arra hogy hogyan kapjam el a labdát (WR-ként tolom Superstar módba) néha sikerül belefutnom a "célkeresztbe" és akkor nagyritkán elkapja. meg talán egyszer sikerült felugranom érte a levegőbe a háromszöggel... Lehet hogy én vagyok a béna, de lehet hogy van ennek valami "speckó" módja is, nemtudom. De elég valószínűnek tartom azt, hogy csak én bénázok ... Szóval tippeket szeretnék azügyben hogy, hogyan kapjam el a labdát eredményesen

(u.i.: a játékosom statjai 85,86 osok...)

Előre is Kösz! 😉Zs0lt
háromszög
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hello!

Lehet hogy rossz helyen járok, de azért belekezdek 😛...

4-5 Napja tolom PS2-n a Madden 11-et (előtte soha, semelyik verzióval sem próbálkoztam 😛 ), és nem tudom le tenni 😀 😂 😛 ... Na de. Van egy olyan problémám, hogy egyszerűen nem jövök rá arra hogy hogyan kapjam el a labdát (WR-ként tolom Superstar módba) néha sikerül belefutnom a "célkeresztbe" és akkor nagyritkán elkapja. meg talán egyszer sikerült felugranom érte a levegőbe a háromszöggel... Lehet hogy én vagyok a béna, de lehet hogy van ennek valami "speckó" módja is, nemtudom. De elég valószínűnek tartom azt, hogy csak én bénázok ... Szóval tippeket szeretnék azügyben hogy, hogyan kapjam el a labdát eredményesen

(u.i.: a játékosom statjai 85,86 osok...)

Előre is Kösz! 😉
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Valaki egy edzőmeccs?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
tudnál dobni egy linket vagy valamit hogy melyik rostert használod???leksy
http://football-freaks.com/forums/index.php?download=3010shawnka
na ez király, én eddig csak olyat fogtam ki ami meghalt egy szezon után

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
tudnál dobni egy linket vagy valamit hogy melyik rostert használod???leksy
http://football-freaks.com/forums/index.php?download=3010shawnka
köszönöm!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
tudnál dobni egy linket vagy valamit hogy melyik rostert használod???leksy
http://football-freaks.com/forums/index.php?download=3010
több mint 13 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
az a baj az updatelt rosterrel h nincsenek beállítva a fizetések meg a szerződések lejárta így általában csak 1 szezont tudsz játszani. Ha a defaultot visszatöltöd akkor sem tudod folytatni a már megkezdett franchise gamet, csak ha újat kezdesz, de abban meg nem lesznek benne az új játékosok. Megoldást én nem tudok, bár nagyon jó lenne ha lenne valami 😕Farky
nekem 2009es rosterrel tökéletesen megy, már 7. szezont taposom.shawnka
tudnál dobni egy linket vagy valamit hogy melyik rostert használod???
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
az a baj az updatelt rosterrel h nincsenek beállítva a fizetések meg a szerződések lejárta így általában csak 1 szezont tudsz játszani. Ha a defaultot visszatöltöd akkor sem tudod folytatni a már megkezdett franchise gamet, csak ha újat kezdesz, de abban meg nem lesznek benne az új játékosok. Megoldást én nem tudok, bár nagyon jó lenne ha lenne valami 😕Farky
nekem 2009es rosterrel tökéletesen megy, már 7. szezont taposom.
több mint 13 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
az a baj az updatelt rosterrel h nincsenek beállítva a fizetések meg a szerződések lejárta így általában csak 1 szezont tudsz játszani. Ha a defaultot visszatöltöd akkor sem tudod folytatni a már megkezdett franchise gamet, csak ha újat kezdesz, de abban meg nem lesznek benne az új játékosok. Megoldást én nem tudok, bár nagyon jó lenne ha lenne valami 😕Farky
nem örülök!!!azt hittem van valami végleges megoldás.de azért köszi!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
az a baj az updatelt rosterrel h nincsenek beállítva a fizetések meg a szerződések lejárta így általában csak 1 szezont tudsz játszani. Ha a defaultot visszatöltöd akkor sem tudod folytatni a már megkezdett franchise gamet, csak ha újat kezdesz, de abban meg nem lesznek benne az új játékosok. Megoldást én nem tudok, bár nagyon jó lenne ha lenne valami 😕

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
leksy Kansas City Chiefs Washington Huskies 76
hy!nemrég kezdtem el játszani maddennel...adott egy probléma : lement a reg. season,megvolt superbowl,probowl aztán mikor megkezdeném az off-seasont a játék valami megmagyarázhatatlan okból kilép... megoldás??!!!leksy
default rosterrel játszol vagy valamilyen letöltött-tel? Mert azoknál előfordul sajnos 😕Farky
updatedelt, töltött rosterrel... nincs valami megoldás a problémára?ha defaultot visszatöltöm akkor okés?