Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Mi lenne, ha valamiféle Power Ranking alapján lenne? Amiben ugye az is szerepet játszana, hogy milyen arányban kap ki valaki általában, vagy nyer, meg az is, hogy mennyire gyenge vagy erős amúgy a csapata.
Ez már azért közelebbi lenne.
Mivel most még össze vissza van, így az első ilyen "draft" még nem lesz semmiképp teljesen jó, ám az azt követőn már jóval letisztultabb lenne. De mondom Power Ranking.Desert Eagle .5o
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=168650#p168650
eaglesmcnabb már múltkor írt egyet. ha lesz ilyen draft, akkor nem a PR helyezések alapján lesznek a pickek beosztva, hanem statisztikák alapján. W-L arány, és pontkülönbség, illetve ahogy a PO-ban hullanak majd ki a csapatok.shawnka
Miért ne lehetne a PR alapján? Pont azt tudná kiküszöbölni, amit fentebb kritizáltak a W-L-ban, hogy valakinek idén jelentkezési sorrend miatt alapból rosszabb csapat jutott, és a pontkülönbségek is számítsanak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Mi lenne, ha valamiféle Power Ranking alapján lenne? Amiben ugye az is szerepet játszana, hogy milyen arányban kap ki valaki általában, vagy nyer, meg az is, hogy mennyire gyenge vagy erős amúgy a csapata.
Ez már azért közelebbi lenne.
Mivel most még össze vissza van, így az első ilyen "draft" még nem lesz semmiképp teljesen jó, ám az azt követőn már jóval letisztultabb lenne. De mondom Power Ranking.Desert Eagle .5o
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=168650#p168650
eaglesmcnabb már múltkor írt egyet. ha lesz ilyen draft, akkor nem a PR helyezések alapján lesznek a pickek beosztva, hanem statisztikák alapján. W-L arány, és pontkülönbség, illetve ahogy a PO-ban hullanak majd ki a csapatok.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én megírom szívesen a Power Rankingot, és természetesen nem leszek elfogult a Vikesszal szemben 😛 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Mi lenne, ha valamiféle Power Ranking alapján lenne? Amiben ugye az is szerepet játszana, hogy milyen arányban kap ki valaki általában, vagy nyer, meg az is, hogy mennyire gyenge vagy erős amúgy a csapata.
Ez már azért közelebbi lenne.
Mivel most még össze vissza van, így az első ilyen "draft" még nem lesz semmiképp teljesen jó, ám az azt követőn már jóval letisztultabb lenne. De mondom Power Ranking.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
meg az sem mindegy, h ki milyen arányban kapott ki

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
mondjuk ez az erősorrend szerinti választás meg azért faszság,mert most is más erősségű csapatokkal vagyunk,így nem lehet felmérni a tényleges erőviszonyokatNewman
Aki eddig szar csapattal szopott, az megérdemli a jobbat 😛eaglesmcnabb
ugye Kendi? 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mondjuk ez az erősorrend szerinti választás meg azért faszság,mert most is más erősségű csapatokkal vagyunk,így nem lehet felmérni a tényleges erőviszonyokatNewman
Aki eddig szar csapattal szopott, az megérdemli a jobbat 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jakk, meg szvsz. elég nehézkes lesz az A-B liga "összefésülése" ilyen szempontból, hiszen nem a képességek szerint lettünk felosztva (B liga mondjuk egyelőre nem is létezik 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
mondjuk ez az erősorrend szerinti választás meg azért faszság,mert most is más erősségű csapatokkal vagyunk,így nem lehet felmérni a tényleges erőviszonyokat

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hm, akkor ha most elkezdek kőkeményen veszíteni minden meccsen akkor van esélyem a Phillyvel lenni? 😊 Az lesz a mostani szezon vége hogy mindenki minden meccsen a vereségre megy 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
szerintem az utolsó csapat választhatna először, és így tovább 😀 Bár ez azért nem kivitelezhető, mert nem teljes létszámú a mostani liga :/eaglesmcnabb
így is jó
remélem tudod,hogy így magad alatt vágod a fát 😛Newman
Biztos hogy nem... 😀 Tisztában vagyok vele hogy a Titans-Eagles kombó elérhetetlen lesz, de így is van opcióm azon csapatok közül is akiket senki nem választott 😛 😀eaglesmcnabb
Az Eaglest én akarom, én akarom, éééén 😀
Izgi lenne ez, csak jelentkezzem embör. Egy 32 fős szezon az valami brutál lenne

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
szerintem az utolsó csapat választhatna először, és így tovább 😀 Bár ez azért nem kivitelezhető, mert nem teljes létszámú a mostani liga :/eaglesmcnabb
így is jó
remélem tudod,hogy így magad alatt vágod a fát 😛Newman
Falcons nélkül elveszek 😀 Cél az utolsó hely mostantólshawnka
hátha más AFC South-os csapattal kell legyek v esetleg a Pats-el akkor nagyon ideges leszek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
egyébként kemény hogy még a szezon felénél sem vagyunk, de már a kövi szezont beszéljük 😀 Mint IRL 😀eaglesmcnabb
Lockout veszély 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyébként kemény hogy még a szezon felénél sem vagyunk, de már a kövi szezont beszéljük 😀 Mint IRL 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Új liga esetén is ugyanazok a csapatok maradnának?
Én arra gondoltam,hogy,ha meglesz a 32 ember,akkor a random.org segítségével kisorsoljuk a csapatválasztási sorrendet.Mit gondoltok erről?Newman
szerintem az utolsó csapat választhatna először, és így tovább 😀 Bár ez azért nem kivitelezhető, mert nem teljes létszámú a mostani liga :/eaglesmcnabb
így is jó
remélem tudod,hogy így magad alatt vágod a fát 😛Newman
Falcons nélkül elveszek 😀 Cél az utolsó hely mostantól
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Új liga esetén is ugyanazok a csapatok maradnának?
Én arra gondoltam,hogy,ha meglesz a 32 ember,akkor a random.org segítségével kisorsoljuk a csapatválasztási sorrendet.Mit gondoltok erről?Newman
szerintem az utolsó csapat választhatna először, és így tovább 😀 Bár ez azért nem kivitelezhető, mert nem teljes létszámú a mostani liga :/eaglesmcnabb
így is jó
remélem tudod,hogy így magad alatt vágod a fát 😛Newman
Biztos hogy nem... 😀 Tisztában vagyok vele hogy a Titans-Eagles kombó elérhetetlen lesz, de így is van opcióm azon csapatok közül is akiket senki nem választott 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Új liga esetén is ugyanazok a csapatok maradnának?
Én arra gondoltam,hogy,ha meglesz a 32 ember,akkor a random.org segítségével kisorsoljuk a csapatválasztási sorrendet.Mit gondoltok erről?Newman
szerintem az utolsó csapat választhatna először, és így tovább 😀 Bár ez azért nem kivitelezhető, mert nem teljes létszámú a mostani liga :/eaglesmcnabb
így is jó
remélem tudod,hogy így magad alatt vágod a fát 😛

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
eaglesmacnabb-el értek egyet, amolyan draft szerűen lehetne húzni csapatokat, ezzel is kiegyenlítve a liga erőviszonyait.

Ha lenne B liga, természetesen úgy állítanánk össze a menetrendet, hogy nagyjából megfeleljenek a ti befejezéseteknek.

Sőt esetleg olyat is csinálhatnánk, hogy az A és B liga győztese, egy amolyan Madden Bowl, vagy kitalálunk neki vamai fancy nevet, szóval ilyen valamilyen Bowl keretében összecsap egymással. Poén lenne. Nah csak jelentkezzenek végre a B ligára is...

Rata! Igen olvastam, köszi a segítséget, valószínű a portokkal lesz gond, én is erre gondoltam. A segítséget szívesen fogadom, majd valami privátban elérhetőséggel dobj már meg!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Új liga esetén is ugyanazok a csapatok maradnának?
Én arra gondoltam,hogy,ha meglesz a 32 ember,akkor a random.org segítségével kisorsoljuk a csapatválasztási sorrendet.Mit gondoltok erről?Newman
szerintem az utolsó csapat választhatna először, és így tovább 😀 Bár ez azért nem kivitelezhető, mert nem teljes létszámú a mostani liga :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Új liga esetén is ugyanazok a csapatok maradnának?
Én arra gondoltam,hogy,ha meglesz a 32 ember,akkor a random.org segítségével kisorsoljuk a csapatválasztási sorrendet.Mit gondoltok erről?

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha tényleg lesz B liga a schedule gyártásnál szerintem vegyétek majd figyelembe az A liga menetrendjét, hogy nagyjából egyszerre érjenek véget...
Desert Eagle .5o: Olvass vissza pár hsz.-t, reagáltam a problémátokra!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Nos ha már megemlítetted Rataccess a B ligát:

Továbbra is tervben van, egy jelentkező volt eddig, illetve én magam, valamint lehetséges, hogy 1, max két személyt még tudok én szerezni. Ha te is jelentkeznél silent7939, akkor olyan 4-5-en lehetnénk már.
Úgy gondolom 8 embernél lenne értelme kb elkezdeni, szóval ha még 3-4 ember jelentkezne, az pöpec lenne!

Mivel később az A ligával való összeolvadás lenne a cél, így a jelenleg szabad csapatok közül lehet választani. Akkor kezdek egy listát, amire jöhet a jelentkezés:

1. Desert Eagle - Washington Redskins
2. s.gergo (ő már korábban jelezte részvételi szándékát, így másodikként ő választ majd csapatot, ha olvassa...)
3.

Lehet tovább írni a listát!

Szabad csapatok jelenleg:
Bengals, Bills, Broncos, Dolphins, Chiefs, Jaguars, Jets, Steelers, Seahawks, Buccaneers, Rams, Panthers, 49ers, Cardinals, Raiders, Lions

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Hát a B liga egyelőre nem indult el, nem tudom hogy lesz-e olyan egyáltalán... A most futó bowl.hu-s liga még eltart egy darabig, utána viszont jó lenne 32 csapatosra bővíteni... Szóval a legjobb megoldás szvsz. ha figyeled a topicot, és jelentkezel ha aktuális lesz 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Megoldódótt 😊
Köszönöm.
Szívesen csatlakoznék valamelyik ligához.
Mi a módja?
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ühüm, így próbáltuk mi is, de valami más a gubanc akkor. Nyah mind1. Azért köszi.Desert Eagle .5o
Ha routerrel van megosztva a netetek az okozhat még problémát, RaidersNationnel pl. sehogy se sikerült összehoznunk a meccset, EaglesMcNabb kollégával pedig csak úgy tudtunk játszani, hogy Ő hosztolt. Ez azért van (tudtommal, lehet hülyeséget írok 😊 ), mert ugye ha direct IP-vel csatlakozol akkor a router nem tudja hogy melyik gépre továbbítsa a kapcsolódási kísérletet 😊
Ennek kiküszöbölésére szolgál a port forwarding, melyet a router admin menüjébe belépve tudsz beállítani. Amióta azt belőttem, azóta akárhogy tudok játszani akárkivel (legalábbis ha én hosztolok)... Ha továbbra is fennáll a probléma szólj, és megpróbálok segíteni a beállításban.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes