NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Dallas Cowboys - Philadelphia Eagles : 82-0


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
11.Cleveland Browns 2-6 (-3) Nehéz egy olyan csapatban ahol a csere QB a leggyorsabb...eaglesmcnabb
Watson TE gyorsabb 😛shawnka
ne kötözködj mert mindjárt csúszol vagy 4-5 helyet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Cribbs is gondolom 😛

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
11.Cleveland Browns 2-6 (-3) Nehéz egy olyan csapatban ahol a csere QB a leggyorsabb...eaglesmcnabb
Watson TE gyorsabb 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Maddenliga Power Ranking #2:

1.New York Giants 7-0 (+2) A Giantsnak van külön "Kés a vajon" playbook. Fasza lehet 😀.
2.Baltimore Ravens 5-2 (-) A rangadók sorsolása nem a legjobbkor jött, de veszett több is Mohácsnál...
3.Atlanta Falcons 5-2 (+1) Shawnka, Shawnka... Tudsz te hogyha akarsz...
4.Dallas Cowboys 5-2 (?) Ilyen játékkal bebetonozza magát a top5-be.
5.New Orleans Saints 5-2 (-) 3 hét pihenő után ideje munkába állni. Játék nélkül nálam nem lehet előre lépni.
6.Tennessee Titans 5-1 (-) A Fenti mondat rám is igaz...
7.New England Patriots 6-3 (-) Bieber nem tud INT-et dobni. Mondjuk ez nem nagy hír.
8.Minnesota Vikings 4-5 (+5) Talajvíz-effekt... Jön föl 😀.
9.Green Bay Packers 2-4 (-8) Grín Béj Pechörsz. De ne mondjak már 4-5 klisét arra hogy a PO simán meglehet.
10.Houston Texans 3-6 (-1) Dallas verés után laza 87 kapott pont a D-től. WTF? 😮
11.Cleveland Browns 2-6 (-3) Nehéz egy olyan csapatban ahol a csere QB a leggyorsabb...
12.Indianapolis Colts 1-6 (-2) Szarul jött a meccspótlás. De Még mindig Manning az irányító, ne írjuk le őket.
13.Chicago Bears 2-5 (-1) Hanie-t a kezdőbe!!!
14.San Diego Chargers 0-5 (-3) Rivers milyen ideg lehet. Bele se merek gondolni...
15.Philadelphia Eagles 0-3 (-1) A Sas leszállt...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Ha minden igaz ez eddig lemaradt:

Week 10(jan 28-feb 3)
10 Newman - New England Patriots shawnka - Atlanta Falcons
10 miilann - San Diego Chargers Delete - Chicago Bears
10 kaszo - Houston Texans Vadkender-Cleveland Browns
10 .brk - Green Bay Packers Biagio - Dallas Cowboys
10 Rata - Minnesota Vikings laki - Philadelphia Eagles
10 Skytto - Baltimore Ravens eaglesmcnabb - Tennessee Titans
10 Farky - Indianapolis Colts Bye
10 barney - New York Giants Raiders89 - New Orleans SaintsRataccess
😛
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
szerk.: mintha valami hiányozna... 😛

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tanácsot kérnék tőletek.
A passzjátékkal van a komolyabb gond. Néha néha elkapok nagyon szép drive-okat, de olykor meg úgy érzem elsietem a dolgot. Ti minden elkapótokat végig szoktatok nézni? Nyilván alapból egyet követsz először, akire a séma épít, aztán ha az nem szabad, akkor kellene tovább menni, de nehezen érzem meg, hogy ha eldobtam a labdát, addigra mennyien érnek az elkapóhoz védők, illetve két elkapónál többre nehezen van időm figyelni. Nyilván gyakorlással megy, de hogyan javasoljátok? Ilyen minicampben gyakoroljam a reakcióidő javítást, vagy meccs, meccs meccs? Illetve álljak bele a sackekbe, de azért is nézzem végig a lehetőségeket, vagy inkább hajítsak? Nyilván itt a játék sajátosságai miatt vagyok dilemmában, mert az elméleti ötleteim néha a játékban nem úgy valósulnak meg.
Na köszi!Desert Eagle .5o
Én először a defenset nézem ha elindult a play, főleg a safteyket passjátéknál, abból sok minden kiderül milyen sémán vannak. Ha jól ismered a playbookod tudod minden playnel hol lesznek az elkapóid.
Amugy a practice all play random hívások a legjobbak gyakorlásra szerintem.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Egy edzőmeccs? Hamachin vagy msn-en (profilomban) írjon aki benne van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Tanácsot kérnék tőletek.
Már a Pro szinten minden meccsen nyerek könnyedén, így nekiláttam az AllPro szintnek. Már kicsit régebben. Szóval a védekezés még hagyján, bár nem valami rózsás, de elfogadom, mivel az nehezebb jóval az offensenél. A futójáték szintén kielégítő, 100yard körül tudom hozni. A passzjátékkal van a komolyabb gond. Néha néha elkapok nagyon szép drive-okat, de olykor meg úgy érzem elsietem a dolgot. Ti minden elkapótokat végig szoktatok nézni? Nyilván alapból egyet követsz először, akire a séma épít, aztán ha az nem szabad, akkor kellene tovább menni, de nehezen érzem meg, hogy ha eldobtam a labdát, addigra mennyien érnek az elkapóhoz védők, illetve két elkapónál többre nehezen van időm figyelni. Nyilván gyakorlással megy, de hogyan javasoljátok? Ilyen minicampben gyakoroljam a reakcióidő javítást, vagy meccs, meccs meccs? Illetve álljak bele a sackekbe, de azért is nézzem végig a lehetőségeket, vagy inkább hajítsak? Nyilván itt a játék sajátosságai miatt vagyok dilemmában, mert az elméleti ötleteim néha a játékban nem úgy valósulnak meg.
Na köszi!Desert Eagle .5o
mint a való életben, itt is úgy kell csinálni, hogy minden playnél felállítasz egy sorrendet magadban, hogy kit nézel először, másodszor és harmadszor. ha egyiküknek sem tudsz dobni, akkor próbálj úgy mozogni a fal mögött, hogy védjenek amíg lehet, vagy próbáld megfutni, esetleg "A" gomb megnyomásával kidobni. irányított passzokat tudsz dobni a nyilak segítségével, azokkal pontosabban lehet odarakni a WR kezébe. másik kérdésedre a válasz: meccs, meccs, meccs.
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Tanácsot kérnék tőletek.
Már a Pro szinten minden meccsen nyerek könnyedén, így nekiláttam az AllPro szintnek. Már kicsit régebben. Szóval a védekezés még hagyján, bár nem valami rózsás, de elfogadom, mivel az nehezebb jóval az offensenél. A futójáték szintén kielégítő, 100yard körül tudom hozni. A passzjátékkal van a komolyabb gond. Néha néha elkapok nagyon szép drive-okat, de olykor meg úgy érzem elsietem a dolgot. Ti minden elkapótokat végig szoktatok nézni? Nyilván alapból egyet követsz először, akire a séma épít, aztán ha az nem szabad, akkor kellene tovább menni, de nehezen érzem meg, hogy ha eldobtam a labdát, addigra mennyien érnek az elkapóhoz védők, illetve két elkapónál többre nehezen van időm figyelni. Nyilván gyakorlással megy, de hogyan javasoljátok? Ilyen minicampben gyakoroljam a reakcióidő javítást, vagy meccs, meccs meccs? Illetve álljak bele a sackekbe, de azért is nézzem végig a lehetőségeket, vagy inkább hajítsak? Nyilván itt a játék sajátosságai miatt vagyok dilemmában, mert az elméleti ötleteim néha a játékban nem úgy valósulnak meg.
Na köszi!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
A csapatok erősségének csak kis mértékben van szerepe. Én játszottam online ligákban és ott sem feltétlenül a legjobb overallú csapatokkal lévők voltak a legjobbak.


Még 7. fordulós meccs:
Giants - Bears 31 - 21barney
Az lehet, de hidd el, egy gyengébb teljesítményű embernek, aki nemérti annyira a játékot, sok segítség lehet az ha a játékosok többsége, jól végzi a munkát maguktól.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
A csapatok erősségének csak kis mértékben van szerepe. Én játszottam online ligákban és ott sem feltétlenül a legjobb overallú csapatokkal lévők voltak a legjobbak.


Még 7. fordulós meccs:
Giants - Bears 31 - 21

több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Amúgy ez a "rosszabb csapatot választott, a jelentkezési sorrend miatt" butaság, hiszen pl. nálunk még bent volt a Steelers vagy a Jets mint választható opció, de Vadkender inkább a Cleveland-et választotta, mert őket szereti, a feljebb említett két csapatot pedig nem. Hiába erősebbek, az ember nem játszik szívesen olyan franchise-al, akiket nem bír.shawnka
Persze, ez is igaz, nem szívesen játszanék én sem mondjuk a Cowboysal, vagy Steelersel.
Mondom, nyilván nehézkes, úgyhogy el kell dönteni, mindenki marad azzal, akivel eddig, vagy pedig valamilyen módon osztunk cetliket, és lehet választani csapatot újra.
Mindkettőnek megvan az előnye és hátránya is.
Amennyiben egyáltalán elindul a B liga, úgy az összefésülés lesz inkább a necces, hisz nincs összehasonlítási alap...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
A PR-ra meg nem kell sokat várni szombaton összedobok egyet 😀eaglesmcnabb
úgy érzem pályázok a hét zuhanója címre
kevesebb a szerzett pontom, mint az első PR-nál volt kb 😀
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én majdnem a Rams-szel lettem a Vikes helyett 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Amúgy ez a "rosszabb csapatot választott, a jelentkezési sorrend miatt" butaság, hiszen pl. nálunk még bent volt a Steelers vagy a Jets mint választható opció, de Vadkender inkább a Cleveland-et választotta, mert őket szereti, a feljebb említett két csapatot pedig nem. Hiába erősebbek, az ember nem játszik szívesen olyan franchise-al, akiket nem bír.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Úgy tűnik Farky már szerzett magának edzőpartnert, úgyhogy jelentkezzen valaki ellenem is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A PR-ra meg nem kell sokat várni szombaton összedobok egyet 😀eaglesmcnabb
múlthéten is eztmondtad 😛shawnka
de amit itt a fórumon leszögezek az biza úgy is van 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
A PR-ra meg nem kell sokat várni szombaton összedobok egyet 😀eaglesmcnabb
múlthéten is eztmondtad 😛
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A Shawnka féle verzió lesz. Csapatok erősségét meg kurva nehéz összehasonlítani, papíron pl. a TEN szarabb csapat mint az IND, holott tudjuk hogy nem így van Maddenben.
Viszont hogy a 2 ligát hogy fogjuk összevonni, és erősségben összemérni az még mindig rejtély.

A PR-ra meg nem kell sokat várni szombaton összedobok egyet 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
valakinek van kedve játszani egy gyakorló meccset? már rég játszottam 😀
hamchin írjon rám akinek van 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Nos ha már megemlítetted Rataccess a B ligát:

Továbbra is tervben van, egy jelentkező volt eddig, illetve én magam, valamint lehetséges, hogy 1, max két személyt még tudok én szerezni. Ha te is jelentkeznél silent7939, akkor olyan 4-5-en lehetnénk már.
Úgy gondolom 8 embernél lenne értelme kb elkezdeni, szóval ha még 3-4 ember jelentkezne, az pöpec lenne!

Mivel később az A ligával való összeolvadás lenne a cél, így a jelenleg szabad csapatok közül lehet választani. Akkor kezdek egy listát, amire jöhet a jelentkezés:

1. Desert Eagle - Washington Redskins
2. s.gergo (ő már korábban jelezte részvételi szándékát, így másodikként ő választ majd csapatot, ha olvassa...)
3.

Lehet tovább írni a listát!

Szabad csapatok jelenleg:
Bengals, Bills, Broncos, Dolphins, Chiefs, Jaguars, Jets, Steelers, Seahawks, Buccaneers, Rams, Panthers, 49ers, Cardinals, Raiders, LionsDesert Eagle .5o
silent7939 - Cardinals

mi más 😊
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Miért ne lehetne a PR alapján? Pont azt tudná kiküszöbölni, amit fentebb kritizáltak a W-L-ban, hogy valakinek idén jelentkezési sorrend miatt alapból rosszabb csapat jutott, és a pontkülönbségek is számítsanak.Desert Eagle .5o
Az erősorrend szerinted mi alapján van írva? 😊 Ennyiből lehetne mindenki ugyanazzal a csapattal, de annak nincs semmi értelme.shawnka
Épp ez az, hogy ugyanabból 😀
Tök mindegy, egyre gondolunk amúgy. A lényeg, hogy valamennyire igazságos legyen a szisztéma.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Miért ne lehetne a PR alapján? Pont azt tudná kiküszöbölni, amit fentebb kritizáltak a W-L-ban, hogy valakinek idén jelentkezési sorrend miatt alapból rosszabb csapat jutott, és a pontkülönbségek is számítsanak.Desert Eagle .5o
Az erősorrend szerinted mi alapján van írva? 😊 Ennyiből lehetne mindenki ugyanazzal a csapattal, de annak nincs semmi értelme.