NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Most h végre van netem le tudom játszani az elmaradt meccseimet. Csak nem tudom kivel van :rolleyes:Farky
nézd meg a schedulet.shawnka
Hogy te Milyen okos vagy 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Most h végre van netem le tudom játszani az elmaradt meccseimet. Csak nem tudom kivel van :rolleyes:Farky
nézd meg a schedulet.
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Most h végre van netem le tudom játszani az elmaradt meccseimet. Csak nem tudom kivel van :rolleyes:

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ravens-Titans 62-15 😀 szép volt fiúk 😀
elején még mentem 15-13-ra 😂eaglesmcnabb
Ha jól látom Skyttoval játszom az aktuális körben. Szép kilátások...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ravens-Titans 62-15 😀 szép volt fiúk 😀
elején még mentem 15-13-ra 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Később én is benne leszek 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Akivel elmaradt meccsem van, vagy most lenne meccsem írjon PM-et.
De mivel nincs nagy kapkodás bari meccsre is vevő vagyok...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Én xboxon játszok vele, de attol még a játék felépítése ugyanaz. Javaslom, hogy elején állíts a nehézségi szinten. A play hívás meg nem nehéz. Figyelj, jobb ötletet nem tud adni senki, miszerint játssz többet. Ha ismered a playbookot, nagyon könnyen megtalálható az amit szeretnél. Pár meccs, és belefogsz jönni. Mikor bejön a formácio választó, jobbra-balra, tudsz választani. Amelyik szimpi, benyomod, azon belül meg szimplán keresel egy neked tetsző playt. Én ugykezdtem lehúztam 2 évet futóként, kiismerve a játékot, a blokkokat, a lyukakat. Közbe szép lassan toltam felfele a nehézséget. Miután megtanultam,abbahagytam, és kezdtem egy "frencsájszot"(már a 2 és feledik évember vagyok,a legnehezebb szinten). Sima exhibition meccseket nyomsz? Mert ott betudod azt is állítani, hogy a te játékosaid, milyen szinten legyenek, és az ellenfelé. Ugy meg könnyű megtanulni hogy a tieid all-pro, ellen meg Rookie. (mondjuk ugy nagyon egyszerű, mert szinte semmitse csinálnak) Remélem tudtam segíteni.

Köszönöm szépen, hogy reagáltál a kérdésemre! Folyamatosan gyakorolok online ellenfelek ellen, nem túl sok sikerrel. A támadás még csak-csak megyeget, de a védekezés az valami katasztrófa! Tegnap egy srác az Eagles-el 2 KR TD-t hordott vissza, azt hittem a guta megüt. Amit a gép felkínák védekezést, hát azzal nem sokra megyek. Van valami bevált recepted, vagy használod valamelyik együttes védekezési sémáit?
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bears - Cowboys 0 - 34
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tököm kivan ezzel a bye weekkel, végtelen hosszúságú... :mad: Valaki segítsen már ki egy kis meccsélménnyel egy edzőmérkőzés formájában... 22:00 után kerülök képbe, itt PM-ben, Hamachin, vagy a profilomban lévő msn-címen is elérhető vagyok.Rataccess
Senkise?Rataccess
na majd a holnapi nap folyamán rangadó 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tököm kivan ezzel a bye weekkel, végtelen hosszúságú... :mad: Valaki segítsen már ki egy kis meccsélménnyel egy edzőmérkőzés formájában... 22:00 után kerülök képbe, itt PM-ben, Hamachin, vagy a profilomban lévő msn-címen is elérhető vagyok.Rataccess
Senkise?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
3. meccsem van elmaradva. Farky, Kaszo, Newman. Most hétvégén szívesen lejátszom őket, ha nektek is jó. :rolleyes: Gyorsan kikapok mindegyikőtöktől. 😀Vadkender
írtam ma neked hamachin,basztál rá válaszolni 😛Newman
Jó hát hamachi gáz. Nem jelezte, hogy írtak. Máskor sikítsááá' is mellé. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
3. meccsem van elmaradva. Farky, Kaszo, Newman. Most hétvégén szívesen lejátszom őket, ha nektek is jó. :rolleyes: Gyorsan kikapok mindegyikőtöktől. 😀Vadkender
írtam ma neked hamachin,basztál rá válaszolni 😛

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tököm kivan ezzel a bye weekkel, végtelen hosszúságú... :mad: Valaki segítsen már ki egy kis meccsélménnyel egy edzőmérkőzés formájában... 22:00 után kerülök képbe, itt PM-ben, Hamachin, vagy a profilomban lévő msn-címen is elérhető vagyok.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
3. meccsem van elmaradva. Farky, Kaszo, Newman. Most hétvégén szívesen lejátszom őket, ha nektek is jó. :rolleyes: Gyorsan kikapok mindegyikőtöktől. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Sziasztok!

Játszik valaki közületek PS3-on a Madden 11-el? Én még csak néhány napja kezdtem el, de hamar feltűnt, hogy a gameflow mód nem igazán eredményes egy rutinos játékos ellen. Az adott játék előtt a playbookban való bogarászás elég bonyolultnak tűnik, nem tudom, hogy lehet kiválasztani a legcélravezetőbb játékhívást. Van valakinek esetleg valami jó módszere, ami bevált?
Plusz az is eléggé frusztráló, hogy az irányítómmal alig van időm "nézelődni", pillanatok alatt földre visznek. Persze az én védőimnek esélye sincs átjutni az ellen támadófalán... Arról már nem is beszélek, hogy a rivális futója vígan evickél a védőim között, amíg azok sorban lepattognak róla, bezzeg az enyém az első védőnek "lefekszik".
Tudom, hogy gyakorlás kérdése az egész, de az embernek hamar elmegy a kedve ha nem éri némi sikerélmény 😊
Szóval ha valaki tudna segíteni...

köszileeon83
Én xboxon játszok vele, de attol még a játék felépítése ugyanaz. Javaslom, hogy elején állíts a nehézségi szinten. A play hívás meg nem nehéz. Figyelj, jobb ötletet nem tud adni senki, miszerint játssz többet. Ha ismered a playbookot, nagyon könnyen megtalálható az amit szeretnél. Pár meccs, és belefogsz jönni. Mikor bejön a formácio választó, jobbra-balra, tudsz választani. Amelyik szimpi, benyomod, azon belül meg szimplán keresel egy neked tetsző playt. Én ugykezdtem lehúztam 2 évet futóként, kiismerve a játékot, a blokkokat, a lyukakat. Közbe szép lassan toltam felfele a nehézséget. Miután megtanultam,abbahagytam, és kezdtem egy "frencsájszot"(már a 2 és feledik évember vagyok,a legnehezebb szinten). Sima exhibition meccseket nyomsz? Mert ott betudod azt is állítani, hogy a te játékosaid, milyen szinten legyenek, és az ellenfelé. Ugy meg könnyű megtanulni hogy a tieid all-pro, ellen meg Rookie. (mondjuk ugy nagyon egyszerű, mert szinte semmitse csinálnak) Remélem tudtam segíteni. :rolleyes: :cool:


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
leeon83 New York Jets 396 — GangGreen
Sziasztok!

Játszik valaki közületek PS3-on a Madden 11-el? Én még csak néhány napja kezdtem el, de hamar feltűnt, hogy a gameflow mód nem igazán eredményes egy rutinos játékos ellen. Az adott játék előtt a playbookban való bogarászás elég bonyolultnak tűnik, nem tudom, hogy lehet kiválasztani a legcélravezetőbb játékhívást. Van valakinek esetleg valami jó módszere, ami bevált?
Plusz az is eléggé frusztráló, hogy az irányítómmal alig van időm "nézelődni", pillanatok alatt földre visznek. Persze az én védőimnek esélye sincs átjutni az ellen támadófalán... Arról már nem is beszélek, hogy a rivális futója vígan evickél a védőim között, amíg azok sorban lepattognak róla, bezzeg az enyém az első védőnek "lefekszik".
Tudom, hogy gyakorlás kérdése az egész, de az embernek hamar elmegy a kedve ha nem éri némi sikerélmény 😊
Szóval ha valaki tudna segíteni...

köszi
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Chargers - Cowboys 7 - 80
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Falcons - Bears 32-9
MVP: Curtis Lofton 2 int, 1 ret TD

Köszi Delete 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Köszi szépen! Így már tökéletes 😊
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha a Substitution gombra nyomsz akkor szerintem valamelyik formation line-up-ját próbálod állítani, emlékeim szerint ott van ilyen gomb 😊 (tehát pl. Goal line szitukban az adott játékos fog kezdeni). Neked a főmenüben a Features / Rosters / Depth chart nevű opció kell, ott pedig az Assign gombra kell nyomni a megfelelő cserék kiválasztása után.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hali! Egy olyan problémám lenne h nem tudom változtatni a kezdőcsapatot madden 08-ban. Kolb-ot akarom Vick-re lecserélni de nem megy vmiért. A szezonbeli keretet hol tudom változtatni? Elvileg csak a substitution gombra kellene nyomni nem? Tudna segíteni vki? előre is köszi
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Mekkora hype-ot kapok 😂 😂
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
2.félidőben majdnem megint elbuktam,hihetetlen,hogy az utóbbi időben milyen szarul megy a nagyszünet után....Newman
sonka clutch. én is vezettem ellene 3 td-vel aztán kiszoptam.brk
én is sokra mentem a félidei vezetésemmel, a végére berámolt 87 pontot 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 335 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
2.félidőben majdnem megint elbuktam,hihetetlen,hogy az utóbbi időben milyen szarul megy a nagyszünet után....Newman
sonka clutch. én is vezettem ellene 3 td-vel aztán kiszoptam.brk
Ha valakit sikeresen kiismer utána nehéz megfogni. Még jó hogy van egy csodaplay-em ellene 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!