Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 305 — ℧
Jah,erre gondoltam én is, mert én keresgettem, hogy hogyan lehetne, de semmi opciót nem találtam rá.Desert Eagle .5o
Lehet saját playbookot csinálni, csak ha jól tudom nem lehet használni online modban csak gép ellen.
Features > Create a Playbook

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Jah,erre gondoltam én is, mert én keresgettem, hogy hogyan lehetne, de semmi opciót nem találtam rá.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lehet egyébként playbookot csinálni saját magunknak?
Mert látom, hogy mondjátok itt, hogy készül a playbook. Most ez azt jelenti, hogy az adott csapat playbookjából válogatjátok, hogy mit szeretnétek megjátszani, vagy azt, hogy saját playeket rajzolgattok? Másodikra nem találtam lehetőséget. Az lehet még, hogy más csapat playbookját használom, de az meg nem bizti hogy jó annak a csapatnak a rosteréhez.
Bocs a tudatlanságért.Desert Eagle .5o
Itt szerintem arra gondolnak (legalább is én igen), hogy az adott játékos ellen más playeket hívunk mint a megszokott esetekben. Mindenkinek más-más a játékstílusa, és aszerint alakítjuk ki a hívásokat. Legalább is én erre utaltam. Egyébként nem tudom hogyan lehet készíteni playbookot.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Lehet egyébként playbookot csinálni saját magunknak?
Mert látom, hogy mondjátok itt, hogy készül a playbook. Most ez azt jelenti, hogy az adott csapat playbookjából válogatjátok, hogy mit szeretnétek megjátszani, vagy azt, hogy saját playeket rajzolgattok? Másodikra nem találtam lehetőséget. Az lehet még, hogy más csapat playbookját használom, de az meg nem bizti hogy jó annak a csapatnak a rosteréhez.
Bocs a tudatlanságért.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jó volna egy csoportgyőzelemmel hangolódni a playoffra 😀 . Már készül a külön playbook ellened. 😛Biagio
f.szért vagy a Dallassal. még szarabb lesz kikapni tőled 😛
Srácok( Laki, Kendi) előre szólok, hogy hétvégén le kéne játszani az elmaradt meccseket. Lehetőleg Pénteken késő este vagy a Szombati nap folyamán bármikor. 😀eaglesmcnabb
VYCJ3K, és boldogság 😛shawnka
mindkettővel cél a tripla-dupla... na jó csak vicc 😀
Ideje volt, de egyébként már rájöttem, hogy lehet játékot változtatni no huddle után... Végetek 😛 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
úgy látom szépen belekezdtél a győzelem-gyártásba, mondtam én hogy jó leszel, ha hozod azt a játékot, amit ellenem 😀
előre félek az utolsó fordulótól 😛kaszo
Jó volna egy csoportgyőzelemmel hangolódni a playoffra 😀 . Már készül a külön playbook ellened. 😛Biagio
f.szért vagy a Dallassal. még szarabb lesz kikapni tőled 😛
Srácok( Laki, Kendi) előre szólok, hogy hétvégén le kéne játszani az elmaradt meccseket. Lehetőleg Pénteken késő este vagy a Szombati nap folyamán bármikor. 😀eaglesmcnabb
VYCJ3K, és boldogság 😛
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
úgy látom szépen belekezdtél a győzelem-gyártásba, mondtam én hogy jó leszel, ha hozod azt a játékot, amit ellenem 😀
előre félek az utolsó fordulótól 😛kaszo
Jó volna egy csoportgyőzelemmel hangolódni a playoffra 😀 . Már készül a külön playbook ellened. 😛Biagio
f.szért vagy a Dallassal. még szarabb lesz kikapni tőled 😛
Srácok( Laki, Kendi) előre szólok, hogy hétvégén le kéne játszani az elmaradt meccseket. Lehetőleg Pénteken késő este vagy a Szombati nap folyamán bármikor. 😀eaglesmcnabb
szombat: 12:00 után zsír bármikor.


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
úgy látom szépen belekezdtél a győzelem-gyártásba, mondtam én hogy jó leszel, ha hozod azt a játékot, amit ellenem 😀
előre félek az utolsó fordulótól 😛kaszo
Jó volna egy csoportgyőzelemmel hangolódni a playoffra 😀 . Már készül a külön playbook ellened. 😛Biagio
f.szért vagy a Dallassal. még szarabb lesz kikapni tőled 😛
Srácok( Laki, Kendi) előre szólok, hogy hétvégén le kéne játszani az elmaradt meccseket. Lehetőleg Pénteken késő este vagy a Szombati nap folyamán bármikor. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
úgy látom szépen belekezdtél a győzelem-gyártásba, mondtam én hogy jó leszel, ha hozod azt a játékot, amit ellenem 😀
előre félek az utolsó fordulótól 😛kaszo
Jó volna egy csoportgyőzelemmel hangolódni a playoffra 😀 . Már készül a külön playbook ellened. 😛
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Én is lejátszottam Biagio-val a 2. fordulós meccset
Dallas Cowboys 27 - 15 Minnesota VikingsRataccess
elszenvedtem második vereségemet is, Biagio ellen 31-24 aránybanNewman
Biagio - Dallas Cowboys 21-14 Farky - Indianapolis ColtsBiagio
Vadkender - Browns 35-49 Cowboys - BiaggioVadkender
úgy látom szépen belekezdtél a győzelem-gyártásba, mondtam én hogy jó leszel, ha hozod azt a játékot, amit ellenem 😀
előre félek az utolsó fordulótól 😛
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Vadkender - Browns 35-49 Cowboy - Biaggio


Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Browns 14 7 7 7 0 35
Cowboys 7 14 21 7 0 49

Nagyon nagy meccs volt. (megint 4 hülye turnover. De mit csináljak ha szar a csapat? Ezzel együtt kell élnem.😀 😂 ) Na mindegy. Mégegyszer köszi a meccset, remélem még játszunk (persze visszavágón kívül 😊 )

Szerk.: Majdnem kihagytam a D-ket. Hmm... fennvoltak egyáltalán a pályán? Mert nem úgy tűnt egyikünknek se. 😂

Szerk. 2: (sorry hogy ennyit szerkesztek) Wallace lenyomott egy safetyt 😂Vadkender
GG, élvezetes meccs volt az offense kedvelőinek az biztos.😀
Én még annyit tennék hozzá, hogy az mvp austin lett 4td-vel, annak ellenére hogy Romo tökéletes passer ratinget hozott össze. Wallas hitstickje tényleg durva volt.
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Vadkender - Browns 35-49 Cowboy - Biaggio


Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Browns 14 7 7 7 0 35
Cowboys 7 14 21 7 0 49

Nagyon nagy meccs volt. (megint 4 hülye turnover. De mit csináljak ha szar a csapat? Ezzel együtt kell élnem.😀 😂 ) Na mindegy. Mégegyszer köszi a meccset, remélem még játszunk (persze visszavágón kívül 😊 )

Szerk.: Majdnem kihagytam a D-ket. Hmm... fennvoltak egyáltalán a pályán? Mert nem úgy tűnt egyikünknek se. 😂

Szerk. 2: (sorry hogy ennyit szerkesztek) Wallace lenyomott egy safetyt 😂


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 305 — ℧
első forduló elmaradt:

Biagio - Dallas Cowboys 21-14 Farky - Indianapolis ColtsBiagio
köszi jó meccs volt. Addai meg lassan Peterson módban játszik 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
első forduló elmaradt:

Biagio - Dallas Cowboys 21-14 Farky - Indianapolis Colts
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Nagyon jó kis meccs volt, Newman az első 3 drivejából 3 td-t csinált, de a második félidőre összekapta magát a védelemem is. 2 percen belül egyenlő állásnál a Dallas ~30asán volt a kulcsplay 4&inchesnel Newman nekiment de Brady elmérte a rövid passt, majd a rákövetkező drive eldöntötte a mérkőzést.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
elszenvedtem második vereségemet is,Biagio ellen 31-24 arányban
11 pontos előnyt adtam le,grat a rookienak 😛
legalább nem egy csoportban vagyunk 😀

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Tele a hamachis szoba, a tulajdonosa nem tudná raidernation-t kickelni, ha bennt van?Biagio
Done.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Tele a hamachis szoba, a tulajdonosa nem tudná raidernation-t kickelni, ha bennt van?
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
.brk(Packers) 37-38 Shawnka(Falcons)

Classic, Match of the Decade, HolyShit Moments of the Year, Game of my Life.

Csak gratulálni tudok, hatalmas meccs volt.

MVP: Turner 😀shawnka
hozzátartozik, hogy a végén rámentem a 2pontosra, de elrontottam, így jött ki az egy pont differencia 😀 nagyon nagy meccs volt!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
.brk(Packers) 37-38 Shawnka(Falcons)

Classic, Match of the Decade, HolyShit Moments of the Year, Game of my Life.

Csak gratulálni tudok, hatalmas meccs volt.

MVP: Turner 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 333 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Van egy olyan érzésem hogy nem éppen a legkönnyebb csoportba kerültem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
..shawnka
figyeld azért néha pm-ket, meg hamachit.
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Én is lejátszottam Biagio-val a 2. fordulós meccset, fel is pakoltam egy Newmantől kapott stat reporttal együtt, de a statokat nem írtam át mert fogalmam nincs hogy most hogy állunk (kinek melyik meccs van beírva, stb., nem akartam megkeverni).Rataccess
"A"
shawnka - Atlanta Falcons (3-2) +34
kaszo - Houston Texans (3-4) -77
.brk - Green Bay Packers (2-2) +23
Biagio - Dallas Cowboys (1-2) +1
laki - Philadelphia Eagles (0-3) -89

"B"
Raiders89 - New Orleans Saints (5-2) +42
barney - New York Giants (2-0) +43
Rata - Minnesota Vikings (2-5) -88
Farky - Indianapolis Colts (2-5) -3
miilann - San Diego Chargers (0-4) -66


"C"
Skytto - Baltimore Ravens (5-0) +163
Newman - New England Patriots (5-1) +156
eaglesmcnabb - Tennessee Titans (4-1) +109
Vadkender-Cleveland Browns (2-3) -57
Delete - Chicago Bears (2-4) -152
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én is lejátszottam Biagio-val a 2. fordulós meccset, fel is pakoltam egy Newmantől kapott stat reporttal együtt, de a statokat nem írtam át mert fogalmam nincs hogy most hogy állunk (kinek melyik meccs van beírva, stb., nem akartam megkeverni).

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
3. fordulóból elmaradt meccs

Houston Texans (kaszo) 25 - 24 (Biagio) Dallas Cowboys

hatalmas csata volt 😊
első három negyedben még csak TD-t se tudtam csinálni, aztán a hajrában minden összejött, leütött passz az elkapóm kezébe, Andy Johnson lehúzza double coverage-ben, vonal előtti tackle, de még pont bedőlt endzone-ba, nem is beszélve egy punt block TD-ről. A 25 pontból 19-et az utolsó negyedben szereztem.
De majdnem még ez is kevés lett, mert 2 másodperccel a játékidő lejárta előtt ~30 yardról jött FG-kísérlettel Biagio, ami épphogy mellé ment, így maradt az egypontos előnyöm. Amit mindketten furcsállottunk, hogy zárt stadionban 3-4 mérföldes szél fújt 😀 Kb. pont annyival ment mellé az utolsó FG, illetve nekem is lett egy 46 yardos kapufám, ami egyébként valszeg befér.

Egyéb érdekesség: egyik oldalon sem volt interception. 😊