Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Milán feljebb lép a PR-en úgy érzem 😊eaglesmcnabb
ja mondjuk megcsinálhatnád most hétvégén a legfrissebb még PO előtti PR-t 😀
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Milán feljebb lép a PR-en úgy érzem 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Colts - Chargers 36:49

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
miilann, barney, Rata, Raiders89 közül ráér ma valaki lejátszani a meccset?Farky
Én nem hiszem hogy a maradék meccseimet le tudom még játszani sajnos. Szarakodott a madden, nem tudtam se joinolni, se hostolni, ill ha tudtam is, akkor is megszakadt, újraraktam azóta 2× a gamet, és ugyan az.. És szombattól nem leszek gépközelben, szóval nekem ennyi volt az idény, magatok közt majd döntsétek el ki vegye át a csapatomat. Jó kis liga ez, következőre is jövök, sok sikert mindenkinek, és jó játékot! 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
miilann, barney, Rata, Raiders89 közül ráér ma valaki lejátszani a meccset?Farky
én igen. 6tól?miilann
tökéletes, fenn leszek hamachin

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
miilann, barney, Rata, Raiders89 közül ráér ma valaki lejátszani a meccset?Farky
én igen. 6tól?

child please!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
miilann, barney, Rata, Raiders89 közül ráér ma valaki lejátszani a meccset?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Mikor lement a superbowl.
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Mikor lesz vége az idénynek? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Eagles 30
Packers 64

lehet még PO 😊
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
miilann, barney, Rata és Raiders89 ha valamelyikőtöknek jó lejátszhatjuk most a meccset

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
.brk most esetleg nem lenne jó? 😊Laki
de lehet róla szó, csak gyere fel hamachira
szerk: hallod de gyere akkor 😀 (bocs mindenkitől, hogy OFFolunk, de vmiért PM-be nem tudott az ellenfél válaszolni 😂 )
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
.brk most esetleg nem lenne jó? 😊


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
szintén ez volt, vettem egy billentyűzetet, de néha így is vannak problémáim (későn érzékeli a lenyomást, meg ilyenek).
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Hali

Tudom hogy nem nagyon vág a témába de van egy kis gondom

Madden 08 Laptopon (vista) nem érzékeli a jobbra+(előre vagy hátra)+ Sprint kombinációt!

sok neki a 3 gomb egyszerre? fifával is dettó ugyanez volt

Konzollal műkszik de úgy meg én nem vagyok elég profi

Lehet hozzá leszedni valami frissítést vagy van valami beállítás Win- be ami segíthet?

Tippekel előre is köszideniSSilver88
nekem is ezt csinálja, éppen ezért csak itthoni géépel tudok játszani. Nem leltem megoldást rá :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Annyit tudok segíteni, hogy húgom észR (vagy lenövő vagy gasus 😀) laptopján win7-el a maddenben nekem sem engedte, ellenben az én Dellemen minden perfekt isszintén win7-el.

Tehát olyasmit tudok ajánlani, hogy win7-ben keresgess beállítást a billentyűzetnél, hátha ez ellen lehet valamit tenni, (mint a rapid-shift=beragadóbillentyűk), vagy esetleg szedj le másik-újabb-régebbi drivert a billentyűzethez 😊
Esetleg ha sehogy nem jó, akkor csórj egy billentyűzetet, dugd rá, és próbáld ki vele. Ha jó, és fontos, akkor veszel egy billzetet mellé 😊
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Hali

Tudom hogy nem nagyon vág a témába de van egy kis gondom

Madden 08 Laptopon (vista) nem érzékeli a jobbra+(előre vagy hátra)+ Sprint kombinációt!

sok neki a 3 gomb egyszerre? fifával is dettó ugyanez volt

Konzollal műkszik de úgy meg én nem vagyok elég profi

Lehet hozzá leszedni valami frissítést vagy van valami beállítás Win- be ami segíthet?

Tippekel előre is köszideniSSilver88
Dobd el a laptopod vagy legalább a Vistát szedd le. 😀 Ha fifánál is ugyanez volt a gond, akkor nem a játékkal van a probléba. A probléma az Ön készülékében van. (okosabbat nemtudok mondani, bocs. 😀 )


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
deniSSilver88 31
Hali

Tudom hogy nem nagyon vág a témába de van egy kis gondom

Madden 08 Laptopon (vista) nem érzékeli a jobbra+(előre vagy hátra)+ Sprint kombinációt!

sok neki a 3 gomb egyszerre? fifával is dettó ugyanez volt

Konzollal műkszik de úgy meg én nem vagyok elég profi

Lehet hozzá leszedni valami frissítést vagy van valami beállítás Win- be ami segíthet?

Tippekel előre is köszi

THE RAIDERS WILL RISE AGAIN
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Laki, majd válaszolj kérlek!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
miilann, barney, Rata és Raiders89 a meccseket leghamarabb kedden tudom lejátszani, mert (elvileg) holnap veszik le a gipszem.Farky
Nekem úgy néz ki, hogy legkorábban pénteken lesz jó akkor.

több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
...kaszo
uhh tényleg 😊 lesz itt még harc 😊
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 165 — Falcons fan
Na mindenki húzzon bele mert a legjobb mérlegű aki pont lemarad a playoffról átveheti a csapatomat.Raider89
itt az esélyem a PO-ra 😀.brk
mi még nagyot küzdünk azért a PO-helyért, ugyanúgy állunk és ugyanaz a három meccsünk van hátra 😀

"A"
Biagio - Dallas Cowboys (13-2)
shawnka - Atlanta Falcons (7-4)
.brk - Green Bay Packers (6-9)
kaszo - Houston Texans (6-9)
laki - Philadelphia Eagles (1-10)

laki - Philadelphia Eagles .brk - Green Bay Packers
Biagio - Dallas Cowboys .brk - Green Bay Packers
.brk - Green Bay Packers shawnka - Atlanta Falcons

shawnka - Atlanta Falcons kaszo - Houston Texans
kaszo - Houston Texans laki - Philadelphia Eagles
kaszo - Houston Texans Biagio - Dallas Cowboys

a pontarányod neked jobb, az egymás elleni eredmény meg nekem 😀
(...hát vagy ütjük shawnkát mindketten, és ő lesz a negyedik 😂 )
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
miilann, barney, Rata és Raiders89 a meccseket leghamarabb kedden tudom lejátszani, mert (elvileg) holnap veszik le a gipszem.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Ja és akikkel játszom az utolsó fordulókban, jelezzék hogy nekik mikor lenne jó (asszem Giants,Colts) Nekem akár ma is jó lenne, vagy jövő hét közepéig. Utána már nem leszek.



Just Win Baby!
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Na mindenki húzzon bele mert a legjobb mérlegű aki pont lemarad a playoffról átveheti a csapatomat.Raider89
itt az esélyem a PO-ra 😀