Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
én - biagio 31-26

éó 😀 jó meccs volt, fumble-k döntötték el.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
biagio - kaszo 59-38

elég hamar eldőlt, aztán a 2-3 td különbség maradt is a meccsen végig.
(mvp-t nem láttam, nem tudom ki volt-e írva)
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Gratula Főnök 😀 Egyre szarabb vagyok. Gyertek játszani, ne várjátok meg, hogy formába lendüljek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Én-Eaglesmcnabb 70-49

I'm back.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
én-kaszo 35-40
MVP: Andre

Jó meccs volt. 2 perc alatt a végén ledolgoztam 13 pontos hátrányt, 10 mpvel a vége előtt Andre megszopatott. Grat 😀

szerk: amúgy ma egész este jó, úgyhogy bombázzatok.shawnka
tényleg hatalmas meccs volt, köszi 😊
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
én-kaszo 35-40
MVP: Andre

Jó meccs volt. 2 perc alatt a végén ledolgoztam 13 pontos hátrányt, 10 mpvel a vége előtt Andre megszopatott. Grat 😀

szerk: amúgy ma egész este jó, úgyhogy bombázzatok.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ma este jó valakinek?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Gondolom itt többen olvassák. Újonnan vett PS3-al hogyan tudok Maddennel neten gamelni?
Valami PS Network Storet ír, de az azt írja, hogy nem jó a régió :/Laki
Hasonló gondok voltak anno xboxxal. Ott ugy kellett megoldani, hogy mikor csinálták az xbox live-ot a regelős cuccba külföldi (angol/usa) címet kellett megadni. (mert ugye Mo-n akkor még nem volt live.) Ps3-hoz nem értek, de gondolom akkor valami ilyesmi probléma lehet ott is. Ha itt nem is, másik fórumokon tuti írnak ilyenről, ott biztos tudnak segíteni.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
na nekem meg megjött az új videokártyám, úgyhogy shawnka, laki, Biagio: majd írjátok meg légyszi, hogy mikor értek rá lejátszani a meccseinket. lehetőleg minél hamarabb kellene (felőlem akár ma is), mert nekem lassan kezdődik a beadandóírós / zh-ra tanulós időszak :rolleyes:
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
nekem asszem csak sonkával kell játszanom már. de ez inkább rajta múlik, mivel ha jóltom ő az, aki el-el maradozott
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Gondolom itt többen olvassák. Újonnan vett PS3-al hogyan tudok Maddennel neten gamelni?
Valami PS Network Storet ír, de az azt írja, hogy nem jó a régió :/


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Király. Most akkor mindenki arra vár,hogy írjanak neki. Ez így vicces lesz. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Én ráírtam minden ellenfelemre privátot, senki nem volt hajlandó időpontokat adni. Én nem töröm magam tovább, aki játszani akar írjon privátot mikor jó neki. Ennyi.Desert Eagle .5o
nekem nem írtál :/ holnap este fél8-tól vasárnap délelőttig bármikor jó nekem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Én ráírtam minden ellenfelemre privátot, senki nem volt hajlandó időpontokat adni. Én nem töröm magam tovább, aki játszani akar írjon privátot mikor jó neki. Ennyi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Látom velem senki nem akarja lejátszani a meccsét. Én nem fogok utánatok futkosni. Írtok írtok, nem írtok nem írtok.Vadkender
Én is ezen az állásponton voltam eddig 😀 Nekem jövő héten lesz már csak jó a meccs, majd megbeszéljük még (és miilannal is).Pocs
egész hétvégén irkáltam, de senkinek sem volt jó. És van egy rakat elmaradt meccsem. :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Látom velem senki nem akarja lejátszani a meccsét. Én nem fogok utánatok futkosni. Írtok írtok, nem írtok nem írtok.Vadkender
Én is ezen az állásponton voltam eddig 😀 Nekem jövő héten lesz már csak jó a meccs, majd megbeszéljük még (és miilannal is).

több mint 13 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Látom velem senki nem akarja lejátszani a meccsét. Én nem fogok utánatok futkosni. Írtok írtok, nem írtok nem írtok.


Vadkender on Twitter
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Nekem még lenne meccsem Raiders89-el... Az akkor most elmarad vagy hogy?Rataxes
nekem is csak ő maradtFarky
nem marad el, csak 14-0ra nyertek game nélkül



Just Win Baby!
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
nekem viszont úgy tűnik meghalt a videokártyám...
egyelőre halasztanunk kell sajnos, akikkel még nem játszottam le. remélem megoldódik mielőbb...
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Shawnka, Desert Eagle, Newman, Delete!
Ma vagy holnap jó nektek?eaglesmcnabb
VV után lejátszhatjuk.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ma nem,itt nincs madden
holnap kérdéses,kiderül...Newman
nekem holnap olyan négyig jó, ha nem akkor majd jövő hétvégén valamikor, ráérek. Viszont a többiekkel nagy a lemaradásom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
ma nem,itt nincs madden
holnap kérdéses,kiderül...

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Shawnka, Desert Eagle, Newman, Delete!
Ma vagy holnap jó nektek?

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Nekem még lenne meccsem Raiders89-el... Az akkor most elmarad vagy hogy?Rataxes
nekem is csak ő maradt

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nekem még lenne meccsem Raiders89-el... Az akkor most elmarad vagy hogy?Rataxes
sanszos hogy az már nem lesz lejátszva. Srácok mától itthon vagyok, akivel van elmaradt meccsem írjon PM-et, hogy mikor jó. nekem ma egész nap jó!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!