Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Desert Eagleről hír? 'Kender is nagyon eltűnt!

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
lakira várok én is, mint egy kiéhezett szurikáta.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
én is benne lennék, ha megszavazzátok a továbbjutásomat 😀
az utolsó, laki elleni meccsem hiányzik, de még ha kikapnék, akkor is úgy állnék, mint brk, akit mindkét meccsünkön sikerült legyőznöm, ami - ha jól emlékszem - továbbjutó helynek számít a baltimore kiszállása miatt
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én is. Ezért fölösleges ligát szervezni, ha mindenki szarik bele...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Megint van gépem, úgy hogy ha úgy akarjátok akkor nekiugorhatnánk majd a playoffnak 😊Raider89
Én támogatom
több mint 13 éve
Raider89 Las Vegas Raiders 528 — C-lver'N'Blacc
Megint van gépem, úgy hogy ha úgy akarjátok akkor nekiugorhatnánk majd a playoffnak 😊



Just Win Baby!
több mint 13 éve
higuaín20 9
nektek is szarakodik a football-freaks?
több mint 13 éve
higuaín20 9
a W volt a jó. köszi 😉
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
megnyomod az F-et, akkor tudod változtatni a D-linet, föllel széthúzod, level összetolod, jobbal-ballal szerintem egyértelmű 😊
(ugyanezt LB-sorral G után)Szobi22
én W-vel szoktam a védekező falat 😊 de ugyanígy föl-le gombokkal utánakaszo
mondjuk nekem nem az alapértelmezett az irányítás, szval lehet 😛Szobi22
Ha jól emlékszem akkor alapértelmezetben az F-fel csak a játékost választod ki, így csak egy embert tudsz mozgatni nem az egész falat. Bár nekem is át van már állítva a kiosztás.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
billentyűzeten melyik gombbal tudom összébb illetve szét húzni a deff falat?higuaín20
megnyomod az F-et, akkor tudod változtatni a D-linet, föllel széthúzod, level összetolod, jobbal-ballal szerintem egyértelmű 😊
(ugyanezt LB-sorral G után)Szobi22
én W-vel szoktam a védekező falat 😊 de ugyanígy föl-le gombokkal utánakaszo
mondjuk nekem nem az alapértelmezett az irányítás, szval lehet 😛

több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
billentyűzeten melyik gombbal tudom összébb illetve szét húzni a deff falat?higuaín20
megnyomod az F-et, akkor tudod változtatni a D-linet, föllel széthúzod, level összetolod, jobbal-ballal szerintem egyértelmű 😊
(ugyanezt LB-sorral G után)Szobi22
én W-vel szoktam a védekező falat 😊 de ugyanígy föl-le gombokkal utána
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
billentyűzeten melyik gombbal tudom összébb illetve szét húzni a deff falat?higuaín20
megnyomod az F-et, akkor tudod változtatni a D-linet, föllel széthúzod, level összetolod, jobbal-ballal szerintem egyértelmű 😊
(ugyanezt LB-sorral G után)

több mint 13 éve
higuaín20 9
billentyűzeten melyik gombbal tudom összébb illetve szét húzni a deff falat?
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Newman, Desert,és Kender!
Csütörtök-péntek-szombat délelőtt jó nektek? gyorsan le kéne tudni a meccseket, ahogy mondták már szinte csak a PO van hátra, de ha baszunk rá az egészre, akkor nem sok értelme van :/eaglesmcnabb
holnap nem,péntek-szombat jónak tűnik

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 451
http://espn.go.com/espn/thelife/videogames/blog/_/name/thegamer/id/6555522/six-things-need-know-madden-12s-franchise-mode?readmore=fullstory

Nem lesz gyenge. 😊
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Newman, Desert,és Kender!
Csütörtök-péntek-szombat délelőtt jó nektek? gyorsan le kéne tudni a meccseket, ahogy mondták már szinte csak a PO van hátra, de ha baszunk rá az egészre, akkor nem sok értelme van :/

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
jaja szinte csak a PO van hátra

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
olyan sokáig eljutottunk már benne, ezt már be kéne fejezni. aktivizáljuk kicsit magunkat.
több mint 13 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
ligával mi lesz? hagyjuk a f@szba? mert egyenlőre úgy néz ki...eaglesmcnabb
utolsó 3-4 fordulóból nem sok eredmény van meg sajnos 😕
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ligával mi lesz? hagyjuk a f@szba? mert egyenlőre úgy néz ki...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
deniSSilver88 31
Hali

tudnátok küldeni ey olya friss rostert amivel lehet is játszani frenchise-t

nekem a footbal freakson lévők nem működnek csak a fél évnél régebbiek.

THE RAIDERS WILL RISE AGAIN
több mint 13 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 954 — megbékéltem tom bradyvel
De verjem... akik gép ellen játszanak.
Mi az istenért van ilyen buzi AI :mad: felideegsít, kihajintom a gépet az ablakon.... állandóan futójátékot hív. egy negyed alatt (8 perc) van legfeljebb 5 passzkísérlete, amiből 1-2 sikeres passz. A támadó play-jei 90% futójáték :mad: nem leeht ezt valahol beállítnai, hogy milyen arányban legyen futó és passz játéka az AI-nek?
Egyébként akármiylen fokozaton játszok.. all madden vagy all pro... mindegy neki.

Arról nem is beszélve, hogy időnként gondol egyet és egy hosszú passzal nyeri a first down-t vagy TD-t... (-_(-_-)_-)

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 336 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na Mo-n tartózkodom immáron, hétvégén jöhetnek az elmaradt meccsek.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 632
a portré fájlt is bemásoltad és/vagy a rostert betöltötted a játékon belül, mert akkor csinál ilyet. Egyébként jó kell legyen mert ezzel játszunk 😊Farky
Rostert betöltöttem játékon belül. A portré fájl pedig ott van ahova mondtad. Meg a portré ott van a data0 mappában is.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 13 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
a portré fájlt is bemásoltad és/vagy a rostert betöltötted a játékon belül, mert akkor csinál ilyet. Egyébként jó kell legyen mert ezzel játszunk 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning