Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
Nekem jó az egybe-liga is, akkor legalább kipróbálhatom magam mindenki ellen 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
demokratikus döntés lesz. a 3 csoport elvetélt szerintem, a 2 csoportos korrektebb lenne a PO-ba kerülés szempontjából, viszont az több meccset jelent az egyik csoport tagjainak, ergo lenne a kevesebb csapatos divnek egy kollektív bye weekje. a legegyszerűbb az össznépi liga lenne, de hol ott az izgalom? 😀

Az volna a kérésem, hogy írjtátok be, hogy melyiket szeretnétek, és akkor az lesz 😊shawnka
Én mindenképp a kollektív ligára szavazok, szerintem nem túl jó ötlet hogy az egyik csoport kevesebb meccset játszik mint a másik... Ha mégis a kétcsoportos megoldás lesz érvényesítve akkor a nagyobb (több meccsel járó) csoportba kérném a felvételem!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 871 — Illegális gyakorló
KFC bazz 😂 Epic, ott a helyem 😀

A 2 csoport szerintem is okés.

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
2 csoportos ötletet támogatom
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
nálam is a 2 csoport a favorit, de én a KFCbe szeretnék menni 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
2 csoport és akkor a nagyobb csoport 1.-se automatikusan PO míg a kisebb csoport elsője kerülhet WC-ra ha gyengébb az eredménye mint a Nagyobb csoport 2.-ja

Lehetne am a két konferencia

NFC és KFC 😀 (nagyobb/kisebb)Amadeus91
6 PO hely lesz, és minden kiemelt egyenrangúan lesz kezelve -> két első kimarad az első fordulóból, többiek küzdenek az elődöntőkért.shawnka
és akkor csoporton belül oda-vissza vágók?Amadeus91
ha a többiek is erre szavaznak akkor úgykéne.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
2 csoport és akkor a nagyobb csoport 1.-se automatikusan PO míg a kisebb csoport elsője kerülhet WC-ra ha gyengébb az eredménye mint a Nagyobb csoport 2.-ja

Lehetne am a két konferencia

NFC és KFC 😀 (nagyobb/kisebb)Amadeus91
6 PO hely lesz, és minden kiemelt egyenrangúan lesz kezelve -> két első kimarad az első fordulóból, többiek küzdenek az elődöntőkért.shawnka
és akkor csoporton belül oda-vissza vágók?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
2 csoport és akkor a nagyobb csoport 1.-se automatikusan PO míg a kisebb csoport elsője kerülhet WC-ra ha gyengébb az eredménye mint a Nagyobb csoport 2.-ja

Lehetne am a két konferencia

NFC és KFC 😀 (nagyobb/kisebb)Amadeus91
6 PO hely lesz, és minden kiemelt egyenrangúan lesz kezelve -> két első kimarad az első fordulóból, többiek küzdenek az elődöntőkért.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
demokratikus döntés lesz. a 3 csoport elvetélt szerintem, a 2 csoportos korrektebb lenne a PO-ba kerülés szempontjából, viszont az több meccset jelent az egyik csoport tagjainak, ergo lenne a kevesebb csapatos divnek egy kollektív bye weekje. a legegyszerűbb az össznépi liga lenne, de hol ott az izgalom? 😀

Az volna a kérésem, hogy írjtátok be, hogy melyiket szeretnétek, és akkor az lesz 😊shawnka
2 csoport és akkor a nagyobb csoport 1.-se automatikusan PO míg a kisebb csoport elsője kerülhet WC-ra ha gyengébb az eredménye mint a Nagyobb csoport 2.-ja

Lehetne am a két konferencia

NFC és KFC 😀 (nagyobb/kisebb)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
demokratikus döntés lesz. a 3 csoport elvetélt szerintem, a 2 csoportos korrektebb lenne a PO-ba kerülés szempontjából, viszont az több meccset jelent az egyik csoport tagjainak, ergo lenne a kevesebb csapatos divnek egy kollektív bye weekje. a legegyszerűbb az össznépi liga lenne, de hol ott az izgalom? 😀

Az volna a kérésem, hogy írjtátok be, hogy melyiket szeretnétek, és akkor az lesz 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jó ez a detroit 😀 annyi a játék lényege hogy dobd Megatron felé, majd ő elkapja 😀 Rata ellen toltunk egyet, döntetlen szagú meccsen nyertem egy 2 pontossal 😀 de Megatron elkapott kb 250 yardot, Mettyú meg 100 yard fölött futott. a 300+ passzolt yardja mellé. Suh meg Tulloch kurvajók, viszont Best futóposzton annyi mintha nem is volna. Ja meg becsúszott vagy 4 INT Matt'-től ezen még javítani kell, csakhát a fal lehetne jobb is.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lol, hát asszem hivatalossá vált, hogy engem nem érint a PO kérdése, és az is tök mindegy, hogy csoportban lesz 0-X a mérlegem, vagy egyben 😀 Már ha a 0-t legalább elérem 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
2 csoport sztem.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
mivel páratlanul vagyunk jobb lenne az össznépi szerintem.eaglesmcnabb
Én is erre szavazok!
Továbbá játszanék valakivel előszezon-meccset! (msn -> pgabtab84@hotmail.com)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
akinek esetleg van kedve játszani az nyugodtan írjon PÜ-t, hétköznap esténként általában mindig ráérek
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
mivel páratlanul vagyunk jobb lenne az össznépi szerintem.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Chargers nálam is téma volt, de aztán a csudimacik mellett döntöttem. Egyelőre úgy néz ki szarul 😀 Kíváncsi leszek mire leszek képes ezzel a nagyon gyér O-val..fetomy
PR és az egész Secondary olyan kibaszott lassú hogy végül lemondtam róluk.
meg azért Megatronra meg a védelemre lehet építeni Detroitban 😛eaglesmcnabb
Igazából nagyon megbántam, hogy őket választottam. 1 meccset játszottam csak velük előtte, azon állat volt a D és az O is, azóta már lenyomtam vagy 6-ot, és szarrá dominál mindenki... De hát ez van, mostmár midnegy 😊

Nekem egyébként a 2 csoportos verzió tetszik, de amúgy majdnem mindegy 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
nos, már csak egy csapat elkelésére várunk, ideje lenne kitalálni, a 13 csapat milyen rendszerben legyen.
Én egy nagy össznépi ligára gondoltam, ahol mindenki játszik mindenkivel egyszer (12 meccs), majd továbbmegy az első 6 mondjuk. Mehetne több is tovább, de akkor az alapszakasz jelentősége nagyban csökkenne, és szerintem az nem lenne annyira jó. Inkább kevesebb, de jobbak.
Alternatíva lehet még két főcsoport, 6-7 csapattal, ahol mindenkivel játszol egyet, illetve saját csoportodból mindenkivel kétszer, így összesen 17 vagy 18 alapszakasz találkozó várna mindenkire. Továbbjutni szerintem csoportonként 3 főnek lenne érdemes, első WC hétre pihenőt kap, onnantól meg értelemszerű.
Harmadik alternatíva, 3 csoport, 4-4-5 fővel. Itt is mindenkivel játszol, sajáttal kétszer, ezzel alapszakasz csak 15-15-16 meccses lenne. Itt a PO a legnagyobb kérdés, mert annak nincs sok értelme, hogy csoportonként 2 megy tovább, mivel akkor lesz 6 csapatunk, esetleg lehetne, hogy két legjobb szabadnapos, akkor megoldható már.
Több csoportra nincs szükség szerintem, mert 3 fős csoportok hülyeség.

De mivel shawnka a főnök, ezek csak javaslatok, de szerintem sok újat ő sem talál már ki 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
A Chargers nálam is téma volt, de aztán a csudimacik mellett döntöttem. Egyelőre úgy néz ki szarul 😀 Kíváncsi leszek mire leszek képes ezzel a nagyon gyér O-val..fetomy
PR és az egész Secondary olyan kibaszott lassú hogy végül lemondtam róluk.
meg azért Megatronra meg a védelemre lehet építeni Detroitban 😛

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Chargers nálam is téma volt, de aztán a csudimacik mellett döntöttem. Egyelőre úgy néz ki szarul 😀 Kíváncsi leszek mire leszek képes ezzel a nagyon gyér O-val..
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én később (estefelé) majd játszanék valakivel!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
With the 12th Pick of the 2011 Bowl.hu madden Draft Shawnka selects Atlanta Falcons.

Biagio on the clock, deadline: 2011/10/27, 17:40:37'00

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
akar valaki egy meccset? 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
jöhetnek a pre-season meccsek, mert elég gyér a jelenlegi teljesítményem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Detroit is rajta volt a Wish-listemen, csak tegnap nyomtam vele egy próbameccset és Stafforddal nagyon nem voltam megelégedve... Igaz akkor már részeg voltam, remélem nem bánom meg a döntést hogy nem toltam még egy próbát 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes