NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Baltimóóóóór Ravens 21-31 Arizona Cardinals

Rég voltam ennyire agyfasz közeli állapotban. Sőt, a vége felé már majdnem kidobtam a monitorom. Jó meccs volt, Bálesznek van még hova fejlődnie. De hát Rookie, és első meccsnek ez tökéletes volt. Rólam viszont csak annyit, hogy botrányosan szar voltam. Nem érdemeltem meg a győzelmet. Olyan amatőr hibákat vétettem, nem beszélve arról, hogy rossz döntéseket is hoztam. Remélem ezt a közeljövőben korrigálni tudom, mert ha nem, akkor simán lesz egy tavalyinál szarabb szezonom. Most is csak nagyon kevésen múlott.

Ne legyen hiányérzetetek. MVP: Ryan Williams, 2 futott TD, 55 yard, 4 elkapásból 57 yardés 1 TD


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Pedig láttam ma is hamachin.Desert Eagle .5o
Az azért lehet, mert automatán belép ez a szar, de most értem haza. Már meccsképes vagyok 😀


Szerk: na meg is volt az első online meccsem:


Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Ravens 0 7 7 7 0 21
Cardinals 7 10 7 7 0 31

Jó kis meccs volt, grat Vadkendernek 😊

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Pedig láttam ma is hamachin.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Többek között itt is meg tudod nézni - a Ravens-Cards és az Eagles-Cowboys meccs nincs még meg, utóbbi lehet épp folyamatban van 😊Rataxes
Ejj, már megint rám kell várni. Mentségemre szóljon, én már írtam a srácnak. Azóta semmi hír felőle.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Lenyomtuk mi is Biagioval, végig jobb volt, nyert is 38-21-re.
Döntő volt, hogy Eagles támadófal tényleg olyan szar, mint gondoltam, ez majd vasárnap IRL is látszódni fog Boys front seven áll. Itt most "csak" 8 sack lett az eredménye. Gyilkos volt a 4 fumble is, amiből 3-at elvesztítettem, kb. mindhárom első félidőben volt, második negyed ennek megfelelően 24-0 lett oda. Túloldalról Romo két pickkel nyitott. Egyébként passz játék egyik oldalt se volt nagyon menő, szerintem egyönk sem jutott 200 passzolt yard felé, magamnál a 100-at is kétségbe vonom. De a futások mentek.
Ja, MVP gép szerint Witten a 3 TD-vel. Szerintem meg Orlando Scandrick, 3 sack, 1 FF.

Stat fájlt kinek kell küldeni-e?Deny
Rata.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lenyomtuk mi is Biagioval, végig jobb volt, nyert is 38-21-re.
Döntő volt, hogy Eagles támadófal tényleg olyan szar, mint gondoltam, ez majd vasárnap IRL is látszódni fog Boys front seven áll. Itt most "csak" 8 sack lett az eredménye. Gyilkos volt a 4 fumble is, amiből 3-at elvesztítettem, kb. mindhárom első félidőben volt, második negyed ennek megfelelően 24-0 lett oda. Túloldalról Romo két pickkel nyitott. Egyébként passz játék egyik oldalt se volt nagyon menő, szerintem egyönk sem jutott 200 passzolt yard felé, magamnál a 100-at is kétségbe vonom. De a futások mentek.
Ja, MVP gép szerint Witten a 3 TD-vel. Szerintem meg Orlando Scandrick, 3 sack, 1 FF.

Stat fájlt kinek kell küldeni-e?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Philadelphia Eagles - Dallas Cowboys 21 - 38
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Többek között itt is meg tudod nézni - a Ravens-Cards és az Eagles-Cowboys meccs nincs még meg, utóbbi lehet épp folyamatban van 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Hogy állunk? Ki van még ebben a körben hátra? 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
én szombat 4 óra után tudok játszani Deny
Egyébként Biagio hétfő, kedd magasság neked jó lenne-e?Deny
Én úgy mostanra terveztem az első hszedre alapozva. 😀Biagio
Most is jó, ráérek, hamachin megtalálsz 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
én szombat 4 óra után tudok játszani Deny
Egyébként Biagio hétfő, kedd magasság neked jó lenne-e?Deny
Én úgy mostanra terveztem az első hszedre alapozva. 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Amúgy szerintem is kéne egy határ, mikor játszunk, mert különben én képes vagyok hetekig húzni. Egyébként Biagio hétfő, kedd magasság neked jó lenne-e?Deny
Mivel 27-én délután készült el a skedzsül, ezért szerintem első forduló határideje jövőhét csütörtök, azaz november 03. éjfél legyen, hogy még esetleg este is játszani tudjon aki akkor ér rá. Mit szóltok?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A settingsben van a STATS menü asszem, és ott kell beállítani, hogy UNIQUE legyena statmentés. Így automatikusan menti a dokumentumok-madden-stats mappába. Ha nem állítod uniquera is elmenti, csak akkor szimpla gamelog.txt-nek, és ezt minden meccs után felülírja.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Azt azért valaki nekem tényleg mondja már el, hogy stat fájlt játék menti vagy a hostoló vagy ki menti és hogyan?

Amúgy szerintem is kéne egy határ, mikor játszunk, mert különben én képes vagyok hetekig húzni. Egyébként Biagio hétfő, kedd magasság neked jó lenne-e?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eddig jó szezonkezdéseim voltak mindkét szezonnyitómon kikaptam. valahogy a #6-os pozícióra hajtok remélem meglesz, sokkal nehezebb biznisz lesz mint tavaly.
faszért kellett nektek egyből ilyen magasra rakni 😀 ilyenkor mindig égő kiszopni. pláne hazai pályán 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Ez igen, megvan a harmadik meglepi is az első fordulóban, azt nézve, hogy 4 meccs ment le, azért elég szép 😂 PR-ben magyarázkodhatok majd 😀Desert Eagle .5o
legalább változatos lesz 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ez igen, megvan a harmadik meglepi is az első fordulóban, azt nézve, hogy 4 meccs ment le, azért elég szép 😂 PR-ben magyarázkodhatok majd 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Játék közben nem laggolt annyira mint a képen. De azért elég idegesítő kis akadások voltak. Hát akkor ez így csodanet nélkül nem volt túl jó ötlet. Majd máskor. Azért köszönöm a figyelmet.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634


első adás

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
különben is. ez így szar. engem sonka pléjei érdekelnek 😀eaglesmcnabb
vajh miért kendi hosztolt? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ha valaki megunta és önbizalmat akar növelni jöjjön nyomjunk egy meccset. 😀

különben is. ez így szar. engem sonka pléjei érdekelnek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Kevin Kolb 3&24 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na, hát ez játszhatatlan így 😀 legalább kiderült, hogy az ötlet elvetélt. nálunk 😀shawnka
hát...mi sem élvezzük annyira.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
játék közben is szaggat ennyire?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
na, hát ez játszhatatlan így 😀 legalább kiderült, hogy az ötlet elvetélt. nálunk 😀