NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
már csak 2 meccs van vissza a fordulóból 😀 gyerünk GM-ek, pörgessétek meg, szeretnék már játszani a szentek ellen 😀shawnka
háhá Mr. Békön akkor ezt jól beszoptátok, mert én majd kb csak jövőhéten nyomom le az utolsó negyedet, mert ezen a gépen nem tudom.
😀 meg Daniel-el is így beszéltük meg anno. 😀eaglesmcnabb
akkor majd azt pótoljátok, mi meg kezdjük a 3. fordulót, amint Báleszék letolták a meccsüket 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
már csak 2 meccs van vissza a fordulóból 😀 gyerünk GM-ek, pörgessétek meg, szeretnék már játszani a szentek ellen 😀shawnka
háhá Mr. Békön akkor ezt jól beszoptátok, mert én majd kb csak jövőhéten nyomom le az utolsó negyedet, mert ezen a gépen nem tudom.
😀 meg Daniel-el is így beszéltük meg anno. 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Még Ratáék sem játszották le szóval három.
Én majd csak szerda este, vagy csütötökön olyan három és hat között érek rá leghamarabb. Bálesz majd jelezz!Desert Eagle .5o
nézz be a trackerbe ifjú barátom 😛shawnka
Belenéztem apjuk 😀
Valami beszámolót majd adjatok már róla Rata, hogy power rankingben könnyebb dolgom legyen 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Még Ratáék sem játszották le szóval három.
Én majd csak szerda este, vagy csütötökön olyan három és hat között érek rá leghamarabb. Bálesz majd jelezz!Desert Eagle .5o
nézz be a trackerbe ifjú barátom 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Még Ratáék sem játszották le szóval három.
Én majd csak szerda este, vagy csütötökön olyan három és hat között érek rá leghamarabb. Bálesz majd jelezz!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
már csak 2 meccs van vissza a fordulóból 😀 gyerünk GM-ek, pörgessétek meg, szeretnék már játszani a szentek ellen 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Dallas Cowboys - New Orleans Saints 42 - 7

MVP: Austin 2TD 8Rec 162 YrdBiagio
Erről majd küldtök statokat?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Akkor Paintert kezdő QBnak! 😀Vadkender
Collinsnak már így is be kellett állnia a félidő végére. 😀Farky
dicsérve ezzel a Cincy Pass rusht 😀Amadeus91
jaja 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Akarok egy D#, ki cseréli el az övét az enyémre? 😀
Jellemző h akkor csinál Addai egy fumblet amikor támadhatnék h újra átvegyem a vezetést, aztán Wayne meg nem éri utol Johnsont. Idén tényleg Suck4Luck lesz 😊Farky
neked adom. Defensenek nem nevezném, de szar helyett talán megteszi.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Shawnka asszem a múlt szezonban elkapta, de engem szerintem még nálad is jobban megszórt anno 😀eaglesmcnabb
"Szerintem"? Ne vicceljetek srácok, ez a BOWLHU MADDEN LIGA, itt mindenről van statisztika 😛 😊
Titans - Cowboys 22-44
Falcons - Cowboys 31-26Rataxes
csak csendben megjegyezném, hogy az előző ligában az első meccsünkön én is elvertem 25-24-re úgy, hogy az utolsó negyedben csináltam 19 pontot egy punt block td-vel megtámogatva 😛 😀kaszo
Még mindig vannak álmatlan éjszakáim azaz utolsó negyed miatt. 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Akarok egy D#, ki cseréli el az övét az enyémre? 😀
Jellemző h akkor csinál Addai egy fumblet amikor támadhatnék h újra átvegyem a vezetést, aztán Wayne meg nem éri utol Johnsont. Idén tényleg Suck4Luck lesz 😊Farky
Akkor Paintert kezdő QBnak! 😀Vadkender
Collinsnak már így is be kellett állnia a félidő végére. 😀Farky
dicsérve ezzel a Cincy Pass rusht 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Akarok egy D#, ki cseréli el az övét az enyémre? 😀
Jellemző h akkor csinál Addai egy fumblet amikor támadhatnék h újra átvegyem a vezetést, aztán Wayne meg nem éri utol Johnsont. Idén tényleg Suck4Luck lesz 😊Farky
Akkor Paintert kezdő QBnak! 😀Vadkender
Collinsnak már így is be kellett állnia a félidő végére. 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Akarok egy D#, ki cseréli el az övét az enyémre? 😀
Jellemző h akkor csinál Addai egy fumblet amikor támadhatnék h újra átvegyem a vezetést, aztán Wayne meg nem éri utol Johnsont. Idén tényleg Suck4Luck lesz 😊Farky
Akkor Paintert kezdő QBnak! 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Akarok egy D#, ki cseréli el az övét az enyémre? 😀
Jellemző h akkor csinál Addai egy fumblet amikor támadhatnék h újra átvegyem a vezetést, aztán Wayne meg nem éri utol Johnsont. Idén tényleg Suck4Luck lesz 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bengals 49-39 Colts

MVP: Bernard Scott RB Bengals

162 yard, 2 rush td, 1 cth td, 9.0 avg, 1 fumble, 32 yard after 1st hit, 2 +20yardos play

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
edzőmeccsre jó vagyok, akit érdekel írjon hamachin...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Shawnka asszem a múlt szezonban elkapta, de engem szerintem még nálad is jobban megszórt anno 😀eaglesmcnabb
"Szerintem"? Ne vicceljetek srácok, ez a BOWLHU MADDEN LIGA, itt mindenről van statisztika 😛 😊
Titans - Cowboys 22-44
Falcons - Cowboys 31-26Rataxes
csak csendben megjegyezném, hogy az előző ligában az első meccsünkön én is elvertem 25-24-re úgy, hogy az utolsó negyedben csináltam 19 pontot egy punt block td-vel megtámogatva 😛 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
valaki most egy edzőmeccs? 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
mehet, én készen állok a D#-em már nem biztos 😀Farky
akkor majd küld az IP-t ha gondolod, mert én is kész vagyok. te vagy hazai pályán. 😊Amadeus91
ment PM

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny majd írj PM-eet ha jó, nekem ma olyan 6-7 től SD-KC meccsig bármikor jó.eaglesmcnabb
Lehetséges, hogy ma nem fér bele, de talán 22-23 óra felé igen. Majd jelzek
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
mehet, én készen állok a D#-em már nem biztos 😀Farky
akkor majd küld az IP-t ha gondolod, mert én is kész vagyok. te vagy hazai pályán. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
Falcons - Cowboys 31-26Rataxes

Csak hozzáteszem, hogy akkor már lefutott volt a csoportelsőség kérdése. 😀Biagio
ez mondjuk igaz, de emlékeim szerint kurvajó meccs volt 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Falcons - Cowboys 31-26Rataxes

Csak hozzáteszem, hogy akkor már lefutott volt a csoportelsőség kérdése. 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Shawnka asszem a múlt szezonban elkapta, de engem szerintem még nálad is jobban megszórt anno 😀eaglesmcnabb
"Szerintem"? Ne vicceljetek srácok, ez a BOWLHU MADDEN LIGA, itt mindenről van statisztika 😛 😊
Titans - Cowboys 22-44
Falcons - Cowboys 31-26

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 248 — Tyrone Creek
hehe, és a kövi fordulóban veled játszom. szép remények.. 😀lol
tavaly a Saints ellen szenvedtem, nem is szeretek ellenük játszani.