NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bengals 23-13 Ravens (nálam volt, mert csak akkor ment, ha én hostoltam)

MVP: Keith Rivers, LB, Bengals.



statot h küldjem és hova?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jajj igen, mert az értékeknek 0 és 2.375 között kell lenniük.. őő akkor ez egy hangyafasznyit bonyolultabb lesz, de rajta vagyok 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
=((((A1/B1-0,3)*5)+((C1/B1-3)*0,25)+((D1/B1)*20)+(2,375-(E1/B1*25)))/6)*100

Ahol:

A1: Comp
B1: Att
C1: Yards
D1: TD
E1: INT
(Tehát ezeket írd át arra, ami nálad szerepel értelemszerűen 😊 Kipróbáltam, működik itt tudod ellenőrizni 😊)fetomy
az oldalon faxán számolja, de a képlet valamiért 180-as ratinget számol a 153 helyett

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
=((((A1/B1-0,3)*5)+((C1/B1-3)*0,25)+((D1/B1)*20)+(2,375-(E1/B1*25)))/6)*100

Ahol:

A1: Comp
B1: Att
C1: Yards
D1: TD
E1: INT
(Tehát ezeket írd át arra, ami nálad szerepel értelemszerűen 😊 Kipróbáltam, működik itt tudod ellenőrizni 😊)
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Én az nb1-et a docson frissítem. Ha gépen frissíted, és feltöltöd, azt szerintem csak új fájlként lehet. Már ha jól értettem 😀fetomy
jól értetted 😊 nah mindegy, csak excelben gyorsabb. Mondjuk lehet az alapot megcsinálom a gépen utána meár csak frissíteni kell a docson.

Igazából írni kéne egy passer rating számoló képletet, mert jelenleg manuálisan van beírva, ebben valaki segíthetne.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Én az nb1-et a docson frissítem. Ha gépen frissíted, és feltöltöd, azt szerintem csak új fájlként lehet. Már ha jól értettem 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
oké, azt nem tudja valaki, h meglehet oldani, h ne a google docson frissítsem a dokut hanem gépen aztán felülírjam a régit, vagy állandóan újra fel kell töltsem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
zsír, ez tök jó, imádom a statokat 😀 főleg mert max abban van némi sanszom értékelhető teljesítményre 😂
Egyébként akkor majd szólj, hogy mit csináljak 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Az első hét QB statisztikája megvan, igyekszem folyamatosan frissíteni: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtKRaKbQhpO8dDZZaWpxREdNV2hfNTZsT0dmMXVaM3cFarky
hozzátartozik, hogy futott Stafford mellé 82 yardot 😛
amúgy majd én is be tudok segíteni.eaglesmcnabb
a futó statot most fejeztem be mindjárt frissítem

faxán letöröltem az előzőt, de feltettem újra 😀

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtKRaKbQhpO8dHBlaFV6bFJSUHoyQjcwbjU3WkRaWlE

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Csapatstatokat nem kell csinálnod, azokhoz nekem megvan a felület nagyjából, csak nem akartam egy hét utáni cuccokkal számolni, jobb olyan 3 hét után, de még ahhoz nincs full stat.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Az első hét QB statisztikája megvan, igyekszem folyamatosan frissíteni: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtKRaKbQhpO8dDZZaWpxREdNV2hfNTZsT0dmMXVaM3cFarky
hozzátartozik, hogy futott Stafford mellé 82 yardot 😛
amúgy majd én is be tudok segíteni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Fasza! (kár,hogy eddig volt jó Cutler 😀) Egyébként szólj ha megunod vagy sok, és besegítek 😊fetomy
első hetet megcsinálom fullra, aztán meg akár fel is lehet osztani, hogy ki melyik fület csinálja és onnan gyorsan megy.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Fasza! (kár,hogy eddig volt jó Cutler 😀) Egyébként szólj ha megunod vagy sok, és besegítek 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Az első hét QB statisztikája megvan, igyekszem folyamatosan frissíteni: https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtKRaKbQhpO8dDZZaWpxREdNV2hfNTZsT0dmMXVaM3c

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Edzőmeccset valaki? 😊Rataxes
Írtam hamán
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Edzőmeccset valaki? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Csak nem gondoltam, hogy így jó lesz, de hát te tudod 😀fetomy
Igazából így a legszerűbb, copy-paste aztán kész is 😊Rataxes
Elküldtem a Ravens-Packers logját 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nem jönnek a statok srácok 😊 A 2. heti Ravens-Packersről sem jött semmi, Vikes-Cowboys-ról sem kaptam, meg Fetomy-tól sem jött anyag... Esetleg Eaglesmcnabbnek küldtétek csak még nem tette ki?Rataxes
Nem is volt Vikings-Cowboys 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Csak nem gondoltam, hogy így jó lesz, de hát te tudod 😀fetomy
Igazából így a legszerűbb, copy-paste aztán kész is 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
magamnak úgyis csinálnék előbb-utóbb statot

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
átfogó stattal várjál Farky, mert -ha jó emlékszem- Desert Eagle mondta, hogy csinál ilyet, és nem tudom elkezdte-e már vagy ilyesmi 😊

Heremans barátom elküldtem pm-ben 😀 Csak nem gondoltam, hogy így jó lesz, de hát te tudod 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a gameloggal tisztában vagyok bakker 😀 Azt nem tudom hova küldjem 😀 Vagy copyzzam be egy pmbe?fetomy
lassan tanulsz de hatékonyak a tanulási módszereid 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
a gameloggal tisztában vagyok bakker 😀 Azt nem tudom hova küldjem 😀 Vagy copyzzam be egy pmbe?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
eaglesmcnabb címe nem érdekel, de lionsstafford címét megkaphatnám, mert sehol nem találom úgy, hogy tudnék fájlt csatolni 😀fetomy
az utolsó meccsed statjait a dokumentumok/madden 08/stats/gamelognál megleled. de ez csak az utolsó meccsé, mindig mentsd el ha akarod, különben rámenti a kövit.
Farky igen, neked kell megcsinálni, de nem javaslom mert nem kicsit időigényes.eaglesmcnabb
nem baj lehet nekiállok, előbb utóbb csak kész lesz 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
eaglesmcnabb címe nem érdekel, de lionsstafford címét megkaphatnám, mert sehol nem találom úgy, hogy tudnék fájlt csatolni 😀fetomy
az utolsó meccsed statjait a dokumentumok/madden 08/stats/gamelognál megleled. de ez csak az utolsó meccsé, mindig mentsd el ha akarod, különben rámenti a kövit.
Farky igen, neked kell megcsinálni, de nem javaslom mert nem kicsit időigényes.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!