NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Milyen kerekítés? 😊

Egyébként a korábban linkelt weboldalhoz hasonlítva 13 tizedesjegyig pontos, ennél többet nem enged az excel kiírni 😀 NEm tudom pontosan ezt hogyan kell mondani, de kb. tízbilliomod vagy mi pontosságú 😀fetomy
én csak 2 tizedesjegyet jelenítettem meg arra a kerekítésre gondoltam, de jó lesz ez már az elkapók is kész vannak, holnapra meg meglesz a teljes 1 forduló.Farky
jaa, hát de az attól még ugyanolyan pontos, hiszen IRL meg csak 1 tizedesre kerekítik, a kerekítési szabályok meg ugyanazok, úgyhogy hiteles adatok lesznek 😊fetomy
Én nem a képletedben nem bízom hanem a májkroszoft termékében 😀

Akkor a team statot megcsináljam vagy az nem kell.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Miért várná, neki ugyanolyan lesz mint a többi 😀😛

Én egyébként vártam, mielőtt .brk jelentkezett, mert addig úgy nézett ki, hogy legalább akkor nem kapok ki. Mostmár mindegy 😀fetomy
én várom már a Cowboys-Bengals összecsapást. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
szóval h küldjem a statot? 😀Amadeus91
Ja, már elküldtem a meccs után 😊

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Miért várná, neki ugyanolyan lesz mint a többi 😀😛

Én egyébként vártam, mielőtt .brk jelentkezett, mert addig úgy nézett ki, hogy legalább akkor nem kapok ki. Mostmár mindegy 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
szóval h küldjem a statot? 😀Amadeus91
ctrl-c
Lionsstafford
vagy
Rataxes báró
ctrl-v
sendfetomy
köszönöm, már ott is van a bárónál. 😀

Biagio, te is várod már a 6. kört?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
szóval h küldjem a statot? 😀Amadeus91
ctrl-c
Lionsstafford
vagy
Rataxes báró
ctrl-v
send
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
szóval h küldjem a statot? 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Milyen kerekítés? 😊

Egyébként a korábban linkelt weboldalhoz hasonlítva 13 tizedesjegyig pontos, ennél többet nem enged az excel kiírni 😀 NEm tudom pontosan ezt hogyan kell mondani, de kb. tízbilliomod vagy mi pontosságú 😀fetomy
én csak 2 tizedesjegyet jelenítettem meg arra a kerekítésre gondoltam, de jó lesz ez már az elkapók is kész vannak, holnapra meg meglesz a teljes 1 forduló.Farky
jaa, hát de az attól még ugyanolyan pontos, hiszen IRL meg csak 1 tizedesre kerekítik, a kerekítési szabályok meg ugyanazok, úgyhogy hiteles adatok lesznek 😊
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Milyen kerekítés? 😊

Egyébként a korábban linkelt weboldalhoz hasonlítva 13 tizedesjegyig pontos, ennél többet nem enged az excel kiírni 😀 NEm tudom pontosan ezt hogyan kell mondani, de kb. tízbilliomod vagy mi pontosságú 😀fetomy
én csak 2 tizedesjegyet jelenítettem meg arra a kerekítésre gondoltam, de jó lesz ez már az elkapók is kész vannak, holnapra meg meglesz a teljes 1 forduló.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na bazmeg, engem pont a 14. érdekelne, mert az tükrözi legjobban Áronka zsenialitását, az adja ki igazán a játékának egzotikus fűszerezettségét...Desert Eagle .5o
http://www.primecomputing.com/
tessék itt még pont szerepel a 14. 😀

ejj ha 15 pontosságú lenne, akkor lenne pontosan billiárdod pontosság 😂
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na bazmeg, engem pont a 14. érdekelne, mert az tükrözi legjobban Áronka zsenialitását, az adja ki igazán a játékának egzotikus fűszerezettségét...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Milyen kerekítés? 😊

Egyébként a korábban linkelt weboldalhoz hasonlítva 13 tizedesjegyig pontos, ennél többet nem enged az excel kiírni 😀 NEm tudom pontosan ezt hogyan kell mondani, de kb. tízbilliomod vagy mi pontosságú 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Végre valami megdolgoztat excelben :rolleyes:
A rövidebb változatot akárhogy baszogattam, nem akart jó értéket kiadni, ez viszont elméletileg igen.

=((HA(((A1/B1-0,3)*5)<0;0;HA(((A1/B1-0,3)*5)>2,375;2,375;((A1/B1-0,3)*5)))+HA(((C1/B1-3)*0,25)<0;0;HA(((C1/B1-3)*0,25)>2,375;2,375;((C1/B1-3)*0,25)))+HA(((D1/B1)*20)<0;0;HA(((D1/B1)*20)>2,375;2,375;((D1/B1)*20)))+HA((2,375-(E1/B1*25))<0;0;HA((2,375-(E1/B1*25))>2,375;2,375;(2,375-(E1/B1*25)))))/6)*100
Már írtam melyik mező micsoda, egyszerűen átírhatod egy jegyzettömbben "keresés-csere" cuccal, illetve ha akarsz ugyanígy hozzáadhatsz $ megkötést ha kellene, és akkor nem kell végigbogarászni.

Azért:
A1: Comp
B1: Att
C1: Yards
D1: TD
E1: INTfetomy
yeah, úgynézki jó, a kerekítések miatt lehet nem a legpontosabb, de jó lesz 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hamacsi alap, de attól még a router miatt nem tudunk hostolnifetomy
host lan---> beírod hogy bowlhu a joinoló ( neki join internet) meg beírja a hamachis IP-t és működik. attól függetlenül hogy router mögül vagy-e avagy nem. ergo tök nyolc hogy jó-e a direkt IP, ha a hamachi műkszik tudsz hostolni.eaglesmcnabb
eddig csak host lan- join lan vagy host ip-join ipt próbáltam, így keverve még nem, de akkor legközelebb megpróbálom, hátha jó lesz.fetomy
na akkor ez lehetett a hiba. host lan, join internettel menni fog. persze aki joinozik az a hamachis IP-t írja be.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ha ilyen ütemben folytatjuk karácsonyra lemegy a playoff is...
A lényeg lemaradt az előzőből:
Edzőmeccset valaki? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Btw. a szezon eddig úgy megy mint a karikacsapás : ) 3. "hét" közepén vagyunk és már csak 3 meccs hiányzik az első 3 fordulóból, mindenki lejátssza a meccseit, nem fagy ki senki "véletlenül" minden vesztett helyzetben... túl szép hogy igaz legyen 😀Rataxes
Várjál még, majd jön a Karácsony meg utána a Szilveszter, hanuka, vízkereszt, vizsgák, zh-k, és hopp már nyár is van, és akkor meg mindenki mindenhol van. 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hamachi miért nem jó nektek? 😀eaglesmcnabb
hamacsi alap, de attól még a router miatt nem tudunk hostolnifetomy
host lan---> beírod hogy bowlhu a joinoló ( neki join internet) meg beírja a hamachis IP-t és működik. attól függetlenül hogy router mögül vagy-e avagy nem. ergo tök nyolc hogy jó-e a direkt IP, ha a hamachi műkszik tudsz hostolni.eaglesmcnabb
eddig csak host lan- join lan vagy host ip-join ipt próbáltam, így keverve még nem, de akkor legközelebb megpróbálom, hátha jó lesz.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Hamachinak nem pont az lenne a lényege hogy a routerproblémákat kiküszöbölje? Mondjuk emlékszem tavaly (amíg nem volt jó a port-forwarding) volt hogy elég sokat szívtunk az aktuális ellenféllel mire sikerült összehozni a meccset...

Btw. a szezon eddig úgy megy mint a karikacsapás : ) 3. "hét" közepén vagyunk és már csak 3 meccs hiányzik az első 3 fordulóból, mindenki lejátssza a meccseit, nem fagy ki senki "véletlenül" minden vesztett helyzetben... túl szép hogy igaz legyen 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hamachi miért nem jó nektek? 😀eaglesmcnabb
hamacsi alap, de attól még a router miatt nem tudunk hostolnifetomy
host lan---> beírod hogy bowlhu a joinoló ( neki join internet) meg beírja a hamachis IP-t és működik. attól függetlenül hogy router mögül vagy-e avagy nem. ergo tök nyolc hogy jó-e a direkt IP, ha a hamachi műkszik tudsz hostolni.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
hamachi miért nem jó nektek? 😀eaglesmcnabb
hamacsi alap, de attól még a router miatt nem tudunk hostolni
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hamachi miért nem jó nektek? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
tessék nekem így segítettek, de még mindig nem tudok hostolni :/ Pedig jó lesz egyikünknek megoldani ezek szerint 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Valaki segíthetne beállítani ezt a sz*rt, nem szeretnék egész idényben idegenben játszani 😀

TP-Link TL-R402M Routerem van.
Elvileg (ismétlem: elvileg) megnyitottam a portokat, de ez sem segített. Mit kell még? 😊


több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Végre valami megdolgoztat excelben :rolleyes:
A rövidebb változatot akárhogy baszogattam, nem akart jó értéket kiadni, ez viszont elméletileg igen.

=((HA(((A1/B1-0,3)*5)<0;0;HA(((A1/B1-0,3)*5)>2,375;2,375;((A1/B1-0,3)*5)))+HA(((C1/B1-3)*0,25)<0;0;HA(((C1/B1-3)*0,25)>2,375;2,375;((C1/B1-3)*0,25)))+HA(((D1/B1)*20)<0;0;HA(((D1/B1)*20)>2,375;2,375;((D1/B1)*20)))+HA((2,375-(E1/B1*25))<0;0;HA((2,375-(E1/B1*25))>2,375;2,375;(2,375-(E1/B1*25)))))/6)*100
Már írtam melyik mező micsoda, egyszerűen átírhatod egy jegyzettömbben "keresés-csere" cuccal, illetve ha akarsz ugyanígy hozzáadhatsz $ megkötést ha kellene, és akkor nem kell végigbogarászni.

Azért:
A1: Comp
B1: Att
C1: Yards
D1: TD
E1: INT
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Na megvolt a Cincy-meccs is. Kis műsorváltozás volt, mert elvileg én lettem volna otthon, de Amadeus nem tudott hozzám csatlakozni, így fordult pályaválasztással játszottuk le a meccset.

Team Q1 Q2 Q3 Q4 OT FINAL
Ravens 0 7 0 6 0 13
Bengals 7 16 0 0 0 23

Vicces volt, benyeltem egy safetyt, pedig nyomtam a billentyűt, de ez a szar nem vette. Közben legyalulták Flaccot.
Aztán magamhoz tértem, 9-7-nél kb a Bengals 1 yardosán voltam. Passz az EZ-ba ---> természetesen int ---> 102yardos visszahordott TD, fasza. Ott megzavarodtam, szerencsére jött a szünet.

A 4. negyedben egy TD, a 2 pontos nem sikerült, így utána már sok sanszom nem volt.
Jó kis meccs volt, nagyobb zakóra számítottam. A baljós előjelek után nem volt annyira szar 😀