NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
55-20 ra szoptam, abból volt 1 visszahordott INT az elején, egy elejtett Punt visszahordott TD az is az elején, meg egy INt amit visszavitt kb 20 yardosomra és utána csinált TD-t, na itt elment a meccs kb, 2 TD szereztem mindkettő 50+os mákfutás. kb ennyi. volt vagy 6 int, de mingyá felrakom blogra 😀

szerk.: eddig Biagio az egyetlen olyan ellenfelem, akiről megállapítottam, hogy a büdös életben nem fogom elverni. de ezt már tavaly eldöntöttem, nem most jöttem rá. így legalább nem volt pofáraesés 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Akkor már valami livscore-t tolhatnál 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az mekkora bazdmeg meccs közben fórumozik a gyerek, aztán csodálkozik, hogy nem megy a játék 😀 Hát mit csináljon szegény Stafford, ha azt látja, hogy a mester laptopozik miközben megy az eksön :/
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
jah hogy jah. két géppel, ez megyen. frenchiseból van pénz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Te most komolyan meccs közben írsz? Nekem ha elindul a meccs, nem tudok alttabbal asztalra ugrani.Desert Eagle .5o
laptopról írok 😀 buzi stafford feszt az ellennek paszsol 😀
jóvan Suh lepattan a fullbekkről. jóvAN 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Te most komolyan meccs közben írsz? Nekem ha elindul a meccs, nem tudok alttabbal asztalra ugrani.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
ja bocs már a D is szar 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én tegnap játszottam vele edzőmeccset (4 perces negyedekkel), már az első félidőben szórtam vagy 4 INT-et 😊 Igaz abból az egyiket Blount dobta 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Igazad van, olyan esetekben mint pl lionsstafford, aki csak hétvégén van, simán hozhat előre egy fordulót ha akar, vagy pótol később. Csak ha engedjük, akkor aki nagyon ráér, az holnaputánra már letolta minden meccsét, aki meg nem, mint pl Deny, az meg két hónap múlva, és akkor lehet várni egymásra feleslegesen. Azzal nincs gond, ha előre hoz valaki egy meccset, vagy halaszt, de azért annyi feelinget hagyjunk már meg, hogy kb. legyen valami menetrend. Ne legyen valaki hatezer meccsel, valaki meg egyel.
Na cseszed a szerkeszt gomb gyorsabb volt nálad, mint nálam 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hihetetlen ez a biago, esélytelen, akármivel is próbálkozok. pedig amúgy a D-m nem oylan fos.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én igazából nem látom a logikát abban hogy miért ne játszhatná le a köv. heti meccsét előre valaki (ha az ellenfél is beleegyezik persze), főleg ha bizonytalan a későbbi időbeosztása. Max. a PR-t író Desert.Eagle nem görget lejjebb a 3. játékhétnél (meg mondjuk megbeszéljük hogy ide nem spoilerezünk). De Ti tudjátok 😊 Nyilván nem arra gondolok hogy az egész szezont letolják egyesek a héten, de szerintem ilyen 1-1 meccs előrehozásból/eltolásból nem lesz semmi probléma.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Inkább várjuk meg szerintem is. Nem várom a 4. fordulót. Biagio ellen fogok játszani. Örülnék ha azt mondaná, hogy nem mer kiállni, és írjunk be nekem 21-0-át. (akár alkudható is ez a végeredmény) :rolleyes:

Túl szép a repülőrajtom ahhoz, hogy most vége legyen.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
még nem megy, shawnka-val se játszottam még. először tudjuk le az összes meccset a fordulóból, aztán jöhet a következő.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
megy már a 4. forduló, HA igen lollal letolhatnánk majd a meccset, nehogy megint én legyek az egyedüli lemaradó. deny biagio ha ezt olvassátok tudjátok hol keressetek 😀eaglesmcnabb
dehogy megy. (Vagy igen?)Amadeus91
jóvan most tolom le a Dallas elleni L-t, aztán utána szerintem már az Isten se ment meg a 4. fordulótól 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
megy már a 4. forduló, HA igen lollal letolhatnánk majd a meccset, nehogy megint én legyek az egyedüli lemaradó. deny biagio ha ezt olvassátok tudjátok hol keressetek 😀eaglesmcnabb
dehogy megy. (Vagy igen?)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
megy már a 4. forduló, HA igen lollal letolhatnánk majd a meccset, nehogy megint én legyek az egyedüli lemaradó. deny biagio ha ezt olvassátok tudjátok hol keressetek 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Ki a balhere az az Andreas a hamachis szobában?Vadkender
én voltam. Kellett, hogy felmenjek, mert Bálesz csak Hamacsin tud játszani.Amadeus91
Fel sem tűnt, hogy nem vagy bent. 😀 De akkor mindegy,meg szerintem nevezd át magad.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ki a balhere az az Andreas a hamachis szobában?Vadkender
én voltam. Kellett, hogy felmenjek, mert Bálesz csak Hamacsin tud játszani.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
okés, nekem mindkét opció megfelel, majd még megbeszéljük.

statot kimentetted azért?

tuti Colston lett az MVP 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
22 - 22- nél kifagyott a picsába, volt még 45 mp a játékból és én támadtam, hihetetlen baszki. 😀lol
na 2 opció
vagy újrajátszuk, remélhetőleg lagmentes környezetben
vagy egy negyedet tolunk valamikor még és azzal eldöntjük ki a winner.

most viszont mennem kell el, szóval dönts majd. amúgy nem volt rossz a meccs, igaz elég szánalmasra sikerült a lagnak hála 😀
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
22 - 22- nél kifagyott a picsába, volt még 45 mp a játékból és én támadtam, hihetetlen baszki. 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ki a balhere az az Andreas a hamachis szobában?Vadkender
http://www.youtube.com/watch?v=EJL76uTUFEw&feature=related

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Ki a balhere az az Andreas a hamachis szobában?


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
valaki egy edzőmeccset?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Oks 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes