NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Nézve, hogy mögötted a fasorba nincs senki, méginkább...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ha más nem first downokban alázni fogsz fetomy 😀 Te vezeted a listát 58-al.Desert Eagle .5o
lool 1-2-vel azért zseniális 😂
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ha más nem first downokban alázni fogsz fetomy 😀 Te vezeted a listát 58-al.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Létezik Anti-Urlacher Klub?Amadeus91
mit érdekel az téged? 😀 De ezért a mondatodért az MNF-en szét fog szadizni 😛
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
én meg qb vision nélkül nem szeretek játszani 😀 hetekbe és több tíz meccsbe tellett anno hogy megszokjam, most meg szokjak le.. 😀 állandóan pump fake-elek mikor át akarom váltani a visiont 😀 (mert persze már észre sem veszem hohgy nincs ott aztán csak nézem, hogy miért nem mozdult át a másikra 😀)

egyébként ahogy mondtam én szívesen segítek a statban, bármilyen szöszölős gecizős részét elvállalom, amit senki más 😀fetomy
fentebb ott a link, küld egy email címet és utána tudod is csinálni. Elvileg látod h mi van kész és mi nincs.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Hmm...egyelőre a Vikes vezet a totel offenseben 1145 yarddal, többek között a Cowgirls is mögöttük...még 6 csapat vissza

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
én meg qb vision nélkül nem szeretek játszani 😀 hetekbe és több tíz meccsbe tellett anno hogy megszokjam, most meg szokjak le.. 😀 állandóan pump fake-elek mikor át akarom váltani a visiont 😀 (mert persze már észre sem veszem hohgy nincs ott aztán csak nézem, hogy miért nem mozdult át a másikra 😀)

egyébként ahogy mondtam én szívesen segítek a statban, bármilyen szöszölős gecizős részét elvállalom, amit senki más 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
másolgatom a statokat...nézem a meccsem a Ravens ellen...35-3 -ra kikaptam, és a legjobb stat:
First downs: 4 - 15 a Packersnek...ez mindent elmond a meccsről 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Készül a csapat stat, ha kész leszek vele, akkor onnantól kb két perc frissíteni az egészet. Igaz emiatt most melós kicsit. Az O statokból már két csapaté totál kész, hamarosan mind az lesz.Desert Eagle .5o
faxa 😊 az eleje a szopás, mert ilyenkor kell sokat gépelni a sok név miatt, utána már (remélem) egyszerűbb lesz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Készül a csapat stat, ha kész leszek vele, akkor onnantól kb két perc frissíteni az egészet. Igaz emiatt most melós kicsit. Az O statokból már két csapaté totál kész, hamarosan mind az lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
szerintem be kéne osztani, hogyha valaki valamit elvállal akkor csak azokat csinálja. rugást puntokat, meg a visszahordásokat elvállalnám 😀eaglesmcnabb
nekem úgyis jó, QB-kat tuti csinálom + a többit ha senki nem akarja 😊Farky
azt hogy lehet megoldani hogy én is tudjam szerkeszteni? illetve kéne még egy oszlop, hogy az adott játékos hány meccset játszott, így el lehetne kerülni a későbbi félreértéseket. ha más jelentkező nem lesz még a def playákat is elvállalom.eaglesmcnabb
dobj egy email címet és beteszlek "szerkesztőnek" a plusz oszlopon én is pont most gondolkoztam, csak akkor van para ha játszott a játékos, de nem csinált semmit a statisztika szempontjából, mert akkor a játék be le sem rakja a fájlba a nevét

közben megvan az email címed 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a QB látószögét mutatja, ha pl jobbra nézel, de balra dobsz nagyobb a valószínűsége a picknek vagy h incomplete lesz pont mint az életben.

Ha valaki szeretné még a statot bogarászni, az dobjon egy email címet nekem és be teszem őt is.Farky
szerintem be kéne osztani, hogyha valaki valamit elvállal akkor csak azokat csinálja. rugást puntokat, meg a visszahordásokat elvállalnám 😀eaglesmcnabb
nekem úgyis jó, QB-kat tuti csinálom + a többit ha senki nem akarja 😊Farky
azt hogy lehet megoldani hogy én is tudjam szerkeszteni? illetve kéne még egy oszlop, hogy az adott játékos hány meccset játszott, így el lehetne kerülni a későbbi félreértéseket. ha más jelentkező nem lesz még a def playákat is elvállalom.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Létezik Anti-Urlacher Klub?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
akkor mostmár hivatalosan is mindenkinek van eggyel több meccse, mindenkinek a brk texans ellen.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
a QB látószögét mutatja, ha pl jobbra nézel, de balra dobsz nagyobb a valószínűsége a picknek vagy h incomplete lesz pont mint az életben.

Ha valaki szeretné még a statot bogarászni, az dobjon egy email címet nekem és be teszem őt is.Farky
szerintem be kéne osztani, hogyha valaki valamit elvállal akkor csak azokat csinálja. rugást puntokat, meg a visszahordásokat elvállalnám 😀eaglesmcnabb
nekem úgyis jó, QB-kat tuti csinálom + a többit ha senki nem akarja 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a QB látószögét mutatja, ha pl jobbra nézel, de balra dobsz nagyobb a valószínűsége a picknek vagy h incomplete lesz pont mint az életben.

Ha valaki szeretné még a statot bogarászni, az dobjon egy email címet nekem és be teszem őt is.Farky
szerintem be kéne osztani, hogyha valaki valamit elvállal akkor csak azokat csinálja. rugást puntokat, meg a visszahordásokat elvállalnám 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Van ott egy olyan opció a google docs-on belül hogy File/download as excel.
Letöltés után excelben úgy rendezgeted ahogy akarod 😊 (és úgy még gyorsabb is szerintem)Rataxes
Nincs hely a vinyómon... 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Na az első forduló statja majdnem teljesen kész, már csak a D# stat nem teljes de azt befejezem hamarosan és már csak frissíteni kell őket.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtKRaKbQhpO8dGlMVk1xOHJ0dVVKMVMtaVA0SmZ0cXc&hl=hu#gid=0Farky
Winslow 2 sacket is benyelt TE létére. azonnali cut 😀eaglesmcnabb
őt kell támadni ezentúl :cool: 😂

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
a QB látószögét mutatja, ha pl jobbra nézel, de balra dobsz nagyobb a valószínűsége a picknek vagy h incomplete lesz pont mint az életben.

Ha valaki szeretné még a statot bogarászni, az dobjon egy email címet nekem és be teszem őt is.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Na az első forduló statja majdnem teljesen kész, már csak a D# stat nem teljes de azt befejezem hamarosan és már csak frissíteni kell őket.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtKRaKbQhpO8dGlMVk1xOHJ0dVVKMVMtaVA0SmZ0cXc&hl=hu#gid=0Farky
Winslow 2 sacket is benyelt TE létére. azonnali cut 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
hazaértem, tracker befrissítve. lol, több eladott labdád lesz, mint a Wilsonnak és a Nike-nak összesen.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nálam is offolva van, de nem is értem ez hogy működik, mert volt olyan meccs, hogy ellennek volt, de csak egyszer...???

Farky! Statoknál nem tud rádobni excelben valami rendező? Hogy ne csak yardok szerint tudjuk meglesni ki van elől, hanem mondjuk más alapján is.Desert Eagle .5o
egyébként mi az a QB vison? Sosem használtam még.Amadeus91
+6765432356768982361354324567689432

Az én QB-mnál sok mindent nem írhat ki, ugyanis buzi Stafford nem néz semmit sem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van ott egy olyan opció a google docs-on belül hogy File/download as excel.
Letöltés után excelben úgy rendezgeted ahogy akarod 😊 (és úgy még gyorsabb is szerintem)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Hát ilyen kis világító sáv mutatja, hogy melyik területet nézi éppen a QB, mintha egy reflektor lenne a QB fején.

Szerk. ment PM Farky!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Nálam is offolva van, de nem is értem ez hogy működik, mert volt olyan meccs, hogy ellennek volt, de csak egyszer...???

Farky! Statoknál nem tud rádobni excelben valami rendező? Hogy ne csak yardok szerint tudjuk meglesni ki van elől, hanem mondjuk más alapján is.Desert Eagle .5o
Azért nem tudod más szerint rendezni, mert jelenleg csak én tudom szerkeszteni. 😊 Dobj egy email címet és beírom h te is tudd, csak mivel a fórumot bárki olvashatja nem akartam szerkeszthetővé tenni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning