NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Bengals 19-43 (asszem) Bears

Nem mondok semmit... inkább nem..... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:Amadeus91
Wáháááááááááá, MUHAHAHAHAHAHAhahahahahahahhaa ez de kurva jól esett. 😂 😂 😂 😂 😂 😂 Megérdemelted.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bengals 19-43 (asszem) Bears

Nem mondok semmit... inkább nem..... :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Hali srácok! még új vagyok itt bowl.hu-n és lenne egy kérdésem, hogy beférek-e valamilyen úton módon ebbe a ligába vagy várjak a következőre ha indul? 😀Awesome
Szerintem már csak a következőbe tudsz beszállni. Részben megteltünk, és már 4. héten járunk.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
OBJ New England Patriots 25
Hali srácok! még új vagyok itt bowl.hu-n és lenne egy kérdésem, hogy beférek-e valamilyen úton módon ebbe a ligába vagy várjak a következőre ha indul? 😀
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy egyéni playbookot szabad e használni a bajnokság mérkőzésein ? vagy eddig csak én nem használtam 😀zoli123
nem tudsz, mert mindenkinél fel kéne hogy legyen telepítve. csak default playbookokat használunk.
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Nekem egy olyan kérdésem lenne hogy egyéni playbookot szabad e használni a bajnokság mérkőzésein ? vagy eddig csak én nem használtam 😀
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na akkor csak elkezdtük a weekv4-et nem vártuk meg sonkáékat?Desert Eagle .5o
Türelmetlenek vagyunk, na. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Na akkor csak elkezdtük a weekv4-et nem vártuk meg sonkáékat?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
hamachi megvétózza ligába való becsatlakozásomat. semmit sem tudok vele kezdeni, okosok valami ötlet? a probléma az h nem enged online módba hamachi.brk
akkor dobj pm-ben egy ip-t és hostolok

vagyis fordítva, én dobok ip-t.. 😀lol
Ez az összecsapás végül lejátszásra került? Ha igen kérhetünk statokat? 😊Rataxes
hát nem, 22-22-nél megszakadt a kapcsolat 45 mp-vel a vége előtt, szóval újrajátszás lesz, ha lol válaszol az időpontot illetően
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ne fényezd magad, majdnem megvoltál. 😀 Nem beszélve arról, hogy csak egy int ret td-d volt. Sőt, nem is voltál olyan állat, mint amennyire paráztam tőled. 😀Vadkender
Nincs is mire parázni, mindenkit meg lehet verni egy meccsen. 😊
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Ha a 2 Def TD-jét (igen, volt egy Fumble ret td is) levonjuk, simán W. 😀Vadkender
Miben ilyen erős?Amadeus91
abban hogy leszedi a passzodat, és visszahordja TD-re. inkább a védelem az amire azt mondanám hogy GYilkos.eaglesmcnabb
Biagio
Ne fényezd magad, majdnem megvoltál. 😀 Nem beszélve arról, hogy csak egy int ret td-d volt. Sőt, nem is voltál olyan állat, mint amennyire paráztam tőled. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Na a következő ellenfelemet már most sajnálom, mert most égek a bizonyítási vágytól, és szétfogok darálni valakit.(valóóószínű 😂 )


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha a 2 Def TD-jét (igen, volt egy Fumble ret td is) levonjuk, simán W. 😀Vadkender
Miben ilyen erős?Amadeus91
abban hogy leszedi a passzodat, és visszahordja TD-re. inkább a védelem az amire azt mondanám hogy GYilkos.eaglesmcnabb
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
hamachi megvétózza ligába való becsatlakozásomat. semmit sem tudok vele kezdeni, okosok valami ötlet? a probléma az h nem enged online módba hamachi.brk
akkor dobj pm-ben egy ip-t és hostolok

vagyis fordítva, én dobok ip-t.. 😀lol
Ez az összecsapás végül lejátszásra került? Ha igen kérhetünk statokat? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
120 yardot csináltam a meccsen támadásban, jól összerakott védelem volt, grat
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Cowboys 7 7 0 10 0 24
Cardinals 0 10 3 0 0 13

Egész végig meccsben voltam, és épp a (kis túlzásokkal) game winning drive-t vezettem volna, de no huddle-ztam. És ott elment az egész meccs. Nem is értem miért csináltam (izgultam, elkapkodtam), hisz tudom magamról, hogy nem tudom rendesen áthívni a playt. Int return td lett belőle, ott vége is volt a meccsnek. A staton majd meglepődtök, mert mindenben jobb voltam. Ha a 2 Def TD-jét (igen, volt egy Fumble ret td is) levonjuk, simán W. 😀

Pár stat.:
Game Statistics: Cowboys Cardinals
First Downs 7 15
TOTAL OFFENSE 120 300
PASSING CMP ATT YDS PCT YPA SACK TD INT LONG RATING
Kevin Kolb 17 37 239 45 6.4 2 0 4 39 27.7
Tony Romo 5 20 78 25 3.8 1 1 2 44 20.4
RUSHING ATT YDS AVG LONG TD FUM
Beanie Wells 20 66 3.2 11 0 1
Felix Jones 9 35 3.8 13 0 0
Demarco Murray 4 7 1.7 3 0 1
RECEIVING REC YDS AVG LONG TD DROP YAC
Chansi Stuckey 5 103 20.5 35 0 1 14
Larry Fitzgerald 3 60 20.0 39 0 0 18
Miles Austin 1 44 44.0 44 0 0 20
Felix Jones 3 25 8.3 12 1 0 27

Számomra hihetetlen, hogy kikaptam.


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sokat írtatok elmúlt napokban, lusta vagyok ezt visszaolvasni. 4 forduló megy már?
Eaglesmcnabb ráérsz-e ma valamikor befejezni 2. heti meccsünket?Deny
én ráérnék, csak a laptop által nyújtott lehetőségek igen csak szükősek. ergo laptop bácsi nem teszi mindezt lehetővé. leghamarabb péntek este jó csak. 😕 :/

szerk.: lolt én is egész szombaton hajkurásztam, le is volt zsírozva vele, de nem igen válaszolt hamachin.eaglesmcnabb
Pénteken én nekem este 7-ig elvileg egész nap jó, de azért majd csütörtök magasságban beszéljünk meg egy közös időpontot arra 15 percre, ami még kell a végéig.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
ja, most vettem észre, h miként jelez a hamacsi, ha írnak nekem. 😀
amúgy a végén nem volt jó nekem szombat, sorry.. de egyébként is van még két meccsem addig, szóval bőven jó lesz az a hétvége. 😛

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Sokat írtatok elmúlt napokban, lusta vagyok ezt visszaolvasni. 4 forduló megy már?
Eaglesmcnabb ráérsz-e ma valamikor befejezni 2. heti meccsünket?Deny
én ráérnék, csak a laptop által nyújtott lehetőségek igen csak szükősek. ergo laptop bácsi nem teszi mindezt lehetővé. leghamarabb péntek este jó csak. 😕 :/

szerk.: lolt én is egész szombaton hajkurásztam, le is volt zsírozva vele, de nem igen válaszolt hamachin.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
hamachin már legalább 8szor találtam be, ott még sosem reagált. PM-ekre is csak egyszer, amikor Bécsben voltam éppen 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Nem megy még a negyedik, várunk shawnka és lol meccsére, valamit kicsit a tietekre lionsstafforddal.Desert Eagle .5o
arra a meccsre már én is várok egy ideje 😀shawnka
ideje lenne mert lassan trash talk háború lesz 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Nem megy még a negyedik, várunk shawnka és lol meccsére, valamit kicsit a tietekre lionsstafforddal.Desert Eagle .5o
arra a meccsre már én is várok egy ideje 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ne is akarj ilyet linkelni, mert az Isteni Cutler nem pacsizik ilyen bénákkal, még elkapja a kezétől az interception betegséget 😀

Amadeus: Az lehet, hogy 50 pontot szerzel, de hogy nem nullázol le, az tuti 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Nem megy még a negyedik, várunk shawnka és lol meccsére, valamit kicsit a tietekre lionsstafforddal.

Don't talk the walk, Walk the talk!