NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ilyen editort honnan lehet szerezni? Bonyolult a használata? 😊Rataxes
google. Egyébként nincs benne rutinom. Gondolom nem nehezebb mint a Fifa editort használni. Persze azért ésszel kell mert, ha valamibe belenyúlsz amibe nem kéne, akkor jönnek majd a programhibák, lehet újratenni.
Amadeus91
Ismerem a Google-t, sőt használni is szoktam, azonban madden 08 editor kifejezésre keresve több különböző találat van, gondoltam azért szabad megkérdezni hátha van valakinek linkje hozzá és nem kell végigböngésznem 20 linket. Ha esetleg naív voltam és túl nagy a kérés akkor sorry :rolleyes:

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Egyébként rajtam kívül kipróbálta más is a Heisman mod-t?Amadeus91
én csak akartam, de nem mertem, főleg nem most h elkezdtük a bajnokságot. Milyen amúgy?Farky
Ambivalens. Szóval kurva nagy ötlet, hogy meg van csinálva kb 100 csapat meg minden (Longhorns, Sooners amit akarsz), de hülyén van kivitelezve. Mindig a programindítás előtt ki kell választanod a stadiont meg a két csapatot amivel nyomni akarod egy kis editor szerűségben. Nincs exe amivel telepíteni lehet a mod-t, úgy kell kitömöríteni, editorozni, editort editorozni... 1 estém elment rá, hogy kapjak egy fércmunkát. (nem leszólva a srácokat akik megcsinálták). Szóval nem igen lehet élvezni, max 1-2 meccs erejéig. Én végül letöröltem az egészt aztán újratettem a Madden-t.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
Egyébként rajtam kívül kipróbálta más is a Heisman mod-t?Amadeus91
én csak akartam, de nem mertem, főleg nem most h elkezdtük a bajnokságot. Milyen amúgy?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Ilyen editort honnan lehet szerezni? Bonyolult a használata? 😊Rataxes
google. Egyébként nincs benne rutinom. Gondolom nem nehezebb mint a Fifa editort használni. Persze azért ésszel kell mert, ha valamibe belenyúlsz amibe nem kéne, akkor jönnek majd a programhibák, lehet újratenni.

Egyébként rajtam kívül kipróbálta más is a Heisman mod-t?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ilyen editort honnan lehet szerezni? Bonyolult a használata? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
csak editorral lehet átnyomkodni ha valaki sérültre van állítva a rosterben?Höri
igen. Játékon belül a sérüléssel nem tudsz mit kezdeni. (play now és multi meccseken nem jeleníti meg a sérüléseket)

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Épp ezt akartam kérdezni basszus 😀 Haverokkal meg akartuk csinálni a nem túl deep fantasy ligánk kereteit hogy fanból azzal játszunk, de pl. Manninget, Fostert nem lehet trédelni a sérülése miatt...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
csak editorral lehet átnyomkodni ha valaki sérültre van állítva a rosterben?

több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Én meg nyeretlen, igaz vna függőben egy meccs, aminek elvileg hétvégén lesz vége. De vicces, ligában 3 L, edzőmeccsen meg egy félbehagyva lag miatt döntetlennél, egy szoros W és egy sima W.Deny
Ismerős. Hétfőn edzőmeccsen 44-20-ra vertem Zolit, a bajnokin meg semmi nem sikerült. Előre félek, tegnap este nyertem egyet Rata ellen, tuti rommá-szarrá ver a ligameccsen 😂

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Én meg nyeretlen, igaz vna függőben egy meccs, aminek elvileg hétvégén lesz vége. De vicces, ligában 3 L, edzőmeccsen meg egy félbehagyva lag miatt döntetlennél, egy szoros W és egy sima W.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Imádom, amikor a könnyű részében a szezonban ki tudok kapni 35-3-ra, ami nem lenne baj, ha aki megver, azt ne verné meg a ligautolsó ezt követően 😀
Mondhatjuk azt, hogy ebben a ligában is bárki bárkit legyőzhet. Tiszta NFL 😀Desert Eagle .5o
így van.Amadeus91
Furcsa is hogy nincs már veretlen csapat. 😊Biagio
Te és Shawnka is az még 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Kivéve Amadeus engem 😊fetomy
Most hagyd abba 😀Amadeus91
igazadvan, nincs mire vernem magam, hiszen csak 5 TD-n múlt, hogy megverj :/:Sfetomy
jó... ezt most kapni fogom...


szúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúszáááááááááááááááááááááááááááááááááá

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondhatjuk azt, hogy ebben a ligában is bárki bárkit legyőzhet. Tiszta NFL 😀Desert Eagle .5o
Kivéve Amadeus engem 😊fetomy
Most hagyd abba 😀Amadeus91
igazadvan, nincs mire vernem magam, hiszen csak 5 TD-n múlt, hogy megverj :/:S
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
én is ezért kaptam ki 2x h alábecsüljenek 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Mondhatjuk azt, hogy ebben a ligában is bárki bárkit legyőzhet. Tiszta NFL 😀Desert Eagle .5o
Kivéve Amadeus engem 😊fetomy
Most hagyd abba 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Mondhatjuk azt, hogy ebben a ligában is bárki bárkit legyőzhet. Tiszta NFL 😀Desert Eagle .5o
Kivéve Amadeus engem 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Imádom, amikor a könnyű részében a szezonban ki tudok kapni 35-3-ra, ami nem lenne baj, ha aki megver, azt ne verné meg a ligautolsó ezt követően 😀
Mondhatjuk azt, hogy ebben a ligában is bárki bárkit legyőzhet. Tiszta NFL 😀Desert Eagle .5o
így van.Amadeus91
Furcsa is hogy nincs már veretlen csapat. 😊Biagio
megvertek?! :o :o :o :o :o

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Imádom, amikor a könnyű részében a szezonban ki tudok kapni 35-3-ra, ami nem lenne baj, ha aki megver, azt ne verné meg a ligautolsó ezt követően 😀
Mondhatjuk azt, hogy ebben a ligában is bárki bárkit legyőzhet. Tiszta NFL 😀Desert Eagle .5o
így van.Amadeus91
Furcsa is hogy nincs már veretlen csapat. 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Imádom, amikor a könnyű részében a szezonban ki tudok kapni 35-3-ra, ami nem lenne baj, ha aki megver, azt ne verné meg a ligautolsó ezt követően 😀
Mondhatjuk azt, hogy ebben a ligában is bárki bárkit legyőzhet. Tiszta NFL 😀Desert Eagle .5o
így van.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Imádom, amikor a könnyű részében a szezonban ki tudok kapni 35-3-ra, ami nem lenne baj, ha aki megver, azt ne verné meg a ligautolsó ezt követően 😀
Mondhatjuk azt, hogy ebben a ligában is bárki bárkit legyőzhet. Tiszta NFL 😀Desert Eagle .5o
Ha így játszom, mint ma, akkor több W nem lesz 😀

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Imádom, amikor a könnyű részében a szezonban ki tudok kapni 35-3-ra, ami nem lenne baj, ha aki megver, azt ne verné meg a ligautolsó ezt követően 😀
Mondhatjuk azt, hogy ebben a ligában is bárki bárkit legyőzhet. Tiszta NFL 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Minnesota Vikings - Baltimore Ravens 28-14

Ha a Desert Eagle elleni meccsre azt mondtam, hogy minden bejött, akkor ma semmi.
Három részletben játszottuk le a meccset 2 nap alatt, sajna pont akkor volt tegnap szakadás, amikor magamhoz térni látszottam, de ez benne van. A mai folytatás katasztrófa volt, fumbli, 4 int, ötezer drop. Ennyi misstackle egy szezonban nincs, mint amit elkövettem.
Sebaj, gratula Zolinak (akit természetesen hétfőn még megvertem 😀)😊

Stat (jóval) később lesz, 3 darabból kell összesítenem 😀

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
VV után kicsivel egy edzőmeccset valaki? 😊
szerk.: közben Bálesszel már ledumáltunk egy meccset, szóval tárgytalan

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki leírná nekem, hogy hogyan lehet a roster updat-et felrakni a boxra?Zsolti1124
Na ez engem is érdekelne. 😀Vadkender
Felmész live-ra,onnan madden nfl online és fölülről 4. a rosters&tuning.Régebben volt hogy valamiért nekem se engedte/sikerült de most megy.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Valaki leírná nekem, hogy hogyan lehet a roster updat-et felrakni a boxra?Zsolti1124
Na ez engem is érdekelne. 😀


Vadkender on Twitter