NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Mindegy. Úgy csináld, ahogy neked jó. Úgyis elment a kedvem a PR-től, majd ír Rata. 😉Desert Eagle .5o
haver, ne csináld már 😀 nagyonfasza olvasni a PRjeidet, stílusban is megfelelőek 😊 mondtam, ezentúl úgy írom be, hogy könnyebb legyen átlátni.

más: Matt Ryan yardjai a legkirályabbak az első 3 meccsen: 344, 339, 344. azt mondjátok változatos a játékom? 😀shawnka
hehe az én védelmem 3 meccsből 1szer már 0-zott, esélyes hogy a 4. meccsen is sikerül 😛 erre varrjál gombot papa 😊 nem is beszélve arról hogy eddig Stafford 50 yard fölött szaladgál meccsenként, ami egy iylen darabos QB-től igen nagy fegyvertény 😛

szerk.: Desert Eagle: kurva jók a PR-jeid, sokkal jobbak mint amilyeneket én csináltam, és gyakoribbak is ne csináld már a feszkót! 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Már megcsináltam, ment ratának pm-ben 😊fetomy
Köszi, nagy vagy 😊

több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Mindegy. Úgy csináld, ahogy neked jó. Úgyis elment a kedvem a PR-től, majd ír Rata. 😉Desert Eagle .5o
haver, ne csináld már 😀 nagyonfasza olvasni a PRjeidet, stílusban is megfelelőek 😊 mondtam, ezentúl úgy írom be, hogy könnyebb legyen átlátni.

más: Matt Ryan yardjai a legkirályabbak az első 3 meccsen: 344, 339, 344. azt mondjátok változatos a játékom? 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Mindegy. Úgy csináld, ahogy neked jó. Úgyis elment a kedvem a PR-től, majd ír Rata. 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Azért nem kell ennyire felfújni. Kértem egy kis segítséget, hogy ha már van írkálva akkor jól legyen. Nyilván nem csak ettől fog függeni a dolog, csak gyorsabban emlékeztet, hogy ki mit is csinált. Bocs, hogy ilyen komoly dolgot kértem. Jobb ha nem is írok akkor.Desert Eagle .5o
azért volt úgy, mert abban a sorrendben lettek beírva az eredmények, ahogyan a meccsek lejátszásra kerültek. Nyilván nem nagy dolog átírni, csak kronológiailag szoktam feltűntetni. mostantól figyelni fogok rá.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Már megcsináltam, ment ratának pm-ben 😊
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 872 — Illegális gyakorló
Gyanús hogy a Vikings - Ravens meccsről sem kaptunk statokat. Szabadna? 😊Rataxes
http://data.hu/get/4412238/vikings_ravens.zipzoli123
Nos, gondolom hogy fagyás-problémák miatt 3 különböző fájlból áll össze az eredmény... Az ilyenekkel mi legyen? Lehet hogy most ellenszenves leszek, de nincs az az Isten hogy én ezt összematekozzam 😊
Egyelőre berakom a hármat egymás alá a blogra, aztán ha valakinek van kedve adogassa össze.Rataxes
Mondtam, h megcsinálom, ezért is írtam a meccs után, hogy kicsit később lesz stat.
Azóta nem értem rá, de gondolom nem dől össze a világ, ha egy kicsit csúszik.
Egyedül QB rating nem lesz, azt nem tudom összeollózni.

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Azért nem kell ennyire felfújni. Kértem egy kis segítséget, hogy ha már van írkálva akkor jól legyen. Nyilván nem csak ettől fog függeni a dolog, csak gyorsabban emlékeztet, hogy ki mit is csinált. Bocs, hogy ilyen komoly dolgot kértem. Jobb ha nem is írok akkor.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Igazából máshol nem is nagyon láttam még hogy ki lenne írva a fordulónkénti állás, mégis tudnak PR-t írni az emberek. Megnézed hogy utolsó PR-ednél hogy állt az egyén (a PR-ben ha jól emlékszem fel szoktad tüntetni az aktuális győzelem/vereség mutatókat), meg hogy azóta milyen meccseket játszott, aztán ezzel már nagyjából lehet dolgozni szerintem 😊
Beraktam egyébként az egyéni statokra mutató linket a blog oldaldobozába, onnan is elérhető mostantól!
http://bowlhumadden.blog.hu/

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
kijavítottam, de amúgy teljesen mindegy.shawnka
Neked. De ha PR-t írok, akkor az adott fordulót nézem, és nem akarok visszaszámolgatni, hogy mindenkinél jól van e írva érted.

3. heti PR nem is volt, nem is lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Gyanús hogy a Vikings - Ravens meccsről sem kaptunk statokat. Szabadna? 😊Rataxes
http://data.hu/get/4412238/vikings_ravens.zipzoli123
Nos, gondolom hogy fagyás-problémák miatt 3 különböző fájlból áll össze az eredmény... Az ilyenekkel mi legyen? Lehet hogy most ellenszenves leszek, de nincs az az Isten hogy én ezt összematekozzam 😊
Egyelőre berakom a hármat egymás alá a blogra, aztán ha valakinek van kedve adogassa össze.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
3. heti PR az volt már?

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
kijavítottam, de amúgy teljesen mindegy.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Shawnka,, trackerben majd javítsd már ki,hogy a Saints a harmadik héten állt 1-2-vel a negyediken meg 1-3-al, nem pedig fordítva! Köszi. (negyedik heti PR készül, és ahhoz a negyedik heti állásokat nézném, aztán szemet ütött)
Egyébként negyedik hét utáni PR mindjárt kész, most a Texans második heti és negyedik heti pótlásán múlik csak minden 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
köszi és grat, ez nem az én napom. 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Saints @ Falcons 20-42

Matty vót a legbesztebb. 4 sacket engedett a falam, tisztára IRL szituáció. White nem ember, szegény CB-ket végig szivatta. Elhitték, hogy most leszedik, erre hopp a semmiből megjött Roddy és rohant 😀 A Defense is állat volt, minden klappolt végre normálisan. Köszi a játékot lolnak, érett már ez a meccs 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Jólvan az 😀
Csak valahogy ez a sírszfaktor nálam nem valami nagy prioritás, úgy leginkább semmivel szemben 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
x-faktor van 😀 😀lol
Ez a nem semmi.Desert Eagle .5o
ne hülyéskedj, éppen eredménykövetünk 😀 nem szentségtörünk, majd utána játszunk 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
x-faktor van 😀 😀lol
Ez a nem semmi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
x-faktor van 😀 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
lol, nagyon erőteljesen koncentrálj rá most a Hamára, mert villog a szövegbuborék 😛
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 306 — ℧
most h újra jó a netem én is kész vagyok lejátszani a Houston Texans - Indianapolis Colts meccset

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ömm shawnka, szerintem a statokra mutató linket is berakhatnád a trackerbe, hogy ne kelljen visszakeresgetni, meg meglegyen fix helyen.Desert Eagle .5o
dobjatok rá egy linket, és berakom.shawnka
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AtKRaKbQhpO8dGlMVk1xOHJ0dVVKMVMtaVA0SmZ0cXc&hl=hu#gid=1

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Ömm shawnka, szerintem a statokra mutató linket is berakhatnád a trackerbe, hogy ne kelljen visszakeresgetni, meg meglegyen fix helyen.Desert Eagle .5o
dobjatok rá egy linket, és berakom.
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ömm shawnka, szerintem a statokra mutató linket is berakhatnád a trackerbe, hogy ne kelljen visszakeresgetni, meg meglegyen fix helyen.

Don't talk the walk, Walk the talk!