NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Gyanús hogy a Vikings - Ravens meccsről sem kaptunk statokat. Szabadna? 😊Rataxes
http://data.hu/get/4412238/vikings_ravens.zip
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
adom, életem legszarabb meccse volt (mármint teljesítményben), engem a droppok jobban zavartak, mint a lagg..
defense-sel nem volt gond, viszont az istenért nem akartak összejönni a passzjátékok.

grat mégegyszer.lol
Majd próbálj légyszi prioritást adni az elmaradt meccseknek.
Oké ez most nem gond, mert lionsstafford csak hétvégén ér rá, de na srácok értitek mire gondolok. Akinek korábbról van elmaradása, első sorban azt próbálja összeegyeztetni.
Köszi.Desert Eagle .5o
ez bőven elmaradt meccs kategória volt, asszem 1 meccs híján meg is van a 4. forduló. Denyvel meg majd holnap pótoljuk.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
eagles ért rá most, azért toltam vele, ha shawnka elérhető lesz, pótoljuk.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
adom, életem legszarabb meccse volt (mármint teljesítményben), engem a droppok jobban zavartak, mint a lagg..
defense-sel nem volt gond, viszont az istenért nem akartak összejönni a passzjátékok.

grat mégegyszer.lol
Majd próbálj légyszi prioritást adni az elmaradt meccseknek.
Oké ez most nem gond, mert lionsstafford csak hétvégén ér rá, de na srácok értitek mire gondolok. Akinek korábbról van elmaradása, első sorban azt próbálja összeegyeztetni.
Köszi.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
adom, életem legszarabb meccse volt (mármint teljesítményben), engem a droppok jobban zavartak, mint a lagg..
defense-sel nem volt gond, viszont az istenért nem akartak összejönni a passzjátékok.

grat mégegyszer.

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
én még ilyen kibaszott szar meccset nem játszottam mint most lol-lal. Annyira laggolt, hogy futni egyáltalán nem lehetett (szépen el is csesztem Best számait 😕 ) az első 3 driveomban FB passzokkal tudtam csak FD-t elérni. a meccs vége fele rájöttem hogy annyi esélyem lesz pontot szerezni ha dobom a hailMaryket Megatronra. A DEF viszonylag jól muzsikált, csak azt nem értem hogy hogy a picsába lehet az hogy 10-ből 9-szer droppolnak cover-3ból, amikor Brees telibe a védőim kezébe dobja a labdát... Bezzeg amikor 1-in 1-be vannak akkor feszt leszedik. Érthetetlen.
Staforrd még mindig pontatlan de legalább INTet most kivételesen nem dobott, a lag is közrejátszott mondjuk.
Detroit Lions-New Orlans Saints 20-0
MVP Megatron 5/140 2 TD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Gyanús hogy a Vikings - Ravens meccsről sem kaptunk statokat. Szabadna? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Sűrű hétvégém lesz, most van pár órám hullafáradtan, aztán megyek el Gyrőből, majd csak valamikor vasárnap délután bukkanok fel. Ha elég korán, akkor megpróbálom legalább Herremans elleni utolsó negyedet bepótolni.
Bengals-nak üzenem, hogy majd hétfő-kedd magasságban valamikor délután lenne nekem ideális. Neki?Deny
hétfőn mellezek szóval csak este 9-10 körül tudok. Kedden hátazok, szóval dettó.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
picsába, csak be kellett volna vinnem az utolsó drive-ot 😕 😀
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
Week5 Bears-Vikings 70-63...
szerintem pontrekordot is döntöttünkfetomy
Week 8(jan 14-jan 20)
kaszo - Houston Texans(3-5) 52-87 shawnka - Atlanta Falcons(5-2)

😛 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Rata! ment a stat a meccsről pm-ben.

PR nem igen lesz így, hogy még a második fordulóból is két meccs hiányzik. Majd talán ha menetrendhez egy kicsit alkalmazkodunk. 😉 Majd a Saints Falcons kettőst lehet ostorolni 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
dumb question ismét

hogy is kell beírni, hogy azt a zenét játsza le a maden, ami a gépemen van?
a másik gépemen be van állítva, de elfelejtettem megnézni, hogy pontosan hány karakter után kell ~t írni.

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Week5 Bears-Vikings 70-63...

Egyszerűen szenzációs mérkőzés volt, mint ahogy az az eredményből is látszik. Abszolút reális, hát szerintem pontrekordot is döntöttünk, össz-total offense-ben is esélyes az 1000+ yarddal. Nekem volt 1 elkúrt 4th down, neki 1 int és egy KR fumble. Ezeken kívül minden drive TD. A secondarymmal nem tudom mi volt, semmit nem védtek le. Ezen kívül Harvin 2 KR TD, amit totál nonsense... Igaz Hestert kétszer is már az utolsó ember fogta meg a másik térfélen. Végig úgy nézett ki, hogy aki az utolsó drive-ot viszi, az nyer, hála az égnek jött a Harvin fumble, ami végleg betette a kaput Zolinak.

Az MVP Forte, aki 152 yard, 5 TD teljesítményt hozott, de ha nem mi nyerünk, valószínű, hogy McNabb lett volna, aki azt csinált amit csak nem szégyellt 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
...
Week 5
Dallas Cowboys - Green Bay hulladék Packers 35 - 21
...Desert Eagle .5o
Kérnénk szépen statokat erről is! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Bears @ Vikings 70-63 , statok : http://data.hu/get/4411570/Bears_at_Vikings_-_1231.txt
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Sűrű hétvégém lesz, most van pár órám hullafáradtan, aztán megyek el Gyrőből, majd csak valamikor vasárnap délután bukkanok fel. Ha elég korán, akkor megpróbálom legalább Herremans elleni utolsó negyedet bepótolni.
Bengals-nak üzenem, hogy majd hétfő-kedd magasságban valamikor délután lenne nekem ideális. Neki?
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
valaki egy edzőmeccset? írjon PM-et akinek jó és izzítom a gépet

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Örök hálám! 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
sorry, ma elég bamba vagyok

http://dl.dropbox.com/u/42944661/updated76_uninj.ros

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köszi szépen, de ez nem NCAA roster? Csak mert én a sérülésmentesített v76-osra gondoltam 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Ha nem nagy kérés fel tudnád/tudná valaki tenni ezt egy másik letöltőre? Már másodszor fagyott ki a netem ahogy próbáltam letölteni... Ez nem is lenne gáz, de mindig fél órát kell várni a következő próbálkozás előtt az ingyenes letöltési szabályok miatt... 😊Rataxes
http://dl.dropbox.com/u/42944661/NCAA09-10v2.ros

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, persze, bár lehet csak a hétvégén szakítok rá időt... Jó úgy?Rataxes
perszeHöri
unatkoztam így megcsináltam, updated76 sérülésmentes roster:

http://hotfile.com/dl/134671206/81880f9/updated76_uninj.ros.htmlFarky
Ha nem nagy kérés fel tudnád/tudná valaki tenni ezt egy másik letöltőre? Már másodszor fagyott ki a netem ahogy próbáltam letölteni... Ez nem is lenne gáz, de mindig fél órát kell várni a következő próbálkozás előtt az ingyenes letöltési szabályok miatt... 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 339 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Deny majd írj, hogy mikor játszunk. 😊Amadeus91
majd nekem is írhat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Deny majd írj, hogy mikor játszunk. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
este 9 után leszek itthon, betalálható vagyok meccsekre.