Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ha elkezditek a hatodik fordulót, akkor pls eredményt ide ne írjatok már, hogy ne befolyásoljon a 5. heti PR-ben.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Úgyis csak egy meccs van hátra a fordulóból, amelyet leghamarabb hétvégén játszanak le. Tőlem Amadeus lejátszhatjuk most, ha nem sok neked a napi 2 meccs.Biagio
mit szólnál egy Friday Night Light-hoz? Jelenleg analizállak ezerrel, illetve iszonyúan görcsöl a kézfejem, mert 1 órán át megállás nélkül pörköltbe valót kockáztam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
A Buccaneers csapata is vevő akár felkészülési mérkőzésre, akár a 6. heti Colts elleni összecsapásra.

Nézegettem egyébként az erőviszonyokat/hátralévő meccseket, és arra jutottam hogy 5-nél több vereséget nem nagyon engedhet meg magának aki PO-ba akar jutni...Rataxes
Akkor innentől feltápászkodok, és 0-5-ről megyek rájátszásba 😀Deny
nem lehet, a 13-0-ás álmaimmal ütközik ez 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
A Buccaneers csapata is vevő akár felkészülési mérkőzésre, akár a 6. heti Colts elleni összecsapásra.

Nézegettem egyébként az erőviszonyokat/hátralévő meccseket, és arra jutottam hogy 5-nél több vereséget nem nagyon engedhet meg magának aki PO-ba akar jutni...Rataxes
Akkor innentől feltápászkodok, és 0-5-ről megyek rájátszásba 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
A Buccaneers csapata is vevő akár felkészülési mérkőzésre, akár a 6. heti Colts elleni összecsapásra.

Nézegettem egyébként az erőviszonyokat/hátralévő meccseket, és arra jutottam hogy 5-nél több vereséget nem nagyon engedhet meg magának aki PO-ba akar jutni...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Úgyis csak egy meccs van hátra a fordulóból, amelyet leghamarabb hétvégén játszanak le. Tőlem Amadeus lejátszhatjuk most, ha nem sok neked a napi 2 meccs.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Köv kör azt hiszem Cowboys, Game of the Year, mindent bele kell adni.Amadeus91
biztos ez? 😛shawnka
számomra, akkor így mondom. 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 249 — Tyrone Creek
Köv kör azt hiszem Cowboys, Game of the Year, mindent bele kell adni.Amadeus91
biztos ez? 😛
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Először is köszönöm a dicséretet, másrészt még mindig voltak olyan dolgok melyek nem tetszettek nekem a saját csapatomnál. Nem tudtam mit kezdeni Young futásaival, egyszerűen nem volt ember akivel megkergessem, szóval kapkodtam össze-vissza. Aztán jött ami Fetomy ellen, hogy végigviszem a pályán és egy Scott fumble. Azt hittem agybajt kapok. Mondjuk Benson sem lenne jobb. Slot R-k és TE játékkal elégedett vagyok, az O-line is csúcs volt. Tate meg hatalmas <3 (nem is tudom hanyadik return TD-je idén..szegény ember Devin Hester-e. )

Köv kör azt hiszem Cowboys, Game of the Year, mindent bele kell adni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Lejátszottuk meccset, végére asszem 18 lett a Bengals előnye, de nagyon nem vágom, mert kb. 31-27-nél én elvesztettem a fonalat. Akkor hat yardosánál voltam, elkapkodtam egy passzt (szerintem meg is futhattam volna...), pick... Utána futójátékot képtelen voltam levédekezni, TD, marad másfél perc kb. 11 pontra... Elsőnek DeSean fly, ezer százalék, hogy nem nyomtam rossz gombot, erre a passz a fal bal oldala felett repül el, kb a pálya közepe felé... Természetesen pick (Maclin majdnem el tudta ütni védő elől). Aztán utána volt pár play, jött volna a punt, ott meg Aso kinyírta elvileg későn puntert, first down, erre utolsó másodpercben még egy 63 yardos futott TD-t is beszopott csapat. Összességében megérdemelten nyert Amadeus, de megint annyi volt nálam a hiba, hogy 4 meccsre elég lett volna.
Első két passz playem pick lett pl., az elsőt az 1 yardosomig hozta vissza Bengals. Másodiknál ők is pick, 20-ról jöhettek, nagy a nyomás, Young kihátrál, 2-3 yardosomnál elpasszoltam (nem ki a pályáról, Celek volt a célpont), erre Vince kihajítja. Repül a sárga, mondom fasza, 2&38 lett, erre nem, az már safety... Utána meg 2 miss tackle, meg egy szar punt és visszavitte TD-re, ami után fogalmam sincs hol voltam, de észre se vettem, hogy 2 pontosra megy, így utolsó pillanatban hívtam át, így is meg lett. tehát 2&38 helyett kaptam 11 pontot...
Ennek ellenére végig meccsben voltam szerintem, ennyi first downom egész évben nem volt, mint ma, szóval ezentúl mindig kosarazás után fogok hulla fáradtan játszani.

Grat még egyszer Bengalsnak.


Ja, Nelson szedte le a DeSean flyt, szóval szerintem MVP inkább ne ő legyen 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bengals 45-27 Eagles


criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bengals Uraság, amúgy nálad állandóan be van lépve hamachi vagy mi? Mert hétfőn este felé, kedd délután, és most is rád írtam, de egyszer sem jött válasz. A holnap 3 meg nagyjából időpont, én ezt 100%-ra nem merem ígérni, ellenben, egészen este 11-ig itthon leszek, szóval valamikor csak összefutunk.Deny
nem is fut nálam a hamacsi most... nem értem. Holnap DU felnézek 3kor, ez 110000%

A Terrell Owens-s dumán szakadtam én is 😀Amadeus91
De az nem 110000%, hogy én is hazaérek már kosárról. 😀Deny
De most már az. Gyere, játszunk, legyk túl rajta, ez most megérzésem szerint nem az a találkozó, ahol először nyer az Eagles 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bengals Uraság, amúgy nálad állandóan be van lépve hamachi vagy mi? Mert hétfőn este felé, kedd délután, és most is rád írtam, de egyszer sem jött válasz. A holnap 3 meg nagyjából időpont, én ezt 100%-ra nem merem ígérni, ellenben, egészen este 11-ig itthon leszek, szóval valamikor csak összefutunk.Deny
nem is fut nálam a hamacsi most... nem értem. Holnap DU felnézek 3kor, ez 110000%

A Terrell Owens-s dumán szakadtam én is 😀Amadeus91
De az nem 110000%, hogy én is hazaérek már kosárról. 😀
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
Bengals Uraság, amúgy nálad állandóan be van lépve hamachi vagy mi? Mert hétfőn este felé, kedd délután, és most is rád írtam, de egyszer sem jött válasz. A holnap 3 meg nagyjából időpont, én ezt 100%-ra nem merem ígérni, ellenben, egészen este 11-ig itthon leszek, szóval valamikor csak összefutunk.Deny
nem is fut nálam a hamacsi most... nem értem. Holnap DU felnézek 3kor, ez 110000%

A Terrell Owens-s dumán szakadtam én is 😀

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jah, de nekem olyankor nincs is ott az óra mellett, ezért is indítom el (és olyankor látom hogy írtak...). Vagy ha úgy nyomok a kilépésre hogy előtte nem nyomok a kikapcsolásra akkor kilépve is belépve marad? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Az a durva a Hamachival hogy nálam sem megy alapból (legalábbis nem tudok róla), viszont amikor elindítom azt látom hogy többen írtak, mintha bejelentkezettnek tűnnék 😊Rataxes
Én nekem ez volt régen, de közben kiismertem. Most amikor beikszeled, akkor kis ikonnál óra mellett jobb klikk és kikapcsolás. Majd, amikor azt akarod, hogy írjanak és lásd is, akkor ugyanitt bekapcsolás óriási meglepetésre.
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
bazzeg, most nézem, h véletlen D. Thomas-t tettem be P. Thomas helyett, akkor ezért droppolt ennyiszer.. 😂

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
Saints - Buccaneers 15-30

Jó kis meccs volt, Lol szép játékot mutatott. Egy-két szerencsés turnovernek köszönhetően sikerült valamekkora előnyt szereznem, ennek ellenére egészen a meccs végéig meccsben volt a Saints, az utolsó negyedben azonban Blount kolléga begyújtotta a rakétákat és bebiztosította a mérkőzést a kalózoknak. Most egyébként nekem is laggolt eléggé...

Edzőmeccset valaki? Rataxes
gratula mégegyszer! 😊

nekem eddig az összes meccsem laggolt, félek, h nálam a lehet a hiba. :/

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Az a durva a Hamachival hogy nálam sem megy alapból (legalábbis nem tudok róla), viszont amikor elindítom azt látom hogy többen írtak, mintha bejelentkezettnek tűnnék 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Bengals Uraság, amúgy nálad állandóan be van lépve hamachi vagy mi? Mert hétfőn este felé, kedd délután, és most is rád írtam, de egyszer sem jött válasz. A holnap 3 meg nagyjából időpont, én ezt 100%-ra nem merem ígérni, ellenben, egészen este 11-ig itthon leszek, szóval valamikor csak összefutunk.
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Saints - Buccaneers 15-30

Jó kis meccs volt, Lol szép játékot mutatott. Egy-két szerencsés turnovernek köszönhetően sikerült valamekkora előnyt szereznem, ennek ellenére egészen a meccs végéig meccsben volt a Saints, az utolsó negyedben azonban Blount kolléga begyújtotta a rakétákat és bebiztosította a mérkőzést a kalózoknak. Most egyébként nekem is laggolt eléggé...

Edzőmeccset valaki?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
mitől laggolhat a játák, ha multizom? (single-ben teljesen okés) baromi idegesítő, h nemtudok fg-t lőni..

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 621 — No one likes us, cause no one like us
Ez a TO Ratio mi is pontosan?Amadeus91
azt mutatja, hogy ki mennyire Terrell Owens. A 0 a tökéletes, szóval te tökéletesen Terrell Owens vagy, a pluszosok már túlságosan Terrell Owensek, a minuszosok pedig nem eléggé Terrell Owensek 😉fetomy
Hát ez 😂 Szakadok 😀
Véletlen, hogy a Philly szimpatizánsok a legkevésbé Terrell Owensek?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ez a TO Ratio mi is pontosan?Amadeus91
azt mutatja, hogy ki mennyire Terrell Owens. A 0 a tökéletes, szóval te tökéletesen Terrell Owens vagy, a pluszosok már túlságosan Terrell Owensek, a minuszosok pedig nem eléggé Terrell Owensek 😉
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Na, eddigi 5 ellenfelemből 4 nem haladja meg a 0-át 😀 Vadkender az egyetlen aki ellenem jobban jött ki a TO-kból 😊 Mákod, hogy olyan korán játszottunk 😛