Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
és akkor most innentől fakereszt és cső? Nehogymár...Amadeus91
Hát találd már fel magad, rakd újra, hátha. Szedj le másik rostert, hátha. Vegyül konzolt, és arra idei játékot, hátha.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
és akkor most innentől fakereszt és cső? Nehogymár...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
na az mitől van, hogy lenyomok 1 évet frencsájzban és utána meghal? Kilép? eddig nem csinálta.... most meg az összes frencsájznál...Amadeus91
nekem korábban is csinált ilyet, sőt, nem eredeti rosteren kívül mindegyiknél ez történtDeny
tegyem újra?Amadeus91
Nekem az ilyenek sem segítettek soha
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na az mitől van, hogy lenyomok 1 évet frencsájzban és utána meghal? Kilép? eddig nem csinálta.... most meg az összes frencsájznál...Amadeus91
nekem korábban is csinált ilyet, sőt, nem eredeti rosteren kívül mindegyiknél ez történtDeny
tegyem újra?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
na az mitől van, hogy lenyomok 1 évet frencsájzban és utána meghal? Kilép? eddig nem csinálta.... most meg az összes frencsájznál...Amadeus91
nekem korábban is csinált ilyet, sőt, nem eredeti rosteren kívül mindegyiknél ez történt
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
na az mitől van, hogy lenyomok 1 évet frencsájzban és utána meghal? Kilép? eddig nem csinálta.... most meg az összes frencsájznál...

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Köszi a meccset, igazából még izgalmasnak is nevezném ha nem nekem kellett volna játszanom 😀 Az ST-m kritikán aluli volt kickoffnál és ret-nél is. Jöttek a szokásos Kickoff out of Bound ok, ráadásul Vinatieri is elbarmolt egy amúgy Good XP-t. A D#-em igazából csak 1x tudta megfogni az Eagles O-t de akkor is azért mert félidő vége lett. Megint beszoptam egy squib kick ret td-t is csak h felbasszam magam.

MVP: Addai :o 59 futott yard 2 TD és 17 elkapott yardFarky
Vicces volt, amikor írta, hogy ki az MVP, akkor még bőven lehetett volna OT és akkor teljesen más. Amúgy Clark az MVP, egyértelmű
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Köszi a meccset, igazából még izgalmasnak is nevezném ha nem nekem kellett volna játszanom 😀 Az ST-m kritikán aluli volt kickoffnál és ret-nél is. Jöttek a szokásos Kickoff out of Bound ok, ráadásul Vinatieri is elbarmolt egy amúgy Good XP-t. A D#-em igazából csak 1x tudta megfogni az Eagles O-t de akkor is azért mert félidő vége lett. Megint beszoptam egy squib kick ret td-t is csak h felbasszam magam.

MVP: Addai :o 59 futott yard 2 TD és 17 elkapott yard

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Colts - eagles 25-23

Érdekes egy meccs volt. Elején szerintem nem is passzoltam, csak futottam, faszán ment is előre Shady első driveban, erre egyik futásnál megtorpant, jött Lacey, és sima fumble, de kb. tackle nélkül. Védelem jól kezdett, második playben kiütöttük Manninget, de Collins clutch, simán megdobta a 3&outot, majd vévig vitte a pályán a Colts-ot, drive végére már Manning is visszatért, de csak FG lett a vége. Ellentámadásnál Shady egy motion után elkapó lett, üresen is maradt, gyors TD így. Jött Manning, megfogom, 4. down, felállok puntot blokkolni, McAffe fake, passzol, csak előre löbböli, abban a pillanatban ráesik a fél csapatom, erre odaér a gunner és 1. down. Utána hosszú drive, mindig 3. downra ment tovább Manning, legtöbbször Clark, meg a quick slantekkel, végén meg Clark TD, de extra kimaradt. Kickoff, DRC return TD. (Jegyzem meg, hetek óta Cromartie a visszahordóm, erre ma IRL Eagles bejelenti, ha egészséges, ő hord vissza... 😀) Megint jön PM, hosszú drive, megint nem tudjuk megfogni, pedig 1. és 2. kísérleteknél rendre max 2 yardot halad előre, nyomás is jó, pedig csak 4 DLineman ment rá, de a végén újabb touchdown következett. 2 pontos azonban nem sikerült. Félpályáról jöhettem visszahordás után nagyjából, de Vince úrfi úgy döntött, első félidőre ennyi, és 15-14-es Colts előny a szünetben.
Ők kezdik harmadik negyedet, megállítom, saját térfélen 4&5, figyelek, nehogy beszopjan a gunner üresben marad dolgot, erre fake punt, azonnal futás, Page meg hátrál, mire rájön, meg kéne indulni előre, jön az ellenféltől valaki a labdával (nem csodálom, hogy már nem Eagle IRL, nálam sem játszana, de ST-ből mindig elfelejtem kiszedni). Természetesen erre Manning végig vitte. McCoyjal kezdtem el futni újfent, jól is ment, egészen 30-ig eljutottam szerintem kb, ott egy 2&1-re TFL, 3&2-re meg még nagyobb és a mezőnygól már a negyedik negyedben jött utána. Manninget nem lehetett megállítani, lehetett zóna, emberfogás, Clark mindig elérhető volt, egymaga termelt közel 150 yardot. Végén aztán valahogyan FG lett csak belőle, így kevesebb, mint 2 perc és közte 8. Vince összeszedte magát, szépen építkeztünk, volt out passz, screen, QB run, minden, utolsó másodpercben TD is lett. Jöhet a 2 pontos. Mondom úgyis futást vár, legyen 5 WR, mindenki hookot fut, megdobom, ha meg rááll arra, akkor Young két yardról már csak beér. Telerakta Farky a boxot, mondom mehet Smithnek hook. Snap, fél mp se telik el, nyomom gombot, Young nem passzol, hanem kilép jobbra, bele a védő orrába, onnan már dobna, de csak a földre hull a bogyó. Utólag belegondolva, lehet azért nem dobta el, mert W passz jött, az meg még mindig szar.
Összességében megérdemelt Colts siker, hiába fogtam az első 2 down alatt őket, harmadikra mindig jöttek előre (3 negyed elején volt ilyen stat: Colts 3. down: 10/7 vagy mi, Eagles 3/2)
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
LOL mi mikor csapunk össze?Amadeus91
most ráérek

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Arizona Cardinals 37-42 Houston TexansVadkender
hozzátartozik, hogy ha másfél perccel tovább tart a meccs, valszeg Kendi nyer, illetve, hogy az első negyedben szerintem -yardban voltam, schaub biztos 0.0-s ratingnél járt. nagyon jó ez a D, egy-két misscommunication eredményezte a nagy playeket.
cserébe fordulatos volt a meccs és most én húztam a hosszabbat.
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Week 2612

Arizona Cardinals 37-42 Houston Texans

Elég vicces meccs volt. 3 intet szedtem, volt egy PP kick off ret td, és mégis kikaptam. Voltak szokásos Moments of Madden pillanatok, amiken már csak nevetek. Wells fumble az ellenfél 1 yardosán. Elkapás, lagg lagg lagg, és már csak azt látom hogy kiírja hogy TD... stb. De egyébként nagyon jó meccs volt. A statok alapján láthatjátok, Foster 9 futásból 3 yard. Rövid passzokat védtem, helyette kaptam hatalmasokat (79, 71, 50, 29 yardos TD-k). De hát ez madden. Mégegyszer kösz a meccset, mondhatni élveztem. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Egyébként akartam már kérdezni, hogy az első liga PO-ját már nem fogjátok lejátszani? Van vagy 5 meccs belőle össz-vissz.Eazzy
jó kérdés. Talán azért, mert hamarabb akartuk kezdeni ezt a ligát. tök mindegy, úgyis a Titans nyerte volna azt a ligát 😛 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Egyébként akartam már kérdezni, hogy az első liga PO-ját már nem fogjátok lejátszani? Van vagy 5 meccs belőle össz-vissz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 634
lurkók!
a madden nfl 08-al lenne kérdésem. méghozzá fogalom témakörben.

a setting --> game setting menüben a felső sorban van olyan, hogy gameplay. azon belül van egy olyan opició, hogy auto strafe. ez lehet on vagy off.

1.)
az auto strafe mit jelent. mit csinál ha bekapcsolom?

2.)
ugyanezen a helyen csak nem a gameplayben hanem a blockingban van 4 rész amit lehet kapcsolgatni:
-auto switch back
-blocking slowdown
-switch slowdown

ezek mit jelentenek, és mit csinálnak ha bekapcsolom ezeket?Ventura
nem is tudtam, hogy ilyen opció is van a madden-ben. :oAmadeus91
de tudod hogy mit jelentenek?

más lurko sem tudja???Ventura
Nem tudom.

LOL mi mikor csapunk össze?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
de tudod hogy mit jelentenek?

más lurko sem tudja???Ventura
hogy mi?shawnka
😀 😀

Valaki akar edzeni?Rataxes
Fetomy, most sikerült reagálnom Hamachin, eddig nem vettem észre hogy írtál! (pedig közben már Shawnka is jelzett hogy ott próbált kapcsolatot teremteni 😊 )

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
de tudod hogy mit jelentenek?

más lurko sem tudja???Ventura
hogy mi?shawnka
😀 😀

Valaki akar edzeni?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Úgy gondolta, hogy a kérdésének megválaszolásához kellene egy kis:
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
de tudod hogy mit jelentenek?

más lurko sem tudja???Ventura
hogy mi?
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 965 — megbékéltem tom bradyvel
lurkók!
a madden nfl 08-al lenne kérdésem. méghozzá fogalom témakörben.

a setting --> game setting menüben a felső sorban van olyan, hogy gameplay. azon belül van egy olyan opició, hogy auto strafe. ez lehet on vagy off.

1.)
az auto strafe mit jelent. mit csinál ha bekapcsolom?

2.)
ugyanezen a helyen csak nem a gameplayben hanem a blockingban van 4 rész amit lehet kapcsolgatni:
-auto switch back
-blocking slowdown
-switch slowdown

ezek mit jelentenek, és mit csinálnak ha bekapcsolom ezeket?Ventura
nem is tudtam, hogy ilyen opció is van a madden-ben. :oAmadeus91
de tudod hogy mit jelentenek?

más lurko sem tudja???

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A mondandom lényege az volt, hogy jó néhány meccset játszottam, ahol előfordult, hogy az egyik csapat úgy fogta meg a futást bőven 4 alatt, hogy közben a passz sem működött túlzottan 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Tapasztalataim szerint ez megintcsak nem igaz 😊 Persze nem feltétlen 2-es alattit, de 4-es alattit bőven lehet.fetomy
hajrá 😊 csak akkor kíváncsi leszek a passz elleni védekezésedre is 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Tapasztalataim szerint ez megintcsak nem igaz 😊 Persze nem feltétlen 2-es alattit, de 4-es alattit bőven lehet.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
hol gyenge? 😀 barátom, úgy mentem át a pályán, hogy az utolsó drive-ban csak középső futásom volt és semmiféle break tackle gombot nem nyomtam 😀 Ha az én védelmemen átmegy valaki ugyanazt a playt hívva, akkor nem mondom, hogy fasza a futás elleni védelmem, dee hát kinek mi 😀

btw ja nulla TD, mert Cutlerrel akartam állatkodni 😀fetomy
ha megfelelő előny birtokában van, neki az a legjobb hogyha futsz középre 4.3as átlaggal, mert mire így átmész a pályán, lemegy az óra. Pláne ha még TD-t sem sikerül elérni ebből 😊 Egyébként maddenben az a 4.3-as futás elleni védelem szvsz kurvajó.eaglesmcnabb
neki nem az a legjobb, ha futok középre, amit ő megfog, és akkor úgy futtatja az órát ahogy akarja? 😀
4 fölötti futóátlag szvsz sehol nem kurvajó, de oké 😀 A kurvajó futás elleni védelem az, aki ellen nem tudsz futni, mert megállít. Mint eazzy mikor barátságost játszottunk. Nem tudtam futni, mert 1-2 yardos átlaggal (se) futottam. Az kurvajó, a 4 fölötti max nem rossz 😉

hozzáteszem éppen az utolsó drive-om rontotta az átlagot, még ha a yard ott is lett meg, mert ott futottam ilyen 3 yardosakat 😊fetomy
Ja, oké, bárki nyomhat 2es alattit, csak akkor a passzjátékkal szétszeded. 4 alá nagyon nem lehet bemenni, vagy ha igen, az a passzvédekezés kárára menne.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
kaszo Atlanta Falcons 3 166 — Falcons fan
>shawnka veszít
>nem indultam a ligában

sajnálom, de a fenti állítások közül egy idényen belül mindig csak és kizárólag egy lehet igaz 😀