Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Legbesztebb momentum evör:
Kendi ellen játszok, 3rd down-nál egy teljesen nyilvánvalóan out of bound catch-emet challenge után is megadták, gondoltam rendes leszek és odapuntolom neki. Szépen bepuntolom az endzone-ba, elkapja a srác, Suggs megérkezik mint a vadbarom, fumble-TD 😂 😂 Ez az amikor jó tett helyébe jót várj 😀

btw felhívás lol és deny részére: ha nem szereztek minden drive-ból TD-t, akkor előre szólok, hogy szarok vagytok 😛
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
lejátszanád azt is? 😀shawnka
nyilván. néztem a menetrendet és azt vettem ésre hogy a 11. fordulóból egy meccs sincs kirakva, a 12. ből már 2 is. csak ezért kérdeztem 😀eaglesmcnabb
elírás, 11-ből ment le kettő. nézd a trackert is, nem véletlenül van ott.shawnka
jó'van most már minden világos, érzem hogy úgyis le lesz nyomva ma még a 12. forduló 😀
egyébként Calvin: Calvin Johnson 15 259 17.2 69 3 1 106
balfassz Stafford 2szer is eladta a lasztit, a selejtje.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
srácok most akkor megy már a 12. forduló? 😀eaglesmcnabb
lejátszanád azt is? 😀shawnka
nyilván. néztem a menetrendet és azt vettem ésre hogy a 11. fordulóból egy meccs sincs kirakva, a 12. ből már 2 is. csak ezért kérdeztem 😀eaglesmcnabb
elírás, 11-ből ment le kettő. nézd a trackert is, nem véletlenül van ott.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
srácok most akkor megy már a 12. forduló? 😀eaglesmcnabb
lejátszanád azt is? 😀shawnka
nyilván. néztem a menetrendet és azt vettem ésre hogy a 11. fordulóból egy meccs sincs kirakva, a 12. ből már 2 is. csak ezért kérdeztem 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
srácok most akkor megy már a 12. forduló? 😀eaglesmcnabb
lejátszanád azt is? 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
srácok most akkor megy már a 12. forduló? 😀eaglesmcnabb
Jövőhéten lefut szerintem az alapszakasz.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
srácok most akkor megy már a 12. forduló? 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ja azt nem tudtam 😊 Sebaj hátha addig lejátszák 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
lol, szombaton valamikor (este biztos, de lehet napközben is talán) lenne időd szarrá alázni? 😊fetomy
Még a Bengals-meccs hátra van neki(k) 😊

több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tegnap éjszakáról: Tampa Bay Buccaneers - Detroit Lions 30-43
Megérdemelt győzelmet arattak az oroszlánok, Megatron tarthatatlan volt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Tegnap éjszakáról: Tampa Bay Buccaneers - Detroit Lions 20-33.
Megérdemelt győzelmet arattak az oroszlánok, Megatron tarthatatlan volt.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
lol, szombaton valamikor (este biztos, de lehet napközben is talán) lenne időd szarrá alázni? 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nem lesz abban izgalom 😀 Két erősebb ellenfelem van hátra, és playt se tudok hívni, tehát inkább csak kiszurkoltatok a PO-ból 😀
Na jó nem, brk érdeme természetesen teljes mértékig 😉 Egyébként jó kis meccs volt szerintem, tudtatok rajtam szórakozni 😂

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Én végig láttam mit írtok. Enyhén Texans hype volt, de hát érthető, én olyan fos voltam, hogy nem nagyon érdemeltem semmit 😀 Az is csoda, hogy volt esélyem a végén, de szerencsére Grant fater tett a dologért.Eazzy
nem Texans hype volt, hanem izgalmas alapszakaszvégjátékért szorítás 😀 😛
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Én végig láttam mit írtok. Enyhén Texans hype volt, de hát érthető, én olyan fos voltam, hogy nem nagyon érdemeltem semmit 😀 Az is csoda, hogy volt esélyem a végén, de szerencsére Grant fater tett a dologért.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
kár, hogy nem tudod visszaolvasni az közvetítés melletti chatroomot 😀shawnka
nem mentette le senki? 😮 😕
hüpp hüpp
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
borzasztóan játszottam, szerintem akár Csabi ellen sokkal jobb voltam, aztán mégis hogy alakultak a végeredmények...
két magyarázatot hozzáfűznék 😀
Foster play egymás után. Megverte az emberét, nem tudom, ez hogy látszódott a közvetítésben, de én azt láttam, hogy érdemes ismét bejátszani. Mondjuk igen, kicsit erős volt 😀
ST. nem tudok rúgni. pont. 😀

de köszi a meccset, szépen lassan kijátszom magam a GB draftpozícióból..brk
kár, hogy nem tudod visszaolvasni az közvetítés melletti chatroomot 😀
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
borzasztóan játszottam, szerintem akár Csabi ellen sokkal jobb voltam, aztán mégis hogy alakultak a végeredmények...
két magyarázatot hozzáfűznék 😀
Foster play egymás után. Megverte az emberét, nem tudom, ez hogy látszódott a közvetítésben, de én azt láttam, hogy érdemes ismét bejátszani. Mondjuk igen, kicsit erős volt 😀
ST. nem tudok rúgni. pont. 😀

de köszi a meccset, szépen lassan kijátszom magam a GB draftpozícióból.
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyébként durva hogy játék közben nem veszem észre ezeket a hibákat a srácoktól, de ilyenkor " semlegesként" látom a hibákat. egyszer visszanézném a saját meccsemet biztos sok okosságot ki lehetne szűrni...eaglesmcnabb
nem tilos rögzítenishawnka
igazad van. értek is hozzá hogyan kell 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
egyébként durva hogy játék közben nem veszem észre ezeket a hibákat a srácoktól, de ilyenkor " semlegesként" látom a hibákat. egyszer visszanézném a saját meccsemet biztos sok okosságot ki lehetne szűrni...eaglesmcnabb
nem tilos rögzíteni
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
egyébként durva hogy játék közben nem veszem észre ezeket a hibákat a srácoktól, de ilyenkor " semlegesként" látom a hibákat. egyszer visszanézném a saját meccsemet biztos sok okosságot ki lehetne szűrni...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Na hát nincs mit mesélnem láttátok.

Az hihetetlen nekem, hogy egy jó pár hosszú passznál simán megelőzi a védőm a WR-t, és leszedi az összeset. Persze nekem Jennings az egyetlen fly-omat droppolja.

Grant is megnyalhatja a bal herémet. Akkor kell lelejteni a lasztit nyilván...befosok.

Grat brk-nak! 😉

Uccsó fordulóban ha kikapok TB ellen, akkor nincs PO. Már várom a madden szépségeit ott is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
gyerekek, igazi futballderbi volt északon. gratulálok mindkettőtöknek, bár a ST használata nem feltétlen lenne hátrány 😛
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Nem mondom, hogy értem ezt a clock managementet itt a végén, mindenesetre bejött 😊

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
a hátrálást magam sem értem mind két oldal felől, illetve az észnélküli blitzeket RZ-ban Eazzytől, de jó kis meccs volt 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!