Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
az OL-je olyan volt, mintha fetomy játszana benne.shawnka
Na meglátszik, hogy nem voltál azon az 1 fórum focin amin én... 😛
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Oksi, akkor majd kereslek ha készen állok!

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Teljesen jó nekem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Felőlem letolhatjuk akár most mondjuk 6 órától ha nem gond hogy korábban lemegy mint a 12. heti meccsem... 5-ig melózom, hazamegyek, kajálok, aztán zúzhatjuk 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Bár ahhoz képest, hogy a szezon nyitómeccse után Kenditől tudtam meg, hogy lehet erőset is passzolni 😀Bálesz
megnyugtatlak, Flaccoval nem lehet oylat 😀eaglesmcnabb
Az lehet, viszont a sima löbbölt passzoknál, amiket addig dobáltam, lényegesen erősebb 😀

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Rata, játsszuk le pls minél hamarabb az uccsó fordulót túl akarok lenni már az agyfaszom mihamarabb 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bezony, a szokásos Eazzy-minőség 😊

BTW, köszönöm a kedves szavakat 😀 Kár, hogy a végére maradt ez a két dög nehéznek ígérkező meccs, így valószínűleg keserűbb szájízzel fejezem be az alapszakaszt, mintha most lenne vége és arra nézhetnék vissza, hogy az utolsó 5-ből 4-et nyertem 😊

Na mindegy, 1-2 szezon tuti kell(ene) még, hogy beleköphessek a nagyobbak levesébe (legalábbis a mostaninál jobban) 😀
Bár ahhoz képest, hogy a szezon nyitómeccse után Kenditől tudtam meg, hogy lehet erőset is passzolni 😀Bálesz
megnyugtatlak, Flaccoval nem lehet oylat 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nah, megvan az első csapat, aki 40 pont fölött ért el ellenem, bár ha nagyon akarom, talán tudtam volna alá szorítani, de a végén igazság szerint fostam már bele, úgyhogy volt vagy 100 yard ajándék is, mondjuk nem mintha amúgy meg tudtam volna fogni a Falconst csak egy picit is. Annyira gyenge voltam, hogy ennyire még sosem. Persze fumble is csak nálam volt ma is, az is a RZ-ban, ami csak a szokásos. Ezen kívül annyi droppom volt, hogy szerintem idén összesen nem volt ennyi. Az O falam annyi idő biztosított körbe nézni, hogy még a snapet se értem hogy tudtam megkapni sokszor. A szájbakurt Áronka meg a totál üresen lévő elkapóhoz nem dobja oda a labdát, mert hiába nyomom a W-t, csak tartogatja amíg sack nem jön. Aztán meg Grant...oké, előtte blokkolják a védőt, mondom kerülön jobbra. Nyomok mindent amit kell. és ott áll a csapattárs hátában kb 3 mp-ig. Semmi reakció. Mert minek is. Áhh. Kérek minden mögöttem lévőt nyerjen a végén, mert nem érdemlek PO-t.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Green Bay Packers - Atlanta Falcons 3-45

MVP: Májkül 13/208 2 TD, 3/58 1 TD

alig van miről írni. Eazzyt kinyírta a legalább 11 dropped pass, meg az, hogy az OL-je olyan volt, mintha fetomy játszana benne. 5 sack, de végig olyan pass rush volt Áronon, hogy én is megijedtem tőle néha-néha. garbage timeban szedtem egy intet, de ott már nem szorzott.
offense régi fényében tündökölt, Turnert nem lehetett megfogni, Matty meg hozta az elvártat (155-ös réting, 81%, 3 TD, 0 Int, 334 yrd).

nem is jut nagyon róla más eszembe, majd Eazzy elemzi ha akarja 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Bezony, a szokásos Eazzy-minőség 😊

BTW, köszönöm a kedves szavakat 😀 Kár, hogy a végére maradt ez a két dög nehéznek ígérkező meccs, így valószínűleg keserűbb szájízzel fejezem be az alapszakaszt, mintha most lenne vége és arra nézhetnék vissza, hogy az utolsó 5-ből 4-et nyertem 😊

Na mindegy, 1-2 szezon tuti kell(ene) még, hogy beleköphessek a nagyobbak levesébe (legalábbis a mostaninál jobban) 😀
Bár ahhoz képest, hogy a szezon nyitómeccse után Kenditől tudtam meg, hogy lehet erőset is passzolni, már ez is nagy ugrás 😀

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
fasza lett, ahogy mindig 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
PÁÚVER RÁNKING Week 10-11

1. (-) Atlanta Falcons (shawnka) 11 - 0
Tök uncsi lehet itt elől, mögötte olyan buli van három PO helyért, hogy már előszilveszternek is nevezhetnénk.

2. (-) Dallas Cowboys (Biagio) 10 - 1
Változatlan a helyzet Texasban, még mindig nagy lepényt kakilnak a tehenek, ellenben a tehenészekkel.

3. (-) Detroit Lions (eaglesmcnabb) 8 - 3
Egyet a papának, egyet a babának.

4. (+1) Green Bay Packers (Eazzy) 6 - 5
Akkora a körbeverés, hogy a végén még bejutnak a PO-ba.

5. (-1) Tampa Bay Buccaneers (Rataxes) 6 - 5
Egy győzelem kellett nekik a nyugihoz négy meccsen. Eddig két vereség...

6. (-) Cincinnati Bengals (Amadeus91) 6 - 5
Cincinnatiben nehezen viselik a vereségeket, márpedig mentálisan pont most kellene egyben lenni.

7. (+3) Baltimore Ravens (Bálesz) 5 - 6
Két nehéz meccs jön a végén, de addig hagy legyenek már itt, simán megérdemlik a szezon második feléért.

8. (-) Indianapolis Colts (Farky) 5 - 6
Na most fog kiderülni, hogy ki van kivel.

9. (-) Chicago Bears (fetomy) 5 - 6
Még lehet pozitív mérleg, amivel PO is. Meg eshet még piros hó is, jöhet fagy, dér, de ez a Soldier Field-en mit sem ér.

10. (-3) Arizona Cardinals (Vadkender) 5 - 6
A GM szava még mindig smafu, hiszen kikaptak a Falconstól, de legalább a beígért vereségek jönnek.

11. (-) New Orleans Saints (lol) 4 - 7
6 passz, 5 TD. Nincs több kérdésem.

12. (+1) Houston Texans (.brk) 3 - 8
Persze pont most kell kitalálni, hogy megy a játék, de legalább izgalmassá teszik a középmezőnynek.

13. (-1) Philadelphia Eagles (Deny) 2 - 9
Lemondott a GM, ki vállalja a két mathafuckin scramblert jövőre? (csak, hogy legyen egy kis Cam)

14. (-) Minnesota Vikings (zoli123) 1 - 10
Teeeeeeboooooooow, Teeeeeeeeeeboooooooooow, ooo ooohh ooo o, Teeeeeboooooow, o wo ooohh ooo!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Hú, látom a spoilerekből, hogy halad a 12. forduló is, szóval tolom máris a PR-t, ügyesek vagytok, hogy így letoltátok 😉

Shawnka mikor akarsz széjjelalázni?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
A Cards-Saints-ről már nem lesz semmilyen részleges stat sem? 😊
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hali 😊 egyik haverom jelezte hogy ő is szivesen jelentkezne a következő bowl.hu madden ligára. még nem regisztrált, de az is hamarosan megtörténik majd, van még hely a számára ?gravedigger
még van, nem vagyunk 32-en jelenleg
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hali 😊 egyik haverom jelezte hogy ő is szivesen jelentkezne a következő bowl.hu madden ligára. még nem regisztrált, de az is hamarosan megtörténik majd, van még hely a számára ?
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Kérünk egy jó nagybetűs SPOILER megjelölést a hsz. elejére Eazzy nevében 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
SPOILER!!!
tudom, hogy teljesen felesleges volt már lejátszani, de 😀
week 13
vikings - texans 36-46

elég jó meccs volt, garbage time-ban schaub adott egy 95 yardos screen TD passzt danielsnek
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
jee 😀 hogy ott aztán szarrá alázzatok 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
kicsit számolgattunk Fetomy-val, nagyon sok forgatókönyv lehet a rájátszás helyekért. nagyon extrém esetben még lol is bejuthat 😀
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Igen mazoch...izé ráérek, úgyhogy természetesen megoldom 😀 holnap úgyis statozok (jelzem farky-ék felé is ezt)fetomy
oké akkor figyelek, mert holnap én is frissítek mert - elvileg - korán hazaérek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
örök hálám üldöz. 😊

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Igen mazoch...izé ráérek, úgyhogy természetesen megoldom 😀 holnap úgyis statozok (jelzem farky-ék felé is ezt)
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Fetomy írta a múltkor, hogy szívesen segít az ilyenekben, mert mazoch...izé ráér 😊

több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
már akart tőlem venni egy győzelmet 😕 😀

nincs véletlen vki aki jártas a statok összefűzésében? 😀

ha valaki unatkozna: http://www.mediafire.com/?y5tx5wcjikavvpj

- new orleans saints hungary - sig gallery -