Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Hali 😊 egyik haverom jelezte hogy ő is szivesen jelentkezne a következő bowl.hu madden ligára. még nem regisztrált, de az is hamarosan megtörténik majd, van még hely a számára ?gravedigger
énis tervezem hogy csatlakozok ,ha lehetséges mégszampi#33
szampi attól függ kivel akarsz lenni 😛 😀Farky
hát akivel lehet 😀😀 látom hogy tied a colts nyugi 😀😀

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
bazmeeeeeeeeeeeeeg 😮

Rata a tanúm rá, ugyanez történt a Tampa ellen velem is. Azzal a különbséggel, hogy pickeltem az OT-ben és így győztem 😀shawnka
Amúgy neked ott a lehetőség Turnerrel beelőzni Fortét, mert valami 60 yardja lett köbö 😉
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
bazmeeeeeeeeeeeeeg 😮

Rata a tanúm rá, ugyanez történt a Tampa ellen velem is. Azzal a különbséggel, hogy pickeltem az OT-ben és így győztem 😀
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Senki nem hal mártírhalált, szimplán bejelentettem, hogy nem indulok, mivel jóval több az idegbaj mint az élvezet. Ennyi történt.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
lol: elvileg csütörtök délig Győrben leszek, holnap meg megtudom hogy dolgozok, szóval hétfő-szerda között bezsúfoljuk majd.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Chicago Bears - Dallas Cowboys 21-27 (OT)

Az egész meccs méltó volt számomra a meccs tétjéhez, nagyon izgalmas volt, és még a GT drive előtti Cutler out for game sem állította meg a csapatot, Hanie fantasztikus egyenlítő drive-ot vezetett. A következő Dallasi drive sima 3 and out így megkapom az esélyt 21-21-nél, hogy győzzek...

Hanie és Forte gyönyörűen elhalad a redzone-ba, ahol 2 mp-nél megállítom az órát..... Tehát nagyjából 25-30 yardos FG attempt.... Egész meccsen tükörsima játék, mikor a pontosságot kell megállítani hopp lagg, 0 accuarcy és mellémegy. Itt már főleg az FG miatt teljesen elment a kedvem, a pontot az i-re feltette, hogy az overtime-ban biagio nyerte meg a pénzfeldobást, majd természetesen a végletekig demoralizált bears-en átgyalogolt, és nyert.

Így, hogy ilyen szintű geciségnek köszönhetem, hogy elbúcsúzhattam a PO-tól, hivatalosan be is jelentem, hogy jövőre biztosan nem indulok a bajnokságban. Gratulálok minden playoffba jutó csapatnak! (és persze a meccshez biagio-nak, és köszönöm, baromi jó meccs volt egyébként)fetomy
Nem kell mártír halált halni, én is szenvedek, pedig a szezon során sokkal epicebb vereségeim voltak, mint pl. a mai ellened.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Chicago Bears - Dallas Cowboys 21-27 (OT)

Az egész meccs méltó volt számomra a meccs tétjéhez, nagyon izgalmas volt, és még a GT drive előtti Cutler out for game sem állította meg a csapatot, Hanie fantasztikus egyenlítő drive-ot vezetett. A következő Dallasi drive sima 3 and out így megkapom az esélyt 21-21-nél, hogy győzzek...

Hanie és Forte gyönyörűen elhalad a redzone-ba, ahol 2 mp-nél megállítom az órát..... Tehát nagyjából 25-30 yardos FG attempt.... Egész meccsen tükörsima játék, mikor a pontosságot kell megállítani hopp lagg, 0 accuarcy és mellémegy. Itt már főleg az FG miatt teljesen elment a kedvem, a pontot az i-re feltette, hogy az overtime-ban biagio nyerte meg a pénzfeldobást, majd természetesen a végletekig demoralizált bears-en átgyalogolt, és nyert.

Így, hogy ilyen szintű geciségnek köszönhetem, hogy elbúcsúzhattam a PO-tól, hivatalosan be is jelentem, hogy jövőre biztosan nem indulok a bajnokságban. Gratulálok minden playoffba jutó csapatnak! (és persze a meccshez biagio-nak, és köszönöm, baromi jó meccs volt egyébként)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Van kedve valakinek egy barátságos meccshez ? 😊gravedigger
Én benne vagyok. Msn? (pgabtab84@hotmail.com)Rataxes
Jó meccs volt, köszi 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Bálesz írtam PM-et, majd sasold 😀eaglesmcnabb
Válaszoltam.

Mennyiért adod le a meccset? 😀

(vagy ezt bele kellett volna írnom a PM-be? 😂 )Bálesz
Én fizetek egy sört lionsstafford, ha eladod a meccset neki 😀

by the véj, lehetne szezon végén valami közös sörözés, szeretnék az arcába röhögni annak a 6 embernek, aki képes volt kikapni tőlem 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Bálesz írtam PM-et, majd sasold 😀eaglesmcnabb
Válaszoltam.

Mennyiért adod le a meccset? 😀

(vagy ezt bele kellett volna írnom a PM-be? 😂 )

több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Ok, de akkor Fetomy számolgatja ki a hetes holtverseny győztesét 😂Bálesz
hát én simán 😀 úgyis én fogom szerintem 😀
több mint 12 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Van kedve valakinek egy barátságos meccshez ? 😊gravedigger
Én benne vagyok. Msn? (pgabtab84@hotmail.com)

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Van kedve valakinek egy barátságos meccshez ? 😊
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
csak ne legyen bundabotrány belőle 😀

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Bálesz írtam PM-et, majd sasold 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
az parádés lenne 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Ok, de akkor Fetomy számolgatja ki a hetes holtverseny győztesét 😂Bálesz
Mindjárt meglesz.

Egymás ellenik
fetomy -> 2 W
Farky -> 2 W
lol -> 3 W
Bálesz -> 3 W
Mozart -> 3 W
Kendi -> 4 W
Eazzy -> 4 W

bazzeg, 5. lennék eszerint a forgatókönyv szerint. FAIL 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Ok, de akkor Fetomy számolgatja ki a hetes holtverseny győztesét 😂

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nah, ha Farky kikap Kenditől, Amadeus shawnka és brk-tól, lionsstafford pedig Bálesztől, valamint lol legyőzi Denyt, akkor röpke 7 ember fog 6-7-el állni 😀 Erre fetomy hívta fel a figyelmem, hát én komolyan ennek drukkolok, óriási epic lenne 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
Köszi a meccset, kivételesen az O# ma egy majdnem tökéletes meccset zárt. No fumble és no pick (megint 😀). Viszont a Kickoff Team megint összehozott egy squib kick ret TD-t, CJ-t meg hiába dupláztam v voltak rajta 3an akkor is összeszedett 83 yardot meg egy TD-t 6 elkapásból.

Indianapolis Colts - Detroit Lions 45 - 33

MVP: Peyton Manning 25/30 250 yard 83% 8.3 y/a 1 Sack 4 TD 0 INT 141.0

Bár én inkább az Addai, Gronkowski duónak adtam volna, az FB-m ma futott 43! yardot és 2 TD-t. Valamint dícséret illeti a DLine-t főleg Freeneyt (2 sack) és Mathist (1 sack).

Még egyszer köszi a meccset.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
úgy kiszoptam a kolctól mint annak a rendje. 😀 Colts-Lions 45-33. Már az elején elment, utána csak szaladtam az eredmény után, se az offense, se a defense nem volt a helyzet magaslatán, Peyton szinte hibátlan volt, Addai meg geci idegesítően fut, esélytelen voltam ma, bármire is. Grat Farky megérdemelt győzelem volt.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
eloel 3 212 — Hard working. Alpha male. Jackhammer.
olyan tájt én részegedem 😀

akkor jövőhéten vmikor

- new orleans saints hungary - sig gallery -
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Deny, hétvégén ráérsz lezárni az alapszakaszt?lol
szinte kizárt, de talán szombat este felé (nagyon este, 22:00, 22:30 körül) belefér, de lehet inkább akkor már NCAA-re figyelnék.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Óh, köszönöm a bizalmat 😀 Egyébként én szívesen bejutok a PO-ba, hogy lionsstafford bosszút állhasson rajtam.. 😀

Milyen rendes itt mindenki, hát ha másért nem, azért megérte belépni, hogy ennek a "kampánynak" szemtanúja lehessek 😀 :rolleyes:
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
...Eazzy
Ámen! Fetomyt a PO-ba. Ő is legalább annyira nem akar bejutni mint én, de adjunk esélyt, hogy a szezon legjobb összesített statjával essen ki. 😀Vadkender
+1

Én szívesen átadom neki a helyem, ha véletlen bejutnék, illetve Biagio-nak felajánlunk valamit, ha eladja a meccsét ellene 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!