Madden NFL

26 feliratkozó

több mint 12 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Ha sikerül Amadeusnak elbalfaszkodni, akkor még az is lehet 😀Eazzy
Child please...shawnka
ez most jól esett 😊 :rolleyes:
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Ha sikerül Amadeusnak elbalfaszkodni, akkor még az is lehet 😀Eazzy
Child please...
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Én jelzem, hogy nem kívánok részt venni az alsóházi PO-ban!
Eazzy
Mert a felsőháziban leszel? 😀Biagio
😂
Ha sikerül Farkynak vagy Amadeusnak elbalfaszkodni, akkor még az is lehet 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Én jelzem, hogy nem kívánok részt venni az alsóházi PO-ban!
Eazzy
Mert a felsőháziban leszel? 😀
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Te Eazzy, mondd már el, hogy a fenébe tudtál a Texans ellen összehozni egy 6 yardos puntot? 😀fetomy
Az is szép jelenete volt a meccsnek, nyilván belaggolt az a szar, így az oldalvonal felé irányított rúgásom 0 pontossággal kiszállt a gecibe.

Én jelzem, hogy nem kívánok részt venni az alsóházi PO-ban!

Na Pocs is visszatér, látjátok, minőségileg leszünk pótolva jövőre 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Alsóági PO lesz, ha kell, majd én szervezem meg lebonyolítását 😊
Sőt, meg is teszem:
First round: 7-14, 8-13, 9-12, 10-11
Second round: Győztesek közül legmagasabban rangsorolt csapat leggyengébbel, 2 másik egymás ellen. Veszteseknél szintén hasonlóan.
Third round: Döntő azok között, akik addig 2 győzelmet hoztak, bronz meccs, akik előző körben kikaptak, előtte nyertek. 5. helyért játszik az a két csapat, aki első meccsen bukott, másodikat nyert. Toilet-Bowl pedig a PO-ban 2 L-t összeszedök között (azaz köztem és valaki között 😀).

Alapszakasz végeredményénél pedig a megbeszéltek döntenek: győzelmek száma, egymás elleni, legyőzött ellenfelek erőssége, pontkülönbség, TD különbség. Ha meg van egy helyezett, akkor egész elölről.



Ja, ha valamelyik felsőházi rájátszásról lemaradó illető éppen Pro Bowlosat játszana, azaz fasza ki lesz Maddennel, akkor jelezze előre. Mert igazságtalan lenne, ha alapszakasz utolsó azért jutna be második körbe, mert a PO-ról éppen lemaradó nem játszott. Olyankor csúszik az egész sorsolás, majd annak megfelelően, kik jönnek.




Másik jó kérdés, felsőházban is helyosztókig mentek (WC kör; Div kör; majd SB és 3., 5. helyért meccs)? Illetve draft sorrend úgy legyen-e mint ligában, azaz alapból alapszakasz adja meg, de PO-sok között változik, előbb húz a WC körben kiesett csapat, majd a dív körös, majd SB vesztes, majd győztes. Vagy értékeljük rájátszást és az egy meccsen bármi eldőlt, és az adja meg sorsolást? Vagy bonyolult képlet segítségével mindkettő számítson és számoljunk súlyozott átlagot (alapszakasz 3-szor hosszabb, mint PO, így alapszakasz helyezés szorozva 3, plusz PO utáni helyezés, és így a legtöbb ponttal bíró az 1/1)
Én liga rendszerére voksolok, azaz alapszakasz dönt, kivétel felsőháznál.Deny
+1

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Vadkender Arizona Cardinals 453 — Láthatatlan ember
Nincs olyan, hogy egy csapat valakié. Drafton azt húzol akit csak akarsz a még benn lévőek közül. Bár shawnka idén kikönyörögte a Falconst 😀Eazzy
csak nyomatékosítottam fetomyban, hogy UGYE nem minket akar választani 😀shawnka
hát én inkább nevezném térden állva akár egy gyors BJ-t is felajánló könyörgésnek, de hát ki hogy emlékszik ugye... 😀😛

Egyébként akkor elismétlem. Nem sértődtem meg senkire, nem mártírkodtam, egyszerűen ez a ját... izé program jóval több idegbajt eredményez, mint élvezetet. Megértem, hogy más le tudja szarni, mert csak játék engem viszont felidegesít. Ez van.
Örömmel tölt el, hogy szeretnétek, hogy maradjak, de jelen pillanatban teljesen felesleges győzködni 😊fetomy
Mert én még nem kezdtem el. 😀


Vadkender on Twitter
több mint 12 éve
Pocs Los Angeles Chargers 863 — All hail the king
Bár az előző kiírás végét finoman szólva én sem vettem komolyan a csúszás miatt, amiért bocsi, de a következőben szívesen indulnék, ha nem probléma.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Alsóági PO lesz, ha kell, majd én szervezem meg lebonyolítását 😊
Sőt, meg is teszem:
First round: 7-14, 8-13, 9-12, 10-11
Second round: Győztesek közül legmagasabban rangsorolt csapat leggyengébbel, 2 másik egymás ellen. Veszteseknél szintén hasonlóan.
Third round: Döntő azok között, akik addig 2 győzelmet hoztak, bronz meccs, akik előző körben kikaptak, előtte nyertek. 5. helyért játszik az a két csapat, aki első meccsen bukott, másodikat nyert. Toilet-Bowl pedig a PO-ban 2 L-t összeszedök között (azaz köztem és valaki között 😀).

Alapszakasz végeredményénél pedig a megbeszéltek döntenek: győzelmek száma, egymás elleni, legyőzött ellenfelek erőssége, pontkülönbség, TD különbség. Ha meg van egy helyezett, akkor egész elölről.



Ja, ha valamelyik felsőházi rájátszásról lemaradó illető éppen Pro Bowlosat játszana, azaz fasza ki lesz Maddennel, akkor jelezze előre. Mert igazságtalan lenne, ha alapszakasz utolsó azért jutna be második körbe, mert a PO-ról éppen lemaradó nem játszott. Olyankor csúszik az egész sorsolás, majd annak megfelelően, kik jönnek.




Másik jó kérdés, felsőházban is helyosztókig mentek (WC kör; Div kör; majd SB és 3., 5. helyért meccs)? Illetve draft sorrend úgy legyen-e mint ligában, azaz alapból alapszakasz adja meg, de PO-sok között változik, előbb húz a WC körben kiesett csapat, majd a dív körös, majd SB vesztes, majd győztes. Vagy értékeljük rájátszást és az egy meccsen bármi eldőlt, és az adja meg sorsolást? Vagy bonyolult képlet segítségével mindkettő számítson és számoljunk súlyozott átlagot (alapszakasz 3-szor hosszabb, mint PO, így alapszakasz helyezés szorozva 3, plusz PO utáni helyezés, és így a legtöbb ponttal bíró az 1/1)
Én liga rendszerére voksolok, azaz alapszakasz dönt, kivétel felsőháznál.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Jaja persze, te inkább örülj, hogy nem jutottam be, mert ott velem játszottál volna, aminek tudjuk mi lett volna a vége... 😀 Én voltam a rendes most, mert igazából direkt hagytam ki az FG-t, mert nem akartam volna a playoff nívóját elkúrni azzal, hogy 40-50 ponttal lealázlak 😀

Te Eazzy, mondd már el, hogy a fenébe tudtál a Texans ellen összehozni egy 6 yardos puntot? 😀
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Nincs olyan, hogy egy csapat valakié. Drafton azt húzol akit csak akarsz a még benn lévőek közül. Bár shawnka idén kikönyörögte a Falconst 😀Eazzy
csak nyomatékosítottam fetomyban, hogy UGYE nem minket akar választani 😀shawnka
hát én inkább nevezném térden állva akár egy gyors BJ-t is felajánló könyörgésnek, de hát ki hogy emlékszik ugye... 😀😛

Egyébként akkor elismétlem. Nem sértődtem meg senkire, nem mártírkodtam, egyszerűen ez a ját... izé program jóval több idegbajt eredményez, mint élvezetet. Megértem, hogy más le tudja szarni, mert csak játék engem viszont felidegesít. Ez van.
Örömmel tölt el, hogy szeretnétek, hogy maradjak, de jelen pillanatban teljesen felesleges győzködni 😊fetomy
direkt ki kaptam ellened hogy élvezd a játékot, erre tessék. Nem volt értelme :/ 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nincs olyan, hogy egy csapat valakié. Drafton azt húzol akit csak akarsz a még benn lévőek közül. Bár shawnka idén kikönyörögte a Falconst 😀Eazzy
csak nyomatékosítottam fetomyban, hogy UGYE nem minket akar választani 😀shawnka
hát én inkább nevezném térden állva akár egy gyors BJ-t is felajánló könyörgésnek, de hát ki hogy emlékszik ugye... 😀😛

Egyébként akkor elismétlem. Nem sértődtem meg senkire, nem mártírkodtam, egyszerűen ez a ját... izé program jóval több idegbajt eredményez, mint élvezetet. Megértem, hogy más le tudja szarni, mert csak játék engem viszont felidegesít. Ez van.
Örömmel tölt el, hogy szeretnétek, hogy maradjak, de jelen pillanatban teljesen felesleges győzködni 😊
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Ha elintézed, hogy:
1. a melóhelyemen a gépen fusson a madden
2. a biztonsági rendszerek engedjék az online játékot
3. ne rúgjanak ki érte

Akkor játszhatunk 😂Bálesz
LOL hát ezt nem tudtam, bár lehet hogy el tudnám intézni 😀😀😀DDDDDD

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 252 — Tyrone Creek
Nincs olyan, hogy egy csapat valakié. Drafton azt húzol akit csak akarsz a még benn lévőek közül. Bár shawnka idén kikönyörögte a Falconst 😀Eazzy
csak nyomatékosítottam fetomyban, hogy UGYE nem minket akar választani 😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Ha elintézed, hogy:
1. a melóhelyemen a gépen fusson a madden
2. a biztonsági rendszerek engedjék az online játékot
3. ne rúgjanak ki érte

Akkor játszhatunk 😂

több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Jön mindenki aki idén oszt kész. Nem kell itt mártírkodni, vagy megsértődni egy esetleges szarabb szezon vagy meccs után, Lesz még egy draft, illetve azért szépen lassan szezon közben is egyenlítődtek az erőviszonyok.
Valaki egy edzőmeccs? írjatok nyugodtan hamán.
Vagy Bálesz is írhat ha jó most neki 😀 az utolsó fordulós meccs.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Lófaszt nem indulsz, verd ki a fejedből ezt a hülyeséget 😀Bálesz
+1
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Lófaszt nem indulsz, verd ki a fejedből ezt a hülyeséget 😀

több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
bazmeeeeeeeeeeeeeg 😮

Rata a tanúm rá, ugyanez történt a Tampa ellen velem is. Azzal a különbséggel, hogy pickeltem az OT-ben és így győztem 😀shawnka
Amúgy neked ott a lehetőség Turnerrel beelőzni Fortét, mert valami 60 yardja lett köbö 😉fetomy
ne legyél már barom, ne baszd már el azzal a liga színvonalát hogy nem jössz.eaglesmcnabb
Ha én sem indulok, akkor visszahozzuk egyenesbe azt a színvonalat 😉

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 355 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
bazmeeeeeeeeeeeeeg 😮

Rata a tanúm rá, ugyanez történt a Tampa ellen velem is. Azzal a különbséggel, hogy pickeltem az OT-ben és így győztem 😀shawnka
Amúgy neked ott a lehetőség Turnerrel beelőzni Fortét, mert valami 60 yardja lett köbö 😉fetomy
ne legyél már barom, ne baszd már el azzal a liga színvonalát hogy nem jössz.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 12 éve
Jack Zoltán Seattle Seahawks Alabama Crimson Tide 1 047
Lesz ''alsóági'' PO vagy lehet menni nyaralni?😀
több mint 12 éve
Bálesz Indianapolis Colts Texas Longhorns 2 873 — Illegális gyakorló
Gondolom a jelenleg futó szezon után 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Mikor esedékes a Draft ? 😊
több mint 12 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 624 — No one likes us, cause no one like us
Nincs olyan, hogy egy csapat valakié. Drafton azt húzol akit csak akarsz a még benn lévőek közül. Bár shawnka idén kikönyörögte a Falconst 😀

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 318 — ℧
énis tervezem hogy csatlakozok ,ha lehetséges mégszampi#33
szampi attól függ kivel akarsz lenni 😛 😀Farky
hát akivel lehet 😀😀 látom hogy tied a colts nyugi 😀😀szampi#33
amilyen pro vagyok mostanában a végén még valami szar csapattal kell legyek pl Pecc v Sztílörsz.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning