Skichallenge 2012

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Gratula nektek, szépet mentetek! Még az enyémben is van szerintem egy kevés, majd megpróbálok közeledni.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez nem az én pályám. nem áll össze a dolog
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Na, kicsit visszavettem akkor a vezetést még a kvaliban 😊

29:2, 46:7, 1:09:7 volt nekem a legjobbam az első három mérőpontnál.. és egész jól kijövök a második ugrató utáni sikánból (néha sikerül 94-95 km-mel), de az utána lévő kanyarugrató még nem megy... lent meg mindig lelassulok 67-68-ra, hogy értelmesen tudjam venni a két duplát.. úgy tűnik megéri, de ott még mindig sok időt bukok, ott 5 km/h eltérés sokat számít.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Igorral nagyot vívünk. 😀 2:11-es idő kell, nincs mese. Érdekes, hogy mennyire másként síeljük a pályát, és mennyire más szektoridőkkel síeljük ugyanazt az időt majdnem.s.gergo
Nyertél, nekem már nincs több.. szóval grat!
A Bormiós verseny PR rangsorában te vagy az első helyen.. még kielemzem majd azért, hogy mész, és szeretnék verseny végére 2:10-eset menni (legjobb futamomban volt 3 tized előnyöm, mentem 1:10:9-eset is a pálya közepéig)Igor
Még van néhány menetem, de most nagyon ideges vagyok. A harmadik időmérőnél tudok 1.2 másodperccel jobbat, mint amit a rekordidőmnél mentem(1:09,4), de a végét rá nem tudom megsíelni, mint a rekordomnál. Ott jól vettem be a dobálós duplajobbost, és extrajól az ugratóutáni jobbost, amivel rengeteget nyerek az utolsó részen. Ha az 1:09,4-re megsíelem lent amit a rekordomnál, nah az egy 2:10-es idő lenne, csak kérdéses, hogy össze tudom e tenni, de most így nem tűnik lehetetlennek számomra, de sok menet kell hozzá. 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Igorral nagyot vívünk. 😀 2:11-es idő kell, nincs mese. Érdekes, hogy mennyire másként síeljük a pályát, és mennyire más szektoridőkkel síeljük ugyanazt az időt majdnem.s.gergo
Nyertél, nekem már nincs több.. szóval grat!
A Bormiós verseny PR rangsorában te vagy az első helyen.. még kielemzem majd azért, hogy mész, és szeretnék verseny végére 2:10-eset menni (legjobb futamomban volt 3 tized előnyöm, mentem 1:10:9-eset is a pálya közepéig)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Igorral nagyot vívünk. 😀 2:11-es idő kell, nincs mese. Érdekes, hogy mennyire másként síeljük a pályát, és mennyire más szektoridőkkel síeljük ugyanazt az időt majdnem.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na bementem 14 ala most kurva boldog vagyok 😀
javaslom probaljatok ki h az utolso meropont elott ne vagjatok le a kanyart ugratva
hanem menjetek kulso iven es kozvetlen ugrato elott egyenesedjetek fel
erkezes utan meg egybol kanyar hihetetlen fent lehet maradni es a meropont utani kaput is
nagyon faszan vallazni lehet belulrol es sokkal jobb sebesseggel rovidebb tavon
lehet kijonni abbol a kanyarbol
en igy 8 tizedet hoztam magamon csak azert ajanlom
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
edzés helyett ma estére is benyomtam egyet sima napost. sok lemenetellel.
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Miután elbasztam az összes próbálkozásomat, mentem pár kört qualin, rögtön sikerült is értelmesebbeket mennem...F.Schleck
Akkor már ketten vagyunk. Öcsém már röhögött rajtam, hogy miként lehetek olyan béna, hogy egyszer nem tudok lemenni. 😊

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
találtam egy viszonylag nekem való beállítást, de így is még 8 tized kellett volna.

mindezt úgy, hogy a 3-5. checkpoint között 1,5 MP-t verek sgergo-re. csak hát az első kettőnél kurva szar vagyok, az utolsónál szakaszom megaztán mégúgyseharomt
az 1.és 2.között tényleg elég szarul mész,ott rádverek 0,5 mp-et,csak sose érek le

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Miután elbasztam az összes próbálkozásomat, mentem pár kört qualin, rögtön sikerült is értelmesebbeket mennem...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
találtam egy viszonylag nekem való beállítást, de így is még 8 tized kellett volna.

mindezt úgy, hogy a 3-5. checkpoint között 1,5 MP-t verek sgergo-re. csak hát az első kettőnél kurva szar vagyok, az utolsónál szakaszom megaztán mégúgyse
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
2:14,6-os menetemben nem volt sok hiba, de érzésem szerint überjó menettel esetleg be lehet menni 2:14 alá, de az már kb hibátlan. Jó egy másodperccel vagyok a mezőny előtt, lehet meg lesz a második házi vk győzelmem. 😀
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
En azt irtam kihagyom.. ehhez tartom magam. Legyen masnak is eselye/sikerelmenye 😊

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Jövök én is, csak eddig foglalt volt a laptop, az asztalimon meg nem akartam nekiállni hogy ne keveredjenek a "lecsúszászszámok" 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na mi van csak ketten versenyzünk ma?

illetve túl nagy verseny nincs mert nem tudom megközelíteni sgergotharomt
én meg titeket 😀 asszem ezt a játékot nem nekem találták ki

egyébként most pont annyi kilométert mentem ahányszor elzúztam 412 :cool: 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Van rudi, megyek is, bepróbálom.
Elsőre nem is rossz.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na mi van csak ketten versenyzünk ma?

illetve túl nagy verseny nincs mert nem tudom megközelíteni sgergot
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Arra adjatok légyszi valami tippet, hogy mit csináljak, mert amikor a kapu érintésével akarom bevenni a kanyart, akkor az esetek 90%-ában bukok. 😕 Más meg úgy megy végig, hogy minden 2. kaput érinti...

Légyszi adjatok tippet. Kösziadyno12
Sztem itt nem kell annyira szorosan menni a kapukhoz.

- a berndiboy-fele palyaivet erdemes megnezni (pl az elso 20-25 masodpercet mindenkepp, mert az nem eppen intuitiv feltetlenul.. es az ugratokat) - de finoman kovetni, en sem megyek ennyire brutalisan kozel a kapukhoz a legtobb helyen
http://skichallenge.at/stories/1670630/

- ahogy mondja, mindig ott kell ugratni, ahol legkisebb a bucka - es sztem nem is kell hasznalni az ugro gombot, mert sebesseget vesztesz vele. Inkabb csak a kanyarokban, az ugyanus segit konnyebben kanayarodni.

- a 3-4 duplakanyarra nagyon figyelni, es erdemes inkabb korabban kanyarodni, mint kesobb.. a kezdoknek masodperceket, de meg a haladoknal is boven tizedeket lehet azzal nyerni, hogy jol jossz ki egy kanyarbol.. foleg az utolso kettonel.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Arra adjatok légyszi valami tippet, hogy mit csináljak, mert amikor a kapu érintésével akarom bevenni a kanyart, akkor az esetek 90%-ában bukok. 😕 Más meg úgy megy végig, hogy minden 2. kaput érinti...

Légyszi adjatok tippet. Köszi

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Én szeretem ezt a pályát - Bormio a legrosszabb szerintem is, Wengen a kedvenc, és ez a második a számomra.
Érzem ezt a pályát.. TOP 10k-ba akarok kerülni a hétvégén.

Ja, és a holnapi jegest kihagyom, lehet örülni 😛

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
nesztek itt van Bormio.
http://www.youtube.com/watch?v=Lqle01EwvVs
Soha nem tudom megjegyezni mert nincsenek tereptárgyak amihez kötném a kanyarokat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
utálom ezt a pályát... szerencsére nemsokára jön a kövi.eaglesmcnabb
Bormio az sokkal szarabb szerintem.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
utálom ezt a pályát... szerencsére nemsokára jön a kövi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
hát nekem egyik se fekszik, mhol le vok maradva mint a borravaló 😀

|