Skichallenge 2012

több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
Napon: 2:12,6, jegen 2:14,9, havon 2:18,5. Szerintem versenyig már nem nagyon megyek, csak a házi versenyen, elvégre vizsgaidőszak van....😀 Tegnap is nyertem, ha ma is nyernék az biztató lenne Vald'Isere után, ahol hátul kullogtam. Ennyire feküdhet egyes pálya,míg másik nem???Am én élmenők beállításával megyek, csak egy kicsit lightosobbra véve, mert azokkal nem érnék le.
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Verseny után majd várnék 1-2 beállítást, nagyon érdekel, ki hogy gondolkodott. 😊

Ennél több nekem sem megy. Ha összeadnám a legjobb szektoridejeimet, kijönne vagy 1 mp-cel jobb idő, de nem bírom egybe összerakni.

Nem baj. Jelenleg dobogó, aztán jön majd Igor, meg még Schleck is minimum beelőz. A Top5 remélem meglesz. 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ez ennyi volt. nem tudom megverni s.gergo-t.
A beállításom sem az igazi és a menet sem áll össze. Főleg a vége.
Majd holnap 8-kor egy jeges, hogy készüljünk a versenyre 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
milyen csiti van zuzda kozben mindenki tordeli a kezet a minel kiralyabb beallitasokert 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sokkal jobb ez a pálya, bár vannak köcsög részek amik még nem mennek, főleg a nagy ugrató utáni jobbos
kár h fresh snownál beszar a vidkari és annyira laggol h alig tudok lemenni :/
szerk. ja és a spacet is jó lenne megtanulni használni
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
2:18,5 havon, de 17-es menetet simán lehet menni havon, mert a felénél tudok 6 tizeddel jobbat ennél az időmnél.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
ment meghívó

27-41-35 asszem.

de most úgyis havas lesz
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Girondelli nevre akkor kerhetek egy csoportmeghivot ?
haromt amugy te milyen beallitassal mesz ?
en carve 40-grip 38-speed 22 mentem 14.808at de egyszeruen nem latom h hol tudnalak megelozni
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
8-kor havas verseny
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
😊 Köszi! Én tegnap miután 15 indulásból 1-szer értem le eléggé elvesztettem a kedvem, de így talán visszajön ! 😀

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
rájöttem a titokra.
ez a pálya jégen és havon kurva jó. sokkal élvezetesebb mint napon.
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Én teljesen más stílusban nyomom: 28-28-46-tal.. glider stílusban. Az elején ált. nagy előnyt gyűjtök, voltam 46:7-nél is pl.. csak mindig elcseszem a pálya alsó részét.. de 2:11-es idő bőven benne van.

Haromt ghostját néztem, elég sok helyen bénázott ő is.. ez igen szoros verseny lesz a hétvégén (de most úgysem napos lesz amúgy..)

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a fórumon a 2:07-est menők írtak ilyeneket hogy
22, 41, 37
26, 41, 33
28, 38, 34
24, 41, 35

rudinál is csak ezek lesznek, mert az a játék adatbázisa.

Itt nem lesz mindenkinek ugyanolyan mert sokféle a pálya. Mindenkinek más a stílusa.

nekem most egyetlen gyilkos hely van. utolsó mérő pont előtt. amikor ugratva levágom a jobbost utána kurva nehéz befordulni rendesen az S-be. csak hatalmas lassulással lehet
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
retek pálya.... Amíg Rudi nem alkot valamit, addig többet nem megyek. Tököm se tudja mi lenne a jó beállítás.
31-45-24-el mentem, de nem az igazi.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
34-46-20-al mentem az időmet.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Én eddig egy 33-23-44-el kísérleteztem, de akkor bepróbálom a Tiéd...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
30-40-30

amiket találtam azok ilyen 28-38-34 és hasonlók de ezekkel kurva szar voltam.
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Vaze, mindig elcseszek valamit... volt már, hogy két másodperccel voltam Rata előtt de a végén az utolsó komolyabb kapuba elbotlottam...

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ti milyen beállítással toljátok?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
2:14,5 ennyit sikerült első pár komolyabb próbálkozásra.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
gyertek versenyezni 😊 mentem benne egy egyéni rekordot. 2:13.910
De még kurva sok van benne és nem tudom megelőzni eagleshereembert.
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
nekem is jobban adja ez,csak meg kell szokni 😊

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én bírom ezt a pályát. sokkal jobb mint Val disere.

Találtam egy-pár elvileg jó beállítást. Mentem is vele egy 2:14-et, de nagyon messze van az én stílusomtól
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Pfej de ki nem állhatom ezt a pályát. Annyira unalmas, jellegtelen és ritmustalan, hogy az leírhatatlan.

Bár a nagyobb gond az, hogy botrány szarul megy, hiába tudom a vonalvezetést. 😀
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Nekem tetszik a pálya, kicsit Need for speed fílingje van 😀 Eddig elég szarul állok idővel (főleg a szopató részek miatt), de szerintem gyorsan be lehet tanulni azt a pár kanyart...Rataccess
Lementem énis párat, kb. négy nehéz kanyart látok, de abból kettőt még nem tudtam bevenni egyáltalán kisodródás nélkül.Rajna
Ja, pont az a 3-4 duplakanyar szivatós, de ha már vágjuk a pályát szvsz. nem lesz gond velük...Rataccess
Rajna általában szokta vágni a pályákat. 😊