Skichallenge 2012

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Ejj, valahogy kikerültem a csoportból... Kirúgtatok vagy kiléptem véletlenül? 😛 😀 Kaphatnék újból meghívót?

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hogy a túróba csinálnak az elején 1:43-as időket ? 😮adyno12
meg tudod nézni a ghostokat illetve a nemrég linkelt oldalon jópár profi beállítás is van
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Hogy a túróba csinálnak az elején 1:43-as időket ? 😮

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Az az 1:52:3 nagyon nagy ido volt amugy, sztem nem tudom replikalni majd, mikor kellene... talan max osszesen ket helyen hibaztam kicsit, talan 1:52 ala be tudok meg menni, de nem sok ido maradt benne abban a futamban.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Ha kell beállítás: http://rudi.selfip.org/F.Schleck
Kösz, de jobb szeretek magam rájönni, hogy lehet a jó. 😊
több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Sajnos az esti futamra nem tudok jönni ! 😕

Mit gondoltok, hogy ha a mezőny 56%-át verem Qualiban, az elfogadható ?

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hogy a szöszben ment Igor majd' 4 másodperccel jobbat nálam jégen, nincs ötletem.
1:54.500 környéke a max, amit ki tudok nézni magamból sok starttal és a beállítások finomítgatásával, de 53 alát?
Ha meghekkelem a játékot, és levágok két kanyart, akkor esetleg.Mikey
Ha kell beállítás: http://rudi.selfip.org/
Egyébként most mentem párat, sikerült is javítanom vagy másfél másodpercet. Most már aránylag tűrhető időm van.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
Hogy a szöszben ment Igor majd' 4 másodperccel jobbat nálam jégen, nincs ötletem.
1:54.500 környéke a max, amit ki tudok nézni magamból sok starttal és a beállítások finomítgatásával, de 53 alát?
Ha meghekkelem a játékot, és levágok két kanyart, akkor esetleg.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
egy normál jeges? 15 lemenetellel? saját beállítássalharomt
Nekem jó.F.Schleck
Az eddigi kvalis eredmenyed alapjan a jegesen azert nem lesz konnyu..Igor
Legalább nem lesz olyan sima, mint a legutóbbi. 😉

Egyébként még sokat nem is mentem jegen eddig, de lehet hogy nem fog nagyon menni.

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ma estére lehetne vmi. Címet akarok védeni. 😉F.Schleck
egy normál jeges? 15 lemenetellel? saját beállítássalharomt
Nekem jó.F.Schleck
Az eddigi kvalis eredmenyed alapjan a jegesen azert nem lesz konnyu..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma estére lehetne vmi. Címet akarok védeni. 😉F.Schleck
egy normál jeges? 15 lemenetellel? saját beállítássalharomt
Nekem jó.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ma estére lehetne vmi. Címet akarok védeni. 😉F.Schleck
egy normál jeges? 15 lemenetellel? saját beállítással

meg is kreáltam.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ma estére lehetne vmi. Címet akarok védeni. 😉

több mint 13 éve
adyno12 Atlanta Falcons 294 — Falcons fan
Este lesz futam ? Mert akkor úgy alakítom a délutáni melóm, hogy 8 körülre haza tudjak érni.

Kezdő5 - Öt szakág, egy helyen! : http://www.kezdo5.hu

Think about first ever victory! - BTK Boys!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
jó én most kb 3x mentem leharomt
ennek örömére lehetne egy normális is 😛
a 25-ből 1-szer próbáltam meg(azon se értem le),de elég volt 😛.....utánna meg bealudtam 😛

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Herremans007 szépen megkergetett. 😊 Az utolsó időm 2:14.009. Ennél nem hiszem, hogy tudnék jobbat.F.Schleck
grat Frank 😛 először vagyok dobogón, nem hinném hogy lesz még ilyen 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
jó én most kb 3x mentem le
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Idény első győzelme. 😊
Bár Igor nem hiszem hogy túl sokat ment volna, szóval teljes értékűnek azért nem tekinteném.F.Schleck
18/25-öt lementem, és vagy hatszor célbaértem.. nem fogtalak volna meg (négyszer mentem kb 2:16-2:17-eseket.. de jobbat nem igazán tudom hogy lehettt volna..), teljesértékű ez is.
Kicsit a tegnapi bronzot sajnálom.. megszakadt a nemesfém sorozat, de a dobogós tovább él..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Idény első győzelme. 😊
Bár Igor nem hiszem hogy túl sokat ment volna, szóval teljes értékűnek azért nem tekinteném.

szerk: Omg, de lassan írok. Köszi szépen, és valahogy megéreztem a dolgokat akkor. 😊

több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Ma sem volt semmi időm tréningezni, volt fél órám rá... apró fékezgetésekkel azért meg lehet oldani, volt hogy háromszor lejöttem sorozatban.. kétszer egymás után ilyen időkkel: 2:20:129 aztán 2:20:130 😀 (majdnem megkaptam azt a rohadék plecsnit..)
Utána azért becsúszott egy-két jobb is, de Franket esélytelen lett volna ma megverni... grat!

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Köszi!
Ez a cheat azért elég szemét dolog... Én mondjuk nem fogok élni vele, becsületes vagyok 😀 De úgy néz ki az van előnyben akinek a legtöbb gépe van otthon 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
meg tudom valahol nézni az állást? 😊 Csak mert nem akarok az előbb említett cheatet használva végigmenni, hogy megnézzem hogy állunk...Rataccess
majd éjfél után skihüttében. amikor lementem akkor 5. voltál talán.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
meg tudom valahol nézni az állást? 😊 Csak mert nem akarok az előbb említett cheatet használva végigmenni, hogy megnézzem hogy állunk...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Herremans007 szépen megkergetett. 😊 Az utolsó időm 2:14.009. Ennél nem hiszem, hogy tudnék jobbat.

több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Új kört csináltatok vagy cheatelhető a játék? 😊 Tévénézés közben laptopon lenyomtam a 25 körömet, aztán feljöttem a szobámba és gondoltam megnézem mi az állás... Erre ugyanúgy 25-ről indult a számláló a másik gépen...

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes