Skichallenge 2012

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
Megcsaptam Igort egy ezreddel 😀 01:48,485 az utolsó kanyart elfékezve... :/
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
úgy látom megint rá kell függnöm,mert már az 'újoncok' is aláznak 😛

több mint 13 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 261 — Tyrone Creek
sikerült egy 01:48,778-at összerakni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
1:48.355 :cool:

addig baszogattam amíg csak összejött 😊 pedig nem volt ez tökéletes menet.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
elvileg visszavettelek

legalja hogy már eaglesmcnabb is megelőzött... 😛haromt
na elmész te a... 😂

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
csak hogy wengenben az eleje olyan hogy a pályánmaradás is kurva nehéz nem hogy jó időt menni. Főleg a Kernen-S.

De az még messze van. vsz holnap vagy holnap után már lesz Val Gardena. Ott a végén vannak nagyon szopatós részek. Kanyar ugrás meg ilyenek. Meg mindenféle 60 méteres ugratók ami után kurva nagy kanyar.
Ez a Val d'isere egy super G pálya azért kanyargós.
A többiből Bormio még hasonló. Kitzbühel és Wengen kurva gyors. Garmisch pedig nekünk is új lesz még nem volt tavaly. Akkor az olimpiai pálya volt, ami aztán végképp egy super G volt.haromt
Wengen hihetetlen pálya... nagyon durva. Egyik évben volt olyan, hogy 2:36:1-et mentem... aztán soha többet nem tudtam bemenni asszem 2:37:5 alá 😀 az a legmókásabb, kb. 15 kulcspozíció van a pályán 😊
Kitz messze az a legkönnyebb sztem, ott csak az elején van egy szopatós kanyar, meg a végén még egy sikán és nagy visszafordítós ugrató, de azon kívül igen könnyű az egész pálya..

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 16 321 — No 1 Zhang Yufei fan
Hihetetlen, volt egy 1:10:3-asom, és nem tudtam behozni a célba 😕

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
elvileg visszavettelek

legalja hogy már eaglesmcnabb is megelőzött... 😛
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Már várom a gyors pályákat, itt is az első időmérő pont utáni gyors hármaskanyar a kedvencem 😊 Egyébként küldtem egy tagsági-requestet a bowlhu skihütte-nek, valamilyen oknál fogva kikerültem belőle ugyanis (valószínű hülye voltam és a mellette lévő kis - gombra kattintva akartam lenyitni valamit 😀 )... Visszaigazolnád majd ha arra jársz? 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
csak hogy wengenben az eleje olyan hogy a pályánmaradás is kurva nehéz nem hogy jó időt menni. Főleg a Kernen-S.

De az még messze van. vsz holnap vagy holnap után már lesz Val Gardena. Ott a végén vannak nagyon szopatós részek. Kanyar ugrás meg ilyenek. Meg mindenféle 60 méteres ugratók ami után kurva nagy kanyar.
Ez a Val d'isere egy super G pálya azért kanyargós.
A többiből Bormio még hasonló. Kitzbühel és Wengen kurva gyors. Garmisch pedig nekünk is új lesz még nem volt tavaly. Akkor az olimpiai pálya volt, ami aztán végképp egy super G volt.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 171 — Eagles fan
Megnéztem én is ezt a Wengent, de annyira nem tűnik vészesnek... Igaz jóval hosszabb mint ez a pálya, de nincs benne annyi rohadt kacskaringó, mint pl. itt az utolsó harmadban.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
idegesítő most nagyon ez a játék. 3 tizedet verek schlekre a tetején aztán a végén is, de a hosszú balos, ami az ugratóhoz vezet kinyír.haromt
egyetértek
az előttem lévőhöz képest kb így néz ki a helyzet
1.kapu x
2.kapu -4 tized
3.kapu -6 tized
cél + 2tized...

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Valószínűleg ugyanarra gondolunk. Itt: http://www.youtube.com/watch?v=HjZ7V6rSDJ8 1:27-nél kb.F.Schleck
na igy mar mas
nekem ott eszembe nem jutott vna ugrani de h lattam a videot
teljesen vilagos mit kene buveszkedni az ugrandozo gombbal

btw
en teljesen zoldfulu vagyok a jatekkal tehat nekem azert az is para volt h ezen a palyan akar tobbszor egymas utan lemenjek nem nyugdijas tempoban. erre tibi elkezdett remisztgetni par napja h akinek itt gondjai vannak a lemenetelellel az kesobb izzadni fog kemenyen. na hat most megneztem 2 db futamot a tavalyi kitzbuheli es wengeni palyaval mert lattam elegszer az irl versenyt ahhoz h kb tudjam h neznek ki a lejtok de bazzeg ... ezeken en makszimum a kaszkadorversenyben fogok resztvenni 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
idegesítő most nagyon ez a játék. 3 tizedet verek schlekre a tetején aztán a végén is, de a hosszú balos, ami az ugratóhoz vezet kinyír.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Hát nekem rejtélyes ez a jump gomb. A többiek azt mondják, hogy az ugrató vége előtt érdemses nyomni, de én csak a kanyargós részen részen az egyik jobb kanyar előtt szoktam nyomni, mert az a kis bucka nagyon le tud dobni az ideális ívről.F.Schleck
arrol beszelsz ami a palya vegefele van az utolso jobbos visszafordito elott nem ?Fake
Valószínűleg ugyanarra gondolunk. Itt: http://www.youtube.com/watch?v=HjZ7V6rSDJ8 1:27-nél kb.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Hát nekem rejtélyes ez a jump gomb. A többiek azt mondják, hogy az ugrató vége előtt érdemses nyomni, de én csak a kanyargós részen részen az egyik jobb kanyar előtt szoktam nyomni, mert az a kis bucka nagyon le tud dobni az ideális ívről.F.Schleck
arrol beszelsz ami a palya vegefele van az utolso jobbos visszafordito elott nem ?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
na sikeralt lebuveszkedni 51.5re de kinkeservesen
a gyors reszek jol mennek sok kanyart tempobol kifejezetten felulrol tudok megtamadni
es sebessegem is marad a lankas reszekre de a 2 szopatos visszafordito kanyar mindig kicsinalja az idomet bar sztem jelenleg igy is max 49 aljat tudnek menni.
ami kerdesem lenne : a jump gombnak mi szerepe van ?
mert egy joparszor jobban jarok ha csak atgyalok az ugraton tokegyenesen azt vettem eszre
de kurva idegesito az is h neha 5-6 tized elonyt siman ledolgoz a troger ghost az utso ugraton mikor igy ugrok el. vkinek van erre vmi tippje ?Fake
Hát nekem rejtélyes ez a jump gomb. A többiek azt mondják, hogy az ugrató vége előtt érdemses nyomni, de én csak a kanyargós részen részen az egyik jobb kanyar előtt szoktam nyomni, mert az a kis bucka nagyon le tud dobni az ideális ívről.

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
na sikeralt lebuveszkedni 51.5re de kinkeservesen
a gyors reszek jol mennek sok kanyart tempobol kifejezetten felulrol tudok megtamadni
es sebessegem is marad a lankas reszekre de a 2 szopatos visszafordito kanyar mindig kicsinalja az idomet bar sztem jelenleg igy is max 49 aljat tudnek menni.
ami kerdesem lenne : a jump gombnak mi szerepe van ?
mert egy joparszor jobban jarok ha csak atgyalok az ugraton tokegyenesen azt vettem eszre
de kurva idegesito az is h neha 5-6 tized elonyt siman ledolgoz a troger ghost az utso ugraton mikor igy ugrok el. vkinek van erre vmi tippje ?
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
01:48,698

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
megdöntöttem a versenyben az all-time rekordomat 1 ezreddel 😀 így már 1:48.892 😂

egy olyan arc van most előttem akire fél mp.t verek a tetején, de az ugrat végén már ő megy fél mp-vel...
több mint 13 éve
s.gergo Baltimore Ravens 228 — Ravens fan
A raceban sikerült egy 1:49,8, úgy hogy 1:10,8-ra kezdtem, csak a második felét elcsesztem. 😐 Abba benne volt egy 1:48 is simán, de úgy néz ki itt már nem tudok egy tökéletes menetet összerakni, úgyhogy szerintem ezt a pályát már hagyom. Haromt az 1:49,4-edbe a jobb visszafordító-balra letörés-nyújtott bal a nagyugrató előtt kombinációba rengeteg hagytál, legalábbis ott rajtad rengeteget hozok. Ha javítani akarsz, szerintem arra fókuszálj, és mehetsz 48 elejét-közepét szvsz.
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 397 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
elbasztam a közepén fél másodpercet minimum... eleje sem ment... a végén viszont 3zor olyan közel mentem, azt hittem elszállok... remélem dobogó meglesz...

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
Szánalom.
1.0,5 mp-cel szarabb 1.szektort megyek,mint az előző időmben (mindig)
2.Az 1:54:1-es időmhöz képest 7 tizeddel voltam jobb az utolsó mérőpontnál,erre elesek a hülyeségem miatt.
Így 1:54:0,szánalom.

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 579
1:54.500 környéke a max, amit ki tudok nézni magamból sok starttal és a beállítások finomítgatásával, ...Mikey
1:54.329 :cool: Ennyi. 😊
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Jó hamar elbaszarintottam az összes menetemet. Így elég gyenge idő lett a vége.