Alkoholok, italok
11 feliratkozó
több mint 5 éve
Mert jól néz ki így díszdobozzal. Valid opció h továbbajándékozom. 😉www.whiskynet.hu/cattos_pdd_07_l_40_495Miért nem kóstolod meg, ha már ott van? 😊
Egy ilyet kaptam most ajándékba. Van vkinek tapasztalata?
empty taxi
warr_b

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
www.whiskynet.hu/cattos_pdd_07_l_40_495Miért nem kóstolod meg, ha már ott van? 😊
Egy ilyet kaptam most ajándékba. Van vkinek tapasztalata?
empty taxi

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
www.whiskynet.hu/cattos_pdd_07_l_40_495Egy ilyet kaptam most ajándékba. Van vkinek tapasztalata?

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
player.hu/eletmod/mi-tortenik-ha-whisky-kerul-a-tokaji-hordoba/Ezt nem, de sok márkának van változata különböző hordókra. Sherrys, portóis, rumos, bourbonos stb. utóérlelésre. Én nem igazán tudom detektálni a különbséget olyan whiskynél, aminek különböző utóérlelési változataival találkoztam, nem tudom kiértékelni a hozzáadott plusz értéket.
Valaki kóstolta, már?
nagir
Vagy finom és ízlik, vagy nem.
Ezek az utóérlelések nagyrészt szerintem csak jól hangzó bullshitek, de bizonyára van, aki kikóstolja a különbséget.
több mint 5 éve
player.hu/eletmod/mi-tortenik-ha-whisky-kerul-a-tokaji-hordoba/Egy kostolon igen. Finom volt
Valaki kóstolta, már?
nagir
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
player.hu/eletmod/mi-tortenik-ha-whisky-kerul-a-tokaji-hordoba/Valaki kóstolta, már?

ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
jaja nagyon finom. Látszik is, mert belementem a Koronavirus topikban a hülyeségbeElkoszont a tollaslabda skot szovetsegi kapitanya. Sajnos visszamegy a skot valogatotthoz. Bucsuzaskent a kedvenc italat kaptam tole: Jura Whisky. Soha nem ittam elotte, tenyleg nagyon finom. The SoundJurat én is bírom 😊
diverdoc
csebi

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Elkoszont a tollaslabda skot szovetsegi kapitanya. Sajnos visszamegy a skot valogatotthoz. Bucsuzaskent a kedvenc italat kaptam tole: Jura Whisky. Soha nem ittam elotte, tenyleg nagyon finom. The SoundJurat én is bírom 😊
diverdoc
Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
Elkoszont a tollaslabda skot szovetsegi kapitanya. Sajnos visszamegy a skot valogatotthoz. Bucsuzaskent a kedvenc italat kaptam tole: Jura Whisky. Soha nem ittam elotte, tenyleg nagyon finom. The Sound

"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Az utobbi par honapban megtetszettek a rozs whiskeyk. Semmi extra, fancy, csilivili izkombinacio. Szimplan scak nagyon jo alapotlet. Ennek a tipusnak sokkal nagyobb reflektorfeny kellene jusson. Valahogy ez tobbszor eszembe jutott. Gyakorlatilag egyik kedvencem lett.+1
Justice for Rye Whiskey!
ulpianus
Egy YT-os whisky kóstoló csaj hívta fel a figyelmem a stílusra, egyből megtetszett, pont amit te is írsz.

több mint 5 éve
Az utobbi par honapban megtetszettek a rozs whiskeyk. Semmi extra, fancy, csilivili izkombinacio. Szimplan scak nagyon jo alapotlet. Ennek a tipusnak sokkal nagyobb reflektorfeny kellene jusson. Valahogy ez tobbszor eszembe jutott. Gyakorlatilag egyik kedvencem lett.Justice for Rye Whiskey!

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Ma ebédhez ezt kóstoltam: www.szeniwhisky.com/product/santis-malt-edition-dreifaltigkeit/Kétszer kellett elolvasnom, de tényleg azt írtad, hogy ebédhez 😀
Abszolút nem éreztem rajta a füstös ízt, téli időben eléggé adja.
empty taxi

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Koszi szuletesnapom lesz es valami nem draga de minosegi ginre gondoltam a vadaknak 😃 fever tree velOpera Gin ?Nagyon kellemes, most is van egy a hűtőben, tudom ajánlani, bár nem vagyok nagy gines
Valaki valami ?
Josh Allen
r.baggio
több mint 5 éve
Opera Gin ?Nagyon kellemes, most is van egy a hűtőben, tudom ajánlani, bár nem vagyok nagy gines
Valaki valami ?
Josh Allen

---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Opera Gin ?Valaki valami ?
több mint 5 éve
Ma ebédhez ezt kóstoltam: www.szeniwhisky.com/product/santis-malt-edition-dreifaltigkeit/Abszolút nem éreztem rajta a füstös ízt, téli időben eléggé adja.

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Teeling Small BatchLáttam a múltkori fotódon ezt, régebben próbáltam, most újra rendeltem, és sokkal jobb, mint amire emlékeztem, tényleg egy nagyon finom ír whisky, különleges ízzel.
empty taxi
több mint 5 éve
Ebbű more baj lesz: hvg.hu/vilag/20200924_kuba_usa_donald_trump_szankciok

Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Fater rengeteget segített most a költözésben és gyűjti/kóstolgatja a whiskeyket, szóval most rendeltem neki a napokban egy Ardbeget, az itteni írások alapján. Kíváncsi leszek, mit mond rá 🙂"drága fiam, amúgy mikor költöztök legközelebb?"
Hanni
több mint 5 éve
Fater rengeteget segített most a költözésben és gyűjti/kóstolgatja a whiskeyket, szóval most rendeltem neki a napokban egy Ardbeget, az itteni írások alapján. Kíváncsi leszek, mit mond rá 🙂
több mint 5 éve
Port CharlotteAmúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.mely 3 a kedvenc?
Sobri Jóska
yooker
Ardbeg
Kilchoman
több mint 5 éve
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.mely 3 a kedvenc?
Sobri Jóska
több mint 5 éve
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.Nekem is 9 vagy 10 asszem.
Sobri Jóska

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.
több mint 5 éve
Új kedvenc zenekarom lett a nevük és az első albumuk számcímei alapján.Hehe, tényleg fasza, kösz
Egyébként teljesen jó, pörgős death metálról van szó.
Sobri Jóska

Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
