Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Alkoholok, italok

11 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.whiskynet.hu/cattos_pdd_07_l_40_495
Egy ilyet kaptam most ajándékba. Van vkinek tapasztalata?
empty taxi
Miért nem kóstolod meg, ha már ott van? 😊
warr_b
Mert jól néz ki így díszdobozzal. Valid opció h továbbajándékozom. 😉


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
 www.whiskynet.hu/cattos_pdd_07_l_40_495
Egy ilyet kaptam most ajándékba. Van vkinek tapasztalata?
empty taxi
Miért nem kóstolod meg, ha már ott van? 😊


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
 www.whiskynet.hu/cattos_pdd_07_l_40_495
Egy ilyet kaptam most ajándékba. Van vkinek tapasztalata?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
 player.hu/eletmod/mi-tortenik-ha-whisky-kerul-a-tokaji-hordoba/
Valaki kóstolta, már?
nagir
Ezt nem, de sok márkának van változata különböző hordókra. Sherrys, portóis, rumos, bourbonos stb. utóérlelésre. Én nem igazán tudom detektálni a különbséget olyan whiskynél, aminek különböző utóérlelési változataival találkoztam, nem tudom kiértékelni a hozzáadott plusz értéket.
Vagy finom és ízlik, vagy nem.
Ezek az utóérlelések nagyrészt szerintem csak jól hangzó bullshitek, de bizonyára van, aki kikóstolja a különbséget.

több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
 player.hu/eletmod/mi-tortenik-ha-whisky-kerul-a-tokaji-hordoba/
Valaki kóstolta, már?
nagir
Egy kostolon igen. Finom volt

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 672 — Bla, bla, bla
 player.hu/eletmod/mi-tortenik-ha-whisky-kerul-a-tokaji-hordoba/
Valaki kóstolta, már?



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Elkoszont a tollaslabda skot szovetsegi kapitanya. Sajnos visszamegy a skot valogatotthoz. Bucsuzaskent a kedvenc italat kaptam tole: Jura Whisky. Soha nem ittam elotte, tenyleg nagyon finom. The Sound
diverdoc
Jurat én is bírom 😊
csebi
jaja nagyon finom. Látszik is, mert belementem a Koronavirus topikban a hülyeségbe


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 27 919 — Lucas Scott
Elkoszont a tollaslabda skot szovetsegi kapitanya. Sajnos visszamegy a skot valogatotthoz. Bucsuzaskent a kedvenc italat kaptam tole: Jura Whisky. Soha nem ittam elotte, tenyleg nagyon finom. The Sound
diverdoc
Jurat én is bírom 😊

Ha meg akarjuk védeni a demokráciánkat, újra kell épitenünk azokat a normákat, amelyek egykor védelmezték. Ám ennel többet kell tennünk. E normákat ki kell terjesztenünk úgy, hogy egy sokszínű társadalom minden tagja számára elerhetők legyenek.
több mint 5 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Elkoszont a tollaslabda skot szovetsegi kapitanya. Sajnos visszamegy a skot valogatotthoz. Bucsuzaskent a kedvenc italat kaptam tole: Jura Whisky. Soha nem ittam elotte, tenyleg nagyon finom. The Sound


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 032 — zászló zászló szív
Az utobbi par honapban megtetszettek a rozs whiskeyk. Semmi extra, fancy, csilivili izkombinacio. Szimplan scak nagyon jo alapotlet. Ennek a tipusnak sokkal nagyobb reflektorfeny kellene jusson. Valahogy ez tobbszor eszembe jutott. Gyakorlatilag egyik kedvencem lett.
Justice for Rye Whiskey!
ulpianus
+1

Egy YT-os whisky kóstoló csaj hívta fel a figyelmem a stílusra, egyből megtetszett, pont amit te is írsz.

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 18 009 — Circus Maximus
Az utobbi par honapban megtetszettek a rozs whiskeyk. Semmi extra, fancy, csilivili izkombinacio. Szimplan scak nagyon jo alapotlet. Ennek a tipusnak sokkal nagyobb reflektorfeny kellene jusson. Valahogy ez tobbszor eszembe jutott. Gyakorlatilag egyik kedvencem lett.
Justice for Rye Whiskey!


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Gyurma Pappa New Orleans Saints Tulane Green Wave 16 032 — zászló zászló szív
Ma ebédhez ezt kóstoltam:  www.szeniwhisky.com/product/santis-malt-edition-dreifaltigkeit/
Abszolút nem éreztem rajta a füstös ízt, téli időben eléggé adja.
empty taxi
Kétszer kellett elolvasnom, de tényleg azt írtad, hogy ebédhez 😀

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Opera Gin ?
Valaki valami ?
Josh Allen
Nagyon kellemes, most is van egy a hűtőben, tudom ajánlani, bár nem vagyok nagy gines
r.baggio
Koszi szuletesnapom lesz es valami nem draga de minosegi ginre gondoltam a vadaknak 😃 fever tree vel
több mint 5 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 103 — no es importante
Opera Gin ?
Valaki valami ?
Josh Allen
Nagyon kellemes, most is van egy a hűtőben, tudom ajánlani, bár nem vagyok nagy gines


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Opera Gin ?
Valaki valami ?
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Ma ebédhez ezt kóstoltam:  www.szeniwhisky.com/product/santis-malt-edition-dreifaltigkeit/
Abszolút nem éreztem rajta a füstös ízt, téli időben eléggé adja.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Teeling Small Batch
empty taxi
Láttam a múltkori fotódon ezt, régebben próbáltam, most újra rendeltem, és sokkal jobb, mint amire emlékeztem, tényleg egy nagyon finom ír whisky, különleges ízzel.

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 317 — NFL bracket champion '26
Ebbű more baj lesz:  hvg.hu/vilag/20200924_kuba_usa_donald_trump_szankciok


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
slowmotion Dallas Cowboys 28 142 — Cowboys fan
Fater rengeteget segített most a költözésben és gyűjti/kóstolgatja a whiskeyket, szóval most rendeltem neki a napokban egy Ardbeget, az itteni írások alapján. Kíváncsi leszek, mit mond rá 🙂
Hanni
"drága fiam, amúgy mikor költöztök legközelebb?"
több mint 5 éve
Hanni Seattle Seahawks Army Black Knights 8 730 — Poloska confirmed
Fater rengeteget segített most a költözésben és gyűjti/kóstolgatja a whiskeyket, szóval most rendeltem neki a napokban egy Ardbeget, az itteni írások alapján. Kíváncsi leszek, mit mond rá 🙂
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.
Sobri Jóska
mely 3 a kedvenc?
yooker
Port Charlotte
Ardbeg
Kilchoman

több mint 5 éve
yooker New York Giants 7 491 — Expect the Best !
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.
Sobri Jóska
mely 3 a kedvenc?
több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.
Sobri Jóska
Nekem is 9 vagy 10 asszem.


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 37 311 — #NoStress
Amúgy a tracklist 13 whiskyjéből 9-t kóstoltam, de egyik sincs a 3 kedvenc islay whiskym között.

több mint 5 éve
warr_b Washington Commanders 30 304 — Ő álla halála vérmosta fokán, Diadallal várta be végét.
Új kedvenc zenekarom lett a nevük és az első albumuk számcímei alapján.



Egyébként teljesen jó, pörgős death metálról van szó.
Sobri Jóska
Hehe, tényleg fasza, kösz


Hail to the Redskins! - Ad augusta per angusta
"I don't break the horizon
I erase it when I'm born"