Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az komoly cucc 😀 Ez a Ferrari park lenne Abhu Dhabiban?
JayB
Ja. Bar nemhiszem h nekik ennyi G betenne 😊
A vegen mit tapsolnak ? Ritka ha tulelik ? 😀Fake
Hát azért az elején meglepődtek rendesen 😀 Ennyire nem megy még a ferka se 😊JayB
Kicsit utanolvastam.
It is the world's fastest roller coaster at a top speed of 240 kilometres per hour (150 mph). The ride accelerates to its top speed in 4.9 seconds using a hydraulic launch system which is similar to that used on aircraft carriers.
Hatareset. Sztem a legidealisabb attet es egyeb beallitasokkal megverne.
Mondjuk a repulogepkilovo az valoban jo elmeny lehet 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Alonso + Massa funmiilann
Az komoly cucc 😀 Ez a Ferrari park lenne Abhu Dhabiban?
JayB
Ja. Bar nemhiszem h nekik ennyi G betenne 😊
A vegen mit tapsolnak ? Ritka ha tulelik ? 😀Fake
Hát azért az elején meglepődtek rendesen 😀 Ennyire nem megy még a ferka se 😊
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Alonso + Massa funmiilann
Az komoly cucc 😀 Ez a Ferrari park lenne Abhu Dhabiban?
JayB
Ja. Bar nemhiszem h nekik ennyi G betenne 😊
A vegen mit tapsolnak ? Ritka ha tulelik ? 😀
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Alonso + Massa funmiilann
Milyen szar nekik, hogy ilyen PR rendezvényekre kell járkálniuk 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Alonso + Massa funmiilann
Az komoly cucc 😀 Ez a Ferrari park lenne Abhu Dhabiban?

Én nemismerem Favarrot, nemtudom pontosan mennyit tett a VB-ért, csak azt tudom amit Vobeczky Zoli ex danubiusos sportriporter mesélt nekem, Favarroéknál nem úgy mentek a dolgok mint más sportolóknál, kőkemény pénzeket kértek MINDENÉRT. Persze ez egy menedzser dolga, de szerintem ő túlzásokba esett.JayB
Bochkorékhoz miért jár akkor annyit Gábor? :rolleyes: 😀 Ők annyi pénzt fizetnének mindig? 😉Asbee
Nemtudom mennyit fizetnek 😒
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Én nemismerem Favarrot, nemtudom pontosan mennyit tett a VB-ért, csak azt tudom amit Vobeczky Zoli ex danubiusos sportriporter mesélt nekem, Favarroéknál nem úgy mentek a dolgok mint más sportolóknál, kőkemény pénzeket kértek MINDENÉRT. Persze ez egy menedzser dolga, de szerintem ő túlzásokba esett.JayB
Bochkorékhoz miért jár akkor annyit Gábor? :rolleyes: 😀 Ők annyi pénzt fizetnének mindig? 😉


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
miilann Philadelphia Eagles 395 — Eagles fan
Alonso + Massa fun

child please!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Oké, érdemei elismerése mellett..... A magyar viszonylatokat nem vette figyelembe. Ha egy külföldi médiát vág le dohánnyal, tegye, vagy fizet, vagy nem, és akkor vagy van riport, vagy nincs. Ennyi. De Magyarországon rögvest kikezdik, hogy ugyanmá mé ennyi, aztán még ki is pellengérezik. És egy idő után csak a rossz jön le.... Nem volt jó ötlet itthon ugyanannyit kérni, mint mondjuk Spanyolországban. Itthon az sok. Plusz a rosszindulat...
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Én nemismerem Favarrot, nemtudom pontosan mennyit tett a VB-ért, csak azt tudom amit Vobeczky Zoli ex danubiusos sportriporter mesélt nekem, Favarroéknál nem úgy mentek a dolgok mint más sportolóknál, kőkemény pénzeket kértek MINDENÉRT. Persze ez egy menedzser dolga, de szerintem ő túlzásokba esett.JayB
Én sem ismerem Favarot, de az biztos, hogy egy magyar tehetséget tudott a megfelelő időben, a megfelelő helyre elhelyezni anno 2007-ben. Mivel kis ország vagyunk, ezért a technikai sportban a tehetség nem mindig elegendő a sikerhez. Magyarul megfelelő technika is kell az eredményes szerepléshez. Plusz még bekerülni sem túl egyszerű ide. A motogp-ben is jól meg lehet figyelni azt, hogy csak a nagy nemzetek versenyzői szerepelnek nagy számban a versenyeken. Spanyolok, olaszok, németek, ausztrálok, amerikaiak. A többi nemzetből nem sok versenyző van, és ők sem ülnek általában megfelelő technikán.

Az, hogy Talmának sikerült ez abban - szerintem - benne van Stefano Favaro is. De biztos, hogy voltak hibái, a pénzes nyilatkozatokról én is hallottam...

több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 861
Én nemismerem Favarrot, nemtudom pontosan mennyit tett a VB-ért, csak azt tudom amit Vobeczky Zoli ex danubiusos sportriporter mesélt nekem, Favarroéknál nem úgy mentek a dolgok mint más sportolóknál, kőkemény pénzeket kértek MINDENÉRT. Persze ez egy menedzser dolga, de szerintem ő túlzásokba esett.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Bizonyára igazad van, nem vitattam a VB címig a munkáját. De onnantól rosszul irányította a dolgokat, azt hitte ő diktál. Nem írtam róla soha rosszat, inkább nem is írtam. Most is csak annyit, hogy elrontotta Talma karrierjét, megesik az ilyen, és ez nekem -személyes vélemény- nem tetszett. És bizony voltak furcsa megnyilvánulásai, nem egyszer Talmának kellett megmagyarázni, hogy miért nyilatkozik xy-nak, és zzs-nek miért nem, és mennyiért. Odáig felépítette Talmát, ideje volt pénzt is látni belőle.apeszos
Gondolom az Asparral való szakításra gondolsz. Pontos okot nem tudunk miért szakítottak, de szvsz ott egy harmadik fél lehetett a hunyó. Németh Balázs azóta hol van? Pedig voltak nála jóval gyengébb versenyzők is a vb-n...Azért érdekes nekem az egész, mert Talma és Stefi mindig jóban volt, és mindig is jóban lesznek. Viszont még azt érzem, hogy lesz még valami "munkája" Stefinek Talmával, max nem menedzserként. Plusz ott lesz neki a tehetségek felkutatása.Asbee
Igen, arra gondolok. Csak a munkakapcsolat szűnt meg úgy tudom, a barátság nem.... Annak nem is kell. Gondolom, azért ad még néhány jó tanácsot Gábornak, mert saját magát menedzselni még nehezebb lesz...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
és ezzel mi a baj? mindenki pénzből él...peach
Nem azzal van a baj. Hanem azzal, hogy ha nem viszi el rossz irányba Talmát, a karrierje is felívelt volna, és több pénzt is kivehetett volna. Pár rossz döntés, ennyi....apeszos
Ha meg nem viszi el jó irányba sohasem lesz VB. Nem kedvelem sőt Favarot ,de ő csinált Talmából VB. Nélkül nincs a KTMes szerződés és miután idiótasága miatt elküldték a KTMtől Favaro nélkül nem került volna a VB esélye Aprilliához se. Lehet hogy utána hozott rossz döntéseket, de nem egyedül hozta hanem talmával. Neki fontosabb volt hogy MotoGPben versenyezzen mint hogy tovább építse a karrierjét. Most meg azért Moto2ben inkább a fiatalabb tehetségekre számítanak, de lesz még élversenyző talma ha kitart.Toca
Azt írtam, hogy a VB-ig jó munkát végzett, utána nem. A félreértések elkerülése végett, nekem nem szimpatikus az olasz, de a jó munkát elismerem mindenkitől. Alonso sem szimpatikus, mégis tisztelem a kiváló munkáért amit végez. Egyszerűen nem tetszett ahogy intézte Talma ügyeit a VB cím után. Igen, bizonyára sokat köszönhet neki Gábor, nem vitattam sosem, de lehetett volna ez sokkal jobb is.
több mint 13 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 489 — Seahawks fan
Stefano érdemei Talma VB győzelmében elvitathatlanok...

Viszont a vb cím óta valami félresiklott Talma karrierjében. Szerintem a lejtőn az Aspar csapattal való szakítás indította el őt... azóta valahogy nincs szerencséje.

De reméljük, hogy Antonio csapatában újra rámosolyog majd a nap és fog Ő még nekünk sok örömet szerezni!

Hajrá Talma!

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Bizonyára igazad van, nem vitattam a VB címig a munkáját. De onnantól rosszul irányította a dolgokat, azt hitte ő diktál. Nem írtam róla soha rosszat, inkább nem is írtam. Most is csak annyit, hogy elrontotta Talma karrierjét, megesik az ilyen, és ez nekem -személyes vélemény- nem tetszett. És bizony voltak furcsa megnyilvánulásai, nem egyszer Talmának kellett megmagyarázni, hogy miért nyilatkozik xy-nak, és zzs-nek miért nem, és mennyiért. Odáig felépítette Talmát, ideje volt pénzt is látni belőle.apeszos
Gondolom az Asparral való szakításra gondolsz. Pontos okot nem tudunk miért szakítottak, de szvsz ott egy harmadik fél lehetett a hunyó. Németh Balázs azóta hol van? Pedig voltak nála jóval gyengébb versenyzők is a vb-n...Azért érdekes nekem az egész, mert Talma és Stefi mindig jóban volt, és mindig is jóban lesznek. Viszont még azt érzem, hogy lesz még valami "munkája" Stefinek Talmával, max nem menedzserként. Plusz ott lesz neki a tehetségek felkutatása.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
arrol nem beszelve h volt ido amikor egyenesen favaro penzebol elt versenyzett talma es rajta keresztul a csaladja is amikor mar a jelzalog penz elment es neki meg mindig ulest kellett vennie h a vbn mehessen
es akkor meg malaguti sem volt nemhogy ktm ...
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 213 — Vikings fan
és ezzel mi a baj? mindenki pénzből él...peach
Nem azzal van a baj. Hanem azzal, hogy ha nem viszi el rossz irányba Talmát, a karrierje is felívelt volna, és több pénzt is kivehetett volna. Pár rossz döntés, ennyi....apeszos
Ha meg nem viszi el jó irányba sohasem lesz VB. Nem kedvelem sőt Favarot ,de ő csinált Talmából VB. Nélkül nincs a KTMes szerződés és miután idiótasága miatt elküldték a KTMtől Favaro nélkül nem került volna a VB esélye Aprilliához se. Lehet hogy utána hozott rossz döntéseket, de nem egyedül hozta hanem talmával. Neki fontosabb volt hogy MotoGPben versenyezzen mint hogy tovább építse a karrierjét. Most meg azért Moto2ben inkább a fiatalabb tehetségekre számítanak, de lesz még élversenyző talma ha kitart.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
és ezzel mi a baj? mindenki pénzből él...peach
Nem azzal van a baj. Hanem azzal, hogy ha nem viszi el rossz irányba Talmát, a karrierje is felívelt volna, és több pénzt is kivehetett volna. Pár rossz döntés, ennyi....
több mint 13 éve
peach Atlanta Falcons 14 656 — a new hope (again)
Hatalmas köcsög volt, egy újságíró barátom mesélte hogy rendes tarifái voltak interjúkhoz. Egy "hogy érzed magad" kérdésért is pénz kért...JayB
Számlát is megmutatta? :rolleyes: Motorshow1-nek pl miért nyilatkozott mindig ingyen? Na ezt magyarázzátok meg...

Lehet szidni Stefit meg minden, de azért azt nem szabad elfelejteni, hogy ő is kellett ahhoz, hogy legyen egy világbajnokunk, nélküle biztosan nem ment volna. Nyilván viszont ő is követett el hibákat, ahogy mindenki követ, de a lehető legjobbat próbálta kihozni mindig. Az évek alatt Gáborral egymás legjobb barátai is lettek, biztosan megvan a szakítás oka. No meg majd akkor is tessék köcsögözni Stefano-t, ha majd újabb fiatal magyar motorosokban látja meg a tehetséget, és juttatja el őket a vb-re...Kevesen tettek ennyit a magyar motorsportért, mint ő!

Csapat meg valszeg megvan, úgy gondolom Banderas csapatjába megy Kenny Noyes mellé Suter vázzal. Ha meglesz a megfelelő szerelői és mérnöki gárda jó lesz ez!Asbee
Bizonyára igazad van, nem vitattam a VB címig a munkáját. De onnantól rosszul irányította a dolgokat, azt hitte ő diktál. Nem írtam róla soha rosszat, inkább nem is írtam. Most is csak annyit, hogy elrontotta Talma karrierjét, megesik az ilyen, és ez nekem -személyes vélemény- nem tetszett. És bizony voltak furcsa megnyilvánulásai, nem egyszer Talmának kellett megmagyarázni, hogy miért nyilatkozik xy-nak, és zzs-nek miért nem, és mennyiért. Odáig felépítette Talmát, ideje volt pénzt is látni belőle.apeszos
és ezzel mi a baj? mindenki pénzből él...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Az a digo elég rendesen elrontotta a dolgát. Megszabadult tőle, csak későn....apeszos
Hatalmas köcsög volt, egy újságíró barátom mesélte hogy rendes tarifái voltak interjúkhoz. Egy "hogy érzed magad" kérdésért is pénz kért...JayB
Számlát is megmutatta? :rolleyes: Motorshow1-nek pl miért nyilatkozott mindig ingyen? Na ezt magyarázzátok meg...

Lehet szidni Stefit meg minden, de azért azt nem szabad elfelejteni, hogy ő is kellett ahhoz, hogy legyen egy világbajnokunk, nélküle biztosan nem ment volna. Nyilván viszont ő is követett el hibákat, ahogy mindenki követ, de a lehető legjobbat próbálta kihozni mindig. Az évek alatt Gáborral egymás legjobb barátai is lettek, biztosan megvan a szakítás oka. No meg majd akkor is tessék köcsögözni Stefano-t, ha majd újabb fiatal magyar motorosokban látja meg a tehetséget, és juttatja el őket a vb-re...Kevesen tettek ennyit a magyar motorsportért, mint ő!

Csapat meg valszeg megvan, úgy gondolom Banderas csapatjába megy Kenny Noyes mellé Suter vázzal. Ha meglesz a megfelelő szerelői és mérnöki gárda jó lesz ez!Asbee
Bizonyára igazad van, nem vitattam a VB címig a munkáját. De onnantól rosszul irányította a dolgokat, azt hitte ő diktál. Nem írtam róla soha rosszat, inkább nem is írtam. Most is csak annyit, hogy elrontotta Talma karrierjét, megesik az ilyen, és ez nekem -személyes vélemény- nem tetszett. És bizony voltak furcsa megnyilvánulásai, nem egyszer Talmának kellett megmagyarázni, hogy miért nyilatkozik xy-nak, és zzs-nek miért nem, és mennyiért. Odáig felépítette Talmát, ideje volt pénzt is látni belőle.
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Az a digo elég rendesen elrontotta a dolgát. Megszabadult tőle, csak későn....apeszos
Hatalmas köcsög volt, egy újságíró barátom mesélte hogy rendes tarifái voltak interjúkhoz. Egy "hogy érzed magad" kérdésért is pénz kért...JayB
Számlát is megmutatta? :rolleyes: Motorshow1-nek pl miért nyilatkozott mindig ingyen? Na ezt magyarázzátok meg...

Lehet szidni Stefit meg minden, de azért azt nem szabad elfelejteni, hogy ő is kellett ahhoz, hogy legyen egy világbajnokunk, nélküle biztosan nem ment volna. Nyilván viszont ő is követett el hibákat, ahogy mindenki követ, de a lehető legjobbat próbálta kihozni mindig. Az évek alatt Gáborral egymás legjobb barátai is lettek, biztosan megvan a szakítás oka. No meg majd akkor is tessék köcsögözni Stefano-t, ha majd újabb fiatal magyar motorosokban látja meg a tehetséget, és juttatja el őket a vb-re...Kevesen tettek ennyit a magyar motorsportért, mint ő!

Csapat meg valszeg megvan, úgy gondolom Banderas csapatjába megy Kenny Noyes mellé Suter vázzal. Ha meglesz a megfelelő szerelői és mérnöki gárda jó lesz ez!


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Schumit miért nem sorolod ide? Ő sokkal nagyobb csibész, mint az előző kettő együtt...

Emlékeztetőül: http://www.youtube.com/watch?v=Zvlw3lm3dV0

De még tehetnék ide pár videót... és ezek ugye vb címekről döntöttek....Sonics
Ezert en szimplan elvettem volna tole a VB-t. (mar ha ez az, amikor azert utotte ki emberunket)endorphyn
Vettek is el tőle idényt igaz csak 2. helyet. 😀
Amúgy meg nem értem mi ez a nagy felháborodás Senna pl. csinált sokkal durvább dolgokat. Pl. Mikor 200 nél ütközött talán Prosttal. Kellenek a csibészek főleg ha ügysen csinálják.Toca
Ot is eltiltottam volna. A csibeszseg nem azt jelenti, hogy egy masik ember testi epseget kockaztatva, minden sportemberi meltosagot nelkulozve kiutjuk es azzal nyerunk. Mas helyeken ezt a tipust ugy hivjak, hogy felelotlen egoista paraszt. Itt mindenki annak, aminek akarja.

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 19 213 — Vikings fan
Hát a mezőnyben két emberben van meg az az átgázolok mindenen és mindenkin elv. Ez pedig Hamilton és Alonso. Ők ketten mindenre képesek ha kell még a sportszerűség határát is surolják. Más kérdés, hogy kinek ez kinek az jön be. 😀FViktor93
Schumit miért nem sorolod ide? Ő sokkal nagyobb csibész, mint az előző kettő együtt...

Emlékeztetőül: http://www.youtube.com/watch?v=Zvlw3lm3dV0

De még tehetnék ide pár videót... és ezek ugye vb címekről döntöttek....Sonics
Ezert en szimplan elvettem volna tole a VB-t. (mar ha ez az, amikor azert utotte ki emberunket)endorphyn
Vettek is el tőle idényt igaz csak 2. helyet. 😀
Amúgy meg nem értem mi ez a nagy felháborodás Senna pl. csinált sokkal durvább dolgokat. Pl. Mikor 200 nél ütközött talán Prosttal. Kellenek a csibészek főleg ha ügysen csinálják.
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
Hát a mezőnyben két emberben van meg az az átgázolok mindenen és mindenkin elv. Ez pedig Hamilton és Alonso. Ők ketten mindenre képesek ha kell még a sportszerűség határát is surolják. Más kérdés, hogy kinek ez kinek az jön be. 😀FViktor93
Schumit miért nem sorolod ide? Ő sokkal nagyobb csibész, mint az előző kettő együtt...

Emlékeztetőül: http://www.youtube.com/watch?v=Zvlw3lm3dV0

De még tehetnék ide pár videót... és ezek ugye vb címekről döntöttek....Sonics
Ezert en szimplan elvettem volna tole a VB-t. (mar ha ez az, amikor azert utotte ki emberunket)

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
endorphyn Seattle Seahawks 1 850 — Seahawk Royal Guard
http://www.youtube.com/watch?v=ZGztkHQQlMk
Nagyon hiányzik a forma1ből. Nincs hozzáfogható forma a mai mezőnyben.FViktor93
Well said!

-- TIME I'AM! --
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Az a digo elég rendesen elrontotta a dolgát. Megszabadult tőle, csak későn....apeszos
Hatalmas köcsög volt, egy újságíró barátom mesélte hogy rendes tarifái voltak interjúkhoz. Egy "hogy érzed magad" kérdésért is pénz kért...JayB
Favaro személyiségével kapcsolatban biztos igazatok van, de azért sztem az h Talma 2005-ben a KTM-hez került az őneki volt köszönhető. Komoly kapcsolatai voltak és akkoriban jól menedzselte Talmácsit, a média is tele volt vele.
az is tuti h nagyon levette lóvéval amikor futott a szekér.