Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya
Közbn Pato O'Ward nagyon durván tolja az Indycarban a Texas Motor Speedwayen. a verseny egy pontján a második is körhátrányban volt már
zacknorb
Meg sem lep hogy nem ő nyert.

Palou P3, hamar megvan az idei első dobogó!
Mikey
engem azért elkeserít, bár kb fixen biztos voltam benne, hogy a legalsó ív kivételével mind szar, so valaki eldobja, caution és nem hozza be Pato a Victory lane-re
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Közbn Pato O'Ward nagyon durván tolja az Indycarban a Texas Motor Speedwayen. a verseny egy pontján a második is körhátrányban volt már
zacknorb
Meg sem lep hogy nem ő nyert.

Palou P3, hamar megvan az idei első dobogó!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
én sem voltam elájulva a GP-től
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bagnaia eldobta
zacknorb
Szokott olyat csinálni 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Amúgy ez is kurva érdekes, mert a két kisebb géposztályban abszolút az ellenkezője volt rá jellemző. Mondhatni pont, hogy ez volt az egyik legnagyobb erőssége. Ha nem is volt az adott versenyen a leggyorsabb, a legagresszívabb, azt lehetett tudni, hogy de legalább behozza a gépet egybe. A moto2es bajnoki évében, ha jól emlékszem konkrétan minden versenyt befejezett.

Aztán felkerült a királykategóriában és azóta ütötte fel ez nála a fejét. Az ujonc szezonjában talán a legtöbbet bukó motoros is volt, vagy valami ilyesmi.

Érdekes anyag lenne Ő is egy sport pszichológusnak az biztos.
Cowboykarcsi90
Mondjuk tavaly a -90 pontot Quartával szemben nagyrészt ennek köszönheti. Onnantól viszont stabil volt. Lehet hogy kell neki idő amíg belerázódik a szezonokban. Legalább így egy darabig érdekes lesz ez az év.

több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bagnaia eldobta
zacknorb
Szokott olyat csinálni 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Amúgy ez is kurva érdekes, mert a két kisebb géposztályban abszolút az ellenkezője volt rá jellemző. Mondhatni pont, hogy ez volt az egyik legnagyobb erőssége. Ha nem is volt az adott versenyen a leggyorsabb, a legagresszívabb, azt lehetett tudni, hogy de legalább behozza a gépet egybe. A moto2es bajnoki évében, ha jól emlékszem konkrétan minden versenyt befejezett.

Aztán felkerült a királykategóriában és azóta ütötte fel ez nála a fejét. Az ujonc szezonjában talán a legtöbbet bukó motoros is volt, vagy valami ilyesmi.

Érdekes anyag lenne Ő is egy sport pszichológusnak az biztos.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Talán szárazon lehetett volna kicsit több izgalom, nem tudom de így most az biztos hogy az első háromban nem nagyon volt kérdőjel a pozíciókat illetően…

Bezzecchi szenzációs idén. Hihetetlen, hogy moto3-moto2ben mennyire ilyen tipikus örök másodiknak tűnt, ehhez képest a király kategóriában eddig lenyűgöző. Egyelőre idén úgy néz ki, hogy nagyon könnyen Ő lehet a következő Bastianini(vagy még akár annál is több).

Alex Marquez előtt is le a kalappal, érik neki is rendesen az a első futamgyőzelem.

Még egy Frankie negyedik hely, ugyan azt tudom írni, mint tegnap. Remélem ez végre valaminek a kezdete, nem csak egy fluke.

Pecco meg… Gevin Emmett mondta azt nagyon jól, hogy igazából most nem is feltétlen a potenciális 20 pont a legnagyobb baj, amit lehúzott a budin. Idén már 42 verseny lesz a sprintekkel együtt. Ha volt idő a GPben amikor belefért egy egy botlás az most van. Sokkal nagyobb baj az amit ez a hiba mutat, az meg az, hogy Pecco még mindig nem tudta kinőni ezeket a brainfartjait.

Nem tudom eldönteni, hogy most ez egy sima koncentrációs villanylekapcsolás volt, vagy csak meg akart indulni Bez után, igazából mindegy is. Ugyan úgy amatőr hiba.

Mégis talán a hétvége legnagyobb vesztese az Aprilia. Nekik az eső nagyon beleszart a ventillátorba. Szárazon pénteken uralták a mezőnyt. Aztán láttuk mi lett tegnap a hűvos időben ma meg az esőben. Pedig akár egy Aprilia 1-2 sem tűnt elképzelhetetlennek…

Austinban érdekes látni mik lesznek az erőviszonyok, mert egy teljesen más pálya lesz az első kettőhöz képest.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya
Közbn Pato O'Ward nagyon durván tolja az Indycarban a Texas Motor Speedwayen. a verseny egy pontján a második is körhátrányban volt már
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bagnaia eldobta
zacknorb
Szokott olyat csinálni 😊

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya
Bagnaia eldobta
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya

Ahogy én is tudtam
zacknorb
Akkor innentől kezdve mindenki kezdheti így a rajtot?
Coolearie
ezek alapján igen
kerék legyen a vonalon
soccerben is csak az a gól, ha teljes terjedelmében átment a laszti a gólvonalon, addig nem
itt is az a szabálytalan, ha a kerék teljes terjedelmével túllóg a 3 irány bármelyikén (amit jelez a szenzor is) szabálytalan
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949

Ahogy én is tudtam
zacknorb
Akkor innentől kezdve mindenki kezdheti így a rajtot?
Coolearie
Igen.
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .

Ahogy én is tudtam
zacknorb
Akkor innentől kezdve mindenki kezdheti így a rajtot?
több mint 1 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 549 — !SuPeR6BoWL!
Hamilton faszkodása az SC mögött nem jár semmivel?
Érdekes...
ThundersNFL a Jobbágy
Nincs 10 autós szabály, amikor a SC egy állórajtra viszi a mezőnyt.
csipkelli
Köszönöm az infót 👍

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya

Ahogy én is tudtam
több mint 1 éve
csipkelli 3 997
Hamilton faszkodása az SC mögött nem jár semmivel?
Érdekes...
ThundersNFL a Jobbágy
Nincs 10 autós szabály, amikor a SC egy állórajtra viszi a mezőnyt.
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Verstappen elvileg rossz helyről rajtolt az utolsó újraindításnál
Heisman nádor
Igen, pont ezen agyaltam: már nem szabad keresztben állni a rajtvonalon, nem?
Szokol
Wéberék utolsó youtube-os videójában pont erről beszéltek, hogy az első kerekeknek kell a helyén lenniük, ott van a rajtkockában az érzékelő. Verstappen pont így állt be a 2 első a kockán belül volt.
KoporShow
Spanyol közvetítésben azt mondták hogy visszanézik majd. Fotókon úgy néz ki hogy még érinti, mindenesetre előrébbről indul mint a többiek.
Heisman nádor
Nincs mit visszanézni, ez nem szemre megy. A szenzor jelezte volna, ha rossz helyen áll. Nem jelezte, innentől nincs mit vizsgálni.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 347 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Verstappen elvileg rossz helyről rajtolt az utolsó újraindításnál
Heisman nádor
Igen, pont ezen agyaltam: már nem szabad keresztben állni a rajtvonalon, nem?
Szokol
Wéberék utolsó youtube-os videójában pont erről beszéltek, hogy az első kerekeknek kell a helyén lenniük, ott van a rajtkockában az érzékelő. Verstappen pont így állt be a 2 első a kockán belül volt.
KoporShow
Spanyol közvetítésben azt mondták hogy visszanézik majd. Fotókon úgy néz ki hogy még érinti, mindenesetre előrébbről indul mint a többiek.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Verstappen elvileg rossz helyről rajtolt az utolsó újraindításnál
Heisman nádor
Igen, pont ezen agyaltam: már nem szabad keresztben állni a rajtvonalon, nem?
Szokol
Wéberék utolsó youtube-os videójában pont erről beszéltek, hogy az első kerekeknek kell a helyén lenniük, ott van a rajtkockában az érzékelő. Verstappen pont így állt be a 2 első a kockán belül volt.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya

több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 539 — Kinek mit intézett a kormánya
Verstappen elvileg rossz helyről rajtolt az utolsó újraindításnál
Heisman nádor
láttam képet, szerintem a kerék még a vonalon volt, nálam így szabályos
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Verstappen elvileg rossz helyről rajtolt az utolsó újraindításnál
Heisman nádor
🤣🤣🤣

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 935 — Steelers fan
Verstappen elvileg rossz helyről rajtolt az utolsó újraindításnál
Heisman nádor
Igen, pont ezen agyaltam: már nem szabad keresztben állni a rajtvonalon, nem?
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 347 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Verstappen elvileg rossz helyről rajtolt az utolsó újraindításnál

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ha Sainz büntit kap, amit saját maga csinált, akkor Stroll hogy kerülhetett vissza a helyére, amikor ő mindentől függetlenül dobta el a kocsit.
ervinator
Ugyanabban a sorrendben indultak ujra ahogy korabban alltak, mar aki el tudott rajtolni, plusz Sainz kapta a buntit

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 1 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 675
Ha Sainz büntit kap, amit saját maga csinált, akkor Stroll hogy kerülhetett vissza a helyére, amikor ő mindentől függetlenül dobta el a kocsit.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"