Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
A reggeli ismétlés 10re volt kiírva, de már a körök fele lement 10:05-re
So marad a YT vagy az összefoglaló
zacknorb
Le kellett rövidíteni az ismétlést, mert borzasztóan túlment a verseny hossza a tervezetten.

Az élők miatt csak így fért be.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
A reggeli ismétlés 10re volt kiírva, de már a körök fele lement 10:05-re
So marad a YT vagy az összefoglaló
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Végül Jeb Burton nyert, ezzel megszerezve a Jordan Anderson Racing két éve indult Xfinity programjának első győzelmét. A dologban a legszebb hogy Anderson tavaly az itteni Truck versenyen szenvedte el azt a balesetet, amelyben több helyen is komolyan megégett. Szép "elégtétel".

Creed P2, megint ott volt végig, megint nem lett meg a győzelem, de most legalább nem érte semmi szar a végén.

Az 5-10. helyezettek névsora nem átlagos: Brennan Poole, Caesar Bacarella, Parker Retzlaff, Gray Gaulding, Joey Gase, Josh Williams.

Ma este jön a nagyok roncsderbije, Hamlin indul a pole-ból, Gragson P30... persze ez itt a legkevésbé sem számít. Remélem Noah túléli ütközés nélkül és elér egy jó eredményt, ráférne.
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Most nézem az esti Xfinity versenyt. Ez a Perkins - Stacey féle baleset elég erősre sikerült. Perkins hatot pördült, Stacey pedig kb. 250-nel ment neki az inside wallnak elég meredek szögben. Szerencsére kutya bajuk.

Egyébként nagyon bolond módon mennek, biztosra veszem hogy a big one még hátra van...

szerk.: Hemric összehozta egy nagyon elkésett blokkal, le is bontotta a mezőny felét, fejen állva végezte ő is.

Szerkesztette: Mikey
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Austin Dillont is megbüntették a szokásos pontlevonásra és pénzösszegre, persze csak amíg fellebbeznek és a pontokat visszakapja. Merthogy Haley és a Kaulig Racing is visszakapta a pontokat tegnap, így nemcsak a HMS járt jól a fellebbezéssel.
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
na ez a Cool! 😀
ezt nevezem betétfutamnak
 www.youtube.com/watch?v=5FrXi1KyerI

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Nem akarom eljinxelni, de amennyire a szezon előtt még inkább hajlott egy bold prediction felé ma már korántsem annyira, Bezz bizony az egyik legnagyobb VB esélyes.

Pecco egyelőre inkább hasonlít 2022 első felében látott önmagára, mintsem a nyári szünet utáni Bagnaiara. Bastianini és Marquez már most nagy ponthátrányban van az olaszhoz képest a sérüléseik miatt. Quartararo meg talán még jobban szenved mint tavaly ilyenkor.

Bezzecchi eddigi sor mintája ezzel szemben úgy néz ki, hogy az első sprint futamot leszámítva Portimaoban, mindig célba ért legalább a top6ban. Egyszer nyert is, önerőből nem kiestek előle. Az sem ördögtől való gondolat, hogy Ő is nyerhet még simán 2-3 versenyt idén, az meg így, a sok körbe veréssel és Bezztől továbbra is egy ilyen kiegyensúlyozott teljesítménnyel, akár év végén egy bajnoki címet is jelenthet.
Cowboykarcsi90
Én Bastianini-re leszek még kíváncsi, hogy hol lesz Peccohoz képest. Mert ha tempóban esetleg el is marad, de ha Pecco továbbra is esni-kelni fog, Bestia viszont hozni fogja mondjuk a dobogókat akér még ő is esélyes lehet. Persze már most brutál nagy a ponthátránya, de lehet simán ez egy szoros, káoszos bajnokság a Ducati brutál fölénye ellenére is.
roberto23
Nagyon sok van még vissza. Ráadásul több pont gyűjthető mint eddig.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585
Na megelégeltem hogy Gragson a 30. helyekért megy, rendeltem egy pólót és egy 1:24-es diecastot a Legacy MC shopjából. Hátha ezen a 103 dolláron múlik! 😀
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Meg azt se felejtsük el egy hétvégén lehet 37 pontot nyerni, most ha a sprinten 5. vagy a nagyon meg bux, simán hoznak rajtad egy hétvégén 30 pontot, 2 ilyen hétvége és simán odaérhetsz az elejére.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Nem akarom eljinxelni, de amennyire a szezon előtt még inkább hajlott egy bold prediction felé ma már korántsem annyira, Bezz bizony az egyik legnagyobb VB esélyes.

Pecco egyelőre inkább hasonlít 2022 első felében látott önmagára, mintsem a nyári szünet utáni Bagnaiara. Bastianini és Marquez már most nagy ponthátrányban van az olaszhoz képest a sérüléseik miatt. Quartararo meg talán még jobban szenved mint tavaly ilyenkor.

Bezzecchi eddigi sor mintája ezzel szemben úgy néz ki, hogy az első sprint futamot leszámítva Portimaoban, mindig célba ért legalább a top6ban. Egyszer nyert is, önerőből nem kiestek előle. Az sem ördögtől való gondolat, hogy Ő is nyerhet még simán 2-3 versenyt idén, az meg így, a sok körbe veréssel és Bezztől továbbra is egy ilyen kiegyensúlyozott teljesítménnyel, akár év végén egy bajnoki címet is jelenthet.
Cowboykarcsi90
Én Bastianini-re leszek még kíváncsi, hogy hol lesz Peccohoz képest. Mert ha tempóban esetleg el is marad, de ha Pecco továbbra is esni-kelni fog, Bestia viszont hozni fogja mondjuk a dobogókat akér még ő is esélyes lehet. Persze már most brutál nagy a ponthátránya, de lehet simán ez egy szoros, káoszos bajnokság a Ducati brutál fölénye ellenére is.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
 p1race.hu/2023/03/28/a-pramac-versenyzo-elmondta-miert-duhiti-annyira-marc-marquez-hibaja/
ez volt Portugáliában... vajon most Martin mit mond? Vagy mivel Marquezt ütött ki, akkor meg van bosszulva a dolog?😊
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem akarom eljinxelni, de amennyire a szezon előtt még inkább hajlott egy bold prediction felé ma már korántsem annyira, Bezz bizony az egyik legnagyobb VB esélyes.

Pecco egyelőre inkább hasonlít 2022 első felében látott önmagára, mintsem a nyári szünet utáni Bagnaiara. Bastianini és Marquez már most nagy ponthátrányban van az olaszhoz képest a sérüléseik miatt. Quartararo meg talán még jobban szenved mint tavaly ilyenkor.

Bezzecchi eddigi sor mintája ezzel szemben úgy néz ki, hogy az első sprint futamot leszámítva Portimaoban, mindig célba ért legalább a top6ban. Egyszer nyert is, önerőből nem kiestek előle. Az sem ördögtől való gondolat, hogy Ő is nyerhet még simán 2-3 versenyt idén, az meg így, a sok körbe veréssel és Bezztől továbbra is egy ilyen kiegyensúlyozott teljesítménnyel, akár év végén egy bajnoki címet is jelenthet.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Csak Verstappen legalább tényleg a mezőny egyik, ha nem a legjobb versenyzője.
Jughead
mondjuk 4 kerékkel könnyebb 😊
NB2
Mármint emiatt könnyebb a legjobbak között lenni ott? Ezt én nem hiszem.
Jughead
értem és a hollandot többre tartom, de azért szerencsétlen motorosok nagyon a határon mennek és hiába zseniálisak, azért nekik 3-4 csúnyább baleset a karrierjükbe is kerülhet
NB2
De nem értem. 😀 A többi motoros nem két keréken megy?
Jughead
De 4 kerékkel (hacsak nem ló vagy mint a Ferrari mert az megbotlik) nehezebb elesni -> kiesni.
Heisman nádor
Nem értem mire akartok utalni. Bagnaia rossz sportágat választott és ha Forma1-ben versenyezne akkor jobb lenne? Lehet, de ettől még a MotoGP-ben szerintem nincs a legjobbak között.
Jughead
én mondjuk a maiból nem indulnék ki, mert ma sokan estek, sőt a vb cím is úgy lett meg, hogy stabilan hozta a pontokat, igaz nem is volt olyan erős ellenfele az év végére, de ő végre behúzta az a Ducattinak, amit Doviék nem tudtak, szóval én azt mondom várjunk még 2-3 évet
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Csak Verstappen legalább tényleg a mezőny egyik, ha nem a legjobb versenyzője.
Jughead
mondjuk 4 kerékkel könnyebb 😊
NB2
Mármint emiatt könnyebb a legjobbak között lenni ott? Ezt én nem hiszem.
Jughead
értem és a hollandot többre tartom, de azért szerencsétlen motorosok nagyon a határon mennek és hiába zseniálisak, azért nekik 3-4 csúnyább baleset a karrierjükbe is kerülhet
NB2
De nem értem. 😀 A többi motoros nem két keréken megy?
Jughead
De 4 kerékkel (hacsak nem ló vagy mint a Ferrari mert az megbotlik) nehezebb elesni -> kiesni.
Heisman nádor
Nem értem mire akartok utalni. Bagnaia rossz sportágat választott és ha Forma1-ben versenyezne akkor jobb lenne? Lehet, de ettől még a MotoGP-ben szerintem nincs a legjobbak között.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Csak Verstappen legalább tényleg a mezőny egyik, ha nem a legjobb versenyzője.
Jughead
mondjuk 4 kerékkel könnyebb 😊
NB2
Mármint emiatt könnyebb a legjobbak között lenni ott? Ezt én nem hiszem.
Jughead
értem és a hollandot többre tartom, de azért szerencsétlen motorosok nagyon a határon mennek és hiába zseniálisak, azért nekik 3-4 csúnyább baleset a karrierjükbe is kerülhet
NB2
De nem értem. 😀 A többi motoros nem két keréken megy?
Jughead
De 4 kerékkel (hacsak nem ló vagy mint a Ferrari mert az megbotlik) nehezebb elesni -> kiesni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Csak Verstappen legalább tényleg a mezőny egyik, ha nem a legjobb versenyzője.
Jughead
mondjuk 4 kerékkel könnyebb 😊
NB2
Mármint emiatt könnyebb a legjobbak között lenni ott? Ezt én nem hiszem.
Jughead
értem és a hollandot többre tartom, de azért szerencsétlen motorosok nagyon a határon mennek és hiába zseniálisak, azért nekik 3-4 csúnyább baleset a karrierjükbe is kerülhet
NB2
De nem értem. 😀 A többi motoros nem két keréken megy?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Csak Verstappen legalább tényleg a mezőny egyik, ha nem a legjobb versenyzője.
Jughead
mondjuk 4 kerékkel könnyebb 😊
NB2
Mármint emiatt könnyebb a legjobbak között lenni ott? Ezt én nem hiszem.
Jughead
értem és a hollandot többre tartom, de azért szerencsétlen motorosok nagyon a határon mennek és hiába zseniálisak, azért nekik 3-4 csúnyább baleset a karrierjükbe is kerülhet
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
TODD GILLILAND MASTERCLASS!!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Csak Verstappen legalább tényleg a mezőny egyik, ha nem a legjobb versenyzője.
Jughead
mondjuk 4 kerékkel könnyebb 😊
NB2
Mármint emiatt könnyebb a legjobbak között lenni ott? Ezt én nem hiszem.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Csak Verstappen legalább tényleg a mezőny egyik, ha nem a legjobb versenyzője.
Jughead
mondjuk 4 kerékkel könnyebb 😊
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
Ha nincsenek a crashek, akkor kb semmi nem történt volna ezen a gp-n😕
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Nem avattunk új győztest COTA-n!

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Köszönöm, ez nem jöhetett volna össze Iktriad tanítasai nélkül
zacknorb
Épp hogy ez nem jinx volt 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Bagnaia egy kicseszett amatőr. Hihetetlen, hogy ennyiszer eldobja egy rohadt urmotorral.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Csak Verstappen legalább tényleg a mezőny egyik, ha nem a legjobb versenyzője.