Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 1 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 310
rinyagep started picsogas.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Bakuban az FIA idióta, minimum fél körökkel később nyomnak SC-t
Megint a hülyeségeket veszik át a NASCARtól az elgurult guminál
De F2 is WTF volt a végén a tömegbalesetnél
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
nem értem a Bagnaia fanok sírását 😊
kb ő az egyetlen aki mindig ott van az elején, esik ő is, de a többieknek eddig mindig volt totál futamuk
több mint 1 éve
törölt kristof New York Giants USC Trojans 835 — Browns GM
Befostam egy pillanatra hogy Bezzecchi otthagyta a fogát, aztán már a boxban van
Heisman nádor
jaja, elég csúnyán nézett ki az élő, amikor elvették a képet.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
több mint 1 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 346 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Befostam egy pillanatra hogy Bezzecchi otthagyta a fogát, aztán már a boxban van

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
red flag
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Bastianininek fájdalmai voltam és a válla sem elég erős meg, ugyh vissza is lépett.

Jó döntés szerintem. Kar lett volna kockáztatni.
roberto23
Közbe Aleix a poleban. Lehet meglesz idén először az Aprillia villanás?

Pecco ugyan végül a második sorból indul, ami nem lenne olyan rossz önmagában, de idén eddig magasan itt a leggyengébb a verseny tempója. Jó lenne ha nem erőltetné és csinálna megint valami faszságot, hozza be akár egy biztos 5-6 helyen a gépet, az is jobb mint egy ujabb DNF. Főleg úgy hogy eddig Bezz is szenved.
Cowboykarcsi90
Hat mindenképpen célba kene érnie Pecconak lehetőleg ma es holnap is, mert ha megint bukik könnyen egy negatív spirál a kerülhet.

Fura egyébként, hogy megint ez van, pedig ahogy kezdődött a szezon belügy tűnt végre sikerült ezt levetkoznie. Erre megint ugyan az megy, mint tavaly.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
oooh vazze motogp sprint is lesz...durva motorsportos hétvége van megint 😊
több mint 1 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 172 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Bastianininek fájdalmai voltam és a válla sem elég erős meg, ugyh vissza is lépett.

Jó döntés szerintem. Kar lett volna kockáztatni.
roberto23
Közbe Aleix a poleban. Lehet meglesz idén először az Aprillia villanás?

Pecco ugyan végül a második sorból indul, ami nem lenne olyan rossz önmagában, de idén eddig magasan itt a leggyengébb a verseny tempója. Jó lenne ha nem erőltetné és csinálna megint valami faszságot, hozza be akár egy biztos 5-6 helyen a gépet, az is jobb mint egy ujabb DNF. Főleg úgy hogy eddig Bezz is szenved.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Bastianininek fájdalmai voltam és a válla sem elég erős meg, ugyh vissza is lépett.

Jó döntés szerintem. Kar lett volna kockáztatni.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 1 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .

A mai tolással együtt ez már este 7, jól számolom?
zacknorb
Már Angliában is rendeznek futamot?
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Sprint idomerore visszavezetnem azt a rendszert hogy egyszerre 1 auto megy ki es 1 korod van. Ez a masodik probalkozas ugyanazon a gumin eleg ertelmetlennek tunik.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
ez a baj ezzel a sprint hétvégés dolgokkal, hogy nagyon sokszor kell határon autózni és emiatt nagy veszély van autótörésre
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 21 935
Ott van P1 😃😃😃
steelwolf
de jó, hogy az ilyet nem látom....lehet a futamot se kéne néznem, lenne Ferrari dobogó
több mint 1 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 585

A mai tolással együtt ez már este 7, jól számolom?
zacknorb
Nagyon nyamvadt idén az időjárás, lassan annyi edzés+kvali lesz törölve, mint máskor két szezon alatt. Az Xfinityben pl. már a negyediket törölték, ami rekordbeállítás. Mondjuk a Kligerman pole legalább vicces.
több mint 1 éve
törölt kristof New York Giants USC Trojans 835 — Browns GM
A mai tolással együtt ez már este 7, jól számolom?zacknorb
igen, az ARENA4 a Bundesliga meccs után tud majd így bekapcsolódni.

The risk I took was calculated, but man, am I bad at math.
több mint 1 éve
JéBé Green Bay Packers 6 893
Nem láttam a kvalit, Alonsonak volt Q3-ban DRS-e, vagy csak simán az Aston gyenge egyenes sebessége az ekkora visszaesés?
Eazzy
Aston ezzel a ket szarnnyal keszult mint uj fejlesztes, eddig remekul sul😀
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya

A mai tolással együtt ez már este 7, jól számolom?
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 11 535 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem láttam a kvalit, Alonsonak volt Q3-ban DRS-e, vagy csak simán az Aston gyenge egyenes sebessége az ekkora visszaesés?
Eazzy
Baku - Megerősítés
Nem volt az Aston Martin-nak DRS-e a Q3 utolsó körei során. Visszatért a szabadedzés problémája éppen ezért nagyjából 10 km/h-t veszített Fernando a főegyenesben.
“Lehettünk volna jobbak is. Volt egy DRS-problémánk, ami miatt időt veszítettünk az edzéseken és az időmérőn. Hosszú hétvége áll előttünk, és rengeteg lehetőség vár ránk. Remélem, sikerül fog javulnunk.” - Fernando Alonso.
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 629 — No one likes us, cause no one like us
Nem láttam a kvalit, Alonsonak volt Q3-ban DRS-e, vagy csak simán az Aston gyenge egyenes sebessége az ekkora visszaesés?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 949
Hát ha Leclerc pole, akkor érik a Max győzelem. 😀
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 329 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ott van P1 😃😃😃
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 24 530 — nabege2@yahoo.com
időmérő, majdnem elfelejtettem...
több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 117 — Deion Sanders for president!
Pedrosa megérkezett rendesen. 😀
roberto23
Pont benyomtam a tv-t. Mondom visszaemlékezés vagy mi van?
Megint intéz magának melót egy időre.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 083 — #officialBoliever
Pedrosa megérkezett rendesen. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC #CsepelSC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove