NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Hát itt ma nem volt bírás a Toyotákkal. Valahogy meglett a 9. hely, de maradt hiányérzetem.
Kurt Buschnak grat!
adamfaragoo
Hamlin megszerezte szezonbeli második Top 10-es helyezését, a szezon 13. versenyén, zseniális.

Gragson eddigi rövidke Cup Series karrierjének legjobbjaként 18. hely, verseny közben járt kicsit előrébb is, de nem baj, alakul ez lassan de biztosan. 😊
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 24.hu/sport/forma-1/2022/05/16/leclerc-osszetorte-lauda-hires-autojat/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Hát itt ma nem volt bírás a Toyotákkal. Valahogy meglett a 9. hely, de maradt hiányérzetem.
Kurt Buschnak grat!

Szerkesztette: adamfaragoo
több mint 2 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 072 — Steelers fan
Faszom….. ez a nullázás nagyon fog meg fájni idén szerintem.
roberto23
Nagyon nagy kár érte, borzasztó ostoba hiba…

Bastianini lesz itt Quartararo kihívója nem Pecco… Tanári volt a mai is tőle.
Cowboykarcsi90
Hat igen.

Pecoban szerintem nagyon benne maradt a gyenge szezonkezdet. Szerintem emiatt erőltette túl ma is. Hosszú meg a szezon, a 2. hely is bőven jó lett vna, pláne h Quartararo is mögötte volt. Így viszont….
roberto23
Miután Enea megelőzte, még a képernyőn keresztül is átjött az izzadtság szag, annyira kapkodni kezdett Bagnaia. Nagyon nem vall rá pedig.

Na ez van. Kicsit szokatlan ennyire kötődni ismét egy motoros felé, régen volt a Rossi féle fanboy korszakom.

Két hét múlva milyen hajletevős lesz viszont, ahogy ezek az olaszok torokra mennek majd Mugelloban.
Cowboykarcsi90
Ha ez segít feldolgozni, a feleségem is totál Bagnaia fan. Bár nála a fiatal-jóképű faktor fontosabb mint a versenytempó, szerintem. 😊
több mint 2 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 090 — #NoStress
Szerintem most nincs a motoGP-ben annyira kiemelkedő versenyző/konstrukció, hogy jelen időben kijelenthető legyen, hogy valakinek végleg elszálltak az esélyei.
Csökkentek, az igaz, de ebben a "diverzifikált" mezőnyben rengeteg kimenetel megeshet meg.
Talán ezért is jobb és izgalmasabb versenysorozat, mint pl. a F1.

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Faszom….. ez a nullázás nagyon fog meg fájni idén szerintem.
roberto23
Nagyon nagy kár érte, borzasztó ostoba hiba…

Bastianini lesz itt Quartararo kihívója nem Pecco… Tanári volt a mai is tőle.
Cowboykarcsi90
Hat igen.

Pecoban szerintem nagyon benne maradt a gyenge szezonkezdet. Szerintem emiatt erőltette túl ma is. Hosszú meg a szezon, a 2. hely is bőven jó lett vna, pláne h Quartararo is mögötte volt. Így viszont….
roberto23
Miután Enea megelőzte, még a képernyőn keresztül is átjött az izzadtság szag, annyira kapkodni kezdett Bagnaia. Nagyon nem vall rá pedig.

Na ez van. Kicsit szokatlan ennyire kötődni ismét egy motoros felé, régen volt a Rossi féle fanboy korszakom.

Két hét múlva milyen hajletevős lesz viszont, ahogy ezek az olaszok torokra mennek majd Mugelloban.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 104 — #officialBoliever
Faszom….. ez a nullázás nagyon fog meg fájni idén szerintem.
roberto23
Nagyon nagy kár érte, borzasztó ostoba hiba…

Bastianini lesz itt Quartararo kihívója nem Pecco… Tanári volt a mai is tőle.
Cowboykarcsi90
Hat igen.

Pecoban szerintem nagyon benne maradt a gyenge szezonkezdet. Szerintem emiatt erőltette túl ma is. Hosszú meg a szezon, a 2. hely is bőven jó lett vna, pláne h Quartararo is mögötte volt. Így viszont….

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Faszom….. ez a nullázás nagyon fog meg fájni idén szerintem.
roberto23
Nagyon nagy kár érte, borzasztó ostoba hiba…

Bastianini lesz itt Quartararo kihívója nem Pecco… Tanári volt a mai is tőle.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 104 — #officialBoliever
Faszom….. ez a nullázás nagyon fog meg fájni idén szerintem.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Bagnaia eldobja lassan a teljes VB-t is

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Nagyon bolond verseny volt a tegnapi IndyCar verseny az Indy road course-on esőben.
Sajnos Palou hamar elszállt, de önmagában emiatt a Herta driftért megérte megnézni.

Mikey
És végre sikerült nyernie is 💪
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Nagyon bolond verseny volt a tegnapi IndyCar verseny az Indy road course-on esőben.
Sajnos Palou hamar elszállt, de önmagában emiatt a Herta driftért megérte megnézni.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
 m.nascar.com/news-media/2022/05/14/joey-logano-ready-to-keep-swinging-if-feud-with-william-byron-grows/?linkId=100000125378304

Logano így folytatja, a végén még szimpatikus lesz. A szakkommentátori tevékenysége miatt amúgy is kezdem kedvelni.
több mint 2 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
 www.vezess.hu/forma-1/2022/05/12/f1-teljesen-leallhatnak-a-fejlesztesek-a-mercedesnel/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Logano szépen félretette Byront. 😀

Hamlinnel mi a f*sz van már, komolyan. Egy ideig oké a rosszkor, rossz helyen felfogás, de bzmg 12 versenyből 11x ez legyen...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Durva versenytempója van a redbullnak, főleg amit egyenesekben tud(nem nagyon lehet egyenesben +drs megelőzni). Ezzel a géppel kb verhetetlen Verstappen.
Perez meg nem tud felnőni egy ilyen autóhoz.
braxa88
Tegnap este én is ezt írtam, de a technikás pályákon, ahol nem lesz 3 DRS zóna, a ferka jó lehet. Ausztrál nagydíjon sem volt közük az RBR-eknek a Ferrarikhoz. Kétségtelen tény, egyenesben esély nincs ellenük. Ráadásul még mindig LEC vezeti a VB-t.
NB2
A baj itt inkább az, hogy a kezdeti előnyt dolgozta le az RB, sőt fordította a saját javára. Ne legyen igazam, de valahogy nem hiszek benne, hogy a Ferrari bírni fogja a fejlesztési versenyt.
dugo93
arra leszek kíváncsi, hogy jönnek-e a ferrari elchokerkedések
azért a redbull évek óta "harcban" áll, a ferrari régebben volt ilyen helyzetben
pl már a versenyzőknél is látszik, hogy bár Perez és Sainz egyértelműen secondaryk, de Pereznek van egy év előnye és ha az autója jó, azért ő jobban tudja akadályozni az ellent/segíteni a hollandot
NB2
Már hogy érted? Sainz is 2 éve tolja a Ferrarinál
vpi
papíron valóban, de totál más dimenzióban mozogtak, őnáluk nem volt teamorder, ők elvoltak a versenyeken a 5-10 hely között
Pereznek gyakorlatilag már tavaly az első versenytől segíteni kellett a hollandot és ezt az év végére hozta is szépen, tegnap Sainz ha tartja kb 5 körig a hollandot, LEC elléphetett volna annyira, hogy ne érje utol, erre mi történik, az első kanyarban elmegy neki😊
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Durva versenytempója van a redbullnak, főleg amit egyenesekben tud(nem nagyon lehet egyenesben +drs megelőzni). Ezzel a géppel kb verhetetlen Verstappen.
Perez meg nem tud felnőni egy ilyen autóhoz.
braxa88
Tegnap este én is ezt írtam, de a technikás pályákon, ahol nem lesz 3 DRS zóna, a ferka jó lehet. Ausztrál nagydíjon sem volt közük az RBR-eknek a Ferrarikhoz. Kétségtelen tény, egyenesben esély nincs ellenük. Ráadásul még mindig LEC vezeti a VB-t.
NB2
A baj itt inkább az, hogy a kezdeti előnyt dolgozta le az RB, sőt fordította a saját javára. Ne legyen igazam, de valahogy nem hiszek benne, hogy a Ferrari bírni fogja a fejlesztési versenyt.
dugo93
Talan Binotto mondta hogy ebben az utemben nem fog tudni fejleszteni a Red Bull sokaig, elfogynak a kreditek ugye. Bar azt nem tudom hol huzodik a vonal a meglevo uj auto egyre jobb kiaknazasa es az uj fejlesztesek kozott.
JéBé
Igen ezt olvastam, de ebből nekem inkább a pánik jön le, mint az, hogy valóban erre számít.

több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 858 — Patriot
Durva versenytempója van a redbullnak, főleg amit egyenesekben tud(nem nagyon lehet egyenesben +drs megelőzni). Ezzel a géppel kb verhetetlen Verstappen.
Perez meg nem tud felnőni egy ilyen autóhoz.
braxa88
Tegnap este én is ezt írtam, de a technikás pályákon, ahol nem lesz 3 DRS zóna, a ferka jó lehet. Ausztrál nagydíjon sem volt közük az RBR-eknek a Ferrarikhoz. Kétségtelen tény, egyenesben esély nincs ellenük. Ráadásul még mindig LEC vezeti a VB-t.
NB2
A baj itt inkább az, hogy a kezdeti előnyt dolgozta le az RB, sőt fordította a saját javára. Ne legyen igazam, de valahogy nem hiszek benne, hogy a Ferrari bírni fogja a fejlesztési versenyt.
dugo93
arra leszek kíváncsi, hogy jönnek-e a ferrari elchokerkedések
azért a redbull évek óta "harcban" áll, a ferrari régebben volt ilyen helyzetben
pl már a versenyzőknél is látszik, hogy bár Perez és Sainz egyértelműen secondaryk, de Pereznek van egy év előnye és ha az autója jó, azért ő jobban tudja akadályozni az ellent/segíteni a hollandot
NB2
Már hogy érted? Sainz is 2 éve tolja a Ferrarinál
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 902
Durva versenytempója van a redbullnak, főleg amit egyenesekben tud(nem nagyon lehet egyenesben +drs megelőzni). Ezzel a géppel kb verhetetlen Verstappen.
Perez meg nem tud felnőni egy ilyen autóhoz.
braxa88
Tegnap este én is ezt írtam, de a technikás pályákon, ahol nem lesz 3 DRS zóna, a ferka jó lehet. Ausztrál nagydíjon sem volt közük az RBR-eknek a Ferrarikhoz. Kétségtelen tény, egyenesben esély nincs ellenük. Ráadásul még mindig LEC vezeti a VB-t.
NB2
A baj itt inkább az, hogy a kezdeti előnyt dolgozta le az RB, sőt fordította a saját javára. Ne legyen igazam, de valahogy nem hiszek benne, hogy a Ferrari bírni fogja a fejlesztési versenyt.
dugo93
Talan Binotto mondta hogy ebben az utemben nem fog tudni fejleszteni a Red Bull sokaig, elfogynak a kreditek ugye. Bar azt nem tudom hol huzodik a vonal a meglevo uj auto egyre jobb kiaknazasa es az uj fejlesztesek kozott.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Durva versenytempója van a redbullnak, főleg amit egyenesekben tud(nem nagyon lehet egyenesben +drs megelőzni). Ezzel a géppel kb verhetetlen Verstappen.
Perez meg nem tud felnőni egy ilyen autóhoz.
braxa88
Tegnap este én is ezt írtam, de a technikás pályákon, ahol nem lesz 3 DRS zóna, a ferka jó lehet. Ausztrál nagydíjon sem volt közük az RBR-eknek a Ferrarikhoz. Kétségtelen tény, egyenesben esély nincs ellenük. Ráadásul még mindig LEC vezeti a VB-t.
NB2
A baj itt inkább az, hogy a kezdeti előnyt dolgozta le az RB, sőt fordította a saját javára. Ne legyen igazam, de valahogy nem hiszek benne, hogy a Ferrari bírni fogja a fejlesztési versenyt.
dugo93
arra leszek kíváncsi, hogy jönnek-e a ferrari elchokerkedések
azért a redbull évek óta "harcban" áll, a ferrari régebben volt ilyen helyzetben
pl már a versenyzőknél is látszik, hogy bár Perez és Sainz egyértelműen secondaryk, de Pereznek van egy év előnye és ha az autója jó, azért ő jobban tudja akadályozni az ellent/segíteni a hollandot

Szerkesztette: NB2
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Logano nyert 😊👌🏻
Heisman
Ezekkel az élről kipattintásokkal az a baj, hogy mindig akkor érkezik a visszajáró, amikor nem kéne
slowmotion
A 2. Elliot után akit a falba fogok kívánni minden versenyen.🤣



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Durva versenytempója van a redbullnak, főleg amit egyenesekben tud(nem nagyon lehet egyenesben +drs megelőzni). Ezzel a géppel kb verhetetlen Verstappen.
Perez meg nem tud felnőni egy ilyen autóhoz.
braxa88
Tegnap este én is ezt írtam, de a technikás pályákon, ahol nem lesz 3 DRS zóna, a ferka jó lehet. Ausztrál nagydíjon sem volt közük az RBR-eknek a Ferrarikhoz. Kétségtelen tény, egyenesben esély nincs ellenük. Ráadásul még mindig LEC vezeti a VB-t.
NB2
A baj itt inkább az, hogy a kezdeti előnyt dolgozta le az RB, sőt fordította a saját javára. Ne legyen igazam, de valahogy nem hiszek benne, hogy a Ferrari bírni fogja a fejlesztési versenyt.
dugo93
állítólag 2 hét mulva a barcelonai futamra már vmi új csomaggal érkezik a ferrari
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Durva versenytempója van a redbullnak, főleg amit egyenesekben tud(nem nagyon lehet egyenesben +drs megelőzni). Ezzel a géppel kb verhetetlen Verstappen.
Perez meg nem tud felnőni egy ilyen autóhoz.
braxa88
Tegnap este én is ezt írtam, de a technikás pályákon, ahol nem lesz 3 DRS zóna, a ferka jó lehet. Ausztrál nagydíjon sem volt közük az RBR-eknek a Ferrarikhoz. Kétségtelen tény, egyenesben esély nincs ellenük. Ráadásul még mindig LEC vezeti a VB-t.
NB2
A baj itt inkább az, hogy a kezdeti előnyt dolgozta le az RB, sőt fordította a saját javára. Ne legyen igazam, de valahogy nem hiszek benne, hogy a Ferrari bírni fogja a fejlesztési versenyt.

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Durva versenytempója van a redbullnak, főleg amit egyenesekben tud(nem nagyon lehet egyenesben +drs megelőzni). Ezzel a géppel kb verhetetlen Verstappen.
Perez meg nem tud felnőni egy ilyen autóhoz.
braxa88
Tegnap este én is ezt írtam, de a technikás pályákon, ahol nem lesz 3 DRS zóna, a ferka jó lehet. Ausztrál nagydíjon sem volt közük az RBR-eknek a Ferrarikhoz. Kétségtelen tény, egyenesben esély nincs ellenük. Ráadásul még mindig LEC vezeti a VB-t.
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Alonso bünti mégegyszer....
Albon 9. 😃

 m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/05/09/modosult-a-miami-nagydij-vegeredmenye-alonso-elvesztette-pontjait
steelwolf
Azért az öreg Fernandonak majdnem sikerült felültetni a versenybírákat. 😀 Ugye SC után MSC-ék DRS vonatban jöttek mögötte, Alonso "véletlen" hibájának köszönhetően MSC pont kikerült Alonso DRS-éből aminek hála Ocon meg tudta előzni MSC-t, majd a csapat rögtön szólt is Oconnak, hogy az akkor még csak 5 mp büntetéssel rendelkező Alonso mögött fogja vissza egy picit a mezőnyt, hogy az öreg ki tudja autózni a különbséget ami végül sikerült is Albonnal szemben, csak hát a bírák utólag rájöttek erre a kis turpisságra. 😅
Nandi még azért mindig etalon az ilyen helyzetekben és még most is mit meg nem tesz egy nyamvadt 8-9 helyért.