NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Megjött a szokásos rajongói hiszti, hogy Hamilton hisztizik 😊
Mellesleg igaza van. Vicces, mit kapna például egy olyan rinyáért, amit a fényes Fernando produkált a Gasly-kocc után.
A Merci persze bealudt a VSC-SC váltásnál. Ha Perezt ki tudta rángatni a RB, akkor a mögötte érkező Hamiltont érthetetlen, miért nem sikerült. Gondolom utána rádióztak, hogy mi a picsa legyen, addig biztos a VIP vendégeket kényeztették.
csipkelli
Én nem vagyok rajongója 😊
Mondom amúgy én is elismertem, hogy lehet, hogy most igaza van (lenne???), de az elmúlt években rendszeresen bírálta felül a csapatot és ha megnézed, akkorát senki nem tudott előrejönni az új guminak köszönhetően. Oconnak konkrétan az 6. helyig el kellett volna menni, erre kb ugyanott volt 13 körön át, ahova az SC-kor visszajött a boxból.
NB2
Rendszeres felülbírálatra jöhetnek a példák 😊
Szocsi emlékezetes tavalyról. Ott is volt egy pont, ameddig a csapat se mondott biztosat. Csak annyit, hogy ha cserélni akarsz, várunk a boxban. Aztán egyértelmű infónál és utasításnál ment az interért.
Tegnap messze a kemény volt a legjobb versenygumi, de az új közepessel Russell simán letolta Hamiltont.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Megjött a szokásos rajongói hiszti, hogy Hamilton hisztizik 😊
Mellesleg igaza van. Vicces, mit kapna például egy olyan rinyáért, amit a fényes Fernando produkált a Gasly-kocc után.
A Merci persze bealudt a VSC-SC váltásnál. Ha Perezt ki tudta rángatni a RB, akkor a mögötte érkező Hamiltont érthetetlen, miért nem sikerült. Gondolom utána rádióztak, hogy mi a picsa legyen, addig biztos a VIP vendégeket kényeztették.
csipkelli
Én nem vagyok rajongója 😊
Mondom amúgy én is elismertem, hogy lehet, hogy most igaza van (lenne???), de az elmúlt években rendszeresen bírálta felül a csapatot és ha megnézed, akkorát senki nem tudott előrejönni az új guminak köszönhetően. Oconnak konkrétan az 6. helyig el kellett volna menni, erre kb ugyanott volt 13 körön át, ahova az SC-kor visszajött a boxból.
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Durva versenytempója van a redbullnak, főleg amit egyenesekben tud(nem nagyon lehet egyenesben +drs megelőzni). Ezzel a géppel kb verhetetlen Verstappen.
Perez meg nem tud felnőni egy ilyen autóhoz.
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Megjött a szokásos rajongói hiszti, hogy Hamilton hisztizik 😊
Mellesleg igaza van. Vicces, mit kapna például egy olyan rinyáért, amit a fényes Fernando produkált a Gasly-kocc után.
A Merci persze bealudt a VSC-SC váltásnál. Ha Perezt ki tudta rángatni a RB, akkor a mögötte érkező Hamiltont érthetetlen, miért nem sikerült. Gondolom utána rádióztak, hogy mi a picsa legyen, addig biztos a VIP vendégeket kényeztették.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
máshol olvastam, hogy Verstappen ha befejezi a futamot 28 futam óta 1-2 helyen jön be, durva!!!

 m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/05/08/ez-a-munkatok-hozzatok-dontest-hamilton-nem-erti-a-mercedest#
Hami mi a rákot hisztizik már? Hányszor hallottuk tavaly, hogy mondták neki, hogy jöjjön ki, ő meg felülbírálta a boxot??? Tegnap mondjuk pont a VSC/SC előtt néztem, hogy Russel csak a Boti/Hami helyet fogja bukni, mert mögöttük már annyira le volt maradva (talán Gasly). Ebből kifolyólag most lehet, hogy a box kúrta el Hami versenyét, de azért ha viszont azt nézzük, hogy nagyon nem tudtak feljönni a friss gumisok, lehet nem is nyert volna vele annyit.

Bár tegnap már hisztiztem, de tényleg nem értem miért nem válik be most már nem először a gumicsere. A lágyon mindenkit meg kéne ütni, de valahogy ezt is sikerült elkúrni a Pirellinek.
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Vannak boven most is relative magasak.

Albon 186
Ocon 186
Russel 185
Latifi 185
Stroll 182
Verstappen 181
Leclerc 180

Par eve volt szerencsem eloben meglesni oket, inkabb az a durva hogy mennyire vekony mindenki.
JéBé
anno volt az a mondás, hogy minden plusz kilóval egy lóerőt elvész a teljesítményből
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 902
Vannak boven most is relative magasak.

Albon 186
Ocon 186
Russel 185
Latifi 185
Stroll 182
Verstappen 181
Leclerc 180

Par eve volt szerencsem eloben meglesni oket, inkabb az a durva hogy mennyire vekony mindenki.
több mint 2 éve
ozibozi New York Giants 16 754
Kubica is bőven 180 felett volt -mintha-
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.
Stez
ki is volt az a colos osztrák ex-mtb-s? Wurz?
slowmotion
Berger
NB2
berger is magas volt 185el de nem mtbzett
briareos
Szegény Justin Wilson volt 190 körüli. Emlékszem, hogy a Minardi alig tudta megoldani, hogy beférjen a kocsiba

több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
Logano nyert 😊👌🏻
Heisman
Ezekkel az élről kipattintásokkal az a baj, hogy mindig akkor érkezik a visszajáró, amikor nem kéne
több mint 2 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Amúgy Bottas idén bizonyít eddig h nem is rossz pilóta
csebi
Bottas jó pilóta, de nem bajnok. Pl Ricciardo, Webber, Barrichello, stb
Heisman
jobb mint Sainz meg Perez
de biztos nem rosszabb

Szerkesztette: braxa88
több mint 2 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 335 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Alonso bünti mégegyszer....
Albon 9. 😃

 m4sport.hu/forma-1/cikk/2022/05/09/modosult-a-miami-nagydij-vegeredmenye-alonso-elvesztette-pontjait
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Logano nyert 😊👌🏻

Szerkesztette: Heisman nádor

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.
Stez
ki is volt az a colos osztrák ex-mtb-s? Wurz?
slowmotion
Berger
NB2
berger is magas volt 185el de nem mtbzett

több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Ehh, kiesés a vége..Pedig nagyon vártam ezt a futamot, főleg az új festések miatt..
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.
Stez
ki is volt az a colos osztrák ex-mtb-s? Wurz?
slowmotion
igen ő 186 volt

több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.
Stez
Hamilton nem olyan kicsi, full atlagos. Aki eloben megdobbentoen kicsi az Massa volt.
JéBé
174 az alacsony
briareos
végülis sosem gondoltam magamat magasnak 😀
Russell aki most igazi langaléta a mezőnyben

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.
Stez
ki is volt az a colos osztrák ex-mtb-s? Wurz?
slowmotion
Berger
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.
Stez
ki is volt az a colos osztrák ex-mtb-s? Wurz?

Szerkesztette: slowmotion
több mint 2 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.
Stez
Hamilton nem olyan kicsi, full atlagos. Aki eloben megdobbentoen kicsi az Massa volt.
JéBé
174 az alacsony

több mint 2 éve
Duff Seattle Seahawks 3 113

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.
Stez
Hamilton nem olyan kicsi, full atlagos. Aki eloben megdobbentoen kicsi az Massa volt.
JéBé
Tsunodat kellett volna MJ melle rakni, asszem o 160 alatt van
több mint 2 éve
JéBé Green Bay Packers 6 902

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.
Stez
Hamilton nem olyan kicsi, full atlagos. Aki eloben megdobbentoen kicsi az Massa volt.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
A Kiscipésznél kevés tehetségtelenebb európai pilóta fordult meg az elmúlt 10 évben a forma 1-ben. Rohadt nepotizmus.
Szokol
Ugye tavalyról Maze, Ericsson, Haryanto, Stevens, Merhi így hirtelen
csebi
A fele nem európai, a másik fele meg egy szint vele. Hulkenberget a helyére!
Szokol
Piastrit tudnám értékelni, ha már Alpine-nál nincs neki hely.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
A Kiscipésznél kevés tehetségtelenebb európai pilóta fordult meg az elmúlt 10 évben a forma 1-ben. Rohadt nepotizmus.
Szokol
Ugye tavalyról Maze, Ericsson, Haryanto, Stevens, Merhi így hirtelen
csebi
A fele nem európai, a másik fele meg egy szint vele. Hulkenberget a helyére!
több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.

steelwolf
Jordan es Beckham legenda, a tobbi jelentektelen. 😕
Stez
hát beckham azért nem jön fel sok beszélgetésben mint a valaha volt legjobb labdarúgó 😀
Heisman
én azt birom h a porbafingó hamilton jó méterrel erőlébb állt h leplezze a height difference-t és igy is alig
briareos
Mondjuk semmi meglepo sincs ebben, egy F1-es autoba nem igazan fer be magas ember, szerintem 175-180 cm folott mar ugy kell bekaszalodni.