Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 883
Balfaszok xd
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Merci win!

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Beki New York Jets 2 883
Mehetne a bunti mar Norrisnak
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Nem akarok ünneprontó lenni, de Lando itt megint túl korán akart nyerni.

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Egyébként meg mindig sokan hajlamosak Peccot alábecsülni. Én is sokszor beleestem ebbe a hibába a bukásai miatt, de meggyőződésem, h ha elkapja a fonalat olyat futamokat tud lehozni, amire szerintem nagyon kevesen lennenek képesek, ha egyáltalán bárki az lenne a jelenlegi mezőnyben. Szerintem Markez ide vagy oda, a következő év sokak számára komoly meglepetés lesz Pecco kapcsán.

Szerkesztette: rob3r7o

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Bestia komoly futamot tolt, 11-rol feljott szépen a 4-re, kar az idomeroert.

Pecco meg verhetetlen ezen a héten. Ha nem bukik kizárt dolognak tartom, h bárki is csak megszorítsa.
rob3r7o
Bestiára: Perez 2.0..a csapattársa közben tönkreveri a mezőnyt..
Pep71
Ok, ha te mondod.
rob3r7o
Miért szted jól megy ?
Pep71
Hat hat csak Pecco teljesítménye elfogadható, akkor nem. De szerintem ez ennél egy csöppet bonyolultabb. Főfutamon eddig a barcelonai bunteteses szarakodast leszámítva mindig top5ben volt, emellett szerzett 4 dobogós helyet is, és tempóban sem rossz, sőt. Ami nála hátrány, h az időmérőn gyakran elbassza, emiatt kb azzal megy el a futama, h előre egereszi magát. Ha sikerül osszeraknia az idomeroket is versenyben lesz a győzelmeként is. Mindezt úgy, h kb ez az ujonc idénye a csapatnál.

Szóval szerintem jól megy, meg ha lehetne jobban is, főleg Peccoval összevetve. Persze nagyon könnyű rögtön rásütni mindenkire, h szar, de szerintem ez soha nem fekete vagy fehér. A Perezzel való osszevetes meg egyesen nevetséges szerintem.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
semmi történés, erre ahelyett, hogy a cserét látnánk, látunk egy semmit
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Bestia komoly futamot tolt, 11-rol feljott szépen a 4-re, kar az idomeroert.

Pecco meg verhetetlen ezen a héten. Ha nem bukik kizárt dolognak tartom, h bárki is csak megszorítsa.
rob3r7o
Bestiára: Perez 2.0..a csapattársa közben tönkreveri a mezőnyt..
Pep71
Ok, ha te mondod.
rob3r7o
Miért szted jól megy ?
több mint 1 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Amilyen jó ez a pálya szerintem olyan szar is.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Bestia komoly futamot tolt, 11-rol feljott szépen a 4-re, kar az idomeroert.

Pecco meg verhetetlen ezen a héten. Ha nem bukik kizárt dolognak tartom, h bárki is csak megszorítsa.
rob3r7o
Bestiára: Perez 2.0..a csapattársa közben tönkreveri a mezőnyt..
Pep71
Ok, ha te mondod.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Most ekkor vonatozás lesz?
ThundersNFL a Paraszt
Az, felcsúti-a jobbik fajtából 🤣
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Perez értékelhetetlen..1mp körönként 🤣
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
Most ekkor vonatozás lesz?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 10 967 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Basszus h ezzel a szerencsétlennel mindig történik vmi szerencsétlenség!
Irány a 10.hely! 😄
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Jelenlegi feelingre ma az F1 ugyanúgy fog kinézni, mint a MotoGP

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 638 — Kinek mit intézett a kormánya
Spielbergbe kilátogatott George Lucas is

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM szerintem felhúzta magát Bastián 😊
NB2
Minek? Úgy sincs idén eselye a VB címért..ha ilyen különbség lesz a gyári ducati és még a Pramac között is, akkor Martinnak sem sajnos.
Amúgy MM ezen a hétvégén fejben sehol nincs..
Pep71
arra gondoltam, ha megnézed, mikor elment Bastianini mellette, akkor utána DiG mellett elég dühből ment el és célja volt, hogy bekínálja Bastiat

amúgy tudom, hogy semmi esélye, két külön kategória a két motor, de amúgy amit írtál az érdekes, hogy több motornál van ez, hogy a 2. versenyző messze van a másiktól, gyári Duc, Pramac, Gresini Duc
NB2
Mert az összes 2 . Számú versenyző vicc. Morbidelli és Alex M nevetséges h ilyen gépeken ülnek. Bestia egy fokkal jobb náluk, de o ilyen atlag pilóta mint Miller kb(nem most, mert már öreg).
Közben Quarta meg egy rakás sz.r Yamahan ül..😁
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
MM szerintem felhúzta magát Bastián 😊
NB2
Minek? Úgy sincs idén eselye a VB címért..ha ilyen különbség lesz a gyári ducati és még a Pramac között is, akkor Martinnak sem sajnos.
Amúgy MM ezen a hétvégén fejben sehol nincs..
Pep71
arra gondoltam, ha megnézed, mikor elment Bastianini mellette, akkor utána DiG mellett elég dühből ment el és célja volt, hogy bekínálja Bastiat

amúgy tudom, hogy semmi esélye, két külön kategória a két motor, de amúgy amit írtál az érdekes, hogy több motornál van ez, hogy a 2. versenyző messze van a másiktól, gyári Duc, Pramac, Gresini Duc
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
MM szerintem felhúzta magát Bastián 😊
NB2
Minek? Úgy sincs idén eselye a VB címért..ha ilyen különbség lesz a gyári ducati és még a Pramac között is, akkor Martinnak sem sajnos.
Amúgy MM ezen a hétvégén fejben sehol nincs..
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
MM szerintem felhúzta magát Bastián 😊
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A végére van egy kis verseny a helyezésekért.

több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Eddig nagyon uncsi futam...
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Gyári Ducati nagyon durván stabil..a többi gép annyit mocorog h hihetetlen
Bestia simán 3. Kéne h legyen meg innen is
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Bestia komoly futamot tolt, 11-rol feljott szépen a 4-re, kar az idomeroert.

Pecco meg verhetetlen ezen a héten. Ha nem bukik kizárt dolognak tartom, h bárki is csak megszorítsa.
rob3r7o
Bestiára: Perez 2.0..a csapattársa közben tönkreveri a mezőnyt..
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 527 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Eddig nagyon uncsi futam...

több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 033 — nabege2@yahoo.com
Esküszöm azt várom, hogy Aldeguer eldobja-e

update: Na, a long lap már ott van 😀
zacknorb
Morgan Freeman: de nem dobta el 😊

mondjuk az, hogy a 3. kőrben már tlw-ja volt, az enyhén fura