Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 2 éve
Amellett, hogy Lando szurkoló vagyok és semmi jelentősége a díjnak, érthetetlen, hogy ma se Max a driver of the day.Brutális, amit idén is művel.
több mint 2 éve
gyönyörű volt ez a hollandtól
több mint 2 éve
Azert most nagyon nem jött jol a 3,6mp-es kerekcsere se…Meg a rajt.
Eazzy
Gyerünk meg lesz a P4 😁
több mint 2 éve
Azert most nagyon nem jött jol a 3,6mp-es kerekcsere se…
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Nem hinném, hogy annyit számít hogy 3 vagy 2 huszadjára. Előre kell nézni…
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Nem mindegy, mert ha Norris gumija fogyott volna el, akkor hátrafelé kellene néznie, így viszont nem kell.Végeredmény szemszögéböl nem számít.Eddig spórolt Max. Nem Norris fogyott el egyelőre.Norris nagyon tolja,de meddig bírják a lágy gumikEddig bírták, el is fogyott a felzárkózás
ThundersNFL a Paraszt
Eazzy
Jughead
Kár az elejéért..
Eazzy
több mint 2 éve
Végeredmény szemszögéböl nem számít.Eddig spórolt Max. Nem Norris fogyott el egyelőre.Norris nagyon tolja,de meddig bírják a lágy gumikEddig bírták, el is fogyott a felzárkózás
ThundersNFL a Paraszt
Eazzy
Jughead
Kár az elejéért..
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Eddig spórolt Max. Nem Norris fogyott el egyelőre.Norris nagyon tolja,de meddig bírják a lágy gumikEddig bírták, el is fogyott a felzárkózás
ThundersNFL a Paraszt
Eazzy
több mint 2 éve
Norris nagyon tolja,de meddig bírják a lágy gumikEddig bírták, el is fogyott a felzárkózás
ThundersNFL a Paraszt
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
egyébként én láttam az f2-t, ott az volt, hogy 5-6 körig űridőket mentek a lágyon, aztán nyekk, behaltak a gumik, nem tudtak hozni semmit, szóval lehet, hogy RUS még visszajöhet HAM-nak
több mint 2 éve
azért wégéék nyomhatnának köridőket
több mint 2 éve
Na hat ez igy sok nagyon, de muszáj volt jönni, de igy mi ertelme volt az elsö etap elnyújtani?Hogy a Mercik mögé ne ragadjon be.
Eazzy
több mint 2 éve
Norris nagyon tolja,de meddig bírják a lágy gumik
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Na hat ez igy sok nagyon, de muszáj volt jönni, de igy mi ertelme volt az elsö etap elnyújtani?
Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Most lenne vicces, ha Sargeant beleszarna egy SC-vel
Poloska vagyok.
több mint 2 éve
Azért nem kéne tolni a hollandnak, 22 kőr az elég necces lágyon, mégha könnyű is az autóVagy jól kiszámolták vagy nem....
NB2
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Azért nem kéne tolni a hollandnak, 22 kőr az elég necces lágyon, mégha könnyű is az autó
több mint 2 éve
McLarennél nagyon eltaláltak valamit Norrissal...állítom most a McLaren jobb autó mint az RB
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 2 éve
Gyerünk Lando vègre lesz megint èrteleme F1-t nèzni ☺️
több mint 2 éve
nah vajon kinek meddig tart a gumija, Norris simán kitolhatja az 50. körig és akkor jöhet a pirosa hollandnak vajon kitart? de jó lenne ha legalább sárgát kapna, mert a keménnyel semmi esélye szerintem
több mint 2 éve
Russell nem egy okos versenyző. Először nem ad szélárnyékot Hamiltonnak, majd belemegy egy felesleges védekezésbe…
több mint 2 éve
egyébként merci szadizhatta volna Norrist, hogy drs-t ad a Sir-nek
több mint 2 éve
Mercedes-nél megint hülyék. Pár ezreden múlt, hogy Hamiltonnak legyen DRS-e.
több mint 2 éve
Norrisék sztem meglátták az F2-es gumikopást, és így a végére akarnak majd jó gumikat.
Poloska vagyok.
több mint 2 éve
Szerintem Norris képes lesz behúzni gumikezelésben kurvajó
Draft

2001-2003-2004-2014-2016-2018