Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 581 — nabege2@yahoo.com
csóri Sainz, először sikerült első helyről jól rajtolni!
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Valaki végigtolhatná kerékcsere nélkül, ha jön még egy kis eső.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 104 — #officialBoliever
Na szép ez a 8. hely a tegnapi után. Kármentesítés asszem maxolva.
roberto23
ha még van egy kőr, lehet meg lett volna a 2 Marquez is
NB2
Ja, simán lehet.

Viszont jó lenne már egy értékelhető teljesen hétvége, mert a hátrány már így is jelentős.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 581 — nabege2@yahoo.com
Na szép ez a 8. hely a tegnapi után. Kármentesítés asszem maxolva.
roberto23
ha még van egy kőr, lehet meg lett volna a 2 Marquez is
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 104 — #officialBoliever
Na szép ez a 8. hely a tegnapi után. Kármentesítés asszem maxolva.

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 581 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk arról nem a Ducatti tehet, hogy a versenyzők nem nyújtanak egyenletes teljesítményt. A motor rohadt jó, de egyszer nyer valamelyik egy futamot, az a következőn tuti DNF-ezik. Azért Quarta tavaly is alig nullázott, elég lenne minden futamon 1-6 között bejönni és máris VB cím lehetne.
NB2
Erről beszéltem, Bastianini bukott, Miller bukott
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Fun fact:
Jorge Lorenzo is áttért a négy kerékre.
Idén a Porsche SuperCuoban fog versenyezni! 😀
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 581 — nabege2@yahoo.com
Quarta gridgirl-je elég fincsi volt 😊
több mint 2 éve
Coolearie San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 5 388 — . . .
Esős futam mindig jó.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 581 — nabege2@yahoo.com
Mondjuk arról nem a Ducatti tehet, hogy a versenyzők nem nyújtanak egyenletes teljesítményt. A motor rohadt jó, de egyszer nyer valamelyik egy futamot, az a következőn tuti DNF-ezik. Azért Quarta tavaly is alig nullázott, elég lenne minden futamon 1-6 között bejönni és máris VB cím lehetne.
több mint 2 éve
csipkelli 4 008
Ez esős futam lesz.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 581 — nabege2@yahoo.com
Eddig 5 futamot láttam, az első helyezett soha nem tudta megtartani a vezető helyét. Ez a hollandnak megint rossz hír. A kisebb bajnokságokban sok volt az SC/VSC, kíváncsi leszek, hogy a "felnőttek" mennyire lesznek észnél, mert érdekes volt, hogy a sprint futamon szinte semmi nem volt.
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 174 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ezt az időmérős rendszert a Moto GP-ben, kicsit meg kéne reformálni. I mean, ha sárga van bukás miatt, istant repül a kör. Sokszor sokan szidják az F1-et de ezt speciel sokkal jobban oldják meg. Szektorokon belül is vannak miniszektorok, ahol elég elvenni a kérdéses részen, ahogy az tegnap is volt Max esetében, nem ugrik az egész kör. Buksz vele nyílván, de nem veszik el instant. EZ így orosz rulett, és az ilyet utálom bármilyen sportban. Mi az oka ami miatt nem tudják megoldani a fentebbi módszert?

Ezenkívül az idény előtti általam legnagyobb esélyesnek tartott, szerintem ezzel a mai pereccel, könnyen le is írta magát idénre. Nagyon nagy rejtény Pecco, az a tavalyi második félév, Stoneres volt, és hát ahogy a Ferrarinak, úgy nekik is 07 óta tart a kivárás, szép lenne ha egyszerre érnének vissza párban a csúcsra 😀

Alapvetően megint akkor körbe verések vannak hogy az hihetetlen, de legfőképp a Ducatin belül. Kezdem tényleg azt érezni hogy most már hátrány hosszabb távon, a nagyobb képet tekintve hogy nem tudnak/akarnak egy versenyző/csapat kombóra fókuszálni, túl sok az a 8 motor. Adott versenyhétvégéken persze jó hogy van 5 embered is aki győzelemért mehet, csak bajnokság szinten szerintem ez nem előnyös egy 2 emberes Suzuki, és 1 emberes Yamaha és Honda ellen.
esanders10
Szerintem is jobb lenne ha nem az egész kört vennék el, hanem pl meg lenne adva, hogy az adott szektorban mondjuk nem futhat jobbat a saját legjobbjánál.

A Ducatira meg, egyelőre valóban úgy tűnik, hogy szétforgácsolja magát a bolognai gyártó a nyolc géppel de pont amiatt amit Te is említesz - örült körbe verések ugye - meg mert geci hosszú még a szezon, én nem írnám még le őket. Peccot sem. Mondjuk a tök utolsó helyről nyílván ma sem a győzelemért fog harcolni, hanem a kármentés lesz a lényeg…

Viszont én a többi gyártóban sem látom egyelőre, hogy fel tudnának lépni egy konstans number one szerepre. Talán a Suzuki ami a legmegbízhatóbb idén, de ugye versenyt eddig idén még ők nem nyertek. A Honda úgy tűnik még mindig egy emberes gép, főleg szárazon. A Yamaha még inkább ráadásul szerintem Qaurtararo nagyobb hátrányban van a Yamahával mint Marquez a Hondaval ha, mind a ketten egészségesek. A KTM meg még mindig borzasztó inkonzisztens. Az Aprilianak akármennyire is le a kalappal az idei teljesítményükért, ők sem az a egyértelmű contender brigád.

Ha összeállna a csomag végre a vörösöknél a gyári alakulatban is, ami miért ne történhetne meg, onnan azért még nagyon komoly felzárkózkodást láthatunk. Akkor meg, a már most jól teljesítő GP21es motorosok remek hátvédként vagy legalábbis blokádként szolgálhatnak majd a többi gyártó ellen. Nyilván ha pont valamelyik fent említett saját emberke ellen kell majd harcolni a VB címért az pikáns lesz, de a többi gépet akkor is ugyan úgy ki tudják szorítani a húsos fazéktól.

Messze nem lefutott még ez a szezon. Még ezután jönnek majd a tradicionális európai versenyek.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
1. Gragson
2. Earnhardt

Jó kis futam volt 😀
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
NOAH GRAGSON WINS AT TALLADEGA!!!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Xfinity plate racing Talladegából, sounds interesting.

Earnhardt a #3-asban a pole-ban, ilyen is régen volt.

Gragson meglehetősen hátulról, csak a 19. helyről indul, superspeedwayeken ez sem gyakori.

Let's go plate racing boys!
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Ezt az időmérős rendszert a Moto GP-ben, kicsit meg kéne reformálni. I mean, ha sárga van bukás miatt, istant repül a kör. Sokszor sokan szidják az F1-et de ezt speciel sokkal jobban oldják meg. Szektorokon belül is vannak miniszektorok, ahol elég elvenni a kérdéses részen, ahogy az tegnap is volt Max esetében, nem ugrik az egész kör. Buksz vele nyílván, de nem veszik el instant. EZ így orosz rulett, és az ilyet utálom bármilyen sportban. Mi az oka ami miatt nem tudják megoldani a fentebbi módszert?

Ezenkívül az idény előtti általam legnagyobb esélyesnek tartott, szerintem ezzel a mai pereccel, könnyen le is írta magát idénre. Nagyon nagy rejtény Pecco, az a tavalyi második félév, Stoneres volt, és hát ahogy a Ferrarinak, úgy nekik is 07 óta tart a kivárás, szép lenne ha egyszerre érnének vissza párban a csúcsra 😀

Alapvetően megint akkor körbe verések vannak hogy az hihetetlen, de legfőképp a Ducatin belül. Kezdem tényleg azt érezni hogy most már hátrány hosszabb távon, a nagyobb képet tekintve hogy nem tudnak/akarnak egy versenyző/csapat kombóra fókuszálni, túl sok az a 8 motor. Adott versenyhétvégéken persze jó hogy van 5 embered is aki győzelemért mehet, csak bajnokság szinten szerintem ez nem előnyös egy 2 emberes Suzuki, és 1 emberes Yamaha és Honda ellen.
több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Mióta megnéztem ezt a Drive to Survive sorozatot, nekem nagyon megváltozott a véleményem a hollandról.
Egy nagyképű tehetséges pöcsfej.
Coolearie
Na ha létezik valami ami nem ad valós képet a versenyzők igazi énjéről, az a Dts 😀 Egy igazi mesterkélt, hatásvadászat a köbön. Mintha valamelyik random főző realityt nézné az ember, kb az a szint. Mondjuk Maxra még igaz is a fenti, csak azért mondtam a fentieket, hogy alapvetően nem egy jó és hiteles tájékozódási forrás 😀

Szerkesztette: esanders10
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Mióta megnéztem ezt a Drive to Survive sorozatot, nekem nagyon megváltozott a véleményem a hollandról.
Egy nagyképű tehetséges pöcsfej.
Coolearie
Ja a DTS elég fals képest festett sokakról, nem véletlenül mondta azt Max is, hogy neki ez a reality nem kell.

Emlékszem az első évadot megnéztem és aszerint Verstappen fúrta Ricciardot és nem volt közöttük jó a viszony. Ehhez képest a legjobb barátok az egész mezőnyben. De a DTS szerint Albonnal is egy fasz volt, aztán elég meghallgatni, hogy tavaly Abu-Dhabi után ki volt az első, aki a rádióban ordított neki, hogy világbajnok lett.

De a DTS elvileg ugyanezt csinálta idén Norris-szal is (sőt ha jól rémlik Saint-zal is próbálták kihozni, hogy feszült a viszony, pedig az mekkora bromance). Komolytalan egy sorozat.
Jughead
DTS egy szar, de végülis nem rossz a kép amit alkotott róla versenykörülmények között 😀
Egyébként Max egy kedves ember, ahogy kb mindenki a mezőnyből, normális, szereti a szurkolóit, stb.
Heisman
Ja versenyen agresszív, nekem mindig a fiatal Hamilton jut róla eszembe a stílusáról (no meg Schumacher is hasonló lehetett, csak ahhoz én fiatal vagyok, de azért a Hill és Villeneuve csaták nem tűntek túl tisztának).

Emellett viszont Norris mellett a legjobb arc a mezőnyben, de azért ebben Lando a top.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Mióta megnéztem ezt a Drive to Survive sorozatot, nekem nagyon megváltozott a véleményem a hollandról.
Egy nagyképű tehetséges pöcsfej.
Coolearie
Ja a DTS elég fals képest festett sokakról, nem véletlenül mondta azt Max is, hogy neki ez a reality nem kell.

Emlékszem az első évadot megnéztem és aszerint Verstappen fúrta Ricciardot és nem volt közöttük jó a viszony. Ehhez képest a legjobb barátok az egész mezőnyben. De a DTS szerint Albonnal is egy fasz volt, aztán elég meghallgatni, hogy tavaly Abu-Dhabi után ki volt az első, aki a rádióban ordított neki, hogy világbajnok lett.

De a DTS elvileg ugyanezt csinálta idén Norris-szal is (sőt ha jól rémlik Saint-zal is próbálták kihozni, hogy feszült a viszony, pedig az mekkora bromance). Komolytalan egy sorozat.
Jughead
DTS egy szar, de végülis nem rossz a kép amit alkotott róla versenykörülmények között 😀
Egyébként Max egy kedves ember, ahogy kb mindenki a mezőnyből, normális, szereti a szurkolóit, stb.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
clbass New Orleans Saints 3 113 — Saints fan
[/quote]
Mióta megnéztem ezt a Drive to Survive sorozatot, nekem nagyon megváltozott a véleményem a hollandról.
Egy nagyképű tehetséges pöcsfej.
Coolearie
Mellette rohadt agresszív
braxa88
Kevés szerény, feddhetetlen top versenyző jut eszembe hirtelen. Pont ezért lesz all time kedvencem Szilágyi Áron 😉
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Mióta megnéztem ezt a Drive to Survive sorozatot, nekem nagyon megváltozott a véleményem a hollandról.
Egy nagyképű tehetséges pöcsfej.
Coolearie
Ja a DTS elég fals képest festett sokakról, nem véletlenül mondta azt Max is, hogy neki ez a reality nem kell.

Emlékszem az első évadot megnéztem és aszerint Verstappen fúrta Ricciardot és nem volt közöttük jó a viszony. Ehhez képest a legjobb barátok az egész mezőnyben. De a DTS szerint Albonnal is egy fasz volt, aztán elég meghallgatni, hogy tavaly Abu-Dhabi után ki volt az első, aki a rádióban ordított neki, hogy világbajnok lett.

De a DTS elvileg ugyanezt csinálta idén Norris-szal is (sőt ha jól rémlik Saint-zal is próbálták kihozni, hogy feszült a viszony, pedig az mekkora bromance). Komolytalan egy sorozat.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Checo szépen feljött 3.-nak a 7. helyről. Pont az a pár kör hiányzott Leclerchez ami elment az SC alatt.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 2 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 406 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
Lesz olyan futam baleset, autóhiba nélkül hogy nem leclerc - verstappen(vmilyen sorrendben) lesz az 1-2?!
braxa88
Hát valamelyik csapattársuk esetleg.
Pont ezért utálom amikor f1-ben all-time rangsorolják a versenyzőket, ha fos a kocsid akkor baszhatod.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Lesz olyan futam baleset, autóhiba nélkül hogy nem leclerc - verstappen(vmilyen sorrendben) lesz az 1-2?!
braxa88
remélhetőleg jön az eső és ennél egy kicsit izgalmasabb futam lesz több csavarral
végén a Ver-Lec csata se volt olyan izgalmas, simán elment DRS-sel azért

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz