Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
esanders10 Denver Broncos 511
Ott a pole. Szép volt Pecco!

Eddig ez a hétvége nagyon ott van. Reméljük holnap hasonlóan folytatódik!
roberto23
Csak szólnom kellett múltkor, tessék 😀

Hatalmas kör volt. Remélem megérkezik végre a szezonba.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 104 — #officialBoliever
Ott a pole. Szép volt Pecco!

Eddig ez a hétvége nagyon ott van. Reméljük holnap hasonlóan folytatódik!

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
 444.hu/2022/04/27/haladekot-kert-a-kormany-a-hajdunanasi-motorversenypalya-epitesere?fbclid=IwAR2H3-g2FcidrN6AuMmm0CuKtgbaM2IIcyxdHU68-0bxLo2spug8L1cHi-4
NB2
Mindenki hatalmas meglepetésére...
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
 444.hu/2022/04/27/haladekot-kert-a-kormany-a-hajdunanasi-motorversenypalya-epitesere?fbclid=IwAR2H3-g2FcidrN6AuMmm0CuKtgbaM2IIcyxdHU68-0bxLo2spug8L1cHi-4
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Összegzem amit láttam a Ferraritól, amire figyelni kell:
1. Eső - úgy tűnt lassabbak mint az RB. Ez lehet abból fakadó, hogy az ő beallitasaik inkább a kanyarokban erős, míg az RB az egyenesben erősebb. Nyilván a víz nem segít ezen, plane hogy nagyon használták a kerékvetőket.
2. Gumikopás - elszámolták magukat és gyorsabban elfogyott a gumi mint gondolták ezért nyert szombaton Max.
3. Sanyit összetenni fejben - ennyi hiba nem fér bele foleg ha két RBvel kell küzdenie LeClercnek.
4. Rajt - ha esik különösen figyelni kell a rajtnál mert nem fér bele. Beállításokkal is lehetett baj mert mindkét Ferrari fost rajtolt.
5. 1,5 sec maradt LeCrerc kiállásában, nem biztos hogy úgy nem előzi meg Perez, de jóval rizikósabb lett volna és valószínűleg elérnek a kanyargósabb részre ahol nem tud elmenni.
6. Megtanítani LeClercnek, hogy idén VBért megy, egy ilyen versenyen amin minden ellenük van és meg el is basszák többször is inkább maradjon a seggén és jöjjön be 3-nak, utolsó előtti körös cserével behuzva a +1-et.

Ami miatt nem kell aggodni:
Tempó - esőig az volt a narratíva, hogy itt Ferrari 1-2 lehet az edzésen. A sprint futamon se tudott Max közelebb jönni, csak mikor elszállt a gumi.
Toca
Legyen úgy, hogy csak az eső kavart be, és egyébként továbbra is egy szinten van a Ferrari és az RB. Akkor továbbra is jó szezon lesz.
A 6-os pontot annyival egészíteném ki, hogy gyakorlatilag hazai pályán voltak rengeteg olasz néző előtt. Itt nem tehették meg, hogy megelégszenek a 3. hellyel, kaparni kellett, hát ha meg lesz Perez. Más helyen megfontoltabbak lettek volna, szerintem legalábbis.

Music City Miracle
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Összegzem amit láttam a Ferraritól, amire figyelni kell:
1. Eső - úgy tűnt lassabbak mint az RB. Ez lehet abból fakadó, hogy az ő beallitasaik inkább a kanyarokban erős, míg az RB az egyenesben erősebb. Nyilván a víz nem segít ezen, plane hogy nagyon használták a kerékvetőket.
2. Gumikopás - elszámolták magukat és gyorsabban elfogyott a gumi mint gondolták ezért nyert szombaton Max.
3. Sanyit összetenni fejben - ennyi hiba nem fér bele foleg ha két RBvel kell küzdenie LeClercnek.
4. Rajt - ha esik különösen figyelni kell a rajtnál mert nem fér bele. Beállításokkal is lehetett baj mert mindkét Ferrari fost rajtolt.
5. 1,5 sec maradt LeCrerc kiállásában, nem biztos hogy úgy nem előzi meg Perez, de jóval rizikósabb lett volna és valószínűleg elérnek a kanyargósabb részre ahol nem tud elmenni.
6. Megtanítani LeClercnek, hogy idén VBért megy, egy ilyen versenyen amin minden ellenük van és meg el is basszák többször is inkább maradjon a seggén és jöjjön be 3-nak, utolsó előtti körös cserével behuzva a +1-et.

Ami miatt nem kell aggodni:
Tempó - esőig az volt a narratíva, hogy itt Ferrari 1-2 lehet az edzésen. A sprint futamon se tudott Max közelebb jönni, csak mikor elszállt a gumi.

Szerkesztette: Toca
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nekem az a nagy kérdés, hogy hova lett a Ferrari tempója? Az első három versenyen simán mentek elől, most meg még Perez is gyorsabb volt Leclercnél. Az nem lenne jó, ha innentől sima RB versenyek jönnének...
Nandito
Leclerc leggyorsabb köre 0.1-el marad el Maxétól.
Nem volt annyira messze szárazon a Ferrari, de az esőben volt lemaradás az meg, hogy így elbaszta Charles a rajtot nem segített.
Ha nincs a sprint futam és köztük így Perez valószínűleg hasonló lehetett volna mint az eddig verseny és úgy dobja el LeClerc 😊
Toca
Épp ezaz, hogy javuló körülmények között, frissebb gumival sem tudta lenyomni.
dugo93
Félig falba állított Ferrarival 😊
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Nekem az a nagy kérdés, hogy hova lett a Ferrari tempója? Az első három versenyen simán mentek elől, most meg még Perez is gyorsabb volt Leclercnél. Az nem lenne jó, ha innentől sima RB versenyek jönnének...
Nandito
Leclerc leggyorsabb köre 0.1-el marad el Maxétól.
Nem volt annyira messze szárazon a Ferrari, de az esőben volt lemaradás az meg, hogy így elbaszta Charles a rajtot nem segített.
Ha nincs a sprint futam és köztük így Perez valószínűleg hasonló lehetett volna mint az eddig verseny és úgy dobja el LeClerc 😊
Toca
Épp ezaz, hogy javuló körülmények között, frissebb gumival sem tudta lenyomni.

több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Nekem az a nagy kérdés, hogy hova lett a Ferrari tempója? Az első három versenyen simán mentek elől, most meg még Perez is gyorsabb volt Leclercnél. Az nem lenne jó, ha innentől sima RB versenyek jönnének...
Nandito
Leclerc leggyorsabb köre 0.1-el marad el Maxétól.
Nem volt annyira messze szárazon a Ferrari, de az esőben volt lemaradás az meg, hogy így elbaszta Charles a rajtot nem segített.
Ha nincs a sprint futam és köztük így Perez valószínűleg hasonló lehetett volna mint az eddig verseny és úgy dobja el LeClerc 😊
több mint 2 éve
Wester New York Jets Middle Tennessee Blue Raiders 8 393 — Jó ötletnek tűnt!
Hamilton nem villog ha nincs jó autó a segge alatt, azért így 7x VB cím bárkinek összejön
NB2
Ezt magyaráztam én is az asszonynak, hogy csak azért nem vagyok majdnem nyóccoros, mert sose volt jó autó a seggem alatt? Mert ha lett volna, tisztába tettem volna az összeset.
Szokol
Valószínűleg a motiváció sem az igazi már amit a tavalyi csata és bukta még jobban lehúzott.
Ha előveszi a koncentrált, célirányos énjét kb TB12 szinten tudja mentálisan ledominálni az ellenfeleket amellett, hogy képességben idősen is simán top3 a jelenlegi mezőnyben
FLZOLI
Szerintem semmi gond Hamilton futamaival. Rásszel egyértelműen jobban érzi magát a forgalomban, hiszen több időt töltött el benne az elmúlt években. És igen, a motiváció egy fontos dolog, hiszen ne felejtsük el, hogy még ez az autó is előrelépés Rásszelnek, Hamikának meg a vég.

Én nem írnám le sem a Mercedest, sem a majdnem nyóccorost, fognak Ők még a bajnoki címért küzdeni.
Szokol
Nem igazán a forgalommal van a baj, hanem hogy egyszerűen a Merci motorral nem lehet elmenni amellett akinek DRS-e van előtted. De most hétvégén a Ferrari motorral se tudott Botlás elmenni Russell mellett. A kvalija szar a Mercinek és Lajosnak, versenytempó és a gumik kezelése jó (a két legjobb gumivarázsló a mezőnyben pont a mester, Button volt csapattársai). Eddig 2-2-re áll Russellel. Bahrain+Ausztrália vs Szaúdi+Imola. Safety Car Ausztráliában jól jött ki Russellnek, ez van. Mondjuk nem értem hogy amikor a Merci volt az egyetlen autó ami tudta működtetni a közepest ott, mért hívták ki Perezzel harcolni amikor egyértelműen az etap végén volt jobb Hamilton. Aztán jött az SC, majd Russellnek mondták hogy nyugodtan engedje el Perezt. És az araboknál is kihozta a maxot a 16.hely után, csak ott sem tudott rendesen cserélni. A qualykat kéne rendesen összerakni.
Heisman
Itt csak az érdekes amúgy, hogyha most Hamilton a 4. és Russell a 13 vagy netalán ha Bottas maradt volna és ő, akkor végképp nem ez lenne a narrativa

Lesz ez még így se!
több mint 2 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 365 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Hamilton nem villog ha nincs jó autó a segge alatt, azért így 7x VB cím bárkinek összejön
NB2
Ezt magyaráztam én is az asszonynak, hogy csak azért nem vagyok majdnem nyóccoros, mert sose volt jó autó a seggem alatt? Mert ha lett volna, tisztába tettem volna az összeset.
Szokol
Valószínűleg a motiváció sem az igazi már amit a tavalyi csata és bukta még jobban lehúzott.
Ha előveszi a koncentrált, célirányos énjét kb TB12 szinten tudja mentálisan ledominálni az ellenfeleket amellett, hogy képességben idősen is simán top3 a jelenlegi mezőnyben
FLZOLI
Szerintem semmi gond Hamilton futamaival. Rásszel egyértelműen jobban érzi magát a forgalomban, hiszen több időt töltött el benne az elmúlt években. És igen, a motiváció egy fontos dolog, hiszen ne felejtsük el, hogy még ez az autó is előrelépés Rásszelnek, Hamikának meg a vég.

Én nem írnám le sem a Mercedest, sem a majdnem nyóccorost, fognak Ők még a bajnoki címért küzdeni.
Szokol
Nem igazán a forgalommal van a baj, hanem hogy egyszerűen a Merci motorral nem lehet elmenni amellett akinek DRS-e van előtted. De most hétvégén a Ferrari motorral se tudott Botlás elmenni Russell mellett. A kvalija szar a Mercinek és Lajosnak, versenytempó és a gumik kezelése jó (a két legjobb gumivarázsló a mezőnyben pont a mester, Button volt csapattársai). Eddig 2-2-re áll Russellel. Bahrain+Ausztrália vs Szaúdi+Imola. Safety Car Ausztráliában jól jött ki Russellnek, ez van. Mondjuk nem értem hogy amikor a Merci volt az egyetlen autó ami tudta működtetni a közepest ott, mért hívták ki Perezzel harcolni amikor egyértelműen az etap végén volt jobb Hamilton. Aztán jött az SC, majd Russellnek mondták hogy nyugodtan engedje el Perezt. És az araboknál is kihozta a maxot a 16.hely után, csak ott sem tudott rendesen cserélni. A qualykat kéne rendesen összerakni.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 2 éve
Mr.Breaker 1 880
Nekem az a nagy kérdés, hogy hova lett a Ferrari tempója? Az első három versenyen simán mentek elől, most meg még Perez is gyorsabb volt Leclercnél. Az nem lenne jó, ha innentől sima RB versenyek jönnének...
Nandito
Más a két csapat fejlesztési filozófiája. A Ferrari áttért a Merci által már korábban alkalmazott nagyobb, átfogó fejlesztési csomagokra, míg az RB hagyományosan futamról futamra több apróbb fejlesztést hoz. Binotto-ék le is nyilatkozták, hogy ez a kocsi gyakorlatilag megegyezik a Bahreinben kigurult autóval és az első nagy fejlesztési csomagjukat Barcelonában vetik be. Emiatt lehet az lesz a bajnokság menete a továbbiakban, hogy egy-egy ilyen nagyobb fejlesztési csomag után a Ferrari elugrik az RB-től, majd futamról futamra zárul a két csapat között az olló.
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 4 968
Nekem az a nagy kérdés, hogy hova lett a Ferrari tempója? Az első három versenyen simán mentek elől, most meg még Perez is gyorsabb volt Leclercnél. Az nem lenne jó, ha innentől sima RB versenyek jönnének...
Nandito
Nem erről kéne szólnia az autóversenynek, hogy x pálya ennek fekszik jobban, y pálya meg a másiknak?
8 év domimerci után rohadtul nem akarom azt nézni, hogy hogyan domizik a ferrari. Értem, hogy a ferka szurkereknek nagy a hiányérzetük, de semlegesként, legyen már változatos a verseny.
NB2
Szerintem ne erről szóljon, hogy kinek fekszik jobban az adott pálya. Arról szóljon, amit az első két versenyen láttunk, hogy majdnem az utolsó körig csata van két csapat pilótája között az első helyért, ez volt az első két versenyen. Az se volt jó, hogy Ausztráliában a Ferrari lépett meg, de ez se volt jó, hogy most Max gyakorlatilag sétakocsikázott elől. Ausztráliában amúgy sokszor felborulnak az erőviszonok, mert egy épített utcai pálya, de Imolát mindenki jól ismeri, akkor mégis miért maradt le a Ferrari? Nekem egyáltalán nem hiányzik senki dominanciája se, így a Ferrarié sem, de az se lenne jó, ha az RB innentől mindent gond nélkül behúzna.
Nandito
Kicsit engem is megijesztett, de bízok benne, hogy csak az esőzés tett keresztbe az egész hétvégének. A megfelelő beállításokat is sokkal nehezebb eltalálni így.
dugo93
Verstappen esős körülmények között az egyik legjobb (2016 Brazília ugye régi klasszikus, de még lehetne azért sorolni), míg Leclercnek az esős körülmények sose feküdtek, szóval ez simán lehet a különbség oka.
több mint 2 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Nekem az a nagy kérdés, hogy hova lett a Ferrari tempója? Az első három versenyen simán mentek elől, most meg még Perez is gyorsabb volt Leclercnél. Az nem lenne jó, ha innentől sima RB versenyek jönnének...
Nandito
Nem erről kéne szólnia az autóversenynek, hogy x pálya ennek fekszik jobban, y pálya meg a másiknak?
8 év domimerci után rohadtul nem akarom azt nézni, hogy hogyan domizik a ferrari. Értem, hogy a ferka szurkereknek nagy a hiányérzetük, de semlegesként, legyen már változatos a verseny.
NB2
Szerintem ne erről szóljon, hogy kinek fekszik jobban az adott pálya. Arról szóljon, amit az első két versenyen láttunk, hogy majdnem az utolsó körig csata van két csapat pilótája között az első helyért, ez volt az első két versenyen. Az se volt jó, hogy Ausztráliában a Ferrari lépett meg, de ez se volt jó, hogy most Max gyakorlatilag sétakocsikázott elől. Ausztráliában amúgy sokszor felborulnak az erőviszonok, mert egy épített utcai pálya, de Imolát mindenki jól ismeri, akkor mégis miért maradt le a Ferrari? Nekem egyáltalán nem hiányzik senki dominanciája se, így a Ferrarié sem, de az se lenne jó, ha az RB innentől mindent gond nélkül behúzna.
Nandito
Kicsit engem is megijesztett, de bízok benne, hogy csak az esőzés tett keresztbe az egész hétvégének. A megfelelő beállításokat is sokkal nehezebb eltalálni így.

több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Nekem az a nagy kérdés, hogy hova lett a Ferrari tempója? Az első három versenyen simán mentek elől, most meg még Perez is gyorsabb volt Leclercnél. Az nem lenne jó, ha innentől sima RB versenyek jönnének...
Nandito
Nem erről kéne szólnia az autóversenynek, hogy x pálya ennek fekszik jobban, y pálya meg a másiknak?
8 év domimerci után rohadtul nem akarom azt nézni, hogy hogyan domizik a ferrari. Értem, hogy a ferka szurkereknek nagy a hiányérzetük, de semlegesként, legyen már változatos a verseny.
NB2
Szerintem ne erről szóljon, hogy kinek fekszik jobban az adott pálya. Arról szóljon, amit az első két versenyen láttunk, hogy majdnem az utolsó körig csata van két csapat pilótája között az első helyért. Az se volt jó, hogy Ausztráliában a Ferrari lépett meg, de ez se volt jó, hogy most Max gyakorlatilag sétakocsikázott elől. Ausztráliában amúgy sokszor felborulnak az erőviszonyok, mert egy épített utcai pálya, de Imolát mindenki jól ismeri, akkor mégis miért maradt le a Ferrari? Nekem egyáltalán nem hiányzik senki dominanciája se, így a Ferrarié sem, de az se lenne jó, ha az RB innentől mindent gond nélkül behúzna.

Szerkesztette: Nandito

Music City Miracle
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Nekem az a nagy kérdés, hogy hova lett a Ferrari tempója? Az első három versenyen simán mentek elől, most meg még Perez is gyorsabb volt Leclercnél. Az nem lenne jó, ha innentől sima RB versenyek jönnének...
Nandito
Nem erről kéne szólnia az autóversenynek, hogy x pálya ennek fekszik jobban, y pálya meg a másiknak?
8 év domimerci után rohadtul nem akarom azt nézni, hogy hogyan domizik a ferrari. Értem, hogy a ferka szurkereknek nagy a hiányérzetük, de semlegesként, legyen már változatos a verseny.
több mint 2 éve
Nandito Tennessee Titans 3 112 — Titans fan
Nekem az a nagy kérdés, hogy hova lett a Ferrari tempója? Az első három versenyen simán mentek elől, most meg még Perez is gyorsabb volt Leclercnél. Az nem lenne jó, ha innentől sima RB versenyek jönnének...

Music City Miracle
több mint 2 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 651 — Lucas Scott
Én nem írnám le sem a Mercedest, sem a majdnem nyóccorost, fognak Ők még a bajnoki címért küzdeni.
Szokol
sztem is. ezt az évet beáldozzák, és mindent jövőre tesznek fel, hogy Hami mehessen a 8.ra. addig meg van két tesztautójuk és 15+ teszt hétvégéjük, hogy nézzék merre, hova érdemes fejleszteni. lesz még Verstappen, Leclerc és Hamilton hármas csata a vb címért.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Amikor slick gumi van rajtad, de leesik az eső...
 www.youtube.com/watch?v=5eCg1Def1ik
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 19 268 — Vikings fan
Hamilton nem villog ha nincs jó autó a segge alatt, azért így 7x VB cím bárkinek összejön
NB2
Ezt magyaráztam én is az asszonynak, hogy csak azért nem vagyok majdnem nyóccoros, mert sose volt jó autó a seggem alatt? Mert ha lett volna, tisztába tettem volna az összeset.
Szokol
Valószínűleg a motiváció sem az igazi már amit a tavalyi csata és bukta még jobban lehúzott.
Ha előveszi a koncentrált, célirányos énjét kb TB12 szinten tudja mentálisan ledominálni az ellenfeleket amellett, hogy képességben idősen is simán top3 a jelenlegi mezőnyben
FLZOLI
Szerintem semmi gond Hamilton futamaival. Rásszel egyértelműen jobban érzi magát a forgalomban, hiszen több időt töltött el benne az elmúlt években. És igen, a motiváció egy fontos dolog, hiszen ne felejtsük el, hogy még ez az autó is előrelépés Rásszelnek, Hamikának meg a vég.

Én nem írnám le sem a Mercedest, sem a majdnem nyóccorost, fognak Ők még a bajnoki címért küzdeni.
Szokol
Amíg Toto és Hami ott van remelem nem.
több mint 2 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 936 — Steelers fan
Hamilton nem villog ha nincs jó autó a segge alatt, azért így 7x VB cím bárkinek összejön
NB2
Ezt magyaráztam én is az asszonynak, hogy csak azért nem vagyok majdnem nyóccoros, mert sose volt jó autó a seggem alatt? Mert ha lett volna, tisztába tettem volna az összeset.
Szokol
Valószínűleg a motiváció sem az igazi már amit a tavalyi csata és bukta még jobban lehúzott.
Ha előveszi a koncentrált, célirányos énjét kb TB12 szinten tudja mentálisan ledominálni az ellenfeleket amellett, hogy képességben idősen is simán top3 a jelenlegi mezőnyben
FLZOLI
Szerintem semmi gond Hamilton futamaival. Rásszel egyértelműen jobban érzi magát a forgalomban, hiszen több időt töltött el benne az elmúlt években. És igen, a motiváció egy fontos dolog, hiszen ne felejtsük el, hogy még ez az autó is előrelépés Rásszelnek, Hamikának meg a vég.

Én nem írnám le sem a Mercedest, sem a majdnem nyóccorost, fognak Ők még a bajnoki címért küzdeni.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
Hamilton nem villog ha nincs jó autó a segge alatt, azért így 7x VB cím bárkinek összejön
NB2
Ezt magyaráztam én is az asszonynak, hogy csak azért nem vagyok majdnem nyóccoros, mert sose volt jó autó a seggem alatt? Mert ha lett volna, tisztába tettem volna az összeset.
Szokol
Valószínűleg a motiváció sem az igazi már amit a tavalyi csata és bukta még jobban lehúzott.
Ha előveszi a koncentrált, célirányos énjét kb TB12 szinten tudja mentálisan ledominálni az ellenfeleket amellett, hogy képességben idősen is simán top3 a jelenlegi mezőnyben

több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chastain ugyanazzal az autóval/kasznival nyert Talladegában, amivel a COTA-n is. 😮 😮 😮
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csillag született?



És utána evett is belőle - megint.
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Nem hiába pickeltem én ki Chastain a fantasybe most 😀 😀