Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
“Dorna have released a statement regarding Suzuki stating that they cannot exit MotoGP unilaterally due to contractual agreements.

If they want to exit MotoGP, it must be agreed by both Dorna and Suzuki”

A legújabb fejlemény. Mondjuk ez érdekes. Ha teszem azt a Suzuki azt mondja, hogy nem akar maradni, mert egyszerűen nincs della, akkor mit tud csinálni a Dorna? Állja a cehket 2023ban?

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
nem-hi-szem-el. Elliott vezet, és nem pördül ki senki sem időben ahhoz, hogy restart legyen belőle.
de majd a PRI alatt találnak valamit.
slowmotion
Szegény Elliottot mindenki bántja?
Mikey
csak a cúnya Hamlin
slowmotion
😊
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
nem-hi-szem-el. Elliott vezet, és nem pördül ki senki sem időben ahhoz, hogy restart legyen belőle.
de majd a PRI alatt találnak valamit.
slowmotion
Szegény Elliottot mindenki bántja?
Mikey
csak a cúnya Hamlin
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
nem-hi-szem-el. Elliott vezet, és nem pördül ki senki sem időben ahhoz, hogy restart legyen belőle.
de majd a PRI alatt találnak valamit.
slowmotion
Szegény Elliottot mindenki bántja?
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Hát az a sárga nem jött jól.
De Truex bukása miatt meglett a top5!
több mint 2 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 361 — Cowboys fan
nem-hi-szem-el. Elliott vezet, és nem pördül ki senki sem időben ahhoz, hogy restart legyen belőle.
de majd a PRI alatt találnak valamit.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Elliott nyert, ehh.
Chastain P3, a többiekkel minddel történt valami, ehh.

Na mindegy, ezen a héten jön a no.1 kedvenc pályám, majd ott.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Ware is képes mindig teljesen véletlenül valamelyik élmenőnek hazavágni a versenyét... 🥲
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Kb. a semmiből, tele lett a motorsport éter azzal a (egyelőre még csak) pletykával, hogy a Suzuki elhagyja a MotoGPt 2022 végén!

Mint írtam, ezt még semmilyen hivatalos info nem erősítette meg, de az hogy ezt maga a Suzuki sem cáfolja azonnal és hevesen, az azért sokat sejtető.

Eléggé arcletevős hír ha tényleg igaz. Arról nem is beszelve, hogy a pilóta piacot gyakorlatilag a feje tetejére állítaná azzal, hogy jövőre Mir és Rins(tudom Ő amugy is FA lenne) szabadon igazolható lesz.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Let's go Monday racing boys at the Monster Mile!!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Egy pillanat alatt fogott el a nosztalgia. Rohadt jól néz ki az új autón is ez a scheme.
több mint 2 éve
FLZOLI Denver Broncos 12 076 — farkas.l.zoltan@gmail.com
 the-race.com/formula-1/porsche-and-audi-to-enter-f1-in-2026-volkswagen-ceo/

Ez csak jót tehet az egésznek, ha egyre több gyári csapat lesz benne. Porsche-Red Bull és Audi-McLaren a meglévő Ferrari, Mercedes, Alpine trió mellé elég jól hangzik.

több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Hát ez rövid volt 😀
Holnap folytatás.
adamfaragoo
Nincs jobb egy hétfő esti versenynél. 😊
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Volt egy érdekes köppintése Bagnaianak, miután arról kérdezték, hogy hogyan sikerült kikászálódni, az év eleji gödörből.

Lényegében azt mondta, hogy az első versenyeken, a motort próbálták hozzáigazítani az Ő stílusához. Amivel csak egyre rosszabb lett az érzet a csomaggal(főleg esőben Indonéziában). Ugyhogy Argentínától pont fordítva csinálták, kvázi csak lemosták meg megtankolták a motort és mást nem csináltak vele, Pecco próbált szépen fokozatosan hozzáigazodni az idei Ducatihoz. Nyilván ez nem megy egyik napról a másikra, csettintésre de igazából szerintem ennek látjuk kikörvonalazódni az eredményét.

Semmit nem jelent még ez az egy győzelem, de nekem pont az ilyen apróságok összessége miatt van állandóan olyan érzésem amikor Peccot nézem motorozni, hogy a következő korszakos motoros zsenit látom.

Külön ajánlanám amúgy ezt a módszert Vinales figyelmébe.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nálam amúgy eddig Aleix az év versenyzője, nagyon stabil. És a moci is bitang jó lett.
NB2
Hát jah. Pl. azt sem tudom, hányan tippelték volna meg, mondjuk akár csak tavaly, hogy Aleixnek lesz meg előbb a nagykategóriás győzelem, nem pedig Polnak. Ráadásul szárazon, erőből nem pedig mondjuk egy esős, roncs derbin.

Week in week out kihozza a maxot a csomagból, nyomás alatt sem hibázik, ami pedig régen kifejezetten jellemző volt rá. Bírom ezeket a late bloomer versenyzőket, ilyen volt Dovi is a nagyok között. Ezek mindig ilyen feel good storyk nekem 🙂

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 415
Hát ez rövid volt 😀
Holnap folytatás.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
O'Ward nyert a Barber Motorsports Parkban, Palou második, amivel négy versenyből harmadjára dobogós, és át is vette a vezetést az összetettben - több ponttal, mint amennyi tavaly a bajnoki évében volt neki ilyenkor. 😊
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Nálam amúgy eddig Aleix az év versenyzője, nagyon stabil. És a moci is bitang jó lett.
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 104 — #officialBoliever
Megvan!! Hibátlan hetvege. Szép volt!
roberto23
Örülünk Vincent! Annyira kellett már ez és én a válla miatt aggódtam is, nem voltam benne biztos hogy végig bírja. A tempó felől nem volt kétségem.

Aleix lassan a másik kedvencem lesz. Marquez meg, megmondta tegnap, hogy a Honda valahol a 5-10 hely között van pályáttól függően. Ma ezt láttuk a plusz egy hely az MM plussza. A mai mentése zseniális volt, meg ahogy alternatív íveken préselte át a gépet. Le a kalappal.

Quartararo szerintem az egyik legboldogabb motoros a hétvégén, pedig “csak” második. Úgy néz ki idén is Ő a fő esélyes.
Cowboykarcsi90
Quartararo-t én nem is látom most, hogy lehetne legyőzni. Persze nagyon hosszú a szezon, és bármi történhet, de nagyon egyben van idén is. Persze remelem Pecco ezzel végre megérkezett a szezonba.

Amúgy az Espargaro tesok nekem sose voltam túl szimpatikusak, de idén tényleg nagyon jól megy Aleix is, es számomra meglepően szimpatikus is eddig. 😀

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 173 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Megvan!! Hibátlan hetvege. Szép volt!
roberto23
Örülünk Vincent! Annyira kellett már ez és én a válla miatt aggódtam is, nem voltam benne biztos hogy végig bírja. A tempó felől nem volt kétségem.

Aleix lassan a másik kedvencem lesz. Marquez meg, megmondta tegnap, hogy a Honda valahol a 5-10 hely között van pályáttól függően. Ma ezt láttuk a plusz egy hely az MM plussza. A mai mentése zseniális volt, meg ahogy alternatív íveken préselte át a gépet. Le a kalappal.

Quartararo szerintem az egyik legboldogabb motoros a hétvégén, pedig “csak” második. Úgy néz ki idén is Ő a fő esélyes.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Ott a pole. Szép volt Pecco!

Eddig ez a hétvége nagyon ott van. Reméljük holnap hasonlóan folytatódik!
roberto23
Csak szólnom kellett múltkor, tessék 😀

Hatalmas kör volt. Remélem megérkezik végre a szezonba.
esanders10
akkor most Bagniaia nyer, Quarta bejön 2.-nak, mivel Miller múltkor eldobta, most 3-4, Zarco eldobja
(basszus azért milyen durva különbségek vannak már, az 5. MM már majdnem 1 mp-re???)
NB2
MM-nek "hála" nem jött össze😊
de amúgy nem voltam elájulva a futamtól
több mint 2 éve
rob3r7o Denver Broncos Air Force Falcons 4 104 — #officialBoliever
Megvan!! Hibátlan hetvege. Szép volt!

#DenverBroncos #RealMadrid #1FCUnionBerlin #GenoaCFC #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #PaksiFC

#DanielRicciardo #RafaelNadal #EneaBastianini #DT88 #BigBenz #PS2 #CarsonHocevar #JesseLove
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 24 580 — nabege2@yahoo.com
Ott a pole. Szép volt Pecco!

Eddig ez a hétvége nagyon ott van. Reméljük holnap hasonlóan folytatódik!
roberto23
Csak szólnom kellett múltkor, tessék 😀

Hatalmas kör volt. Remélem megérkezik végre a szezonba.
esanders10
akkor most Bagniaia nyer, Quarta bejön 2.-nak, mivel Miller múltkor eldobta, most 3-4, Zarco eldobja
(basszus azért milyen durva különbségek vannak már, az 5. MM már majdnem 1 mp-re???)
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Mindjárt kezdődik az Xfinity Series verseny Doverben, nagyon szeretem ezt a pályát, mindig jó versenyek vannak a Monster Mile-on. LFG Noah!
Mikey
Berry nyert, Gragson P4 és extra 100.000 dollár, yea!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 591
Mindjárt kezdődik az Xfinity Series verseny Doverben, nagyon szeretem ezt a pályát, mindig jó versenyek vannak a Monster Mile-on. LFG Noah!