Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Úgy néz ki, hogy a Red Bullnál is kezd betelni a pohár Perez teljesítményét látva.
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
remélem azért a holland padlólemeze holnapra megjavul
NB2
Elvileg nem lehet hozzányúlni az autókhoz vagy de?
ThundersNFL a Paraszt
Ugyanarra lehet cserélni. Azt nem tudom, új padlólemezt hoztak-e a hétvégén, van-e tartalék.
De egy biztos, a másik autón 😊

 m4sport.hu/forma-1/cikk/2024/07/06/verstappen-a-serult-autorol-mar-annak-orultem-hogy-a-q3-ba-jutottam/

Szerk.: van tartalék
csipkelli
Köszönöm az infót 👌👌👌

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
csipkelli 4 010
remélem azért a holland padlólemeze holnapra megjavul
NB2
Elvileg nem lehet hozzányúlni az autókhoz vagy de?
ThundersNFL a Paraszt
Ugyanarra lehet cserélni. Azt nem tudom, új padlólemezt hoztak-e a hétvégén, van-e tartalék.
De egy biztos, a másik autón 😊

 m4sport.hu/forma-1/cikk/2024/07/06/verstappen-a-serult-autorol-mar-annak-orultem-hogy-a-q3-ba-jutottam/

Szerk.: van tartalék

Szerkesztette: csipkelli
több mint 1 éve
ThundersNFL AntiHarcosKlubAlapító New England Patriots 19 257 — !SuPeR6BoWL!Vrabel.......
remélem azért a holland padlólemeze holnapra megjavul
NB2
Elvileg nem lehet hozzányúlni az autókhoz vagy de?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 1 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nagyon élem ezt a hirtelen jött Russell reneszánszot. A végén még az F1 újra fun lesz?
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 031 — nabege2@yahoo.com
remélem azért a holland padlólemeze holnapra megjavul
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Úgy néz ki Hamilton parádés érzékkel vált csapatot.
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Hülk v Albon dobogó?😁
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Leclerc, 1 hazai győzelemért utána teljes gatya
A soul for a soul

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 031 — nabege2@yahoo.com
Bestia miért nem támadja Peccot?? Nincs mögöttük senki és jövőre már nem is Ducatis lesz..vicc
Pep71
pont ezt akartam írni, hogy elég vicces így, mint akinek nem lehet előzni
undorító ez így
NB2
Pecco a bajnoki címért megy, Bestia meg nem, miért hátráltassa a csapattársát?
Jughead
Mert gyorsabb es ez egy versenysport 😃 másrészt végre megmutathatta volna, hogy anno miért érdemelte ki a gyári Ducati ülést..plusz Pecco szinte semmit nem bukott volna, mert Morbidelli nagyon messze volt, ezért 1 helyet bukhatott volna egy sprintfutamon, ez kemény 1 pont...ez Bestia részéről nem verseny volt
Pep71
Versenysport csapatok között. Bestia azért volt a 4. mert nem egy Hondán ül, ugyanis a csapata olyan motort rakott össze, amivel a 4. lehet.
Jughead
Bastia 2 éve baszik bármit csinálni Bagnaia ellen
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Bestia miért nem támadja Peccot?? Nincs mögöttük senki és jövőre már nem is Ducatis lesz..vicc
Pep71
pont ezt akartam írni, hogy elég vicces így, mint akinek nem lehet előzni
undorító ez így
NB2
Pecco a bajnoki címért megy, Bestia meg nem, miért hátráltassa a csapattársát?
Jughead
Mert gyorsabb es ez egy versenysport 😃 másrészt végre megmutathatta volna, hogy anno miért érdemelte ki a gyári Ducati ülést..plusz Pecco szinte semmit nem bukott volna, mert Morbidelli nagyon messze volt, ezért 1 helyet bukhatott volna egy sprintfutamon, ez kemény 1 pont...ez Bestia részéről nem verseny volt
Pep71
Versenysport csapatok között. Bestia azért volt a 4. mert nem egy Hondán ül, ugyanis a csapata olyan motort rakott össze, amivel a 4. lehet.
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Perez xdd

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
rob3r7o Denver Broncos 4 992
Valszeg futam előtt megbeszélték, h ilyen szituban nem támadják egymást. Nyilván győzelemért menve más lett vna a szitu, de egy sprint 3-4 hely Bestianak sem oszt-szoroz. Így is látta mindenki, hogy gyorsabb volt.

„History is a set of lies agreed upon.”

“Auf dem Weg zurück nach Europa kann Ungarn auf Deutschland zählen.”
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Bestia miért nem támadja Peccot?? Nincs mögöttük senki és jövőre már nem is Ducatis lesz..vicc
Pep71
pont ezt akartam írni, hogy elég vicces így, mint akinek nem lehet előzni
undorító ez így
NB2
Pecco a bajnoki címért megy, Bestia meg nem, miért hátráltassa a csapattársát?
Jughead
Mert gyorsabb es ez egy versenysport 😃 másrészt végre megmutathatta volna, hogy anno miért érdemelte ki a gyári Ducati ülést..plusz Pecco szinte semmit nem bukott volna, mert Morbidelli nagyon messze volt, ezért 1 helyet bukhatott volna egy sprintfutamon, ez kemény 1 pont...ez Bestia részéről nem verseny volt
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Bestia miért nem támadja Peccot?? Nincs mögöttük senki és jövőre már nem is Ducatis lesz..vicc
Pep71
pont ezt akartam írni, hogy elég vicces így, mint akinek nem lehet előzni
undorító ez így
NB2
Pecco a bajnoki címért megy, Bestia meg nem, miért hátráltassa a csapattársát?
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Martin a rossz rajt után most dominálni tudott, hiba nélkül, jó tempóban, konzisztensen.

Pecco nem volt jó, de tényleg rontja a versenyélményt, ha a gyorsabb, a mezőny második leggyorsabb motorjával Bestia a csapatutasítás miatt nem támadhatja meg.

Oliveirának és a Trackhouse-nak örülök, egy szimpatikus, jó irányú projektnek tűnik.

Vinales a végén bealudt, ezért MM egész jól mentett kárt az elrontott quali után.
Morbidelli meg életében először segített valamelyest Martinnak, ezt többször kellene.
több mint 1 éve
NB2 New England Patriots 29 031 — nabege2@yahoo.com
Bestia miért nem támadja Peccot?? Nincs mögöttük senki és jövőre már nem is Ducatis lesz..vicc
Pep71
pont ezt akartam írni, hogy elég vicces így, mint akinek nem lehet előzni
undorító ez így
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Kár h Miller és Bradl elbaszta MM idomerőjet..Bestia meg h lehet ilyen beszari halvérű ?
több mint 1 éve
Pep71 Green Bay Packers 3 693
Bestia miért nem támadja Peccot?? Nincs mögöttük senki és jövőre már nem is Ducatis lesz..vicc
több mint 1 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 637 — Kinek mit intézett a kormánya
Martin megint lassan jött ki a rajtból, ellentétben Pecco-val
Willie Parker
De azóta MM szinten megy

Poloska vagyok.
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 17 696
Martin megint lassan jött ki a rajtból, ellentétben Pecco-val
több mint 1 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 760
Ocon vajon minek a Haas-nak…
több mint 1 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 8 675 — Bla, bla, bla
"Az elektromos autózás, olyan mint a hasmenés! Vagy haza érsz vagy nem!!" 😁😁😁
https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t15.5256-10/438251579_763267369341955_2304912774069048058_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=596eb7&_nc_ohc=69aeWCtzBnMQ7kNvwEn71tk&_nc_oc=AdqfVt5rJUH569BREawqt1uC3hYc5eT-ATLRcgj4YyjVq8_dZZXG4Uxp40jsY4ieEG4&_nc_zt=23&_nc_ht=scontent.xx&_nc_gid=rvIJeZrlKlSb9METuhoqmg&_nc_ss=7b20f&oh=00_Af9XBNvNi1RMPHrQHo1g2Ty1XnjEj8l4rnqPj5S4C1LEzQ&oe=6A3EEEA9
753.610 Aufrufe · 11.087 Reaktionen | Varga "Cigány" Zolihoz nem kellenek szavak, neki van bőven! 😎😉 #rally #vargacigányzoltán | Nyirád Racing Center
Varga "Cigány" Zolihoz nem kellenek szavak, neki van bőven! 😎😉 #rally #vargacigányzoltán


Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods, Jan-Ove Waldner FAN!!!
több mint 1 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 718
Ollie Bearman 2025 HAAS
zacknorb
Ollie Bearman 2028 Ferrari
steelwolf
Lehet én vagyok vak, de nem értem ezt a hatalmas hypeot a gyerek körül. Nem fog ő eljutni a Ferkáig.
dugo93
16 évesen megnyerte a két legkomolyabb nem FIA szinten szervezett utánpótlás szériát.

17 évesen újoncként 3. lett az F3-as bajnokságban a legjobb Premáskent.

18 évesen 6. lett az F2-ben, de övé volt a legtöbb futamgyőzelem.

18 évesen élete első Forma-1 versenyén minden normális felkészülés nélkül lett 7., mindenidők 3. legfiatalabb pontszerzőjeként.
Jughead
Igen, de ettől azért személy szerint nem esek hasra. 😀

A hypeot egyébként nem rátok értettem, hanem általánosságban.

több mint 1 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 039 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Tegnapi Cubs meccsen Kurt Busch énekelt és hát egyre szarabbul néz ki a faszi. Mint egy jó 60-as alkesz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "