Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
Elektromos nascar prototípus

A véleményem híven tükrözi a színe

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Moto3: szokásos jó futam, kár, hogy az a nagy perec szétkúrta a vezető galerit. Onnan már csak 6-an voltak, aztán már csak 3-an. A japánnak láthatóan nem tetszik Veijer ténykedése, de amúgy most szerencsétlen mit csináljon? Ezen a pályán lehetetlen fogni a mezőnyt.

Moto2: volt valami?😊 Az elejét láttam, hát Gonzalez ezt hogy úszta meg??? Csórikám halál lazán felállt és közben húztak el mellette a motorok 😊 Amúgy megint áttekertem 😕

Motogp: csalódás, az eleje még oké, de ezt is áttekertem 😕 a tegnapi után többet vártam


Amúgy én mindig hisztizek a pályák miatt, nah nekem ez a maláj pálya az egyik nagybetűs pálya. Nem gokart pálya, rohadt széles, mindenféle kanyar, egyenes van benne. JÓ az m3-nak és jó a gp-nek is!
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
3 körig volt érdekes 😊
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Hát szerintem addig is maximum abban lehetett bízni, hogy valamelyik hibázik, de amúgy óriási volt a tempókülönbség a kettő motor között. Ha Martin nagyobb ívben kanyarodva a kigyorsításra játszott, akkor is jóval gyorsabb volt Bagnia motorja, míg ha betette mellé kisebb íven, akkor Bagnia nagyjából a kigyorsítás első pillanatában ment el mellette.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 9 531 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
3 körig volt érdekes 😊

több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Bastianininek örülünk nagyon. Kicsit elfelejtették sokan szerintem, hogy milyen motoros is tud Ő lenni…

Végső soron nagyobb előnnyel hagyja el Malajziát Pecco - mégha csak egy ponttal is - mint amivel megérkezett, de inkább húznám ezt egy “döntetlennek” mind pozíció nyerésnek.

Jövő hétén a gyönyörű villanyfényes Qatar. Meglátjuk.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
kristof New York Giants USC Trojans 9 169 — Browns GM
hát ez elég semmilyen hétvége volt Malajziában, de annak azért örülök a 2024-es szezont illetően, hogy a Bestia megmutatatta, hogy vele is számolni kell. Quarta előtt ismét le a kalappal, csóri alá tehetne valami jobb vasat a Yamaha.

Oh, what a tangled web we weave
When first we practise to deceive!
több mint 2 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Duke Blue Devils 9 040 — If you ain't cheatin', you ain't tryin'
 www.eurosport.hu/wec/endurance-vilagbajnoksag-mezony-letszam-dontes-bovites_sto9874998/story.shtml
zacknorb
Hmmm.....
Eddig mindenhol 38 autóról volt szó.

Itt megnézhető az LMH vasak kötelezővé tett 'utcai' verziója:
 www.dailysportscar.com/2023/11/10/isotta-fraschini-launches-roadgoing-strada-version-of-tipo-6-lmh.html
Amit azonnal vennék cégre (gondolom arra javasolják mert a cégautós honlapon van fent) az a Peugeot lenne. Kurva nagy poén! 😀


Szerkesztette: r.baggio

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Azt hiszem ezt az epizódot mindenképpen meg kell hallgatnom.
NAGYON fura lesz Harvick nélkül a mezőny.
During an appearance this week on the Dale Jr Download, Kevin Harvick confirmed that he will never run another Cup Series race. He retired from full-time competition last weekend at Phoenix Raceway, sitting 10th on the all-time win’s list with 60 victories.

“I’m not sure yet. The door is open,” Harvick said on whether he would compete as a driver in 2024. “I’m not going to drive Cup ever again. I can’t be competitive, I can’t make myself go there and say, ‘I’m looking for a top 30.’ That’s what it would be. You would be lucky to run 30th.”

Harvick didn’t rule out a potential return to the Xfinity or Craftsman Truck Series race in the future. Harvick, a co-owner of the CARS Tour, does believe he could scratch his itch to compete in a late model.

“I think that’s something I would have to lean on somebody like [Dale Earnhardt Jr.] to say, ‘Is that worth doing it?’” Harvick said. “I think the Xfinity stuff is something – I want to make sure that I do a really good job for FOX. Until I get done with that, and once I get done in June and say, ‘Maybe we can fit this in; this looks like a good weekend and we could do it?’Jayski.com

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Nem tudom azt mondani, hogy egy kicsit nem vagyok csalódott. Nem is feltétlen a győzelem elúszása miatt, de a mai a ritka pillanatok egyike volt, amikor Martin nem god mode tolta. Ki kellett volna használni. Kíváncsi vagyok mit fog mondani Pecco, mi volt a baj.

Reméljük a legjobbakat holnapra.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
azért egy picit fostam az elején, mert a kisMaq eléggé hülye módon jött, mondom ki ne üsse már valamelyiket
nem volt ez rossz, holnapra kíváncsi leszek
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
Bastianini már nem tudja, hogy menjen keresztbe, hogy ne előzze meg Bagnaia-t 😊
több mint 2 éve
Cowboykarcsi90 3 587 — …not me…Im in my prime!
Szóval Ducati első KÉT sor!

Pecco - Martin - Bastianini
Marquez - Marini - Bezz

Brutál lesz ez is…

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 2 éve
NB2 New England Patriots 29 047 — nabege2@yahoo.com
szerintem itt nagyon félreértettétek vpi-t 😊
több mint 2 éve
Toca Minnesota Vikings 20 723 — Vikings fan
Azért a két RB mögött ez mekkora bajnokság lenne…

 x.com/f1/status/1721281483590271476?s=46&t=aBMSqWdqDKBefDSt2idZhw
Eazzy
Ha nem lenne Verstappen
zacknorb
Újfent leírom, hogy Hamika pályafutása egyik legnagyobb évét produkálja.
Szokol
Itt csak mázlista, csaló, felülről nyomott, szemétláda, buzi, “hogy öltözködik má’”, hisztis, n*gger majomként hivatkoznak rá.
Egyébként valóban, de ez a sport olyan, hogy keveseket érdekel egy dobogó, vagy egy jó pontszerző hely, winner takes it all. Főleg Hamiltonnál. 2 éve nincs futamgyőzelme = 2 szar szezon.
vpi
Most, hogy kiírtad magadból a frusztráltságot jobb lett?
Minden élmenőnek jót tesz, ha egyszer megtapasztalja milyen nem nr.1 autóba ülnie, Haminak is jót tett.
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
 www.eurosport.hu/wec/endurance-vilagbajnoksag-mezony-letszam-dontes-bovites_sto9874998/story.shtml
több mint 2 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 5 279 — No one likes us, cause no one like us
Azért a két RB mögött ez mekkora bajnokság lenne…

 x.com/f1/status/1721281483590271476?s=46&t=aBMSqWdqDKBefDSt2idZhw
Eazzy
Ha nem lenne Verstappen
zacknorb
Újfent leírom, hogy Hamika pályafutása egyik legnagyobb évét produkálja.
Szokol
Itt csak mázlista, csaló, felülről nyomott, szemétláda, buzi, “hogy öltözködik má’”, hisztis, n*gger majomként hivatkoznak rá.
Egyébként valóban, de ez a sport olyan, hogy keveseket érdekel egy dobogó, vagy egy jó pontszerző hely, winner takes it all. Főleg Hamiltonnál. 2 éve nincs futamgyőzelme = 2 szar szezon.
vpi
Mikor volt ilyen itt?
Aki szerint nem top3 ever objektíven, annak meg eleve mit számít a véleménye? 😀😄

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Jól van, akkor volt dinnyezúzás is, (az NBC lemaradt róla). :

iktriad
Meg elég komoly burnout is, persze mutatni azt minek. Olyat hogy a győztest ne interjúvolják meg... még szerencse hogy Blaney csak ~2 mp-re volt tőle, így legalább azt láttuk hogy leintik.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Azért a két RB mögött ez mekkora bajnokság lenne…

 x.com/f1/status/1721281483590271476?s=46&t=aBMSqWdqDKBefDSt2idZhw
Eazzy
Ha nem lenne Verstappen
zacknorb
Újfent leírom, hogy Hamika pályafutása egyik legnagyobb évét produkálja.
Szokol
Itt csak mázlista, csaló, felülről nyomott, szemétláda, buzi, “hogy öltözködik má’”, hisztis, n*gger majomként hivatkoznak rá.
Egyébként valóban, de ez a sport olyan, hogy keveseket érdekel egy dobogó, vagy egy jó pontszerző hely, winner takes it all. Főleg Hamiltonnál. 2 éve nincs futamgyőzelme = 2 szar szezon.
vpi
Szerintem ez egyáltalán nem igaz, nyilván Max idén is kiemelkedik a mezőnyből (ehhez persze hozzátartozik az, hogy kurvára bízik az autójában, így pedig közel hibátlan a szezonja), de utána a Hamilton-Alonso-Norris hármas is kiemelkedik a többiek közül.

A tavalyi szezonja mondjuk tényleg rossz volt.

Szerkesztette: Jughead
több mint 2 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 4 682 — Patriot
Azért a két RB mögött ez mekkora bajnokság lenne…

 x.com/f1/status/1721281483590271476?s=46&t=aBMSqWdqDKBefDSt2idZhw
Eazzy
Ha nem lenne Verstappen
zacknorb
Újfent leírom, hogy Hamika pályafutása egyik legnagyobb évét produkálja.
Szokol
Itt csak mázlista, csaló, felülről nyomott, szemétláda, buzi, “hogy öltözködik má’”, hisztis, n*gger majomként hivatkoznak rá.
Egyébként valóban, de ez a sport olyan, hogy keveseket érdekel egy dobogó, vagy egy jó pontszerző hely, winner takes it all. Főleg Hamiltonnál. 2 éve nincs futamgyőzelme = 2 szar szezon.

Zsebi, Pilla, Szuszi, Pizsi, Pulcsi, Bolka, Bendegúz, Tihamér, Lolka és Pacsi
több mint 2 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 036 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jól van, akkor volt dinnyezúzás is, (az NBC lemaradt róla). :
több mint 2 éve
zacknorb Green Bay Packers Cincinnati Bearcats 24 651 — Egy ember vagyok tesó meg egy bankkártya
Egyébként most nézem csak, hogy ahhoz képest hogy a Ford a háromból két szériában a legkevesebb győzelmet szerezte (és a harmadikban sem volt egyáltalán meggyőző), és csak egy-egy versenyzőt adott a döntőkbe, megnyerte mindhárom egyéni bajnoki címet. Király. 😁
Mikey
A FORDulo név idén is jó ötlet volt a fantasymban
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Egyébként most nézem csak, hogy ahhoz képest hogy a Ford a háromból két szériában a legkevesebb győzelmet szerezte (és a harmadikban sem volt egyáltalán meggyőző), és csak egy-egy versenyzőt adott a döntőkbe, megnyerte mindhárom egyéni bajnoki címet. Király. 😁

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Jughead Dallas Cowboys 6 774
Remek szezon méltó lezárása volt ez a futam. 😊
Jó versenyzés volt.
xrace77
És Larson és Blaney is kiemelte hogy mennyire sportszerű versenyzés volt. Szerencsére ők ketten tényleg tudnak így is versenyezni.
Mikey
Mondjuk Blaney tegnap minden volt csak sportszerű nem. 😀
Jughead
Miért nem volt az?
Mikey
A hiszti és mindenki lehülyézése, aki nem ment el az útjából, majd Chastainnek bemutatni, mert védekezni merészelt, szerintem nem sportszerű magatartás. Az hogy ráhúzza a kormányt majd direkt neki megy hátulról nekem szintén nem sportszerű, de tudom, hogy Nascarban ez mindennapos, így ezeket még nagyjából el is tudom fogadni, max gyökérnek gondolom.
Jughead
Hmm ha emiatt gyökérnek gondolod, mert egyszer meglökte kicsit hátulról, akkor a NASCAR nem neked való sport. 😊 Chastain eléggé a határon védekezett, néha ő is kicsit túllépett rajta, de összességében nem volt semmi sportszerűtlen abban, ahogy Chastain védte az első helyét, vagy ahogy Blaney próbálta megelőzni.

Ha mindig mindenki így versenyezne, a világ legsportszerűbb versenysorozata lenne az NCS.
Mikey
Nem nézem sok ideje, csak az alapszakasz záró óta. Azóta kétszer láttam ilyet, hogy valaki ezt idegből a másiknak megy, mindkétszer Blaney volt az elkövető.

De amúgy tudom, hogy ez benne van, írtam is, hogy nem ezzel volt a fő bajom.
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Amit viszont furcsállok, hogy sosincs az, hogy egy bajnokjelölt csapattársa "véletlenül" kisodor, falba tesz egy bajnokesélyest, mert rengeteg olyan helyzet van, ahol nagyon egyszerűen és "feltűnes nélkül" megtehetné.
Őszentsége Sobri Jóska
Bárhogy is csinálná a csapattárs, teljesen egyértelmű lenne, és emiatt feltételezhetően komoly büntetés is járna érte. És sok mindent lehet mondani az itteni versenyzőkre és csapatokra, de így egyik sem akarna nyerni.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May
több mint 2 éve
Mikey Cincinnati Bengals 21 827
Remek szezon méltó lezárása volt ez a futam. 😊
Jó versenyzés volt.
xrace77
És Larson és Blaney is kiemelte hogy mennyire sportszerű versenyzés volt. Szerencsére ők ketten tényleg tudnak így is versenyezni.
Mikey
Mondjuk Blaney tegnap minden volt csak sportszerű nem. 😀
Jughead
Miért nem volt az?
Mikey
A hiszti és mindenki lehülyézése, aki nem ment el az útjából, majd Chastainnek bemutatni, mert védekezni merészelt, szerintem nem sportszerű magatartás. Az hogy ráhúzza a kormányt majd direkt neki megy hátulról nekem szintén nem sportszerű, de tudom, hogy Nascarban ez mindennapos, így ezeket még nagyjából el is tudom fogadni, max gyökérnek gondolom.
Jughead
Hmm ha emiatt gyökérnek gondolod, mert egyszer meglökte kicsit hátulról, akkor a NASCAR nem neked való sport. 😊 Chastain eléggé a határon védekezett, néha ő is kicsit túllépett rajta, de összességében nem volt semmi sportszerűtlen abban, ahogy Chastain védte az első helyét, vagy ahogy Blaney próbálta megelőzni.

Ha mindig mindenki így versenyezne, a világ legsportszerűbb versenysorozata lenne az NCS.

KYLE LARSON – TWO-TIME NASCAR CUP SERIES CHAMPION

A Liverbird upon my chest
We are men of Shankly's best
A team that plays the Liverpool way
And wins the championship in May