Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 857 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Skenes esetében gyorsan el fognak fogyni a pozitív jelzők, ha ez így megy tovább 😀
2 hónapja
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Makulátlan döntés volt megnézni a White Sox meccs utolsó két inningjét a foci után!😊
zavi27
Kell nekik is valami kis öröm.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Na igen, az érzés nem volt véletlen. Mondjuk ilyen lebogest is ritkán látok, hogy az egyiknek tényleg minden bejön, a másiknak meg semmi. De nem tudom ki volt ez a kezdő dobó, de szerintem valami alsóbb ligában kellene próbálkoznia. Mind jobban járnánk.
2 hónapja
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 843 — Amerikai sportok rajongója
Makulátlan döntés volt megnézni a White Sox meccs utolsó két inningjét a foci után!😊
2 hónapja
robiroboter 2 062 — Let's go O's!
Francónak 20 év HoF-kaliber karrier helyett 20 év kóter néz ki.
 larrybrownsports.com/baseball/wander-franco-20-years-prison-new-charge/635917

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Soha nem vertük még el ennyire a Brewerst idegenben
Gergőke
Megint bennem az érzés, hogy egy pár ütést/HR-t hagyhattunk volna a következő meccsre 😊
De reméljük nem lesz megint bosszantó visszaesés.
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Soha nem vertük még el ennyire a Brewerst idegenben

" class="embed">
2 hónapja
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 872 — Saturday Night Lights
újabb Sewald blown save baszki 😠
Löfli
Amióta eljött Seattle-ből, valami eltört 😉

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
2 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
újabb Sewald blown save baszki 😠


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Na ez meg most nagyon tetszik eddig...jó lenne egy állandó jó formát hozni, mint ez a hol szinte tökéletes, hol pedig pocsék forma. Persze-persze a sérülések, de az sajnos mindig lesz és mindig volt is.
Klaci79
Tegnap egy rohadt strikeot kellett volna Chapmannek megdobni...még bennem van a tegnapi

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Na ez meg most nagyon tetszik eddig...jó lenne egy állandó jó formát hozni, mint ez a hol szinte tökéletes, hol pedig pocsék forma. Persze-persze a sérülések, de az sajnos mindig lesz és mindig volt is.
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hogy ilyen csepmenek jutnak….
Klaci79
Konkrétan egy nyomorult strikeot kellett volna megdobnia és meg van a meccs
Gergőke
30 dobás felett járt, amikor végleg elbaxta…ez már ott nem volt normális.
Klaci79
Pontosan, ott volt egy 3-2 állás és erre elsétáltatta azt hiszem Iglesiast

" class="embed">
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Hogy ilyen csepmenek jutnak….
Klaci79
Konkrétan egy nyomorult strikeot kellett volna megdobnia és meg van a meccs
Gergőke
30 dobás felett járt, amikor végleg elbaxta…ez már ott nem volt normális.
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Hogy ilyen csepmenek jutnak….
Klaci79
Konkrétan egy nyomorult strikeot kellett volna megdobnia és meg van a meccs

" class="embed">
2 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Hogy ilyen csepmenek jutnak….
Klaci79
Pedig nyerhető meccs volt megint.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
2 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
Hogy ilyen csepmenek jutnak….
2 hónapja
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 050 — Így remélem megfelelek nektek.....
No ez kèt csúnya veresèg a Bravestől, remélem csak szezon közepi lazítás 😏 bár sajna egyre több a hasonló, nem kellene a Yankees útját követni....
2 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
Falter is sérült listán, hát ez egyre jobb...ki a bánat fog dobni. 😔

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
2 hónapja
KeyG Baltimore Ravens 9 089
07.08 Hétfő 18:35-21:35 Pirates-Mets S2
07.10 Szerda 20:10-23:10 White Sox-Twins S2
07.11 Csütörtök 19:10-22:10 Reds-Rockies S2
07.14 Vasárnap 17:35-20:35 Orioles-Yankees S2

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
3 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
De jó erre kelni. 😃 Reynolds és Tellez együtt 4 HR 2-2 leosztásban, ebből 2 Grand Slam, 1-1 mindkettőtől és 11 RBI. 6 Reynlolds, 5 Tellez. Emelett még HR Grandaltól, Suwinskitől és Taylortól is. Ja és Skenes 7 inning alatt 4 ütés,2 runt engedett, 8 K mellett. 😀
Gergőke
7 HR, ez az 5. alkalom a történelmünkben. Komolyan a végén azt kívántam, hogy párat tegyünk már el a következő meccsre.
Már az egyébként nagyon "durva" volt, ahogy az emberek sorba álltak a bejutáshoz...Skenes nagy hívóerő lett. (tényleg remélem maradt a puskaporból)
Amúgy le a kalappal a többiek előtt is, én nem vagyok túl rutinos ebben a sportban, de mostanában sokat nézem és Tellez játéka időnként fenomenális. Egy Reynoldstól vagy egy Suwinskitől nekem ez már jobban elvárás 😀
Klaci79
Tellez nagyon kezd belejönni, Reynolds az egyik nagy kedvencem. Jackkel egy baj van, hogy vagy HR-t üt vagy strike out kb. De amúgy bírom őt is. Az jó lenne, ha Palacios is úgy elkapná a fonalat, mint tavaly az all- star után. Skenes hatása meg elképesztő...

" class="embed">
3 hónapja
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 109 — Deion Sanders for president!
Jó meccs volt ez a tegnapi Cubs-Angels (persze csak az előbbi drukkereinek).
Valahogy ilyen magabiztosan kellene lehozni a hátralevők többségét a rájátszáshoz.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
3 hónapja
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
De jó erre kelni. 😃 Reynolds és Tellez együtt 4 HR 2-2 leosztásban, ebből 2 Grand Slam, 1-1 mindkettőtől és 11 RBI. 6 Reynlolds, 5 Tellez. Emelett még HR Grandaltól, Suwinskitől és Taylortól is. Ja és Skenes 7 inning alatt 4 ütés,2 runt engedett, 8 K mellett. 😀
Gergőke
7 HR, ez az 5. alkalom a történelmünkben. Komolyan a végén azt kívántam, hogy párat tegyünk már el a következő meccsre.
Már az egyébként nagyon "durva" volt, ahogy az emberek sorba álltak a bejutáshoz...Skenes nagy hívóerő lett. (tényleg remélem maradt a puskaporból)
Amúgy le a kalappal a többiek előtt is, én nem vagyok túl rutinos ebben a sportban, de mostanában sokat nézem és Tellez játéka időnként fenomenális. Egy Reynoldstól vagy egy Suwinskitől nekem ez már jobban elvárás 😀
3 hónapja
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 783 — Pittsburgh Pirates, Aston Villa fan!
De jó erre kelni. 😃 Reynolds és Tellez együtt 4 HR 2-2 leosztásban, ebből 2 Grand Slam, 1-1 mindkettőtől és 11 RBI. 6 Reynlolds, 5 Tellez. Emelett még HR Grandaltól, Suwinskitől és Taylortól is. Ja és Skenes 7 inning alatt 4 ütés,2 runt engedett, 8 K mellett. 😀

" class="embed">
3 hónapja
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 805 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
mi van veled Sewald? pedig micsoda comeback win lett volna


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
3 hónapja
YoungZeeZee 8 449
a szeria utolso, bmore seattle meccstol tobbet vartam, ket divizio elsotol.