Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 011
Minden évben van egy meccs, amikor kiéljük a Dodgersen az egész éves frusztrációnkat.

2. inning: 10-0
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
Maka, Ruggiano-t miért cserélte el két marék szotyiért a Mariners?
több mint 9 éve
helmet Minnesota Vikings 247
Bryant mekkora homárt ütött az előbb, az óriáskivetítőről pattant le a labda 😮

Szerkesztette: helmet
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Közben a Metsnél nem kicsit áll a bál Harvey miatt...

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
@Jakehomer: miket csiripelnek már a verebek, új edzőtök lesz jövőre? Kit választanál?
robiroboter
Rossz handet kapott Price idén, de ezen kívül nem igazán lehet érveket találni a megtartása mellett, jól el lehet majd rajta verni a port, miközben feljebb legalább akkora faszságokat csináltak, mint ő. Mondjuk tankoláshoz tökéletes menedzser 😛 Utód passz, most Barry Larkin nevét olvastam bedobva, de kétlem, hogy ez nagyon komoly lenne.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@Jakehomer: miket csiripelnek már a verebek, új edzőtök lesz jövőre? Kit választanál?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Vicces fiú ez a Colon:
 m.mlb.com/video/topic/70087564/v454032083/nymmia-colon-makes-a-superb-behindtheback-play
danyly
Azért ez a Colon nem semmi,mindig csinál valami megmosolyogtatót. : )

A meccsről: 1 inninget bírtam nézni,ennek a Handnek nem szabadna baseball pálya közelébe mennie. Szinte minden alkalommal ez történik,amikor ő kezd(és ez még csak nem is a legrosszabb teljesítménye volt,a Jays ellen megcsinálta ezt is: 1.1 IP, 7 ER).
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Vicces fiú ez a Colon:
 m.mlb.com/video/topic/70087564/v454032083/nymmia-colon-makes-a-superb-behindtheback-play

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 271 — Tyrone Creek
Kint voltam a Yankees-Raysen ma. Van egy rossz szokása a csapatnak, mindig kikapnak amikor ott vagyok. Gondoltam beválasztok egy jó Eovaldi(14-2) vs. Moore (1-3) párharcot, plusz úgyis lendületben van a csapat, a Rays is elég lófasz mostanság, végre megszakad a széria.

Nem így történt.
több mint 9 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
 www.businessinsider.com/chart-2015-mlb-payroll-cost-per-win-2015-9

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.
Jakehomer
Ha lenne mit feltennem,akkor fogadnék veled szívesen,mert én szinte biztos vagyok benne,hogy évekig ilyen lesz. : D Ez neki az ún. breakout season(bár lehet,hogy már a tavalyi az volt),innentől csak felfelé vezet az út,természetesen nem azt mondom,hogy 3 év múlva .350 feletti átlaggal fog zárni,hanem,hogy kiegyensúlyozottan tudja hozni az ideihez hasonló számokat.
Hidd el nekem,nagyon tuti kis játékos Dee,és ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat,a Dodgers szurkolók is nagyon hiányolják.
Nelson87
Majd minden év végén számot vetünk : )

Az viszont egy más kérdés, hogy a Dodgers jól jön-e ki a csapat átalakításából, ha egy-két éven belül bajnokok lesznek, akkor mindenképp. Gordon ráadásul csúnyán beégett a Cards elleni a tavalyi seriesben, lehet, ez is benne volt az elboltolásában.
Jakehomer
Olyan igazolásokkal nehéz lesz WS-t nyerni,mint Latos,vagy Utley. Úgy örültem,mikor előbbit elvitték tőlünk. : D
Az utóbbi időben a Dodgers olyan,mint a Penguins az NHL-ben.Mindig fasza alapszakaszt hoznak össze,de a rájátszásban véget ér a mutatvány.Pedig a világon semmi problémám nincs az LA-vel,ha már mi be sem jutunk,legalább nyerjenek ők,már csak Vin Scully miatt is. : )
Nelson87
Latos és Utley is nyilván kényszerből jött a sérülések miatt, a bullpenbe hoztak jó karokat. Latos pl biztos nem fog playoff meccsen kezdeni, de addig is fel kell valakit küldeni ötödikként 😊 Ez az idei Dodgers nagyon más, mint a korábbi években, kevésbé flashy, de összességében erősebb. Aztán majd meglátjuk, ez mit ér majd a Cards/Bucs ellen.
Jakehomer
Utley a gyenge baserunning miatt lett hozva. Már 36 éves és nyílván nem a gyorsaságára kell alapozni, hanem az okos, intelligens és agresszív játékára. Meglátja a kínálkozó lehetőségeket és lecsap rá. Bár ez nála már kicsit lutri.
Nem hiába lett új third base coach sem a Dodgers-nél. Mindenképpen javítani kell a bázis végjátékot. Azt azért hozzátenném, hogy nem a szélsebes Gordon-hoz kell hasonlítani a játékát.

Mattingly is elmondta, nem az a lényeg, hogy szélvész gyors játék v. játékos legyen a bázisokon, hanem a tudatosság, a koncentráció a lényeg. De akár úgy is vehetjük a kis mondandóját, hogy ez van, ebből kell gazdálkodni. A bázis játékunk idén gyenge, itt kell nagyon odatennie magát a csapatnak. Fontos tényező lesz ez a PO-ban.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Latos és Utley is nyilván kényszerből jött a sérülések miatt, a bullpenbe hoztak jó karokat. Latos pl biztos nem fog playoff meccsen kezdeni, de addig is fel kell valakit küldeni ötödikként 😊 Ez az idei Dodgers nagyon más, mint a korábbi években, kevésbé flashy, de összességében erősebb. Aztán majd meglátjuk, ez mit ér majd a Cards/Bucs ellen.
Jakehomer
300 millióból legyen is erős egy csapat 😀 Amúgy nem kettős mérce csak a Yankst Evil Empire-ozni? Vicces lesz, amikor a két tömött bukszát sima söpréssel kicsapja már a divízószériában egy feleannyiból összerakott, sokkal jobb csapat 😀

Szerkesztette: robiroboter

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
a mostani boston-yankees 2. meccsen a bíró mit ítélt a legutolsó dobásnál?
 m.mlb.com/video/v438446483/nyybos-miller-fans-side-in-order-to-secure-the-save/?game_pk=415622

itt az utolsó dobás: ez most benn volt vagy a swing miatt lett a strike? nem igazán értem, ugye reklamálnak is.
csebi
Ha figyeled, az ump rámutat a játékosra, mielőtt bemondja a strike 3-t, tehát úgy ítélte meg, hogy belengetett.
Jakehomer
köszi szépen. mondjuk sztem az ump ezt nem ítélhette meg igazán maximum az elsőnél lévő bíró, de nem baj, minden győzelem jó most.
csebi
Az ump mindent megítélhet 😀

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.
Jakehomer
Ha lenne mit feltennem,akkor fogadnék veled szívesen,mert én szinte biztos vagyok benne,hogy évekig ilyen lesz. : D Ez neki az ún. breakout season(bár lehet,hogy már a tavalyi az volt),innentől csak felfelé vezet az út,természetesen nem azt mondom,hogy 3 év múlva .350 feletti átlaggal fog zárni,hanem,hogy kiegyensúlyozottan tudja hozni az ideihez hasonló számokat.
Hidd el nekem,nagyon tuti kis játékos Dee,és ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat,a Dodgers szurkolók is nagyon hiányolják.
Nelson87
Majd minden év végén számot vetünk : )

Az viszont egy más kérdés, hogy a Dodgers jól jön-e ki a csapat átalakításából, ha egy-két éven belül bajnokok lesznek, akkor mindenképp. Gordon ráadásul csúnyán beégett a Cards elleni a tavalyi seriesben, lehet, ez is benne volt az elboltolásában.
Jakehomer
Olyan igazolásokkal nehéz lesz WS-t nyerni,mint Latos,vagy Utley. Úgy örültem,mikor előbbit elvitték tőlünk. : D
Az utóbbi időben a Dodgers olyan,mint a Penguins az NHL-ben.Mindig fasza alapszakaszt hoznak össze,de a rájátszásban véget ér a mutatvány.Pedig a világon semmi problémám nincs az LA-vel,ha már mi be sem jutunk,legalább nyerjenek ők,már csak Vin Scully miatt is. : )
Nelson87
Latos és Utley is nyilván kényszerből jött a sérülések miatt, a bullpenbe hoztak jó karokat. Latos pl biztos nem fog playoff meccsen kezdeni, de addig is fel kell valakit küldeni ötödikként 😊 Ez az idei Dodgers nagyon más, mint a korábbi években, kevésbé flashy, de összességében erősebb. Aztán majd meglátjuk, ez mit ér majd a Cards/Bucs ellen.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
kicsi Seager 😊
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
a mostani boston-yankees 2. meccsen a bíró mit ítélt a legutolsó dobásnál?
 m.mlb.com/video/v438446483/nyybos-miller-fans-side-in-order-to-secure-the-save/?game_pk=415622

itt az utolsó dobás: ez most benn volt vagy a swing miatt lett a strike? nem igazán értem, ugye reklamálnak is.
csebi
Ha figyeled, az ump rámutat a játékosra, mielőtt bemondja a strike 3-t, tehát úgy ítélte meg, hogy belengetett.
Jakehomer
köszi szépen. mondjuk sztem az ump ezt nem ítélhette meg igazán maximum az elsőnél lévő bíró, de nem baj, minden győzelem jó most.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.
Jakehomer
Ha lenne mit feltennem,akkor fogadnék veled szívesen,mert én szinte biztos vagyok benne,hogy évekig ilyen lesz. : D Ez neki az ún. breakout season(bár lehet,hogy már a tavalyi az volt),innentől csak felfelé vezet az út,természetesen nem azt mondom,hogy 3 év múlva .350 feletti átlaggal fog zárni,hanem,hogy kiegyensúlyozottan tudja hozni az ideihez hasonló számokat.
Hidd el nekem,nagyon tuti kis játékos Dee,és ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat,a Dodgers szurkolók is nagyon hiányolják.
Nelson87
Majd minden év végén számot vetünk : )

Az viszont egy más kérdés, hogy a Dodgers jól jön-e ki a csapat átalakításából, ha egy-két éven belül bajnokok lesznek, akkor mindenképp. Gordon ráadásul csúnyán beégett a Cards elleni a tavalyi seriesben, lehet, ez is benne volt az elboltolásában.
Jakehomer
Olyan igazolásokkal nehéz lesz WS-t nyerni,mint Latos,vagy Utley. Úgy örültem,mikor előbbit elvitték tőlünk. : D
Az utóbbi időben a Dodgers olyan,mint a Penguins az NHL-ben.Mindig fasza alapszakaszt hoznak össze,de a rájátszásban véget ér a mutatvány.Pedig a világon semmi problémám nincs az LA-vel,ha már mi be sem jutunk,legalább nyerjenek ők,már csak Vin Scully miatt is. : )
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.
Jakehomer
Ha lenne mit feltennem,akkor fogadnék veled szívesen,mert én szinte biztos vagyok benne,hogy évekig ilyen lesz. : D Ez neki az ún. breakout season(bár lehet,hogy már a tavalyi az volt),innentől csak felfelé vezet az út,természetesen nem azt mondom,hogy 3 év múlva .350 feletti átlaggal fog zárni,hanem,hogy kiegyensúlyozottan tudja hozni az ideihez hasonló számokat.
Hidd el nekem,nagyon tuti kis játékos Dee,és ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat,a Dodgers szurkolók is nagyon hiányolják.
Nelson87
Majd minden év végén számot vetünk : )

Az viszont egy más kérdés, hogy a Dodgers jól jön-e ki a csapat átalakításából, ha egy-két éven belül bajnokok lesznek, akkor mindenképp. Gordon ráadásul csúnyán beégett a Cards elleni a tavalyi seriesben, lehet, ez is benne volt az elboltolásában.

Szerkesztette: Jakehomer

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
a mostani boston-yankees 2. meccsen a bíró mit ítélt a legutolsó dobásnál?
 m.mlb.com/video/v438446483/nyybos-miller-fans-side-in-order-to-secure-the-save/?game_pk=415622

itt az utolsó dobás: ez most benn volt vagy a swing miatt lett a strike? nem igazán értem, ugye reklamálnak is.
csebi
Ha figyeled, az ump rámutat a játékosra, mielőtt bemondja a strike 3-t, tehát úgy ítélte meg, hogy belengetett.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 22 670 — Lucas Scott
a mostani boston-yankees 2. meccsen a bíró mit ítélt a legutolsó dobásnál?
 m.mlb.com/video/v438446483/nyybos-miller-fans-side-in-order-to-secure-the-save/?game_pk=415622

itt az utolsó dobás: ez most benn volt vagy a swing miatt lett a strike? nem igazán értem, ugye reklamálnak is.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
Söprés baby!
Utley HR és Kersh magas szint.
Hol itt a problem?
danyly
najóvan.
a check swing meg a baseball intentional groundingja.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
lopott bázisok, Dodgers, 2015 YTD: 40
lopott bázisok, Dee Gordon, 2015 YTD: 47

de ami még szebb, hogy tavaly a 131. meccsünket augusztus 23-án játszottuk, Gordon addig a meccsig 57 bázist lopott.

tudom, tudom, védekezésben javultunk...
slowmotion
Kendrick azért vitán felül jobb játékos nála, az ő sérülése eléggé be is tett nektek.
Jakehomer
Olyannyira rossz Gordon,hogy simán nyerte a 2nd baseman all-star szavazást idén,1.400.000 szavazatot verve Kendrickre. : D Tény,Kendrick régebb óta van a szakmában,de én pont emiatt döntenék Gordon mellett.10 évvel fiatalabb,és csak jobb lesz évről-évre.A védőjátékára meg aztán főleg nem lehet panasz ebben az évben,nagyon jól tolja.
Nelson87
Nem mondtam, hogy Gordon rossz, csak azt, hogy Kendrick jobb - annak ellenére is így gondolom, hogy Gordon idén karrier szezont fut és veri Kendrick statjait is (az ideinél jobb statokat nem fog hozni, nem kell aggódni :p ). Amúgy öt év van csak köztük, és Gordonnak asszem lejár a szerződése, ez is benne lehetett a pakliban, amikor a Dodgers a csere mellett döntött. Mondjuk az All Star szavazás eredményeivel érvelni elég vicces.
Jakehomer
Nem tudom miért írtam 10-et,ez valami véletlen folytán lehetett,ezer bocs. : D
Akármennyire vicces,azért csak jobb szezont fut,ergó jelenleg jobb játékos.Az pedig,hogy jövőre nem lesz ilyen jó éve,valóban elég vicces.Garantálom,hogy jó pár évig hasonló formában lesz.
Nelson87
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.
Jakehomer
Ha lenne mit feltennem,akkor fogadnék veled szívesen,mert én szinte biztos vagyok benne,hogy évekig ilyen lesz. : D Ez neki az ún. breakout season(bár lehet,hogy már a tavalyi az volt),innentől csak felfelé vezet az út,természetesen nem azt mondom,hogy 3 év múlva .350 feletti átlaggal fog zárni,hanem,hogy kiegyensúlyozottan tudja hozni az ideihez hasonló számokat.
Hidd el nekem,nagyon tuti kis játékos Dee,és ahogy olvasgatom a külföldi fórumokat,a Dodgers szurkolók is nagyon hiányolják.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
All-star szavazás pedig csak AL oldalon volt vicc,NL-ben egész reálisan alakultak a dolgok,nem értem,miért olyan humoros ez.Melyikkel nem értesz egyet,íme a 8 kezdőnek szavazott playa': Posey,Goldschmidt,Gordon,Peralta,Frazier,Harper,Stanton,Holliday?
Nelson87
Minden listába bele lehet kötni 😊 (Crawford>Peralta és igazából Frazier helyett is inkább Arenado, de hát az utolsó hetekben jöttek a helyi szavazógépek 😀 viszont Votto kicsit jobb offenzív szezont fut, mint Goldy stb, mondjuk amikor a szavazás lezárult, még talán fordítva álltak) De csak általánosságban szólva mondom, hogy nem szerencsés népszerűségi verseny eredményével érvelni. Gordon brutálisan kezdte a szezont, 40% fölött volt egész sokáig az ütésátlaga, nyilván mindenki rá szavazott.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
lopott bázisok, Dodgers, 2015 YTD: 40
lopott bázisok, Dee Gordon, 2015 YTD: 47

de ami még szebb, hogy tavaly a 131. meccsünket augusztus 23-án játszottuk, Gordon addig a meccsig 57 bázist lopott.

tudom, tudom, védekezésben javultunk...
slowmotion
Kendrick azért vitán felül jobb játékos nála, az ő sérülése eléggé be is tett nektek.
Jakehomer
Olyannyira rossz Gordon,hogy simán nyerte a 2nd baseman all-star szavazást idén,1.400.000 szavazatot verve Kendrickre. : D Tény,Kendrick régebb óta van a szakmában,de én pont emiatt döntenék Gordon mellett.10 évvel fiatalabb,és csak jobb lesz évről-évre.A védőjátékára meg aztán főleg nem lehet panasz ebben az évben,nagyon jól tolja.
Nelson87
Nem mondtam, hogy Gordon rossz, csak azt, hogy Kendrick jobb - annak ellenére is így gondolom, hogy Gordon idén karrier szezont fut és veri Kendrick statjait is (az ideinél jobb statokat nem fog hozni, nem kell aggódni :p ). Amúgy öt év van csak köztük, és Gordonnak asszem lejár a szerződése, ez is benne lehetett a pakliban, amikor a Dodgers a csere mellett döntött. Mondjuk az All Star szavazás eredményeivel érvelni elég vicces.
Jakehomer
Nem tudom miért írtam 10-et,ez valami véletlen folytán lehetett,ezer bocs. : D
Akármennyire vicces,azért csak jobb szezont fut,ergó jelenleg jobb játékos.Az pedig,hogy jövőre nem lesz ilyen jó éve,valóban elég vicces.Garantálom,hogy jó pár évig hasonló formában lesz.
Nelson87
Garantálod? És mi van, ha nem, mit fizetsz? :p
A karrier számok mindig többet mondanak egy játékosról, mint egy szezon statjai (nyilván ha már jó pár évet eltölt valaki a ligában), persze ha Gordon tud évekig ilyen szinten játszani, akkor kalap le, de az eddigiek alapján ez egy magasan kiugró év tőle, és szerintem valószínűbb az, hogy jövőre szépen visszatér az átlagához.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Söprés baby!
Utley HR és Kersh magas szint.
Hol itt a problem?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.