Davante Adams a Raiderstől a Jetshez megy!

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 013 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
All-star szavazás pedig csak AL oldalon volt vicc,NL-ben egész reálisan alakultak a dolgok,nem értem,miért olyan humoros ez.Melyikkel nem értesz egyet,íme a 8 kezdőnek szavazott playa': Posey,Goldschmidt,Gordon,Peralta,Frazier,Harper,Stanton,Holliday?
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
lopott bázisok, Dodgers, 2015 YTD: 40
lopott bázisok, Dee Gordon, 2015 YTD: 47

de ami még szebb, hogy tavaly a 131. meccsünket augusztus 23-án játszottuk, Gordon addig a meccsig 57 bázist lopott.

tudom, tudom, védekezésben javultunk...
slowmotion
Kendrick azért vitán felül jobb játékos nála, az ő sérülése eléggé be is tett nektek.
Jakehomer
Olyannyira rossz Gordon,hogy simán nyerte a 2nd baseman all-star szavazást idén,1.400.000 szavazatot verve Kendrickre. : D Tény,Kendrick régebb óta van a szakmában,de én pont emiatt döntenék Gordon mellett.10 évvel fiatalabb,és csak jobb lesz évről-évre.A védőjátékára meg aztán főleg nem lehet panasz ebben az évben,nagyon jól tolja.
Nelson87
Nem mondtam, hogy Gordon rossz, csak azt, hogy Kendrick jobb - annak ellenére is így gondolom, hogy Gordon idén karrier szezont fut és veri Kendrick statjait is (az ideinél jobb statokat nem fog hozni, nem kell aggódni :p ). Amúgy öt év van csak köztük, és Gordonnak asszem lejár a szerződése, ez is benne lehetett a pakliban, amikor a Dodgers a csere mellett döntött. Mondjuk az All Star szavazás eredményeivel érvelni elég vicces.
Jakehomer
Nem tudom miért írtam 10-et,ez valami véletlen folytán lehetett,ezer bocs. : D
Akármennyire vicces,azért csak jobb szezont fut,ergó jelenleg jobb játékos.Az pedig,hogy jövőre nem lesz ilyen jó éve,valóban elég vicces.Garantálom,hogy jó pár évig hasonló formában lesz.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
lopott bázisok, Dodgers, 2015 YTD: 40
lopott bázisok, Dee Gordon, 2015 YTD: 47

de ami még szebb, hogy tavaly a 131. meccsünket augusztus 23-án játszottuk, Gordon addig a meccsig 57 bázist lopott.

tudom, tudom, védekezésben javultunk...
slowmotion
Kendrick azért vitán felül jobb játékos nála, az ő sérülése eléggé be is tett nektek.
Jakehomer
Olyannyira rossz Gordon,hogy simán nyerte a 2nd baseman all-star szavazást idén,1.400.000 szavazatot verve Kendrickre. : D Tény,Kendrick régebb óta van a szakmában,de én pont emiatt döntenék Gordon mellett.10 évvel fiatalabb,és csak jobb lesz évről-évre.A védőjátékára meg aztán főleg nem lehet panasz ebben az évben,nagyon jól tolja.
Nelson87
Nem mondtam, hogy Gordon rossz, csak azt, hogy Kendrick jobb - annak ellenére is így gondolom, hogy Gordon idén karrier szezont fut és veri Kendrick statjait is (az ideinél jobb statokat nem fog hozni, nem kell aggódni :p ). Amúgy öt év van csak köztük, és Gordonnak asszem lejár a szerződése, ez is benne lehetett a pakliban, amikor a Dodgers a csere mellett döntött. Mondjuk az All Star szavazás eredményeivel érvelni elég vicces.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
Olyannyira rossz Gordon,hogy simán nyerte a 2nd baseman all-star szavazást idén,1.400.000 szavazatot verve Kendrickre. : D Tény,Kendrick régebb óta van a szakmában,de én pont emiatt döntenék Gordon mellett.10 évvel fiatalabb,és csak jobb lesz évről-évre.A védőjátékára meg aztán főleg nem lehet panasz ebben az évben,nagyon jól tolja.Nelson87
persze, de ugye tavaly nem volt hibátlan közelről sem, és el kellett dönteni, hogy defense vagy baserunning kell.
aztán persze az előbbi mellett döntöttek.

csak annyit sajnálok, hogy nincs az, mint tavaly, hogy Gordon üt egyet, aztán szinte automatikusan megy is a másodikra, és a második-harmadik-negyedik ütőnek elég egy single ahhoz, hogy hazahozza.

ráadásul utolsóelőttiek vagyunk lopott bázisok számában, viszont ezt sikerül egyensúlyozni a liga legrosszabb SB:CS arányával. nekünk tényleg rá kell feküdni a power hittingre, mert anélkül...
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
lopott bázisok, Dodgers, 2015 YTD: 40
lopott bázisok, Dee Gordon, 2015 YTD: 47

de ami még szebb, hogy tavaly a 131. meccsünket augusztus 23-án játszottuk, Gordon addig a meccsig 57 bázist lopott.

tudom, tudom, védekezésben javultunk...
slowmotion
Kendrick azért vitán felül jobb játékos nála, az ő sérülése eléggé be is tett nektek.
Jakehomer
Olyannyira rossz Gordon,hogy simán nyerte a 2nd baseman all-star szavazást idén,1.400.000 szavazatot verve Kendrickre. : D Tény,Kendrick régebb óta van a szakmában,de én pont emiatt döntenék Gordon mellett.10 évvel fiatalabb,és csak jobb lesz évről-évre.A védőjátékára meg aztán főleg nem lehet panasz ebben az évben,nagyon jól tolja.
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
Így külső szemlélőként (Jocketty, Price takarodj 😀 ) elég unalmas a harc a rájátszásért, itt az NL-ben csak a West győztese a kérdés, de a Giants annyira középszerű, hogy a Dodgersnek nagyon le kéne eresztenie. Az AL-ben is csak annyival izgalmasabb a helyzet, hogy az Eastben még teljesen nyitott, ki lesz a bajnok, és ki WC, de playoff részvétel szempontjából itt is a West a legérdekesebb div, a Texas jön fel és van még 7 meccsük az Astros ellen.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
lopott bázisok, Dodgers, 2015 YTD: 40
lopott bázisok, Dee Gordon, 2015 YTD: 47

de ami még szebb, hogy tavaly a 131. meccsünket augusztus 23-án játszottuk, Gordon addig a meccsig 57 bázist lopott.

tudom, tudom, védekezésben javultunk...
slowmotion
Kendrick azért vitán felül jobb játékos nála, az ő sérülése eléggé be is tett nektek.

Tepper takarodj!
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
lopott bázisok, Dodgers, 2015 YTD: 40
lopott bázisok, Dee Gordon, 2015 YTD: 47

de ami még szebb, hogy tavaly a 131. meccsünket augusztus 23-án játszottuk, Gordon addig a meccsig 57 bázist lopott.

tudom, tudom, védekezésben javultunk...
slowmotion
Ebből a szempontból én is sajnáltam Gordon-t, de a védekezése nulla volt + AB-en is gyengén muzsikált.

De megvan a második Giants verés is. Tessék örülni.
danyly
örülünk, Jules? 😀
úgy látszik, Kershaw nemezise Mad Bum, Greinke viszont Mad Bum-é
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
lopott bázisok, Dodgers, 2015 YTD: 40
lopott bázisok, Dee Gordon, 2015 YTD: 47

de ami még szebb, hogy tavaly a 131. meccsünket augusztus 23-án játszottuk, Gordon addig a meccsig 57 bázist lopott.

tudom, tudom, védekezésben javultunk...
slowmotion
Ebből a szempontból én is sajnáltam Gordon-t, de a védekezése nulla volt + AB-en is gyengén muzsikált.

De megvan a második Giants verés is. Tessék örülni.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
lopott bázisok, Dodgers, 2015 YTD: 40
lopott bázisok, Dee Gordon, 2015 YTD: 47

de ami még szebb, hogy tavaly a 131. meccsünket augusztus 23-án játszottuk, Gordon addig a meccsig 57 bázist lopott.

tudom, tudom, védekezésben javultunk...
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Első meccs lehozva. Stilszerűen A. Gonzalez walk-off. Kicsit elhúztàk a srácok.

Amúgy tényleg ráncba szedhetné az ütő szekciót McGwire. Nem kicsit hektikusak az ütőjátékok meccsről-meccsre.
Remélem Utley is hoz valami kis fényt a csapatnak, ha nem most de a PO-ban mindenképp.

Én nem aggódnék a West megnyerésétől. Mondjuk sorozatban 3x ez nem sikerült, de van annyi ebben a csapatban. Tudom hogy a nagy rivális ellen nem megy már évek óta, de most lenne lehetőség bebiztosítani az első helyet.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
10 nap alatt két dobó csinál no-hittert a Dodgers ellen. Nice.
Kampman
inkább most legyenek problémák az ütéssel, mint a rájátszásban, ha eljut odáig a csapat
slowmotion
Most ezt komolyan gondoltad?
danyly
tökéletesen.
ahogy a dolgok most állnak, könnyen az NLC-ből jöhet mindkét wild card csapat. nekem úgy tűnik, hogy mind a Bucs, mind a Cubs jobb formában van. marad a csoportgyőzelem.
négy vereséggel vezetünk a Giants előtt, játszunk velük hatot hetet, és nemigen megy ellenük. onnan meg necces lehet. én csak akkor hiszek abban, hogy a Giants nem előz meg, ha már matematikai esélyük sincs.

Szerkesztette: slowmotion
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
10 nap alatt két dobó csinál no-hittert a Dodgers ellen. Nice.
Kampman
inkább most legyenek problémák az ütéssel, mint a rájátszásban, ha eljut odáig a csapat
slowmotion
Most ezt komolyan gondoltad?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
10 nap alatt két dobó csinál no-hittert a Dodgers ellen. Nice.
Kampman
inkább most legyenek problémák az ütéssel, mint a rájátszásban, ha eljut odáig a csapat
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A Dodgers a legjobb.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 28 011
10 nap alatt két dobó csinál no-hittert a Dodgers ellen. Nice.

Szerkesztette: Kampman
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Utley érkezett. Jó lesz ez. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
A-Rod karrier 25. Grand Slam. Természetesen MLB rekord.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 9 éve
Nelson87 Green Bay Packers 730 — Mr. Bigtime-Hotshot
A Marlins vágott 14-et a Sox-nak,erre ők meg a csóró Marinersen töltötték ki a dühöt. 2 meccs,37 run.... ennyit az én csapatom egy hónapban nem szerez. 😀
több mint 9 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 381 — Cowboys fan
Red Sox - Mariners 22-10, amifoci eredményre hasonlít inkább 😀Dexxter Tailor
ha Felix kezdett volna a M's-ben, akkor nem üt ennyit a Sox.
oh wait...
több mint 9 éve
Löfli Detroit Lions Tulane Green Wave 19 893 — ellenIktriad / #1 BVSC ultra
Red Sox - Mariners 22-10, amifoci eredményre hasonlít inkább 😀


https://www.facebook.com/ArizonaCardinalsHungary/
Don't blink!
több mint 9 éve
Csifu 223
Az miért van, hogy a Mets az NL-ben van, az A csoportos fiókcsapatnál (St. Lucie Mets) mégis van DH? (David Wright játszott tegnap este DH-t a rehab részeként)civilmanu
Wiki szerint Rookie és A szinteken van DH az MLB csapat ligájától függetlenül.
több mint 9 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Az miért van, hogy a Mets az NL-ben van, az A csoportos fiókcsapatnál (St. Lucie Mets) mégis van DH? (David Wright játszott tegnap este DH-t a rehab részeként)civilmanu
A pályaválasztó szabályai rendezik a meccset. Ezért van tényleges jelentősége az All-Star meccsnek az MLB-ben.

Az NL-en (és talán valamelyik japán ligán) kívül már DH van mindenütt. Egyetemen nem tudom, hogy mi a helyzet, majd Baggio aka JJ kisegít 😉

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 9 éve
civilmanu New York Jets 362 — Jets fan
Az miért van, hogy a Mets az NL-ben van, az A csoportos fiókcsapatnál (St. Lucie Mets) mégis van DH? (David Wright játszott tegnap este DH-t a rehab részeként)

Go Jets!
több mint 9 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 634 — Panthers fan
hmmm... azon ritka alkalmak egyike, amikor Greinke sokkal jobban üt, mint dob...slowmotion
Ja, csúnyán lerontotta az ERA-jét 😀

Tepper takarodj!