NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Joe Girardi Wants Ryan Dempster Suspended, Says ‘Everyone Knows’ Pitcher Hit Alex Rodriguez Intentionally (Video)
 bit.ly/1cZawj8

remélem mire mi játszunk velük, addigra eljut a Yankees klubvezetés odáig, hogy le kéne venni a pályáról A-Rodot. eléggé kétszínűek az egész cirkusszal kapcsolatban. (dokik vs. 100 M$ vs. Biogenesis vs. minden más szépsége A-Rodnak) ja, de hiszen mindig ez volt a legszimpatikusabb Bronxban ;p

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azért a fejre, az túlzás. A derekát kapta el. Seggfejnek seggfej A-Rod, de az nem az jelenti, hogy a seggénél van a feje. 😛

több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Gyökér Dempster. Már az első labda is térdre ment aztán a HBP meg fejre. És még a bostoni bullpen szaladgál. Mi a kiállítás ha nem ez!?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan


😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Bostonból hoztuk az elsőt, ma meg Kuroda aztán CC ... álmok, édes álmok. 😊
Támadásban mostanság Alfonso Supercaliente Soriano tolja a szekeret, a többiek meg csatlakoznak. Tetszik ez így. Maradjon is. 😊

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
bammeg, megtettem egy Angels-Pirates kombót.slowmotion
nagyon izgalmas a végjáték, gondolom te is örülsz neki 😛
nagyon kapar a cards, nem hiszem, hogy elengedik a meccset (mostmár; +igencsak erős az a bullpen, báár mintha kiment volna az utsó leftie)sapka
Örültem, hogy nem láttam. Csak végigidegeskedtem volna. 😊 A végeredményeknek örülök. Bejött az LAA is meg a Cards is.GRAFI
én is örültem volna ha nem látom, pont közben támadott meg az Áder Jánosos (+Nemzeti Nyomozóirodás) malware, jajdeörültem 😊

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
bammeg, megtettem egy Angels-Pirates kombót.slowmotion
nagyon izgalmas a végjáték, gondolom te is örülsz neki 😛
nagyon kapar a cards, nem hiszem, hogy elengedik a meccset (mostmár; +igencsak erős az a bullpen, báár mintha kiment volna az utsó leftie)sapka
Örültem, hogy nem láttam. Csak végigidegeskedtem volna. 😊 A végeredményeknek örülök. Bejött az LAA is meg a Cards is.GRAFI
na nekem nem 😕
Angels+Pirates: hosszabbításban ment el a Pirates-en
A's+Giants: kilencedikben jött be
Jays+Tigers: bejött (a Jays a hetedik menetben fordított)
Rays+Chi Sox: gondolom Mikey elmeséli, hogy sikerült a háromfutásos előnyt leadni az 5. és a 8. menet között, hogy a kilencedikben lesétálhassanak

maradék két meccsre meg nem tettem, mert addig nem maradtam fent, valszeg Reds+Padres lett volna, és nem nyertes
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
bammeg, megtettem egy Angels-Pirates kombót.slowmotion
nagyon izgalmas a végjáték, gondolom te is örülsz neki 😛
nagyon kapar a cards, nem hiszem, hogy elengedik a meccset (mostmár; +igencsak erős az a bullpen, báár mintha kiment volna az utsó leftie)sapka
Örültem, hogy nem láttam. Csak végigidegeskedtem volna. 😊 A végeredményeknek örülök. Bejött az LAA is meg a Cards is.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
@Mikey:  deadspin.com/behold-the-ultimate-white-sox-fan-1139561143

robiroboter
Azért ez így nagyon erős.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 267 — Tyrone Creek
LLWS!

több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
bammeg, megtettem egy Angels-Pirates kombót.slowmotion
nagyon izgalmas a végjáték, gondolom te is örülsz neki 😛
nagyon kapar a cards, nem hiszem, hogy elengedik a meccset (mostmár; +igencsak erős az a bullpen, báár mintha kiment volna az utsó leftie)sapka
na, Russell Martin a mi kutyánk kölyke, azért megmutatta, hogy kék vér folyik az ereiben 😊
több mint 11 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
bammeg, megtettem egy Angels-Pirates kombót.slowmotion
nagyon izgalmas a végjáték, gondolom te is örülsz neki 😛
nagyon kapar a cards, nem hiszem, hogy elengedik a meccset (mostmár; +igencsak erős az a bullpen, báár mintha kiment volna az utsó leftie)

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
@Mikey:  deadspin.com/behold-the-ultimate-white-sox-fan-1139561143


Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Expanded replay is coming in 2014... but with manager challenges:  bit.ly/16Srz1W

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Ha így marad, nekem tökéletes. 😊
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
bammeg, megtettem egy Angels-Pirates kombót.
Angels kettővel megy, nem sok, de előny.
Bucs felment néggyel az ötödik menetben, örülök, mint majom a farkának, erre a Cardinals válaszol egy ötfutásos inninggel.

facepalm...slowmotion
ez már bullpen meccs lett. pedig az ötödikig egész jól tartották magukat a starterek.

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
bammeg, megtettem egy Angels-Pirates kombót.
Angels kettővel megy, nem sok, de előny.
Bucs felment néggyel az ötödik menetben, örülök, mint majom a farkának, erre a Cardinals válaszol egy ötfutásos inninggel.

facepalm...
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
wow, zsinórban három walk-off (mind az Orioles ellen)
a következő 7 meccs mind idegenben a Pittsburgh és a Cincinnati ellen, kár hogy a Dodgerst már nem lehet utolérni és a wild card helyek is távolinak tűnnek... de persze még bármi lehet, meg annak az ellenkezője is 😊Aguirre
Meg is indult B'moreban a closer-téma: K-Rod cserélje-e Jim Johnsont?robiroboter
ha ettől nem megy el a legközelebb szelvényem, akkor bármit támogatok 😊
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
wow, zsinórban három walk-off (mind az Orioles ellen)
a következő 7 meccs mind idegenben a Pittsburgh és a Cincinnati ellen, kár hogy a Dodgerst már nem lehet utolérni és a wild card helyek is távolinak tűnnek... de persze még bármi lehet, meg annak az ellenkezője is 😊Aguirre
A Dodgers már nem hiszem, hogy bárki is befogja a csoportból. Azért még a második hely meglehet (és mellé a wild card) a D'backs-nek. -12-ről +20. Ilyet nagyon rég láttam. Ez már több mint fellángolás. 😊

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
wow, zsinórban három walk-off (mind az Orioles ellen)
a következő 7 meccs mind idegenben a Pittsburgh és a Cincinnati ellen, kár hogy a Dodgerst már nem lehet utolérni és a wild card helyek is távolinak tűnnek... de persze még bármi lehet, meg annak az ellenkezője is 😊Aguirre
Meg is indult B'moreban a closer-téma: K-Rod cserélje-e Jim Johnsont?

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
wow, zsinórban három walk-off (mind az Orioles ellen)
a következő 7 meccs mind idegenben a Pittsburgh és a Cincinnati ellen, kár hogy a Dodgerst már nem lehet utolérni és a wild card helyek is távolinak tűnnek... de persze még bármi lehet, meg annak az ellenkezője is 😊
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
6-4-es homestand, ilyen is túl régen volt már. Szériagyőzelem a Yankees és a Tigers ellen, ez már valami.
Avisail García 5 meccs kezdőként, azokon 3 RBI, nagyon fasza kezdés.
Mától 4x Twins, aztán 3x Royals, azt hiszem ezen a road tripen bemegy a csapat 30 meccsel .500 alá majd, és átveszi az 1/2-es picket érő helyet a Marlinstól.

A héten Dunn, Konerko és Lindstrom is átment waiveren, előbbi kettő kizárt hogy cserélve lesz, utóbbira látok 20-30% esélyt. Bár nagy értéket úgyse kapna érte a csapat, mégis mehetne, mert csak a fiatalok elöl foglalja a helyet.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ez úgy olyan jó érzés valahogy az első két inning után. Olyan kellemes, meleg, mintha az anyaméhben lennék. 😀
...
Két ilyen meccs egymás után. El sem hiszem. 😊 Cy Kuroda egy állat idén, CC végre újra jó volt, Nova pedig SuperNova módban még mindig. Az ütők meg élnek végre! Soriano tegnap 6, ma 7 RBI; ma is 2 HR. Grandy, Canó és A-Rod is ütnek... ilyen is lehetett volna ez a szezon végig?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Dellin, miéééééért?! 😕((((

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Miért nem lehet minden meccs ilyen...?Darksun3
Az első teteje után kikapcsoltam. A 3. tetején majdnem a boxscore-t is. Szerencsére nem tettem, azóta szinte csak vigyorgok (kivéve a 6. alján 😀😀 )

szerk.: esőszünet, asszem a végét csak ébredés után tudom meg 😕

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: