NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 991 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Yanks offense mellett a White Sox ütőteljesítménye all-star szintnek látszik...Darksun3
Pötinek szar napja volt, ennyi.
Na meg, L10 után belefér egy meccs, amikor minden összejön.
Ma Sale vs Kuroda, nyami.Mikey
Pettitte-nek kb. 2 hónapja mindig szar napja van, az a baj.. 😕
Meg ez nem kifogás arra, hogy ti beütöttetek az elsőben már 3-at, mi meg futók 1-2-n, 0 out szituból szart se tudtunk kihozni.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Nekem akarom már tovább fényezni a Dodgers, de brutál formát mutatnak továbbra is. Nincs leállás.
Most a Cards lett elintézve, pedig nem egy könnyű ellenfél. A meccs előtt a St. Louis az előző négy mérkőzésén 44 futást produkált, tehát igen dinamikus az offense.
Greinke szépen lehozta a meccset, megszerezte karrier 100. győzelmét.

Június 21-én -12-vel álltunk, most +13 a mutató. Azóta 32-7 a W-L arány.

És persze ne feledjük: Kershaw wins July Pitcher of the Month honors.
Hatszor kezdett, 4-1-es mutató, 1.34 ERA, 47 inning-ben 7 futást engedett, 2 séta, 26 hits és 43 SO.
Csak így tovább.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
A Yanks offense mellett a White Sox ütőteljesítménye all-star szintnek látszik...Darksun3
Pötinek szar napja volt, ennyi.
Na meg, L10 után belefér egy meccs, amikor minden összejön.
Ma Sale vs Kuroda, nyami.
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
A Yanks offense mellett a White Sox ütőteljesítménye all-star szintnek látszik...

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Kösz a választ.Igen 2-t.Úgy néz ki,hogy az összes ilyen fogadásomat rosszul értékelték.Ez eddig a harmadik.Egyet már rendeztek,egy folyamatban,és most reklamáltam ezért is,és még mindig van.Elleszek velük egy darabig.Csak,hogy jól gondolom-e,a Batting alatt a Hr. sorban van,hogy ki,mennyit,és mikor szerzett hazafutást?péter73
Igen. De a mennyiség a szezonra vonatkozik.

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Jól látod. A zárójelben pedig az eddig ütött hr-ok, hányadik inningben, hányan voltak bázison, hány outnál ütötte.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
péter73 18
Kösz a választ.Igen 2-t.Úgy néz ki,hogy az összes ilyen fogadásomat rosszul értékelték.Ez eddig a harmadik.Egyet már rendeztek,egy folyamatban,és most reklamáltam ezért is,és még mindig van.Elleszek velük egy darabig.Csak,hogy jól gondolom-e,a Batting alatt a Hr. sorban van,hogy ki,mennyit,és mikor szerzett hazafutást?
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Sziasztok!Ismét a szokásos kérdéssel fordulnék hozzátok.Hány hazafutás volt az 1. inningben ezen a meccsen?http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_14_chamlb_phimlb_1&mode=boxpéter73
0 mert csak a 8. inningben volt egy. De mivel megint gondod lehet velük ezért ők gondolom 2-t mondanak.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
péter73 18
Sziasztok!Ismét a szokásos kérdéssel fordulnék hozzátok.Hány hazafutás volt az 1. inningben ezen a meccsen?http://mlb.mlb.com/mlb/gameday/index.jsp?gid=2013_07_14_chamlb_phimlb_1&mode=box
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
ha valaki azt mondja, hogy két ütéssel és négy sétával lesz meg a söprés, akkor lehet, hogy kinevettem volna.
Hanley elvesztése mondjuk sokba kerülhet, de a hatmeccsesre nyíló előny az Arizonával szemben pont jókor jön. holnaptól meg Cards idegenben. jippí!slowmotion
89 éves rekord megdöntve (mondjuk már tegnap megvolt, a 13-as sorozattal), de Ramirez iszonyat nagy veszteség. Szerencsétlen most tért vissza nem is olyan rég, erre megint injury. 😕
Idegenben 4-0 (!) a Cubs ellen még akkor is szép, ha most a chicagói klub nincs top formában.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
ha valaki azt mondja, hogy két ütéssel és négy sétával lesz meg a söprés, akkor lehet, hogy kinevettem volna.
Hanley elvesztése mondjuk sokba kerülhet, de a hatmeccsesre nyíló előny az Arizonával szemben pont jókor jön. holnaptól meg Cards idegenben. jippí!
több mint 11 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Kinn voltam múlthéten kedden a Mets - Braves derbin a Citi Fielden, hát gyerekek, élőben egy meccs az nagyon más kávéház. 😊Maka
Baszkiiiii, én itthon szívok, te meg Braves-t nézel... ááááá *irigyirigy*

Mindig jövőre
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Azt hiszem a Red Sox comeback is érdemel egy említést. Nem semmi volt.GRAFI
Engem a Peavy-féle cseréről a véleményed jobban érdekelne. 😉
Arról tudsz valamit, hogy csak idénre rentalnak vitték Bostonba, vagy jövőre is számolnak vele?Mikey
Remélhetőleg, mivel amennyire tudom, van még szerződése (és player's optionje, ha elér x inninget ebben a két évben)... 😊 Nagyon eltérőek a vélemények, egyesek a fejüket vakarják, mit csinált a White Sox, mások azt mondják, fair ellenértéket kaptak.Escalade
Annak a játékosopciónak már majdnem biztosan lőttek, a sérülése miatt kétlem, hogy meglesz neki összesen a 400 IP idén és jövőre.
Ami biztos, hogy a ChiSox idén az 1/1-ért küzd, és ez jövőre sem lesz másként.
Akkor pedig inkább játsszon Andre Rienzo, mint Jake Peavy.
A kulcs a cserében Avisail García, aki qrvajó RF lehet. A másik három low-A játékos csak grátisz lesz, ha beválik bármelyikük.
Szerintem.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Kinn voltam múlthéten kedden a Mets - Braves derbin a Citi Fielden, hát gyerekek, élőben egy meccs az nagyon más kávéház. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Bostoni részről szerintem mindenképpen jó üzlet volt. Persze annak függvényében, hogyan alakít Peavy. Bírtam Iglesiast, először sajnáltam is, de ahogy többekkel beszéltük, nem nagy érvágás a távozása. Egy jó kezdő dobóra viszont nagyonis szükség van. Abszolút megbízható Buchholz volt ugye a sérüléséig, a többiek eléggé hullámzóak.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Még mindig a Cot's a mérvadó szerződés témában 😉
 www.baseballprospectus.com/compensation/cots/al-east/boston-red-sox/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Azt hiszem a Red Sox comeback is érdemel egy említést. Nem semmi volt.GRAFI
Engem a Peavy-féle cseréről a véleményed jobban érdekelne. 😉
Arról tudsz valamit, hogy csak idénre rentalnak vitték Bostonba, vagy jövőre is számolnak vele?Mikey
Remélhetőleg, mivel amennyire tudom, van még szerződése (és player's optionje, ha elér x inninget ebben a két évben)... 😊 Nagyon eltérőek a vélemények, egyesek a fejüket vakarják, mit csinált a White Sox, mások azt mondják, fair ellenértéket kaptak.

több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Kint a huszonhatodik pubcast:  playball.baseball.hu/2013/08/02/hbf-pubcast-26/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Hogy őszinte legyek meglepett, hogy végül tradeltünk. Előtte pár nappal már lehetett pletyka szinten olvasni, de a szakik is azon a véleményen voltak, hogy nem fog jönni. Gyanítom Buchholz mégsincs teljesen rendben, mert elég csend van most körülötte. Szerintem nem számolunk Peavyvel hosszútávon. Remélem hozza, amit várnak tőle. Workman mehet a bullpenbe így, kicsit legalább szélesebb lesz a pad.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Azt hiszem a Red Sox comeback is érdemel egy említést. Nem semmi volt.GRAFI
Engem a Peavy-féle cseréről a véleményed jobban érdekelne. 😉
Arról tudsz valamit, hogy csak idénre rentalnak vitték Bostonba, vagy jövőre is számolnak vele?
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Azt hiszem a Red Sox comeback is érdemel egy említést. Nem semmi volt.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Chris Davis az első aki elérte a három számjegyű RBI mennyiséget, Robi örül.
Ez a 39 HR, 100 RBI teljesítmény októberre is szép lenne, nem még augusztusra. (Y)Mikey
Pláne, hogy végre kijött a csapat a slumpból, és meggyaktuk az Astrost.


Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Chris Davis az első aki elérte a három számjegyű RBI mennyiséget, Robi örül.

Ez a 39 HR, 100 RBI teljesítmény októberre is szép lenne, nem még augusztusra. (Y)
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
ezt még csak most láttam 😀😀😀

shawnka
Miamiben semmin nem lepődünk meg. 😊
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
arod életre szóló lehetséges eltiltásáról van vkinek bővebb infója. kicsit olyan mintha példát akarnának statuálni vele.stero
Kicsit? 😊