NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 991 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Miért nem lehet minden meccs ilyen...?

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Ma is majdnem sikerült elrontani..., szerencsére a másik kedvencem (Robertson) csak megoldotta valahogy 😊

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Stero
Töröld már ki légyszi az aláírásodból azt a halott linket. Elég zavaró
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Maka meccsbeszámolója a Citi Fieldről a blogon:  playball.baseball.hu/2013/08/12/eloben-a-citi-fieldrol/

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
arod homerstero
Az lósz@r! Gardner walk-off HR! A kedvencem még mindig nagyon clutch.

Rivera viszont egy hét alatt kiörögedett...gdavid
gardner tegnapelőtt meg walk off single


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
arod homerstero
Az lósz@r! Gardner walk-off HR! A kedvencem még mindig nagyon clutch.

Rivera viszont egy hét alatt kiörögedett...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
stero San Francisco 49ers 171
arod homer


"I want to thank the Good Lord for making me a Yankee."
több mint 11 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 587
Rios, Rangers???Matthew99
Cruz eltiltásával kb. papírforma.
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Rios, Rangers???


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
robiroboter 2 069 — Let's go O's!
Na, lássuk: Orioles trade rumors: "Most aggressive team in waiver claims," says Olney
 www.camdenchat.com/2013/8/8/4602838/orioles-trade-rumors-waivers-claim

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
nem kell kitalálni semmit. Ugyanazt fogják csinálni amit mindig. Igazolnak kész játékosokat a fiatalok nagy részét meg elpasszolják.
Pont ez a probléma. Ha kész játékosokat is vennénk, akkor se 33-35 és fölöttieket kéne. Túl öreg a Yankees. Sok nagy tehetség van a farmcsapatokban, és bár a draft nem túl menő az MLB-ben, ott is lehetne találni remek játékosokat. Ha én lennék az edző egy teljesen más, teljesen új szisztémával dolgoznék a csapattal. Meg hagynék egy két "öreget" és fiatalítanék. Olyanokat hoznék akik erejük teljében vannak, terhelhetőek és kevésbé sérülékenyek ergo fiatalok/fiatalabbak.
A jelenlegi csapat átlagéletkorát ki sem merem számolni...Mike
Lehet, és sokan ezt tennék. De a jelenlegi rezsim nem biztos, hogy így gondolkodik. Ha A-Rod fizujától megszabadulnának jöhetne a habzsi-dőzsi. De amíg nagy szerződéseik vannak meg lesz kötve a kezük. Ez részben jó is lehet a Yankees fanoknak mert talán jön 1-2 fiatal is, másrészt meg nem mert nagy eredményekre nem biztos, hogy számítani lehet a következő 1-2 szezonban.
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
nem kell kitalálni semmit. Ugyanazt fogják csinálni amit mindig. Igazolnak kész játékosokat a fiatalok nagy részét meg elpasszolják.
Pont ez a probléma. Ha kész játékosokat is vennénk, akkor se 33-35 és fölöttieket kéne. Túl öreg a Yankees. Sok nagy tehetség van a farmcsapatokban, és bár a draft nem túl menő az MLB-ben, ott is lehetne találni remek játékosokat. Ha én lennék az edző egy teljesen más, teljesen új szisztémával dolgoznék a csapattal. Meg hagynék egy két "öreget" és fiatalítanék. Olyanokat hoznék akik erejük teljében vannak, terhelhetőek és kevésbé sérülékenyek ergo fiatalok/fiatalabbak.
A jelenlegi csapat átlagéletkorát ki sem merem számolni...

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 526
Még jó, hogy holnap nem játszunk. Kicsit sok volt az idegrendszeremnek ez a (3) meccs a ChiSox ellen. A mai majdnem jó volt, de sikerült kétszer is elb@szni.

Ez az idény már kuka, nem is tudom miért kínzom magam naponta. Azért hajrá Yankees!gdavid
Nekem szerencsére korán kellett kelnem tegnap is meg ma is, így nem láttam az utolsó kettőt. De ez kritikán aluli, amit csinálunk. Természetesen nem a White Sox érdemeit akarom csökkenteni, minden tiszteletem az övék, hogy az L10-ből csináltak egy W3-at. És nem is akárhogyan.

Ettől függetlenül fáj, mint az állat... mint az egész szezon kb.Darksun3
Őszintén szólva Én örülnék neki ha most véget is érne számunkra a szezon. Gyalázat ezt végig nézni. Ki kell találni valamit, ehhez pedig kell egy alapos fejmosás, valamint egy hosszabb pihenő, hogy a sérültek is visszajöjjenek. Egyben szinte biztos. Amint elérkezik a regular season vége, itt fejek fognak hullani. Ami reményeim szerint jót fog tenni a csapat dinamikájának a jövőben...Mike
nem kell itt kitalálni semmit. Ugyanazt fogják csinálni amit mindig. Igazolnak kész játékosokat a fiatalok nagy részét meg elpasszolják.
több mint 11 éve
Mike Green Bay Packers Nebraska Cornhuskers 93 — Mike
Még jó, hogy holnap nem játszunk. Kicsit sok volt az idegrendszeremnek ez a (3) meccs a ChiSox ellen. A mai majdnem jó volt, de sikerült kétszer is elb@szni.

Ez az idény már kuka, nem is tudom miért kínzom magam naponta. Azért hajrá Yankees!gdavid
Nekem szerencsére korán kellett kelnem tegnap is meg ma is, így nem láttam az utolsó kettőt. De ez kritikán aluli, amit csinálunk. Természetesen nem a White Sox érdemeit akarom csökkenteni, minden tiszteletem az övék, hogy az L10-ből csináltak egy W3-at. És nem is akárhogyan.

Ettől függetlenül fáj, mint az állat... mint az egész szezon kb.Darksun3
Őszintén szólva Én örülnék neki ha most véget is érne számunkra a szezon. Gyalázat ezt végig nézni. Ki kell találni valamit, ehhez pedig kell egy alapos fejmosás, valamint egy hosszabb pihenő, hogy a sérültek is visszajöjjenek. Egyben szinte biztos. Amint elérkezik a regular season vége, itt fejek fognak hullani. Ami reményeim szerint jót fog tenni a csapat dinamikájának a jövőben...

Co-Founder - New York Yankees Hungary Podcast
Founder - Catch! Blog
https://catch.blog.hu/

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Még jó, hogy holnap nem játszunk. Kicsit sok volt az idegrendszeremnek ez a (3) meccs a ChiSox ellen. A mai majdnem jó volt, de sikerült kétszer is elb@szni.

Ez az idény már kuka, nem is tudom miért kínzom magam naponta. Azért hajrá Yankees!gdavid
Nekem szerencsére korán kellett kelnem tegnap is meg ma is, így nem láttam az utolsó kettőt. De ez kritikán aluli, amit csinálunk. Természetesen nem a White Sox érdemeit akarom csökkenteni, minden tiszteletem az övék, hogy az L10-ből csináltak egy W3-at. És nem is akárhogyan.

Ettől függetlenül fáj, mint az állat... mint az egész szezon kb.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
gdavid New England Patriots 3 894 — Patriots fan
Még jó, hogy holnap nem játszunk. Kicsit sok volt az idegrendszeremnek ez a (3) meccs a ChiSox ellen. A mai majdnem jó volt, de sikerült kétszer is elb@szni.

Ez az idény már kuka, nem is tudom miért kínzom magam naponta. Azért hajrá Yankees!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Amcsiknak van egy érdekes értékrendje, és abban a ruházkodás nagyon hátul van. Legalábbis sokaknál. Mondjuk nem jártam még a tengerwntúlon, de az előző melóhelyemen sok amcsi megfordult. Ott lóg a nyakában a milliós gép, amit használni sem tud, csak az európai körút miatt vette, fizet egy platina AmExel, és mindezek mellé egy pecsètes pólóbamln, szèttaposott cipőben járja a várost.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Az év apja:

Dzsokijuing
de bazmeg, PAPUCSBAN viszi el a gyereket bézbólmeccsre?!slowmotion
A szemét, egy rendes spikeot adhatott volna arra a szerencsétlen gyerekre 😊 Mondjuk mindig is tetszett a papucs zokni kombó.Matthew99
nyilván megvan mindenkinek a maga értékrendje, de pl én egy olyan lábbeliben nem engedném el a gyereket otthonról, amiből bármikor kiléphet véletlenül, aztán jól összetöri magát. papucs az maximum addig, amíg az ember mondjuk a Balaton partján sétál, aztán kész.
több mint 11 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
De legalább a papucs Under Armour. 😊
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 590 — Invisible man
Az év apja:

Dzsokijuing
de bazmeg, PAPUCSBAN viszi el a gyereket bézbólmeccsre?!slowmotion
A szemét, egy rendes spikeot adhatott volna arra a szerencsétlen gyerekre 😊 Mondjuk mindig is tetszett a papucs zokni kombó.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
slowmotion Dallas Cowboys 24 346 — Cowboys fan
Az év apja:

Dzsokijuing
de bazmeg, PAPUCSBAN viszi el a gyereket bézbólmeccsre?!
több mint 11 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 951 — Saturday Night Lights
Az év apja:


Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 11 éve
Bay Area Las Vegas Raiders 416 — Killa Kali
ez a Houston Boston nagyon gyász volt... RedSox szempontból. nem hiszem el hogy 2 hét alatt másodszor bukok az Astros miatt.. és mind a 2n Oberdfhgbhxvsdgrhbqwyvmianeve kezdett.
-a Detroit-Cleveland viszont überbeteg volt. a 9. te jó ég.

több mint 11 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
Ha jól értelmezem, akkor A-Rod csütörtöktől kezdve a hátralévő idei összes ill. a jövő évi összes meccsekről eltiltva? De mivel fellebbeztek, addig játszik míg a fellebbezési tárgyalás le nem zárul?danyly
Igen, amíg megy a szenvedés, addig játszhat.

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 11 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Ha jól értelmezem, akkor A-Rod csütörtöktől kezdve a hátralévő idei összes ill. a jövő évi összes meccsekről eltiltva? De mivel fellebbeztek, addig játszik míg a fellebbezési tárgyalás le nem zárul?

Jhonny Peralta és Nelson Cruz elfogadta az 50 meccses eltiltást, mivel nekik is közük volt a Biogenesis ügyben + még jó pár játékosnak (összesen 13 nevet mondtak hétfőn az MLB emberei).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.